کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سلام شاید سوالم جاش اینجا نباشه ولی خیلی مهمه من تا 2تا3 سال دیگه دکتری عمومیمو میگیرم تصمیم دارم برای ادامه تحصیل برم آمریکا به نظر شما اگه امسال لاتاری ثبت نام کنم و برنده هم نشم شانسم برای گرفتن ویزای دانشجویی 2 سال دیگه کم نمیشه؟
تشکر کنندگان: betterlife ، fazelisaber ، pariya2
(2012-08-13 ساعت 16:04)saharph نوشته:  سلام شاید سوالم جاش اینجا نباشه ولی خیلی مهمه من تا 2تا3 سال دیگه دکتری عمومیمو میگیرم تصمیم دارم برای ادامه تحصیل برم آمریکا به نظر شما اگه امسال لاتاری ثبت نام کنم و برنده هم نشم شانسم برای گرفتن ویزای دانشجویی 2 سال دیگه کم نمیشه؟
نه چون لاتاری یک قرعه کشی هست که برنده ها رندوم و تصادفی انتخاب میشن و ربطی به ویزای دانشجویی یا توریستی نداره ولی اگه تو لاتاری برنده بشید و خودت پیگیر کارهات نشی یا به دلایل مختلف نتونی ویزا بگیری اونجا شاید تاثیر داشته باشه
تشکر کنندگان: saharph ، betterlife ، fazelisaber ، pariya2
(2012-08-14 ساعت 00:07)shahyad نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 16:04)saharph نوشته:  سلام شاید سوالم جاش اینجا نباشه ولی خیلی مهمه من تا 2تا3 سال دیگه دکتری عمومیمو میگیرم تصمیم دارم برای ادامه تحصیل برم آمریکا به نظر شما اگه امسال لاتاری ثبت نام کنم و برنده هم نشم شانسم برای گرفتن ویزای دانشجویی 2 سال دیگه کم نمیشه؟
نه چون لاتاری یک قرعه کشی هست که برنده ها رندوم و تصادفی انتخاب میشن و ربطی به ویزای دانشجویی یا توریستی نداره ولی اگه تو لاتاری برنده بشید و خودت پیگیر کارهات نشی یا به دلایل مختلف نتونی ویزا بگیری اونجا شاید تاثیر داشته باشه

یکی از دلایلی که میتونه باعث بشه در صورت قبولی نشه ویزا گرفت کیس نامبر بالاست،درسته؟ منظورم از سوال اینه که موقع دادن ویزای تحصیلی باید مطمئن بشن تو میخای برگردی کشورت،اگه بفهمن قبلا برای مهاجرت اقدام کردی یه جور تناقض نیست؟
ممنون
تشکر کنندگان: betterlife
(2012-08-14 ساعت 01:23)saharph نوشته:  

یکی از دلایلی که میتونه باعث بشه در صورت قبولی نشه ویزا گرفت کیس نامبر بالاست،درسته؟ منظورم از سوال اینه که موقع دادن ویزای تحصیلی باید مطمئن بشن تو میخای برگردی کشورت،اگه بفهمن قبلا برای مهاجرت اقدام کردی یه جور تناقض نیست؟
ممنون
در مورد سوال اولتون بله حرف شما درسته اما باید اینو در نظر بگیری اگه به دلیل کیس نامبر بالا نتونی ویزا بگیری این دیگه مشکل اونهاست و شما توش نقشی نداشتی و مقصر نیستی در مورد سوال دوم لاتاری یک فرصته که به همه نسبت مساوی داده میشه و کاملا هم شانسیه و تناقضی با ویزای تحصیلی نداره اگه لاتاری برنده بشی و بتونی ویزا بگیری و بری امریکا اونجا درس هم میخونی اگه هم ویزای تحصیلی بگیری بری باز هم واسه درس میری بهر حال هدف شما درس خواندن هست
تشکر کنندگان: saharph ، betterlife ، sepideh.razavi93 ، Hassan2014
دوستان عزیز سلام

من تاپیکهای سالهای قبل رو خوندم ولی این مشکل من توش نبود اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه:

من اخرین مدرک تحصیلیم دیپلم کار دانشه ( که مشخصا پیش دانشکاهی هم ندارم) ولی از طریق پیام نور شروع کردم به خوندن . در ابتدا شما(در صورت تغییر رشته(که من تغییر دادم)) باید چند تا کلاس بگذرونید که بهش میگن دانش پذیری که چند تا واحد پاس میکنید که جزو واحدهای دانشگاهی محسوب میشه (موسسه میگه میشه من نمیگم) ولی بعدش باید برید برای خوندن پیش دانشگاهی و تا مهر سال بعد نمیتونید برید دانشگاه (البته مدرک پیش دانشگاهی رو موسسه میگه از وزارت اموزش و پرورش میدن که میشه ترجمه کرد به عنوان مدرک پیش دانشگاهی)

حالا سوال اینه که :
1. این مدرک پیش دانشگاهی قابل قبول هست یا نه ؟
2.اگر قابل قبول نیست ایا میشه از همون چندتا واحد دوره دانشپذیری استفاده کرد و some uni cour رو زد ؟
3.اگه هیچ کدوم از مدارک بالا قابل قبول نیست نکته اصلی دانشجو بودنه یا حتما باید یک مدت زمان خاصی به بالا رو دانشجو باشم مثلا یک سال به بالا ( چون از اخرین ترم سال من میتونم وارد دانشگاه بشم ) که میشه بعد از ثبت نام لاتاری حالا باید some uni cour رو بزنم یا پیش دانشگاهی ؟
تشکر کنندگان: fazelisaber ، arezoo bj
با سلام
اقایون تاریخ ثبت نام 2014 کی هست
تشکر کنندگان: fazelisaber
(2012-08-16 ساعت 17:14)sina73 نوشته:  با سلام

11 مهر

برای کسانی که دانشجو هستن تو فرم باید بزنن دارای مدرک دیپلم یا...؟
یعنی کدوم گزینه رو انتخاب باید بکنند؟
و ببخشید این سوالم میپرسم اومدیمو ما قبول شدیم هنوز که دانشجو هستیم مشمول به خدمت باید چه کار کنیم؟Sad
تشکر کنندگان: pariya2
با سلام خدمت تمام کاربرای عزیز مهاجرسرا.
با توجه به اینکه داریم نزدیک میشیم به ثبت نام سری جدید لاتاری:
من دیپلم فنی و حرفه ای دارم.
از مهرماه هم وارد ترم 3 کاردانی میشم. 5 ترمه کاردانی رو میتونم بگیرم نه 4 ترمه.
انشاالله برای ثبت نام کدوم گزینه برای تحصیلات رو باید بزنم؟
و ایا نامه اشتغال به تحصیل رو به جای دیپلم قبول میکنن یا کارت دانشجویی بین المللی؟
عید فطر شما هم مبارک
با تشکر.
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان:
ارسال های غیر مرتبط با موضوع بدون اطلاع قبلی حذف می شوند.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، zina s ، ابی22 ، Omidooo ، amir_cool_2001 ، fazelisaber ، hamedhamed ، pariya2 ، ahmad_z ، arezoo bj
(2012-08-19 ساعت 00:13)nader_wanton نوشته:  

11 مهر

و ببخشید این سوالم میپرسم اومدیمو ما قبول شدیم هنوز که دانشجو هستیم مشمول به خدمت باید چه کار کنیم؟Sad

کسی جوابی نداره از دوستان یاری کنند ما رو؟
تشکر کنندگان:
با سلام

من امسال می خواهم در لاتاری شرکت کنم. من در حال حاضر دارم فوق در رشته کامپیوتر می خوانم و 4 ماه دیگه که تزم بدم مدرک گرفتم(اگه همه چی خوب پیش بره). آیا برای 2014 می تونم مدرک فوق وارد کنم یا نه حتما باید آخرین مدرک تحصیلی باشد؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-19 ساعت 00:13)nader_wanton نوشته:  

11 مهر

شما باید گزینه Some University Courses را انتخاب کنی.
برای سوال دوم به اینجا مراجعه کنید

(2012-08-24 ساعت 15:07)persianking62 نوشته:  با سلام

من امسال می خواهم در لاتاری شرکت کنم. من در حال حاضر دارم فوق در رشته کامپیوتر می خوانم و 4 ماه دیگه که تزم بدم مدرک گرفتم(اگه همه چی خوب پیش بره). آیا برای 2014 می تونم مدرک فوق وارد کنم یا نه حتما باید آخرین مدرک تحصیلی باشد؟؟؟؟

شما باید هنگام ثبت نام گزینه Some Graduate Level Courses را انتخاب کنید
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: sepideh.razavi93 ، payam62
بازم ببخشيد كه دوباره سوالم رو تكرار ميكنم .
من دیپلم فنی و حرفه ای دارم.
از مهرماه هم وارد ترم 3 کاردانی میشم. 5 ترمه کاردانی رو میتونم بگیرم نه 4 ترمه.
انشاالله برای ثبت نام کدوم گزینه برای تحصیلات رو باید بزنم؟
و ایا نامه اشتغال به تحصیل رو به جای دیپلم قبول میکنن یا کارت دانشجویی بین المللی؟
خداييش براي ثبت نام بايد جواب اينها رو بدونم تا بعدا گرفتار نشم..!!!!!!!!!!!
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: arezoo bj ، gulab
(2012-08-14 ساعت 14:29)shahyad نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 01:23)saharph نوشته:  

ممنون
در مورد سوال اولتون بله حرف شما درسته اما باید اینو در نظر بگیری اگه به دلیل کیس نامبر بالا نتونی ویزا بگیری این دیگه مشکل اونهاست و شما توش نقشی نداشتی و مقصر نیستی در مورد سوال دوم لاتاری یک فرصته که به همه نسبت مساوی داده میشه و کاملا هم شانسیه و تناقضی با ویزای تحصیلی نداره اگه لاتاری برنده بشی و بتونی ویزا بگیری و بری آمریکا اونجا درس هم میخونی اگه هم ویزای تحصیلی بگیری بری باز هم واسه درس میری بهر حال هدف شما درس خواندن هست
سلام اگه بعضی ها بخاطر کیس نامبر بالا رد میشن پس چرا براشون کیس نامبر صادر میشه یا اصلا اعلام میکنند که برنده شدی با این کیس نامبر!! اگر اینجوریه گناه اون بدبخت چیه که 1 سال انتظار کشیده و برنده شده و بعدش بخطر کیس نامبر بالا ویزا نمیتونه بگیره اگر اینجوریه خوب سفارت بگه افراد با کیس نامبر پایین بیان فقط اگه میشه یه توضیح تکمیلی و ساده بدین
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام اگه بعضی ها بخاطر کیس نامبر بالا رد میشن پس چرا براشون کیس نامبر صادر میشه یا اصلا اعلام میکنند که برنده شدی با این کیس نامبر!! اگر اینجوریه گناه اون بدبخت چیه که 1 سال انتظار کشیده و برنده شده و بعدش بخطر کیس نامبر بالا ویزا نمیتونه بگیره اگر اینجوریه خوب سفارت بگه افراد با کیس نامبر پایین بیان فقط اگه میشه یه توضیح تکمیلی و ساده بدین
ممنون
[/quote]

درود بر شما ...
فکر کنم دلیلش اینه که اگر افراد برنده با کیس نامبر پایین موفق نشدند به سفارت برند یا منصرفف شدند یا نتونستند ویزا بگیرند ، برنده های دیگر جایگزین خواهد شد .
دلیلش ساده بود .:
اگر برنده ای با کیس 1000 از رفتن به آمریکا منصرف شد یا بخاطر مدارک مربوطه رد شد فرد دیگری با کیس 2000 جایگزین بشه .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: storagemeter ، sepideh.razavi93 ، j@vad ، Nardin etemadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان