کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2012-11-29 ساعت 21:52)beelzebub نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 21:36)sam2323 نوشته:  سلام به همه...... یه سوالی داشتم میشه راهنمایی کنید.......... من 19 سالمه و در ثبت نام high school degree رو زدم اما پیش دانشگاهیمو این دی ماه میگیرم حالا به فرض اینکه در لاتاری قبول بشم ( البته 100% میشمBig Grin ) در روز مصاحبه ازم قبول می کنن؟؟؟.......مدرک پیش دانشگاهی رو باید در مو قع ثبت نام در لاتاری داشته باشی یا مثل من بعدا بگیری قبول میکنن ؟؟.........ممنون

ایشالله که قبول میشی اما گفته شده که آخرین مدرک تحصیلی رو باید قبل از ثبت نام داشته باشی یعنی شما باید قبل ثبت نام پیش دانشگاهی میگرفتی.

اگه قبول شدی اونوقت باید بررسی کرد که چی میشه اما احتمالا به خاطر اشتباه در این گونه موارد باعث رد پرونده میشه اما باید دید چی میشهBig Grin

152 روز مونده Big Grin

دوست گرامي چشم بسته لطفا غيب نگيد و راهنمايي غلط هم نفرماييد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: beelzebub ، behzadb57
(2012-11-29 ساعت 21:36)sam2323 نوشته:  سلام به همه...... یه سوالی داشتم میشه راهنمایی کنید.......... من 19 سالمه و در ثبت نام high school degree رو زدم اما پیش دانشگاهیمو این دی ماه میگیرم یعنی 1 ماه دیگه حالا به فرض اینکه در لاتاری قبول بشم ( البته 100% میشمBig Grin ) در روز مصاحبه ازم قبول می کنن؟؟؟.......مدرک پیش دانشگاهی رو باید در مو قع ثبت نام در لاتاری داشته باشی یا مثل من بعدا بگیری قبول میکنن ؟؟.........ممنون

سلام دوست عزیز
مشکلی نداره ، ازتون قبول میکنن Wink
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: Omid-Aria
(2012-11-30 ساعت 09:57)sadra_sepehr نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 21:36)sam2323 نوشته:  سلام به همه...... یه سوالی داشتم میشه راهنمایی کنید.......... من 19 سالمه و در ثبت نام high school degree رو زدم اما پیش دانشگاهیمو این دی ماه میگیرم حالا به فرض اینکه در لاتاری قبول بشم ( البته 100% میشمBig Grin ) در روز مصاحبه ازم قبول می کنن؟؟؟.......مدرک پیش دانشگاهی رو باید در مو قع ثبت نام در لاتاری داشته باشی یا مثل من بعدا بگیری قبول میکنن ؟؟.........ممنون

ایشالله که قبول میشی اما گفته شده که آخرین مدرک تحصیلی رو باید قبل از ثبت نام داشته باشی یعنی شما باید قبل ثبت نام پیش دانشگاهی میگرفتی.

اگه قبول شدی اونوقت باید بررسی کرد که چی میشه اما احتمالا به خاطر اشتباه در این گونه موارد باعث رد پرونده میشه اما باید دید چی میشهBig Grin

152 روز مونده Big Grin

اخه موقع ثبت نام به ما ميكن كه آخرين مدركي كه موقع ثبت نام داريد رو علامت بزنيد. يعني اكه من دو ماه ديكه ليسانس بكيرم بايد ميزدم ليسانس؟Big Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-30 ساعت 10:32)beelzebub نوشته:  

152 روز مونده Big Grin

اخه موقع ثبت نام به ما ميكن كه آخرين مدركي كه موقع ثبت نام داريد رو علامت بزنيد. يعني اكه من دو ماه ديكه ليسانس بكيرم بايد ميزدم ليسانس؟Big Grin

بله. هر کسی که ثبت نام کرده باید مدرکی که تا زمان ثبت نامش داشته رو وارد میکرده . نه اینکه ماه های آینده چه مدرک هایی رو باید میگرفته. تو اینستراکشن 2014 مثل سالهای قبلش Rolleyesاین قضیه به روشنی ذکر شده بود
تشکر کنندگان:
(2012-12-01 ساعت 00:11)ostokhan نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 10:32)beelzebub نوشته:  

152 روز مونده Big Grin

بله. هر کسی که ثبت نام کرده باید مدرکی که تا زمان ثبت نامش داشته رو وارد میکرده . نه اینکه ماه های آینده چه مدرک هایی رو باید میگرفته. تو اینستراکشن 2014 مثل سالهای قبلش Rolleyesاین قضیه به روشنی ذکر شده بود

يعني من درست حرف زدم يا غلط؟Big Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
دوستان من هم مدرک دیپلم 11 ساله فنی حرفه ای دارم، اگر پیش دانشگاهی رو از پیام نور بگیرم مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:
(2012-12-13 ساعت 21:25)brotherhood نوشته:  خواهش میکنم یکی که واقعا میدونه بیاد جواب ما کار دانشی هارو بده

شما که دیگه هرچی بوده تو ثبت نام بوده و زدید و رفتید. ولی اگه دارید الان فوق دیپلم میخونید یا فوق دیپلم دارید مشکلی ندارید. در صورت قبولی نامه از دانشگاه بگیرید ببرید مشکلی ندارید. ولی اگه فقط دیپلم 11 ساله دارید به مشکل برمیخورید مگر اینکه یه مدرک پیش بگیرید
تشکر کنندگان:
دوستان من پیش دانشگاهی ثبت نام کردم اما امیدم به قبولی خیلی کم هست !
هم نهایی شده یک سری از درسها هم اینکه همزمان دارم کار میکنم و وقتم خیلی کم هست .
من 2سال سابقه کار توی یک فروشگاه کامپیوتری دارم .
آیا همین رو میتونم تضمین بدونم برای نشون دادن 2سال سابقه کار ؟
و اگر اوکی هست این سابقه کارم رو کجا میتونم محکم کاری کنم قبل از ترجمه (در صورت قبولی) ؟
توی لیست مشاغل مورد نظر خود دولت آمریکا هم بود ( مدیر فروش )
لطفا راهنمایی کنید .
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مهاجر عزیز
شما میدونید که آیا پروانه اشتغال از نظام مهندسی در آمریکا قابل استفاده هست یا نه؟ البته احتمالا استانداردهای مهندسی اونجا کاملا فرق داره میدونم... اما کلا کسی در این رابطه اطلاعی داره؟...مثلا ممکنه مثل گواهینامه رانندگی که در اینجا میشه بین المللیش کرد، باشه؟
HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2012-12-19 ساعت 09:09)مهتاب63 نوشته:  سلام دوستان مهاجر عزیز
شما میدونید که آیا پروانه اشتغال از نظام مهندسی در آمریکا قابل استفاده هست یا نه؟ البته احتمالا استانداردهای مهندسی اونجا کاملا فرق داره میدونم... اما کلا کسی در این رابطه اطلاعی داره؟...مثلا ممکنه مثل گواهینامه رانندگی که در اینجا میشه بین المللیش کرد، باشه؟

نه به احتمال قوی نمیشه. چون کلا استانداردهاشون فرق داره. حتی اون گواهینامه ای هم که شما میگید بدرد استفاده دائمی نمیخوره و فقط برای کار راه افتادنه و در صورت اقامت طولانی مدت باید گواهینامه اونجا رو گرفت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من در حال حاضر دانشجوي مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي هستم
ديپلم 11 ساله انساني دارم وبدون پيش دانشگاهي
به نظر شما گزينه مناسب براي تحصيلات من در فرم ثبت نام چي ميتونست باشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-12-21 ساعت 22:07)kourosh1978 نوشته:  سلام دوستان
من در حال حاضر دانشجوي مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي هستم
ديپلم 11 ساله انساني دارم وبدون پيش دانشگاهي
به نظر شما گزينه مناسب براي تحصيلات من در فرم ثبت نام چي ميتونست باشه؟

سلام دوست عزیز ،

مهلت ثبت نام امسال که تمام شده ،

ولی انشالله واسه سال آینده ؛

اگر دانشجو بودید :Some university courses

اگر فارغ شده بودید : University degree
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: kourosh1978
از اين بحثا مي كنين توي دل ادم خالي ميشه
منم مدرك تحصيليمو با شك وارد كردم الان يكم نگران شدم با اين اوصاف
من دانشجوى دندونپزشكيم ، تو ايران دكتراي پيوستس ، منم همون گزينرو زدم some doc ....
ولي مثل اينكه واسه س اونا اينجوري پيوسته نيست ، ايا غلط وارد كردم من ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-12-22 ساعت 10:25)alireza92 نوشته:  از اين بحثا مي كنين توي دل ادم خالي ميشه
من دانشجوى دندونپزشكيم ، تو ايران دكتراي پيوستس ، منم همون گزينرو زدم some doc ....

نخیر شما اصلا نگران نباشید. درست وارد کردیدCool
تشکر کنندگان:
(2012-12-22 ساعت 23:16)ostokhan نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 10:25)alireza92 نوشته:  از اين بحثا مي كنين توي دل ادم خالي ميشه

نخیر شما اصلا نگران نباشید. درست وارد کردیدCool

مرسي Smile يدفه استرس گرفتم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان