کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
من پست آرشو خوندم دلدرد گرفتم[عکس: 25r30wi.gif]
نگو پس ایراد از چش و چال منه! هیهات آقا[عکس: crazy.gif]
هی اون همبستر رو همستر (همین حضرت آقا [عکس: 69371346.jpg] ) میخوندم ![عکس: 25r30wi.gif]
+ اون قسمت که میفرماید[عکس: 157fs409780.gif]:

(2010-04-04 ساعت 03:19)rs232 نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 14:45)rasarasa نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 12:21)NAV!D نوشته:  
بسم رب الشهدا و صدیقین

از :بازرسی سایت ها(NAV!D)
به :کاربران مومن و با خدا

با سلام و صلوات بر روح پاک و مطهر شهدا .
وسلام به هموطنان غیور و با خدا
بدینوسیله به اطلاع میرساند طی اعلام و فتوا علما و مراجع تقلید همچون آیت الله پ و آیت الله سپهر که مستندش در همین جا موجود است .
هرگونه ازدواج سوری یا غیر سوری برای رسیدن به اهداف که غیر از خدایی یعنی در راه خدا نباشد حرام و ممنوع اعلام شده است . همچنین طبق قانون ایالتی و ولایتی تمامی کسانی که شوهر یا همسر سوری اختیار کنند و در بلاد کفر و آنسوی فرا رها نمایند به عذابی سخت و علیم دچار خواهند شد.
همچنین کاربرانی که در سایتهای مهاجرتی اقدام به پخش و شیوع پست ها و تشویق کاربران به کارهای غیر قانونی نمایند مورد عنایت مدیران آن سایت قرار خواهند گرفت حال سه بار اخراج شده باشند و یا نشده باشند .
سلام حاج آقا نوید!
ببخشید حاج آقا چند سوال شرعی داشتم.
حکم مردان جویای همسفر و همسران درجستجوی همسفر و همسفرانِ جویای همسر در صورت اخذ شرعی گرین کارد چیست؟
جایز است که ما همسفری را به همسری برگزینیم ؟ یا باید همسری را به همسفری برگزینیم؟
استمرار ِهمسریِ همسفرِ بدون همسر پس از اخذ گرین کارد مباح است یا مکروه؟
چند سئوال نحوی هم داشتم: آیا همسفر همان همسر است به حذفِ "ف" به قرینۀ لفظی ؟ یا همان همسر است به حذف "ف "به قرینۀ معنوی؟

اگر می شود حاج آقا سال نویی یه سر کتاب هم برامون باز کنید !
خدا از بزرگی کمتون نکنه!

بسم الرب الخالق الجبارین

اگر همسفر همسر باشد و همسر همبستر باشد, لازم است که اول نیت کرده و سپس با پای چپ وارد بستر شود در غیر اینصورت کفاره دارد.
اگر همسفر همسر باشد و همسر همبستر نباشد, احتیاط است که وارد بستر نشود و یا [size=small]قبل از ورود صیغه عقد را مجددا جاری نمایند.
اگر همسفر همسر نباشد ولی همبستر باشد احتیاط آن است که نه با پای چپ و نه با پای راست بلکه جفت پا وارد بستر شود.
اگر همسفر همسر نباشد و همسر در خانه باشد, در این حالت بین علما اختلاف نظر وجود دارد. برخی می گویند که باید صیغه عقد موقت جاری شود و در آن نام همسر نیز ذکر شود و برخی می گویند که فقط کافی است که نیت کرده و با پای راست وارد بستر شود.
اگر موارد فوق برای گرین کارد و یا گرین کارت باشد فقط دادن کفاره کفایت می کند ولی باز بین علما اختلاف نظر وجود دارد. دسته اول می گویند که باید در خواندن نیت گرین کارد ذکر شود چون در انگلیسی کارد به معنای کارت فارسی است و اگر بگویید کارت معنای زنبیلهای چرخ داری را می دهد که با آن خرید می کنند و استفاده از گرین کارت باعث عدم برقراری ارتباط و نتیجتا باطل شدن نیت می گردد.
عده دیگری از علما اعتقاد دارند که کارد در فارسی به معنی ابزار تیزی است که در آشپزخانه استفاده می شود و به آن چاقو هم می گویند و صحیح آن در فارسی کارت می باشد بنابراین در ذکر نیت باید دقت شود که از عبارت گرین کارت استفاده شود تا در برقراری ارتباط خدشه ای وارد نگردد.
و من ا...... التوفیق (دامم حفاظت شده است)

اینو من دیگه ترمز بریدم! [عکس: 127fs4730978.gif] قبل از ورود[عکس: crazy.gif]!!!! خیلی 2پهلو طنز بود[عکس: crazy.gif]
خدا عمرت بده تو این روزگار دل ما جوونای دل شکسته رو شاد میکنی آرش جون[عکس: 1-20070210065344.gif]
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: rs232 ، Ali Sepehr ، honareirani ، ChairMan ، looloo ، mahdis
(2010-04-04 ساعت 03:19)rs232 نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 14:45)rasarasa نوشته:  
(2010-03-22 ساعت 12:21)NAV!D نوشته:  
بسم رب الشهدا و صدیقین

از :بازرسی سایت ها(NAV!D)
به :کاربران مومن و با خدا

با سلام و صلوات بر روح پاک و مطهر شهدا .
وسلام به هموطنان غیور و با خدا
بدینوسیله به اطلاع میرساند طی اعلام و فتوا علما و مراجع تقلید همچون آیت الله پ و آیت الله سپهر که مستندش در همین جا موجود است .
هرگونه ازدواج سوری یا غیر سوری برای رسیدن به اهداف که غیر از خدایی یعنی در راه خدا نباشد حرام و ممنوع اعلام شده است . همچنین طبق قانون ایالتی و ولایتی تمامی کسانی که شوهر یا همسر سوری اختیار کنند و در بلاد کفر و آنسوی فرا رها نمایند به عذابی سخت و علیم دچار خواهند شد.
همچنین کاربرانی که در سایتهای مهاجرتی اقدام به پخش و شیوع پست ها و تشویق کاربران به کارهای غیر قانونی نمایند مورد عنایت مدیران آن سایت قرار خواهند گرفت حال سه بار اخراج شده باشند و یا نشده باشند .
سلام حاج آقا نوید!
ببخشید حاج آقا چند سوال شرعی داشتم.
حکم مردان جویای همسفر و همسران درجستجوی همسفر و همسفرانِ جویای همسر در صورت اخذ شرعی گرین کارد چیست؟
جایز است که ما همسفری را به همسری برگزینیم ؟ یا باید همسری را به همسفری برگزینیم؟
استمرار ِهمسریِ همسفرِ بدون همسر پس از اخذ گرین کارد مباح است یا مکروه؟
چند سئوال نحوی هم داشتم: آیا همسفر همان همسر است به حذفِ "ف" به قرینۀ لفظی ؟ یا همان همسر است به حذف "ف "به قرینۀ معنوی؟

اگر می شود حاج آقا سال نویی یه سر کتاب هم برامون باز کنید !
خدا از بزرگی کمتون نکنه!

بسم الرب الخالق الجبارین

اگر همسفر همسر باشد و همسر همبستر باشد, لازم است که اول نیت کرده و سپس با پای چپ وارد بستر شود در غیر اینصورت کفاره دارد.
اگر همسفر همسر باشد و همسر همبستر نباشد, احتیاط است که وارد بستر نشود و یا قبل از ورود صیغه عقد را مجددا جاری نمایند.
اگر همسفر همسر نباشد ولی همبستر باشد احتیاط آن است که نه با پای چپ و نه با پای راست بلکه جفت پا وارد بستر شود.
اگر همسفر همسر نباشد و همسر در خانه باشد, در این حالت بین علما اختلاف نظر وجود دارد. برخی می گویند که باید صیغه عقد موقت جاری شود و در آن نام همسر نیز ذکر شود و برخی می گویند که فقط کافی است که نیت کرده و با پای راست وارد بستر شود.
اگر موارد فوق برای گرین کارد و یا گرین کارت باشد فقط دادن کفاره کفایت می کند ولی باز بین علما اختلاف نظر وجود دارد. دسته اول می گویند که باید در خواندن نیت گرین کارد ذکر شود چون در انگلیسی کارد به معنای کارت فارسی است و اگر بگویید کارت معنای زنبیلهای چرخ داری را می دهد که با آن خرید می کنند و استفاده از گرین کارت باعث عدم برقراری ارتباط و نتیجتا باطل شدن نیت می گردد.
عده دیگری از علما اعتقاد دارند که کارد در فارسی به معنی ابزار تیزی است که در آشپزخانه استفاده می شود و به آن چاقو هم می گویند و صحیح آن در فارسی کارت می باشد بنابراین در ذکر نیت باید دقت شود که از عبارت گرین کارت استفاده شود تا در برقراری ارتباط خدشه ای وارد نگردد.
و من ا...... التوفیق (دامم حفاظت شده است)
ماشالله ماشالله ! فوت فوت
خدا این حاج آقاها رو از ما نگیره، که همشون حلال مشکلاتن.ایشالله درد و بلای هر چی حاج آقاس بخوره تو سر هرچی قرتیِ از خدا بی خبره.
حاج آقا نوید وحاج آرش، خدا از آیت اللهی کمتون نکنه! به امام ،مو به تنم سیخ شد وقتی دیدم قابل دونستید و جواب دادید،ما هر چی داریم از شماها داریم.
اوا خاک به سرم چادرم !
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، اليزا ، ChairMan ، honareirani ، Hossein81 ، rs232 ، looloo ، hasti_banoo ، shahram1347 ، mahdis
اگر همسفر همستر باشد كه به همسري همبستر شويد ، مي شود سربازي سربازي سربازي سر سربازي را شكست.

اگه تونستيد بفهميد چي گفتم!!!!!Big Grin

نگران نباشيد خودمم نفهميدم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: اليزا ، ChairMan ، honareirani ، Hossein81 ، rs232 ، looloo ، mahdis
(2010-04-04 ساعت 13:40)sadra_sepehr نوشته:  اگر همسفر همستر باشد كه به همسري همبستر شويد ، مي شود سربازي سربازي سربازي سر سربازي را شكست.

اگه تونستيد بفهميد چي گفتم!!!!!Big Grin

نگران نباشيد خودمم نفهميدم.

ولي من فهميدم چي گفتي. Wink

سربازي، سَرِبازيِ سُربازي، سَرِ سَربازي را شكست.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، honareirani ، rs232 ، looloo ، mahdis
آرش جان و صدرا عزیز.
حکم را ول کنید حکم چهار نفره هست .
در هنگام رانندگی تنها کافی است که چشمان خود را بسته و با نیت شیرجه زده .
تنها چند مورد رعایت شود :
1-سرعت غیر مجاز ممنوع.
2-سبقت غیر مجاز ممنوع.
3-استفاده از کلاه ایمنی اجباری .
4-توجه به هشدار های مامور راهنمایی .
5-ایجاد خسارت به راه و جاده ممنوع .
6-راننده خوب آنست که با احتیاط و با سرعت مطمئنه حرکت و از شتاب و عجله پرهیز کند.
تشکر کنندگان: indmehdi ، Ali Sepehr ، honareirani ، farzad24 ، rs232
(2010-04-04 ساعت 14:01)NAV!D نوشته:  آرش جان و صدرا عزیز.
حکم را ول کنید حکم چهار نفره هست .
در هنگام رانندگی تنها کافی است که چشمان خود را بسته و با نیت شیرجه زده .
تنها چند مورد رعایت شود :
1-سرعت غیر مجاز ممنوع.
2-سبقت غیر مجاز ممنوع.
3-استفاده از کلاه ایمنی اجباری .
4-توجه به هشدار های مامور راهنمایی .
5-ایجاد خسارت به راه و جاده ممنوع .
6-راننده خوب آنست که با احتیاط و با سرعت مطمئنه حرکت و از شتاب و عجله پرهیز کند.

نويد اون "بازرس" که بالا گذاشتي رو وردار، جاش بذار "مارمولک"! Smile
الحق که ....!
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani
سلام به همه دوستان
من 30 سالمه و تا 2 ماهه آینده آمریکا هستم
خوب در لوس انجلس خواهم بود و دنبال یه خانه میگردم برای اینکه به هم کمک کنیم و هم اینکه دوست باشيم.
در صورتی که دوستانی از لوس آنجلس این امکان را دارند خیلی خوشحال میشم در ارتباط باشیم..
من کارم کامپیوتر هست و باید دنبال کار بگردم البته هزینه ای رو هم برای این امر کنار گذاشتم (منظورم اجاره اطاق هست...)
در انتظار یاری سبزتان هستم
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان عزیز آیا برای ازدواجهای صوری افرادی هستنددر قبال پول این کار رو انجام بدن ؟ چجوری میتونم پیدا کنم؟ یکی هم دست مارو بگیره ببره اونور یک دردنیا 100 در آخرت نصیبش میشه ها.Tongue
تشکر کنندگان:
(2010-04-04 ساعت 16:35)conquer نوشته:  سلام به همه دوستان
من 30 سالمه و تا 2 ماهه آینده آمریکا هستم
خوب در لوس انجلس خواهم بود و دنبال یه خانه میگردم برای اینکه به هم کمک کنیم و هم اینکه دوست باشيم.
در صورتی که دوستانی از لوس آنجلس این امکان را دارند خیلی خوشحال میشم در ارتباط باشیم..
من کارم کامپیوتر هست و باید دنبال کار بگردم البته هزینه ای رو هم برای این امر کنار گذاشتم (منظورم اجاره اطاق هست...)
در انتظار یاری سبزتان هستم

سلام دوست عزیز
شما قبل از هر چیز باید جنسیت خود را اعلام کنید تا دوستان حساب کار خودشان را بدانند و بعد تصمیم به دوستی بگیرند.
برایتان آرزوی موفقیت دارم
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: indmehdi ، honareirani ، ساشا ، looloo ، hasti_banoo ، farzad24 ، kianoush ، mahdis ، majid53105
(2010-04-05 ساعت 02:56)gt3333 نوشته:  سلام.دوستان عزیز آیا برای ازدواجهای صوری افرادی هستنددر قبال پول این کار رو انجام بدن ؟ چجوری میتونم پیدا کنم؟ یکی هم دست مارو بگیره ببره اونور یک دردنیا 100 در آخرت نصیبش میشه ها.Tongue

دوست من، شما هم ضمن اعلام مبلغ!!!Wink جنسيت خودتو اعلام کن تا ببينيم چه ميشه کرد.
تشکر کنندگان: honareirani ، looloo ، hamed_gh ، mahdis
اول از همه خودم میگم Smile
یه گل پسری هستم ، 21 ساله با کلی امید و آرزو و .... Smile
در حد 2-3 هزار تومن سرمایه من هست .
اگه کسی خواست در راه خدا واسه من کاری کنه که چه بهتر (کلی براش دعا میکنم) اگه نه با همین 2-3 هزار تومن یک نفر پیدا بشه ممنون میشم
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-04-05 ساعت 08:27)idn نوشته:  اول از همه خودم میگم Smile
اگه کسی خواست در راه خدا واسه من کاری کنه که چه بهتر (کلی براش دعا میکنم) اگه نه با همین 2-3 هزار تومن یک نفر پیدا بشه ممنون میشم

با 3 هزار تومان میشه فقط یک بستنی خرید. بنابراین از فکر دو نفره شدن باید بیای بیرون.
حالا اگه بکنیش 6 هزار تومان ، اونوقت میشه دو تا بستنی خرید. و این یعنی اینکه به میزانی که بستنی ها هنوز آب نشده ، میتونی با یکی باشی.
ولی حیف که تو این زمان کم ، حتی به تلفظ اسم آمریکا هم نمیرسه.
نتیجه گیری اینکه :حالا برو هر وفت پولت صد هزار برابر شد، اونوقت شاید بشه !!!!!
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، looloo ، ساشا ، idn ، kavoshgarnet ، nhzgroup
(2010-04-05 ساعت 09:53)SamiraN نوشته:  
(2010-04-05 ساعت 08:27)idn نوشته:  اول از همه خودم میگم Smile

با 3 هزار تومان میشه فقط یک بستنی خرید. بنابراین از فکر دو نفره شدن باید بیای بیرون.
حالا اگه بکنیش 6 هزار تومان ، اونوقت میشه دو تا بستنی خرید. و این یعنی اینکه به میزانی که بستنی ها هنوز آب نشده ، میتونی با یکی باشی.
ولی حیف که تو این زمان کم ، حتی به تلفظ اسم آمریکا هم نمیرسه.
نتیجه گیری اینکه :حالا برو هر وفت پولت صد هزار برابر شد، اونوقت شاید بشه !!!!!

سميرا جان

با توقعاتي كه دختراي امروزي پيدا كردند 100 هزار برابر كه سهله ، 100 ميليون برابر هم بشه فكر نمي كنم بشهBig Grin

شوخي مي كنم ولي مي خوام به آيدين يه تخفيف خوب بدم تو 50 هزار برابرش كن باقيش با منSmile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: looloo ، honareirani ، shahram1347 ، mahdis
(2010-04-05 ساعت 08:01)indmehdi نوشته:  
(2010-04-05 ساعت 02:56)gt3333 نوشته:  سلام.دوستان عزیز آیا برای ازدواجهای صوری افرادی هستنددر قبال پول این کار رو انجام بدن ؟ چجوری میتونم پیدا کنم؟ یکی هم دست مارو بگیره ببره اونور یک دردنیا 100 در آخرت نصیبش میشه ها.Tongue

دوست من، شما هم ضمن اعلام مبلغ!!!Wink جنسيت خودتو اعلام کن تا ببينيم چه ميشه کرد.
سلام دوست عزیز.راستش مبلغ خوب هرچی کمتر به نفع ما جوونهای نسل سوخته هست. مبلغها تو چه مقدار هستن .ببینم اصلا میتونم Sad .راستش جنسیت شما هر چی بخوای من همون میشم Big Grin ولی در حال حاضر مذکر هستم. یه عالمه دعاهای خیلی خوب برات میکنم.مرسی
تشکر کنندگان: farzad24 ، indmehdi ، mahdis
(2010-04-05 ساعت 18:02)gt3333 نوشته:  
(2010-04-05 ساعت 08:01)indmehdi نوشته:  

سلام دوست عزیز.راستش مبلغ خوب هرچی کمتر به نفع ما جوونهای نسل سوخته هست. مبلغها تو چه مقدار هستن .ببینم اصلا میتونم Sad .راستش جنسیت شما هر چی بخوای من همون میشم Big Grin ولی در حال حاضر مذکر هستم. یه عالمه دعاهای خیلی خوب برات میکنم.مرسی

راستش قیمت به خیلی از فاکتورها بستگی داره! اگه خواستی توی پیغام خصوصی واست میگم.
در مورد تغییر جنسیت هم متخصصینی مثه صدرا، نوید، آرش و پیام باید اظهار نظر کنند!Big Grin
ولی در حالت اورجینال باید بگم که میتونی. منتها به یک کیس مونث فردین (از نظر منش) احتیاج داری.Wink
تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، looloo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان