کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
دوستان عزیز من اگر تو قرعه کشی برنده شدم بعد تا چند وقت می تون اون قرعه رو نگه دارم مثلا سال 2014 برنده مشم بعد میتونم سال 2016 یا 2017 برم کاراشو انجام بدم.
تشکر کنندگان:
(2013-01-31 ساعت 19:44)ariyan007 نوشته:  دوستان عزیز من اگر تو قرعه کشی برنده شدم بعد تا چند وقت می تون اون قرعه رو نگه دارم مثلا سال 2014 برنده مشم بعد میتونم سال 2016 یا 2017 برم کاراشو انجام بدم.

فقط برای همون سال هست. نمیتونید برای سالهای بعدی نگهش داریدBig Grin
تشکر کنندگان:
(2013-01-31 ساعت 19:44)ariyan007 نوشته:  دوستان عزیز من اگر تو قرعه کشی برنده شدم بعد تا چند وقت می تون اون قرعه رو نگه دارم مثلا سال 2014 برنده مشم بعد میتونم سال 2016 یا 2017 برم کاراشو انجام بدم.

2016 ؟ داداش مال شما مگه چطوریه که 2016 باید اقدام کنید؟
یعنی می خواین بگین که الان شرایطشو ندارین که رفتین ثبت نام کردید خب اگه برنده شین ونتونید برین اون ور که خودتونم ناراحت میشید تازه شانس مارم که شرایطشو داریم هم کم کردینSad
تشکر کنندگان: fairy ، fashist
دوستان ببخشید ولی کسی که شرایطشو نداره چرا این کارو می کنه؟؟!!
دیروز تو باشگاه با مربیم صحبت می کردم ، می گفت دارم میرم استرالیا تا آخر سال
من گفتم چرا نرفتی آمریکا تو که همه ی شرایطو داشتی داشت می گفت سخته و این صبتا که چند نفر دیگم اومدن
یکی گفت آره بابا با لاتاری بری هم رود برنده می شی هم اینکه میری اونجا کار می دن بیمه میدن خونه می دن ، خلاصه این صبتا بود که معلوم شد از یه جمع 10 نفری 7 نفر 2014 نوشته بودن
تازه نصفیشون واسشون موضو توجیه نشده بود
یه سری حتی CN نمیدونستن دارن یا نه فک می کردن ویزا میاد دمه خونشون
خیلی حالم گرفته شد مخصوصا وقتی می دیدم با هم میخندن میگن حالا ما که نمی ریم بزار ببینیم شانسمون چجوریه
خیلی متاسف شدم
من قبلش با همه صبت کردم شرایطمو بالا پایین کردم دیدم شرایطو دارم بعد ثبت نام کردم
ولی خیلیا فقط واسه خنده ثبت نام کردن
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، fairy ، Afies ، storagemeter ، pariya2
(2013-01-31 ساعت 21:24)alireza92 نوشته:  دوستان ببخشید ولی کسی که شرایطشو نداره چرا این کارو می کنه؟؟!!
من گفتم چرا نرفتی آمریکا تو که همه ی شرایطو داشتی داشت می گفت سخته و این صبتا که چند نفر دیگم اومدن
یکی گفت آره بابا با لاتاری بری هم رود برنده می شی هم اینکه میری اونجا کار می دن بیمه میدن خونه می دن ، خلاصه این صبتا بود که معلوم شد از یه جمع 10 نفری 7 نفر 2014 نوشته بودن
خیلی حالم گرفته شد مخصوصا وقتی می دیدم با هم میخندن میگن حالا ما که نمی ریم بزار ببینیم شانسمون چجوریه
خیلی متاسف شدم
من قبلش با همه صبت کردم شرایطمو بالا پایین کردم دیدم شرایطو دارم بعد ثبت نام کردم

طرف نمی تونه بره و فقط می خواد بدونه شانسش چطوریه واقعا چه آدامای بی شعوری پیدا میشن اون آدم سومالی هم براش زیاده چه برسه به ایران

مربی شما از چه طریقی تونست بره استرالیا؟Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-01-31 ساعت 21:24)alireza92 نوشته:  دوستان ببخشید ولی کسی که شرایطشو نداره چرا این کارو می کنه؟؟!!
خیلی متاسف شدم

آره متاسفانه منم زیاد دیدم که اینجوری فک می کنن که اونجا خونه زندگی براشون آمادس.
حتی دیدم طرف نون شب نداره بخوره لاتاری ثبت نام کرده
آخه چرا؟Sad
واقعا نمیدونم چی بگم
we fight for a better life
تشکر کنندگان:
متاسفانه این یکی دیگه از خصوصیات بد ما ایرانیاس که جو گیریم ... همه هم خودمون رو علامه دهر میدونیم ... فک میکنیم بقیه نفهمن ... منم با یکی صحبت میکردم طرف میگفت آره کسی که لاتاری برنده میشه همه چی بهش میدن کار و خونه وحقوق بیکاری و راحت میره دانشگاه واسه ادامه تحصیل و ازین چیزا ... هر چی میگم آخه آدم!!! یه درصد فک کن ببین چی میگی یا لااقل برو تحقیق کن نا سلامتی دانشجوی مملکتی , آینده این خراب شده دست ماهاس ... بعد میگه تو چه میدونی اصن من دیدم که میگم !!! واقعا هرچی میکشیم از ندونستنمونه
مطمئنم خیلیا بعد از برنده شدن شرایطشو ندارن و دنبالشو نمیگیرن ... با توجه به این زیاد شدن ثبت نام هم مطمئنم کی سی سی خودش میدونه چطوری شانس دریافت ویزای واقعی رو بالا ببره ... حالا شاید با قرعه کشی دوباره یا بیشتر اعلام کردن برنده ها ...
چیز زیادی تا نتایج نمونده ... اعصاب خودمون رو با این فکرا خورد نکنیم و بهتره به برنده شدن فک کنیم ........ فقط موج مثبتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
ووووووووووووووووووووووواااااااااااااااااااااااااییییییییییییی همه برنده اییییییییییییییمممممممممممممم
ورود به آمریکا : به زودی
همیشه بهترین اتفاق میافتد پس هیچگاه نگران نباش
تشکر کنندگان: pariya2
(2013-01-26 ساعت 02:05)arezoo bj نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 01:59)ostokhan نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 00:37)arezoo bj نوشته:  Sad 94 روز مونده تا نتایج. چه استرسیه

این دیگه استرسش کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! مگه میخواید لاتاری چند میلیون دلار برنده بشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امیدمون باید به خدا باشه . هرچی اون بخواد همون میشه و ما نمیتونیم کاری کنیمShy

اون که بله.تازه من برنده شدنم یه معجزست Cool
اما بازم روزشماری میکنم تا اعلا شه

چقدر حس قشنگیه این هدف مشترک که همه ما داریم....بچه ها همتون ایمان داشته باشید و امیدوار.هرانچه خدا برای دیگران کرده برای ما هم خواهد کرد.استرس نداشته باشید و به ارزوهای زیباتون فکر کنید.همش واسه خودتون تصویر سازی کنین از روزگار زیبایی که میخواین داشته باشین....
تشکر کنندگان: poorya-poorya ، اردوان ، arezoo bj
(2013-01-31 ساعت 21:29)Hadi_20 نوشته:  
خیلی متاسف شدم

طرف نمی تونه بره و فقط می خواد بدونه شانسش چطوریه واقعا چه آدامای بی شعوری پیدا میشن اون آدم سومالی هم براش زیاده چه برسه به ایران

مربی شما از چه طریقی تونست بره استرالیا؟Rolleyes

مثل اينكه دامادشون سفير آلمان توي استراليا هستن و مي گفت من يك سال اول واسه تحصيلي درخواست دادم و بعد از اينكه برسم اونجا مي خوام واسه اقامت كارامو بكنم ، البته اگه واسه آمريكا اقدام مي كرد خيلي شانسش بالا بود كه بتونخ با ويزاي ورزشكارا و... بره
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، arezoo bj
سلام وعرض ادب من هم یکی از ثبت نامیهای 2014 هستم به امید موفقیت همه دوستان.یه سوال داشتم شماره من به این شکله201421fc و خانموم 201421G5 با توجه به اینکه شماره دوستان به این شکله 2014AS دلیل تفاوت رو میخواستم بدونم در ضمن من بیرون از ایران ثبت نام کردم ولی تابیعت ایران رو دارم در کل تک تابعیتی هستم
تشکر کنندگان:
(2013-02-01 ساعت 11:54)امیر 1385 نوشته:  سلام وعرض ادب من هم یکی از ثبت نامیهای 2014 هستم به امید موفقیت همه دوستان.یه سوال داشتم شماره من به این شکله201421fc و خانموم 201421G5 با توجه به اینکه شماره دوستان به این شکله 2014AS دلیل تفاوت رو میخواستم بدونم در ضمن من بیرون از ایران ثبت نام کردم ولی تابیعت ایران رو دارم در کل تک تابعیتی هستم

سلام دوست گرامی ..دلیل تفاوت شماره فقط به خاطر تفاوت در تاریخ ثبت نام هست
تشکر کنندگان:
(2013-02-01 ساعت 11:54)امیر 1385 نوشته:  سلام وعرض ادب من هم یکی از ثبت نامیهای 2014 هستم به امید موفقیت همه دوستان.یه سوال داشتم شماره من به این شکله201421fc و خانموم 201421G5 با توجه به اینکه شماره دوستان به این شکله 2014AS دلیل تفاوت رو میخواستم بدونم در ضمن من بیرون از ایران ثبت نام کردم ولی تابیعت ایران رو دارم در کل تک تابعیتی هستم

امیر جان دوست عزیز... 201421GS و 201421fc شماره Confirmation number یا همون تاییدیه ثبت نام که اکیدا توصیه میکنم اصلا به هیچکس نشون نده حتی اولشو. فرق شماره شما و خانومتم فقط و فقط تو لحظه ی ثبت نام یعنی تو یه لحظه میلیون ها نفر ثبت نام میکنن و شماره ها عوض میشه برای همین پشت سر هم نیس...
+++++++2014AS کیس نامبره که شما بعد از قرعه کشی( 2014/MAY/01 مصادف با پنج شنبه 11/02/1392) بهت تعلق میگیره و خودمونی میشه شماره پرونده.. اون AS مخفف ASIA و منطقه صاحب پرونده رو مشخص میکنه. یعنی کلا با هم فرق دارن نگران نباش Wink
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، اردوان
دوستان بياين واسه اينكه يكم از استرسمون كم شه و اينكه انرژي مثبت بديم هركي يه ذره از برنامه هايي كه واسه مهاجرتش داره بگه ، تحصيل كار ، شهر انتخابيش از اين چيزا اينجوري زود تموم ميشه اين مدت
تشکر کنندگان: arezoo bj ، pariya2
(2013-02-01 ساعت 17:49)alireza92 نوشته:  دوستان بياين واسه اينكه يكم از استرسمون كم شه و اينكه انرژي مثبت بديم هركي يه ذره از برنامه هايي كه واسه مهاجرتش داره بگه ، تحصيل كار ، شهر انتخابيش از اين چيزا اينجوري زود تموم ميشه اين مدت

موافقم
من شروع میکنم
من میخوام برم اورنج کانتی و یه مدت تا بتونم یه خونه کوچیک پیدا کنم با دوستم باشم و بعد از پیدا کردن خونه دنبال یه کار میگردم و وقتی یکم مستقل شدم میرم و دانشگاه
Cool
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، alireza92 ، fashist ، pariya2
متاسفانه امروز مقابل سفارت آمریکا در آنکارا انفجاری رخ داده که 2 نفر کشته و تعدادی زخمی داشت
بیایم دعا کنیم که کار ایرانیها نبوده باشه . چون در اینصورت باید واقعا آمریکا رو توی رویاهامون ببینیمSad
تشکر کنندگان: alireza92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان