کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
نوید یک سوال دارم:
تو که این همه جملات زیبا تو این سایت مینویسی، چرا درخواست پولی، چیزی بابت حق الزحمه نمی کنی؟
تشکر کنندگان: OverLord ، R.F
چون من فی سبیل الله مینویسم .
در ضمن ادمین یه پیشنهاداتی کرده . مبلغش رو دیگه نمیگم
تشکر کنندگان: OverLord ، R.F
(2010-03-22 ساعت 12:21)NAV!D نوشته:  
بسم رب الشهدا و صدیقین

از :بازرسی سایت ها(NAV!D)
به :کاربران مومن و با خدا

با سلام و صلوات بر روح پاک و مطهر شهدا .
وسلام به هموطنان غیور و با خدا
بدینوسیله به اطلاع میرساند طی اعلام و فتوا علما و مراجع تقلید همچون آیت الله پ و آیت الله سپهر که مستندش در همین جا موجود است .
هرگونه ازدواج سوری یا غیر سوری برای رسیدن به اهداف که غیر از خدایی یعنی در راه خدا نباشد حرام و ممنوع اعلام شده است . همچنین طبق قانون ایالتی و ولایتی تمامی کسانی که شوهر یا همسر سوری اختیار کنند و در بلاد کفر و آنسوی فرا رها نمایند به عذابی سخت و علیم دچار خواهند شد.
همچنین کاربرانی که در سایتهای مهاجرتی اقدام به پخش و شیوع پست ها و تشویق کاربران به کارهای غیر قانونی نمایند مورد عنایت مدیران آن سایت قرار خواهند گرفت حال سه بار اخراج شده باشند و یا نشده باشند .
سلام حاج آقا نوید!
ببخشید حاج آقا چند سوال شرعی داشتم.
حکم مردان جویای همسفر و همسران درجستجوی همسفر و همسفرانِ جویای همسر در صورت اخذ شرعی گرین کارد چیست؟
جایز است که ما همسفری را به همسری برگزینیم ؟ یا باید همسری را به همسفری برگزینیم؟
استمرار ِهمسریِ همسفرِ بدون همسر پس از اخذ گرین کارد مباح است یا مکروه؟
چند سئوال نحوی هم داشتم: آیا همسفر همان همسر است به حذفِ "ف" به قرینۀ لفظی ؟ یا همان همسر است به حذف "ف "به قرینۀ معنوی؟

اگر می شود حاج آقا سال نویی یه سر کتاب هم برامون باز کنید !
خدا از بزرگی کمتون نکنه!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
(2010-03-22 ساعت 02:19)soroush2031 نوشته:  این کارو نکنید.

چشم آقا سروش!!!
حواسم نبود که 100000 کیس دیگه برای رسیدن به آمریکا وجود داره که ما میتونیم پیگیرش باشیم!
میشه بفرمایید چه کار کنیم؟
ویزای سرمایه گذاری؟ شما پولش رو بده، من همین امروز وقت سفارت میگیرم!
عزیز دل برادر من زندگی در یک کپر در آمریکا رو به زندگی اشرافی در ایران ترجیح میدم!
دوستان زیادی از این راه رفتن آمریکا و موفق به کسب یک زندگی شرافتمندانه شدند!
ما اینجا به دنبال یک راه برای رسیدن به کشور دلخواهمان هستیم!
لطفاً سردمان نکنید!
شما اونجا راحتی، بذار ما هم یکم راحتی رو تجربه کنیم!

این پست توسط تذکر nnazi عزیز، ویرایش شد! آخه اعصابم ریخت به هم! Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: ChairMan ، nnazi_2005 ، kavoshgarnet ، OverLord ، idn ، honareirani
(2010-03-22 ساعت 14:45)rasarasa نوشته:  
بسم رب الشهدا و صدیقین

بدینوسیله به اطلاع میرساند طی اعلام و فتوا علما و مراجع تقلید همچون آیت الله پ و آیت الله سپهر که مستندش در همین جا موجود است .
هرگونه ازدواج سوری یا غیر سوری برای رسیدن به اهداف که غیر از خدایی یعنی در راه خدا نباشد حرام و ممنوع اعلام شده است . همچنین طبق قانون ایالتی و ولایتی تمامی کسانی که شوهر یا همسر سوری اختیار کنند و در بلاد کفر و آنسوی فرا رها نمایند به عذابی سخت و علیم دچار خواهند شد.
همچنین کاربرانی که در سایتهای مهاجرتی اقدام به پخش و شیوع پست ها و تشویق کاربران به کارهای غیر قانونی نمایند مورد عنایت مدیران آن سایت قرار خواهند گرفت حال سه بار اخراج شده باشند و یا نشده باشند .
سلام حاج آقا نوید!
حکم مردان جویای همسفر و همسران درجستجوی همسفر و همسفرانِ جویای همسر در صورت اخذ شرعی گرین کارد چیست؟
جایز است که ما همسفری را به همسری برگزینیم ؟ یا باید همسری را به همسفری برگزینیم؟
چند سئوال نحوی هم داشتم: آیا همسفر همان همسر است به حذفِ "ف" به قرینۀ لفظی ؟ یا همان همسر است به حذف "ف "به قرینۀ معنوی؟

خدا از بزرگی کمتون نکنه!

در مورد گزینه اولتان حکم گشنیز است . دوست داشتید حکم را خشت میخوانم.
در دین مبین ما بارها اعلام شده که اگر میخواهی بری سفر هرچی دلت میخواهد ببر گیتارم رو با خودت نبر. حالا شما به جای گیتار میتوانید یک موجود جنبنده (از لحاظ فک) با خودتان همراه کنید تا حوصله تان سر نرود.
حال اگر میخواهید وی را به همسری برگزینید مانعی نیست.فقط مه باید پایین باشد .
استمرار و استسمار همسر کاملا منع شده و فرد مورد نظر دچار عقوبت الهی میشود .
همسفر همانطور که فرمودید از همسر می آید تنها به این خاطر که شما را در سفر آخرت یاری نماید .
خواهش میکنم . سر کتاب رو هم باز نمودم به صورت قرینه مبتکرانه .خوب اومده مبارکه .
سلام.
بدنبال یک همسفر واقعی و یک همراه همیشگی هستم.برنده لاتاری 2008 و اقامت آمریکا را دارم.36 سال دارم . مجرد.یک دوستی واقعی که میتواند به ازدواج برسد مطلوب هست.
تشکر کنندگان: OverLord ، usa.lover
(2010-03-25 ساعت 15:40)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
بدنبال یک همسفر واقعی و یک همراه همیشگی هستم.برنده لاتاری 2008 و اقامت آمریکا را دارم.36 سال دارم . مجرد.یک دوستی واقعی که میتواند به ازدواج برسد مطلوب هست.

من.من.
من هستم. همه کار هم میتونم بکنم بغیر بعضی کارا که دیگه از توانم خارج هست .
تشکر کنندگان: OverLord ، honareirani ، Hossein81 ، looloo ، hasti_banoo ، ADONIS
(2010-03-22 ساعت 14:58)usa.lover نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 02:19)soroush2031 نوشته:  این کارو نکنید.

چشم آقا سروش!!!
حواسم نبود که 100000 کیس دیگه برای رسیدن به آمریکا وجود داره که ما میتونیم پیگیرش باشیم!
میشه بفرمایید چه کار کنیم؟
ویزای سرمایه گذاری؟ شما پولش رو بده، من همین امروز وقت سفارت میگیرم!
عزیز دل برادر من زندگی در یک کپر در آمریکا رو به زندگی اشرافی در ایران ترجیح میدم!
دوستان زیادی از این راه رفتن آمریکا و موفق به کسب یک زندگی شرافتمندانه شدند!
ما اینجا به دنبال یک راه برای رسیدن به کشور دلخواهمان هستیم!
لطفاً سردمان نکنید!
شما اونجا راحتی، بذار ما هم یکم راحتی رو تجربه کنیم!

این پست توسط تذکر nnazi عزیز، ویرایش شد! آخه اعصابم ریخت به هم! :
D Big Grin Big Grin

من آرزومه که همه به آرزوشون برسند .اما این ازدواج سوری که من دربارش تحقیق کردم یک ریسک بزرگه و ممکنه منجر به این بشه که واسه همیشه برید توی لیست سیاه . چون افسری که اونجا نشسته استاد روانشناسیه و ممکنه بفهمه که قضیه از چه قراره .با چند تا سوال ساده ولی فنی.
پس اگر هم که ازدواج میکنید در مدت قبل از مصاحبه طوری باهم باشید که انگار 100 ساله با هم هستید و با هم یکی شدید. تا یک موقع خدای نکرده جلوی افسر کم نیارید. همین
به امید رسیدن به سرزمین دلخواهتون.
خانه دوست کجاست...
تشکر کنندگان: sh-b ، ChairMan ، nnazi_2005 ، OverLord ، Ali Sepehr ، idn ، honareirani ، usa.lover ، mahdis
usa.lover چند روز من نبودم ، شما جای من جواب دادی ، مرسی
واقعا مگه چند تا راه داریم
قطعا اگه یک کیس صوری جور بشه ، قبلش کلی مسائل رو توجه می کنیم که اون استاد روانشناسی بره از صفر آبیاری بخونه Big Grin جای روانشناسی
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord ، usa.lover
ممنون از سروش عزیز!!!
واقعا راست میگید شما! آدم همشه باید مدیری بحران بلد باشه...
اما یه چیزی رو یادتون رفت : ایرانی ها خوره 2 دره بازی هستن!
روانشناسی کیلو چنده برای ما ایرانی ها!؟ Big Grin
حالا یه سوال : اگه طرف لو بره که دروغ میگه، چه عقوبتی داره؟
تشکر کنندگان: honareirani ، idn
اون وقت میره تو لیست سیاه دیگه کلا نمی نوتید برید امریکا ، و ... به زندگیه خودتونWink (تو همین سایت خوندم)

هیچ ربطی به مهاجرا نداره ولی می خوام استعداد ایرانی هارو نشون بدم
یکی از زندان های(فکر کنم) ژاپن جایزه گذاشته بود واسه کسی که بتونه فرار کنه ، یک ایرانی فرار کرده بود
و
سلطان جعل ایران ، تو زندان واسه خودش سند جعل کرده بود و اومده بود بیرون (تو روزنامه نوشته بود) :0

شعار ایرانی : ما می توانیم
از بحث اصلی فروم دور نشیم ، دوستانی دنبال همسفر هستند اینجا بگن
چه صوری و چه واقعی
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: usa.lover ، mahdis
چطور آیدین جان؟
تشکر کنندگان:
می خواستم انتخابات را براتون مثال بزنم ،نمی زنم خطرناکه،دیگه خودتون که مطلع اید....!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: mahdis
(2010-03-22 ساعت 14:45)rasarasa نوشته:  
بسم رب الشهدا و صدیقین

سلام حاج آقا نوید!

خدا از بزرگی کمتون نکنه!

بسم الرب الخالق الجبارین

اگر همسفر همسر باشد و همسر همبستر باشد, لازم است که اول نیت کرده و سپس با پای چپ وارد بستر شود در غیر اینصورت کفاره دارد.
اگر همسفر همسر باشد و همسر همبستر نباشد, احتیاط است که وارد بستر نشود و یا قبل از ورود صیغه عقد را مجددا جاری نمایند.
اگر همسفر همسر نباشد ولی همبستر باشد احتیاط آن است که نه با پای چپ و نه با پای راست بلکه جفت پا وارد بستر شود.
اگر همسفر همسر نباشد و همسر در خانه باشد, در این حالت بین علما اختلاف نظر وجود دارد. برخی می گویند که باید صیغه عقد موقت جاری شود و در آن نام همسر نیز ذکر شود و برخی می گویند که فقط کافی است که نیت کرده و با پای راست وارد بستر شود.
اگر موارد فوق برای گرین کارد و یا گرین کارت باشد فقط دادن کفاره کفایت می کند ولی باز بین علما اختلاف نظر وجود دارد. دسته اول می گویند که باید در خواندن نیت گرین کارد ذکر شود چون در انگلیسی کارد به معنای کارت فارسی است و اگر بگویید کارت معنای زنبیلهای چرخ داری را می دهد که با آن خرید می کنند و استفاده از گرین کارت باعث عدم برقراری ارتباط و نتیجتا باطل شدن نیت می گردد.
عده دیگری از علما اعتقاد دارند که کارد در فارسی به معنی ابزار تیزی است که در آشپزخانه استفاده می شود و به آن چاقو هم می گویند و صحیح آن در فارسی کارت می باشد بنابراین در ذکر نیت باید دقت شود که از عبارت گرین کارت استفاده شود تا در برقراری ارتباط خدشه ای وارد نگردد.
و من ا...... التوفیق (دامم حفاظت شده است)
با آرزوی موفقیت برای شما
حاج آقا تقبل الله .
یه سوال من داشتم .
شما تعداد ارسال هاتون تا الان که من میخونم 526 فقره هست .
اما در تشکر هاتون نوشته 5745 تشکر در 537 پست . چگونه امکان دارد ؟ آیا شما در پست هاتون خدعه کردید ؟
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، indmehdi ، kavoshgarnet ، looloo ، hasti_banoo ، shahram1347 ، mahdis

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان