کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
دوستان مجبورام دوباره سوالم رو مطرح کنم چون به جواب درستی نرسیدم
برای 1 ماهی که داریم میایم سیم کارت T.mobile همون 30 دلاری با 1.500د دقیقه مکالمه رو میگیرم
در سایت نوشته : International Unlimited Talk and Text ماهیانه 10 دلار ....ایا این یک سیم کارته یا یک طرحه که باید 10 دلار اضافه بدیم تا با اون سیم کارت 30 دلاری بشه 40 دلار؟؟
در کل ما توی این یک ماه شاید هر روز یا نهایتا یک روز در میون به ایران زنگ بزنیم
لطفا بهترین و با صرفه ترین راه برای تماس با ایران در این یک ماه رو بگید

بعضی دوستان از http://www.google.com/voice گفتند اما من چیزی در موردش نمیدونم . میشه کمی توضیح بدید؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
دوست خوبم سلام، اگه تا حالا google talk رو امتحان نکردید حتماً امتحان کنید. نرم افزاریه که به شما این توانایی رو میده که با هر کسی که Gmail ID داره به راحتی و نامحدود صحبت کنید. کیفیت صداشم مثل این میمونه که زنگ زده باشید خونه همسایتون. با dial up شاید زیاد خوب کار نکنه، اما با یک کانکشن نیم بنده ADSL هم جواب میده. با نصب کردن google voice and video chat هم میتونید یک video چت حسابی از داخل gmail بدید. قبل از اینکه برید کارکردشو به خانواده آموزش بدید. در ضمن چون ت.حری.م هستیم باید با وی. پ...ا.ن نصب کنید. در ضمن اگه با وی. پ...ا.ن از ایران وارد gmail بشید میتونید در کل سال 2011 مجانی به خطوط تلفن ثابت و موبایل USA زنگ بزنید. برای زنگ زدن به ایران هم هزینه ای باید بپردازید. اینجا را ببینید.
گوگل تالک را از اینجا دانلود کنید.

(2011-07-07 ساعت 10:09)mitr.p نوشته:  دوستان مجبورام دوباره سوالم رو مطرح کنم چون به جواب درستی نرسیدم
برای 1 ماهی که داریم میایم سیم کارت T.mobile همون 30 دلاری با 1.500د دقیقه مکالمه رو میگیرم
در سایت نوشته : International Unlimited Talk and Text ماهیانه 10 دلار ....ایا این یک سیم کارته یا یک طرحه که باید 10 دلار اضافه بدیم تا با اون سیم کارت 30 دلاری بشه 40 دلار؟؟
در کل ما توی این یک ماه شاید هر روز یا نهایتا یک روز در میون به ایران زنگ بزنیم
لطفا بهترین و با صرفه ترین راه برای تماس با ایران در این یک ماه رو بگید

بعضی دوستان از http://www.google.com/voice گفتند اما من چیزی در موردش نمیدونم . میشه کمی توضیح بدید؟

پاسخ
یه خبر خوب! AT&T هم سرویس پری پید 50 دلاری همه چی نا محدود را به سرویساش اضافه کرد. ( ورایزن هم قبلا اضافه کرده بود)
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، comrun ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-07-30 ساعت 09:26)Never نوشته:  کسی از at&t خبری داره ؟میدونه که اون این سرویس رو میده که بدون دیپازیت کانترکت ببنده یا نه؟یا اگر دیپازیت میگیره نحوه اون چه جوریه

هم تی موبایل هم ای تی اند تی هم ورایزن الان با ماهی 50 دلار بدون کانترکت تماس نامحدود به همه جای امریکا و اس ام اس نا محدود و اینترنت نامحدود دارند. شرکتهای کم اسم و رسم دارتری مثل مترو پی سی اچ یا سیمپل فون این سرویس رو با 40 دلار در ماه ارائه می دن. اما فقط تی موبایل و ای تی اند تی سیم کارت بهتون میده . شرکتهای دیگه مجبورتون می کنه ازشون گوشی بخرین.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، Never ، comrun ، Solitude ، رجبعلی ، mahakk ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-07-30 ساعت 11:03)shahrzad_a نوشته:  
(2011-07-30 ساعت 09:26)Never نوشته:  کسی از at&t خبری داره ؟میدونه که اون این سرویس رو میده که بدون دیپازیت کانترکت ببنده یا نه؟یا اگر دیپازیت میگیره نحوه اون چه جوریه

هم تی موبایل هم ای تی اند تی هم ورایزن الان با ماهی 50 دلار بدون کانترکت تماس نامحدود به همه جای امریکا و اس ام اس نا محدود و اینترنت نامحدود دارند. شرکتهای کم اسم و رسم دارتری مثل مترو پی سی اچ یا سیمپل فون این سرویس رو با 40 دلار در ماه ارائه می دن. اما فقط تی موبایل و ای تی اند تی سیم کارت بهتون میده . شرکتهای دیگه مجبورتون می کنه ازشون گوشی بخرین.

ببخشین این طرح ها برای 1 خط هست ؟ یا میشه خوانوادگی ! هم باشه
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Never ، maxsupermax ، Mehdiest ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-07-30 ساعت 09:26)Never نوشته:  بچه ها من هفته گذشته با ورایزن میخواستم قرارداد ببندم ولی با اینکه گرین کارت دارم گفت باید 400 دلار دیپازیت بدی چون ایت اف استیت نیستی هنوز ...میخواستم گوشی ایفون بگیرم که اونم بدون کانترکت نمیدادن و در ضمن اینترنت چه بخواهی چه نخواهی روش بود ...
برای بچه های تازه وارد در این حد اطلاعات که ورایزن یه خدمات خوبی توی سرویس داره که شما ماهی 49 دلار میدین 450 دقیقه نامحدود و ورایزن به ورایزن مجانی ویکند هم به همه خط ها مجانی ...فکر میکنم این سیستم برای تازه واردها خیلی خوبه چون کانترکت هم نمیبنده و شما میتونین هر موقع ناراضی بودین سرویس رو عوض کنین
اما سوال من اینه که
کسی از at&t خبری داره ؟میدونه که اون این سرویس رو میده که بدون دیپازیت کانترکت ببنده یا نه؟یا اگر دیپازیت میگیره نحوه اون چه جوریه
با سلام به شما دوست گرامی:
برای تازه وارد یا قدیمی درصورتیکه :
1- اینترنت نامحدود بخواد بدون کنتراکت وبدون پول پیش با 300 دقیقه مکالمه =35$ درماه ویرژین موبایل.
2- اینترنت 30MG با 1500 دقیقه مکالمه وتکست=30$در ماه تی موبایل.
گوشی هم از مشتری.
البته اگر گوشیهای گرون قیمت نخواد
ونخواد ولخرجی کنه
موفق باشید

شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: mahmood_eng ، emankh101 ، Never ، comrun ، maxsupermax ، Solitude ، رجبعلی ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-07-30 ساعت 12:47)soheilbadami نوشته:  ببخشین این طرح ها برای 1 خط هست ؟ یا میشه خوانوادگی ! هم باشه

تا جایی که من می دونم نمی تونه خانوادگی باشه !یعنی 99.99% می دونم نمیشه! 0.01 %+tax می تونه باشه! Big Grin اما خیلی خوبن
پاسخ
تشکر کنندگان: Never ، soheilbadami ، emankh101 ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
دوستان
من به این نتیجه رسیدم که در چند مورد استفاده از شرکتهای طرف قرارداد خانواده یا وابستگان خود آدم تو آمریکا حداقل تا مدتی براش بهتره.

1- موبایل! برای من با ماهی ده دلار اضافه کردن به پلن خانواده, سیم کارت گرفتن و ایر تایم من هم از ایر تایم همون خانواده محسوب میشه. با توجه به اینکه اوایل اینجا کسی بهم زنگ نمیزنه و من هم به کسی زنگ نمیزنم و تماس با ایران هم اینترنتی هست, برام خیلی خوبه.
2- بانک!! خوب شد که به حرف خانواده اینجا گوش دادم و با سفارش اونا کردیت یونیون قبول کرد که برام حساب باز کنه وگرنه میوفتادم به دامن بانکهای تجاری که خداییش پدر در میارن! یک اداهایی میدن یک هزینه هایی برای آدم میتراشن که آدم مخش سوت میکشه. خدا بده برکت به کردیت یونیون. هم دولتی هست و هم اینکه هزینه زیادی نداره و واسه هر خدمتی پول نمیگیره یا زیاد نمیگیره
3- بیمه!!! (مثلا ماشین) اینم خیلی مهمه. اگه خودتون بخواهین از اول برین بیمه مشتری بشین ازتون زیاد میگیرن ولی اگه کسی از خانواده که سابقه طولانی با یک بیمه داره, شما رو به زیر مجموعه خودش اضافه کنه, هزینه بیمه تون خیلی میاد پایین!
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، emankh101 ، maxsupermax ، AmericanHamid ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-07-30 ساعت 12:47)soheilbadami نوشته:  ببخشین این طرح ها برای 1 خط هست ؟ یا میشه خوانوادگی ! هم باشه

دیروز براتون پرسیدم. فقط برای یک خط هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، Mehdiest ، زری وحدتی ، jsmlz
سلام دوستان.. من این هفته میرم نیویورک..... میشه راهنمایی کنید که چه سیمکارتی اونجا رفتم بخرم؟؟ گوشی موبایلم 5800 نوکیا هست و میدونم که نمیتونم گوشیمو با خودم ببرم.... اگر بخوام تو نیویورک یک گوشی با سیمکارتی بخرم که بتونم با ایران در تماس باشم چقدر باید هزینه کنم؟؟؟ دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
شماره کیس:2011as00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:11may2010
کنسولگری :ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای اول: 5july2010
تاریخ کارنت شدن: july2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 21june2011
تاریخ مصاحبه:4 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: یکضرب روز مصاحبهBig Grin
تاریخ ورود به آمریکا: 18 آگوست 2011
دریافت سوشیال:30 آگوست 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
سلام
دوستان پلنی با اینترنت نامحدود و مکالمه بین 200 تا 400دقیقه در ماه بدون قرارداد کدوم شرکت مناسبه اگه گوشی با سیم کارت(unlocked) هم داشته باشیم؟
با تشکر

کیس نامبر2010
ورود اول اکتبر 2010
ورود دوم:می2011
باآرزوی توفیق برای شما
someil=سمیل=اسماعیل=samuel
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-08-28 ساعت 06:16)someil نوشته:  سلام
اگر کسی بخاد از تی موبایل با پلنهای پری پید وبدون قرارداد به پروایدرهای دیگه مثلا ویرژین موبایل سوییچ کنه میتونه یا شرایطی داره ؟گوشی هم سیم کارتی باشه
با تشکر
سلام
نه شرایطی نداره .من 3 هفته پیش این کار و کردم. فقط حتما سعی کنین 1 هفته از پلن قبلیتون باقی مونده باشه چون باید به خط قدیم زنگ بزنن که مطمئن شن ماله شماست. ( اگر شماره منتقل کنین) اما به ورایزن اگه برین باید گوشی جدید بخرین.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، emankh101 ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz
(2011-08-28 ساعت 09:44)shahrzad_a نوشته:  
(2011-08-28 ساعت 06:16)someil نوشته:  سلام
اگر کسی بخاد از تی موبایل با پلنهای پری پید وبدون قرارداد به پروایدرهای دیگه مثلا ویرژین موبایل سوییچ کنه میتونه یا شرایطی داره ؟گوشی هم سیم کارتی باشه
با تشکر
سلام
نه شرایطی نداره .من 3 هفته پیش این کار و کردم. فقط حتما سعی کنین 1 هفته از پلن قبلیتون باقی مونده باشه چون باید به خط قدیم زنگ بزنن که مطمئن شن ماله شماست. ( اگر شماره منتقل کنین) اما به ورایزن اگه برین باید گوشی جدید بخرین.

ببخشید شما ازکدوم پروایدر به کدوم رفتین ؟گوشی من سیم کارتیه دوستان اینجا گفتن گوشیهای ویرژین بدون سیم کارته.من حتما گوشیمو میخام نگه دارم

کیس نامبر2010
ورود اول اکتبر 2010
ورود دوم:می2011
باآرزوی توفیق برای شما
someil=سمیل=اسماعیل=samuel
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، jsmlz
سایت http://wireless.amazon.com/ برای خرید و مقایسه گوشی و پلن خیلی خوبه. ضمن اینکه قیمت گوشیهاش هم بهتره. مثلا HTC Inspire رو AT&T میده 99.99$ اما آمازون (و Costco) گذاشتن 19.99 $ !
فقط 2 تا اشکال داره 1- پری پید هارو نشون نمی ده2- فقط T-Mobile, AT&T,Verizon ,Sprint داره
دیگه مجبور نیستیم بریم تک تک سایتها رو چک کنیم و انتخاب پلن باهاش راحتتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، behzadb57 ، satiyar ، vroom ، emankh101 ، maaref ، Mehdiest ، kavoshgarnet ، Solitude ، مریم رف ، jsmlz
(2011-09-22 ساعت 22:57)shahrzad_a نوشته:  سایت http://wireless.amazon.com/ برای خرید و مقایسه گوشی و پلن خیلی خوبه. ضمن اینکه قیمت گوشیهاش هم بهتره. مثلا HTC Inspire رو AT&T میده 99.99$ اما آمازون (و Costco) گذاشتن 19.99 $ !
فقط 2 تا اشکال داره 1- پری پید هارو نشون نمی ده2- فقط T-Mobile, AT&T,Verizon ,Sprint داره
دیگه مجبور نیستیم بریم تک تک سایتها رو چک کنیم و انتخاب پلن باهاش راحتتره.

سلام ممنون از معرفی این سایت. این گوشی که گفته 19.99$ ، از گوشی های بدون سیم کارته؟(یعنی فقط با سیم کارت at&t کار میکنه؟) یا سیم کارت های دیگه رو هم میشه روی اون گذاشت؟ شرایطی برای مدت قرارداد نداره یا من ندیدم؟
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، behzadb57 ، maaref ، Solitude ، زری وحدتی ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان