کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number)
نمی دونم توهم زدم تخیلاته قاطی کردم چیه نمی دونم
فقط هی خواب می بینم که برنده شدم Tongue
Case Number:2014AS0001xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می
دریافت ویزا: یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: arezoo bj ، msar
بچه های واقعا براتون آرزو می کنم با تمام وجود که هر کدومتون که دوست دارید واقعا برنده بشید 2014، و همه راه های که ما می ریم و تجربه کنید.Smile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: اردوان ، alireza92 ، niki shams ، arezoo bj ، Omid-Aria ، afsoon77 ، MAHDI123321 ، somayeh8159 ، azita 33 ، babak433 ، nasim ، msar
(2013-02-04 ساعت 23:01)sayeh20 نوشته:  بچه های واقعا براتون آرزو می کنم با تمام وجود که هر کدومتون که دوست دارید واقعا برنده بشید 2014، و همه راه های که ما می ریم و تجربه کنید.Smile

ممنون که به فکر ما 2014 ها هستید.ما هم امیدواریم شما بچه های 2013 موفق و پیروز باشید هر جای دنیا که هستید.به امید برنده شدن هممون.Smile
تشکر کنندگان: arezoo bj ، afsoon77 ، Hedieh20 ، mmmsdeghi ، ساقر ، msar
(2013-02-05 ساعت 00:12)niki shams نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 23:01)sayeh20 نوشته:  بچه های واقعا براتون آرزو می کنم با تمام وجود که هر کدومتون که دوست دارید واقعا برنده بشید 2014، و همه راه های که ما می ریم و تجربه کنید.Smile

ممنون که به فکر ما 2014 ها هستید.ما هم امیدواریم شما بچه های 2013 موفق و پیروز باشید هر جای دنیا که هستید.به امید برنده شدن هممون.Smile

سایه جون مرسی که به ما هم سر زدی.
اینجا جز نگرانی چیزی نیست.امیدورم هر جای دنیا که هستید موفق باشید و ما هم از تجربه هاتون واسه سال بعد استفاده کنیمCool

(2013-02-04 ساعت 22:02)alireza92 نوشته:  دوستان من الان با یه بحرانی مواجه شدم چند وقته Smile)
هی بعضی وقتا فک کنم فرضاً منم برنده شدم یه ضرب ویزامو گرفتم
اونجارو چیکار کنیم ، مثلاً من اینجا خودمو کشتم دانشگاه قبول شدم کلی درس خوندم حالا باید دوباره برم اونجا درس بخونم برم دانشگاه تطبیقی و ....
نتیجه عالیه ها ولی بعضی وقتا این که از خانوادم دور بیوفتم فکرش بد مشغولم می کنه
راستش من خودم تا حالا بیشتر از یه ماه تنها زندگی نکردم ، همش می خوام فک کنم من نیستم چه اتفاقایی ممکنه بیوفته و از این حرفا
بحث روانشناسی شد ولی کلاً جز دلار اینام هستش
کلاً می خواستم بگم اگه این فکرا اومد یه لعنت به شیطون بفرستین حل میشه Smile)

همه این فکر و خیالا رو داریم علی رضا ولی باید اماده کنیم خودمون و
بعدم وقتی اونجا ثابت شدیم خانواده مون و میاریم پیش خودمون
سالی یه بارم میایم اینجا دوستان و بقیه رو میبینیم
Cool وقتی قبول شدیم راجب باقیش صحبت میکنیمSmile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: alireza92 ، Hedieh20 ، shishipapa ، msar
(2013-02-04 ساعت 22:02)alireza92 نوشته:  دوستان من الان با یه بحرانی مواجه شدم چند وقته Smile)
هی بعضی وقتا فک کنم فرضاً منم برنده شدم یه ضرب ویزامو گرفتم
اونجارو چیکار کنیم ، چه اتفاقایی ممکنه بیوفته و از این حرفا
بحث روانشناسی شد ولی کلاً جز دلار اینام هستش
کلاً می خواستم بگم اگه این فکرا اومد یه لعنت به شیطون بفرستین حل میشه Smile)

دقیقا" منم !! خیلی عجیبه! منم هر روز فکر می کنم من تنها اونجا چطوری باید کار پیدا کنم و تازه اون موقع ست که باید نشست گریه کرد!!
ولی بعد به خودم میگم بهتر از وضعی نیست که الان داری؟
خوشحال بودن را فراموش کرده ام. ای کاش دوباره آن را حس کنم.
تشکر کنندگان: arezoo bj ، alireza92 ، afsoon77 ، ostokhan ، azita 33 ، amir714 ، msar
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۴

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان