کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
درود دوستان عزيز:
آقا يکي از دوستاي من میزان تحصیلاتش دیپلم ردی نظام قدیم بود رشته ریاضی تا سوم دبیرستان چهارم رد شده
بعد ها رفته تطبیق و خلاصه فنی حرفه ای دیپلم کامپیوتر گرفته مجبور بوده به خاطر استخدام
حالا این دیپلم مورد قبول هست يا نه ؟
من بهش گفتم يا بايد مدرک پيش دانشگاهي ارائه کنه يا سابقه بالاتر از 2 سال ، درست گفتم بهش؟
از بچه ها کسي ميتونه راهنمائي کنه ؟
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 10:53)tenesi نوشته:  
(2012-10-05 ساعت 10:16)new نوشته:  اون گزینه برای وقتی هستش که فوق لیسانس رو انصراف داده باشین و تا یه حدی خونده باشین و واحد پاس کرده باشین اما نه کامل
دوست عزیز لطفاً اطلاعات اشتباه ندهید .
یه سر به ویکی مهاجرسرا به نشانی http://wiki.mohajersara.com بزنید و بعد از انتخاب "ویزای گوناگونی" وارد "راهنمای تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی قرعه کشی ویزای گوناگونی" شوید.
خواهید دید که گزینه Some Graduate Level Courses مخصوص دانشجوی کارشناسی ارشد است.
اینکه انصراف داده باشد رو از کدام منبع اعلام کردید؟

مثلا wiki الان سورس هستش؟
Big Grin
تشکر کنندگان:
با سلام
من مدرک دیپلم کاردانش هوانوردی و فوق دیپلم اویونیک دانشگاه علمی کاربردی و هشت سال سابقه کار در رشته سیستم های مخابراتی دارم
در زمان ثبت نام کدام گزینه را انتخاب کنم ؟؟ و در صورت قبولی دیپلمم مشکل ساز نیست؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 16:16)farzad-it نوشته:  درود دوستان عزيز:
آقا يکي از دوستاي من میزان تحصیلاتش دیپلم ردی نظام قدیم بود رشته ریاضی تا سوم دبیرستان چهارم رد شده
بعد ها رفته تطبیق و خلاصه فنی حرفه ای دیپلم کامپیوتر گرفته مجبور بوده به خاطر استخدام
حالا این دیپلم مورد قبول هست يا نه ؟
من بهش گفتم يا بايد مدرک پيش دانشگاهي ارائه کنه يا سابقه بالاتر از 2 سال ، درست گفتم بهش؟
از بچه ها کسي ميتونه راهنمائي کنه ؟

بله دقیقا همینجوره که گفتید....
هر دیپلم فنی حرفه ای یا کار و دانش ، میشه دیپلم 11 ساله و برای دولت آمریکا غیر قابل قبول هست .
باید توی همین هفته بره پیش دانشگاهی یه رشته(ترجیحا رشته علوم انسانی) رو ثبت نام کنه و بخونه چون درسهای پیش هم تعدادیشون نهایی شده !
مسلما ارزش خوندن داره .
بعد که مدرک رو گرفت دیگه مدرکی میشه برای اینکه 12 سال درس خونده .
چون اگر امسال قبول نشه دوباره سال بعد هم باز بخواد شرکت کنه همین آش هست و همین کاسه
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: Yashar1989
با سلام
من مدرک دیپلم کاردانش هوانوردی و فوق دیپلم اویونیک دانشگاه علمی کاربردی و هشت سال سابقه کار در رشته سیستم های مخابراتی دارم
در زمان ثبت نام کدام گزینه را انتخاب کنم ؟؟ و در صورت قبولی دیپلمم مشکل ساز نیست؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 20:15)mehdi.h نوشته:  با سلام

دوستان کسی هست راهنمایی کنه؟Sad
الان گواهی موقت کاردانیرو دارم که با سر برگ دانشگاه علمی کاربردیه.
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 23:57)mehdi.h نوشته:  

دوست من شما می بایست گزینه some university courses رو انتخاب کنید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من امروز عضو شدم و سوالی داشتم که امیدوارم بتونید کمکم کنید...

من حدود 10 سال پیش مدرک لیسانس مهندسی شیمی از یه دانشگاه معتبر دولتی گرفتم و چند سال بعد هم تو همین رشته مدرک فوق لیسانس گرفتم...اونم از یه دانشگاه دولتی ولی وابسته به ص ن ا ی ع د ف ا ع ...حالا می خواستم بدونم می تونم هنگام پر کردن فرم ها با مدرک لیسانسم اقدام کنم و حرفی از فوقم نزنم...ممکنه بعدا به مشکل بر بخورم؟

من با مدرک لیسانس استخدام شدم ولی در حال حاضر حکمم با مدرک فوق لیسانس هست...
ممنون...
تشکر کنندگان:
(2012-10-06 ساعت 07:14)3rip نوشته:  

چرا؟مگه اینطوری نیست که اگر گزینه some university courses رو انتخاب کنم باید گواهی تحصیلی یا ریز نمرات ببرم اما من الان مدرک پایان دوره دارم
تشکر کنندگان:
(2012-10-05 ساعت 17:19)new نوشته:  مثلا wiki الان سورس هستش؟
از نظر من که بله ، سورس است چون با راهنمایی همین مهاجرسرا الان آمریکا هستم !
شما اگر سورس مطمئن تری سراغ داری معرفی کنید که بقیه هم چیزی یاد بگیرند !
در هر صورت سالهاست متقاضیان با استفاده از همین سورس ثبت نام می کنند ، قبول می شوند و مسافر آمریکا می شوند !
لطفاً در این راه و روش مهاجرسرا ، که خود شما نیز عضو تازه واردی در آن هستی و در بدو ثبت نام متعهد به انجام قوانین آن شدید ، بدعت نسازید.

(2012-10-05 ساعت 18:16)brotherhood نوشته:  دوستان من دیپلم دارم چی باید بگم ؟
اگر دیپلم 12 ساله دارید باید گزینه High School degree را انتخاب کنید.
تشکر کنندگان: S0SHiANT
سلام.
دوستان من مدرك كارداني(فوق ديپلم) از سما دارم. بايد گزينه university يا دتحصيلا دانشگاهي رو بزنم يا associate degree رو؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من پارسال هم شرکت کردم که قبول نشدم اما حالا باخوندن بیشتر این فروم برام سوال پیش اومده::::
من دیپلم رشته تجربی (رشته نظری)از نظام جدید هستم و مدرک پیش دانشگاهی اش بلافاصله سال بعدش گرفتم و در حال حاضر لیسانس دارم
خب مدک من دیپلم 11 ساله محسوب میشه؟؟؟اگر اینطوره با این سیستم نظام چدید پس کسی نمیتونه شرکت کنه

سوال دوم:همسرم دیپلم فنی حرفه ای داره و فوق دیپلم از دانشکده فنی خب چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟

استادان و دوستان قبول شده راهنمایی کنید پلیز
تشکر کنندگان:
(2012-10-06 ساعت 13:19)پرستو مهاجر نوشته:  سلام دوستان من پارسال هم شرکت کردم که قبول نشدم اما حالا باخوندن بیشتر این فروم برام سوال پیش اومده::::
من دیپلم رشته تجربی (رشته نظری)از نظام جدید هستم و مدرک پیش دانشگاهی اش بلافاصله سال بعدش گرفتم و در حال حاضر لیسانس دارم
خب مدک من دیپلم 11 ساله محسوب میشه؟؟؟اگر اینطوره با این سیستم نظام چدید پس کسی نمیتونه شرکت کنه

سوال دوم:همسرم دیپلم فنی حرفه ای داره و فوق دیپلم از دانشکده فنی خب چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟

استادان و دوستان قبول شده راهنمایی کنید پلیز
شما مشکلی ندارید. با داشتن دیپلم 11 ساله نظام جدید و مدرک پیش دانشگاهی ، مانند یک دیپلم 12 ساله هستید.
با خیال راحت با مدرک لیسانس ( گزینه University Degree ) ثبت نام کنید.
همسرتون رو دقیق نمی دونم ! فکر می کنم ایشون هم می توانند با گزینه University Degree ثبت نام کنند.
باز هم بپرسید. ولی راجع به خودتون مطمئن هستم.

(2012-10-06 ساعت 12:12)puzzle نوشته:  سلام.
دوستان من مدرك كارداني(فوق ديپلم) از سما دارم. بايد گزينه university يا دتحصيلا دانشگاهي رو بزنم يا associate degree رو؟
باید گزینه University Degree رو انتخاب کنید که برای دارندگان مدرک فوق دیپلم و لیسانس است.
تشکر کنندگان: ahwazahwaz ، pariya2
با سلام خدمت دوستان. بنده در سایت مهاجر یار ثبت نام کردم و تمام مشخصات و عکس را ثبت کردم فقط در یک جا شماره همراهم نصفش ثبت شد بعد هر کاری کردم نشد درستش کنم . مساله دیگه اینکه مبلغ 65000 تومان بصورت انلاین پرداخت کردم اما بعد از انجام عملیات و موفق پرداخت شدن وجه یک گزینه داشت که بازگشت به سایت مربوطه بود . وقتی اونو میزدم نمیرفت تو سایت مهاجریار . یک جایی میرفت که فیلتر بود. حالا خواستم بدونم چکار باید بکنم؟ شماره ای از پشتیبانی تو ایران ندارید . چون ظاهرا زیر نظر سایت مهاجرسراست . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با تشکر
تشکر کنندگان:
(2012-10-06 ساعت 08:58)mehdi.h نوشته:  
(2012-10-06 ساعت 07:14)3rip نوشته:  

چرا؟مگه اینطوری نیست که اگر گزینه some university courses رو انتخاب کنم باید گواهی تحصیلی یا ریز نمرات ببرم اما من الان مدرک پایان دوره دارم
دوستان لطفا کمک کنید.Sad
بایذ گزینه some university courses یا گزینه University Degree رو انتخاب کنم ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان