کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
سلام.
دوستان شانس منو نظاره کردند.بعد از کلی بالا پایین رفتن باید 5 سال .... جالب بود.
اراده ما بر ادامه دادن این مسیر هست.هدف مقدس هست پس با توکل به خدا.
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord ، mahdis
اولترا جان اگه این انرژی رو اینجا تو آمریکا صرف کنی فکر کنم چند تا حسن داره! هم محیط برای پیدا کردن همسر مناسب تره ، هم همه راههای شناخت بصورت کتاب و جزوه و سریال و فیلم در گوشت و پوست مردم در آمیخته و کار عجیبی به نظر نمیاد ، هم زبانت خفن میشه، هم ممکنه زود تر سیتی زن بشی ...
زندگی همش همینه!
تشکر کنندگان: honareirani ، usa.lover ، rasarasa ، ChairMan ، Ali Sepehr ، OverLord ، mahdis
آخرین نرخها اعلام شد:

1- آشنایی با بنده از راه دور: 5 دلار
2- آشنایی از راه نزدیک: 20 دلار
3- آشنایی از راه خیلی نزدیک! : بستگی داره، بین مجانی تا صد هزار دلار.
تشکر کنندگان: honareirani ، ساشا ، ChairMan ، SamiraN ، اليزا ، kianoush ، Hossein81 ، hasti_banoo ، Ali Sepehr ، OverLord ، mahdis
اولترا جان نظر من هم اینه که تو یو اس آ دنبال پیدا کردن همسر بگردی.
به نظر من خیلی بهتره.
تشکر کنندگان: ChairMan ، usa.lover ، OverLord ، bluemoonlady ، mahdis
در روزنامه های ایرانی در لوس آنجلس، آگهی های زیادی در مورد پیدا کردن همسر، دوست، شریک چاپ میشه. به این صورت است که مشخصات خودشون و فرد مورد نظرشون را میدهند بهمراه ایمیل یا شماره تماس و از فردی که این مشخصات را دارد میخواهند که با هاشون تماس بگیرد. در بین آگهی دهندگان هم خانم و هم آقا میبینید. یکی از این روزنامه ها tehranmagazine.com است.
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
تشکر کنندگان: ChairMan ، Hossein81 ، usa.lover ، honareirani ، Ali Sepehr ، OverLord ، گریت کش ، mahdis
(2010-04-15 ساعت 00:27)payam_prz نوشته:  آخرین نرخها اعلام شد:

1- آشنایی با بنده از راه دور: 5 دلار
2- آشنایی از راه نزدیک: 20 دلار
3- آشنایی از راه خیلی نزدیک! : بستگی داره، بین مجانی تا صد هزار دلار.
ببخشید من میخواهم با شما آشنا بشم امکانش هست .
وضع مالی ام هم خیلی خوبه. الان نصف ایران مال بابامه .
از نظر مالی مشکلی ندارم . بی زحمت ایمیل تون رو بدید .
تشکر کنندگان: اليزا ، usa.lover ، Ali Sepehr ، OverLord ، nastaran86
سلام.
در لطافت سخنان دوستان و نیت خیرشون شکی نیست و تشکر از حسن توجه این عزیزان.من فعلان ایاران هستم چون یک سری کارهای عقب افتاده دارم که باید انجام بدم.در این مدت هم یک سری به اینجا میزنم شاید فرجی حاصل بشه .این تالار که برای ما همه کار کرده این کارو هم انجام بده دیگه ...........بهرحال دوستان در این راه به خدا توکل کنند میتوانند به خواسته مشروعشون برسند.ما که چشم امید به او داریم.پس ادامه میدیم این مسیر را.
تشکر کنندگان: OverLord ، mahdis
یا علی اولترا بوی جان. برو که ما هم همه هوایت را داریم.
ولی مشکل کار می دانی کجا است؟ در واقع شما باید دنبال دختر خانمی باشی که گرین کارت داشته باشد تا مجبور نباشی پنج سال صبر کنی. از طرف دیگر دختر خانمی هم که گرین کارت داشته باشد تا زمانی که در ایران است خودش در هوا سیر می کند و صد تا خواستگار حضوری دارد و فرصتی برایش نمی ماند که به خواستگاران الکترونیکی فکر کند. البته بعدها که به امریکا برود وضعیت فرق خواهد کرد ولی باز هم انتخاب هایش آنقدر زیاد است که به داماد پستی فکر نمی کند.
این راهی را که الآن شما می خواهی بروی ما تا تهش رفتیم و برگشتیم. بنابراین از من نصیحت که وقتت را برای این چیزها تلف نکن و اجازه بده بعد از اینکه کارت در امریکا تثبیت شد و سیتیزن شدی با یک دختر خانمی که می شناسی و به او علاقه داری ازدواج کن و اگر هم او در ایران باشد میتوانی چند ماهه کارش را درست کنی و به امریکا ببریش.
ولی بهرحال هر چه قسمتت باشد همان خواهد شد ننه.
با آرزوی موفقیت برای شما
(2010-04-16 ساعت 07:35)rs232 نوشته:  یا علی اولترا بوی جان. برو که ما هم همه هوایت را داریم.
ولی مشکل کار می دانی کجا است؟ در واقع شما باید دنبال دختر خانمی باشی که گرین کارت داشته باشد تا مجبور نباشی پنج سال صبر کنی. از طرف دیگر دختر خانمی هم که گرین کارت داشته باشد تا زمانی که در ایران است خودش در هوا سیر می کند و صد تا خواستگار حضوری دارد و فرصتی برایش نمی ماند که به خواستگاران الکترونیکی فکر کند. البته بعدها که به امریکا برود وضعیت فرق خواهد کرد ولی باز هم انتخاب هایش آنقدر زیاد است که به داماد پستی فکر نمی کند.
این راهی را که الآن شما می خواهی بروی ما تا تهش رفتیم و برگشتیم. بنابراین از من نصیحت که وقتت را برای این چیزها تلف نکن و اجازه بده بعد از اینکه کارت در امریکا تثبیت شد و سیتیزن شدی با یک دختر خانمی که می شناسی و به او علاقه داری ازدواج کن و اگر هم او در ایران باشد میتوانی چند ماهه کارش را درست کنی و به امریکا ببریش.
ولی بهرحال هر چه قسمتت باشد همان خواهد شد ننه.
آرش جان شماچرا اینفدر با اولترابوی مخالفی؟ خوب بزار این پسر خوب هم همین راهی رو که شما تا تهش رفتی، برود.شمااگر موفق نشدی، دلیل بر این نیست که کسی دیگر موفق نمیشود.
اولتراابوی جان ، برو که من خودم هواتو دارم. چون مطمئن هستم که قصدت خیر است و برای کسی هم که قصد کار خوب دارد، همان پافشاری رمز موفقیت است.
شماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ نامه قبولی: Jul 2009
کنسولگری: Kuala Lumpur
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:July 2010Big Grin
تاریخ مصاحبه: July 2010
تاریخ دریافت ویزا: فرداش!Big Grin
تشکر کنندگان: honareirani ، rs232 ، OverLord ، Xman ، kasra ، mahdis
البته من میکنم آلترای عزیز قصد زندگی در آمریکا رو ندارند!
چون ظاهرا همیشه ایران تشریف دارند و ایران را هم به آمریکا نرجیح میدهند! ( تراوش ذهنی من )
تشکر کنندگان: honareirani ، OverLord ، ChairMan ، maryam5 ، m.memari
می گویند یک روز فردی به پیامبر اکرم مراجعه می کند و می گوید که من یک ننه پیری دارم که در حال موت است. لطفا مرحمت نموده و یک سری به او بزنید تا بلکه درد او را مرحمی شوید.
پیامبر قبول کرده و به همراه آن مرد به خانه وی شدند. پیرزن نحیفی بر تخت افتاده بود و از کهولت زیاد پوست به استخوانش چسبیده بود. پیامبر تا او را بدید با صدای بلند گفت که چاره مادر تو این است که هرچه زودتر شوهری را برای خود اختیار کند.
مرد حیران بر پیامبر نگریست و بگفت که ای پیامبر خدا این چه حرفی است که می زنید؟ مادر من در حال احتضار است و هر دم که فرو می دهد انتظاری به بازدم آن نیست.
در این حال پیرزن از بستر بیماری بلند شد و بنشست و لنگه دمپایی را بگرفت و به سر آن مرد پرتاب نموده و گفت که ای نابخرد کافر تو این چیزها را بهتر میدانی یا پیامبر خدا؟
با آرزوی موفقیت برای شما
(2010-04-16 ساعت 14:54)usa.lover نوشته:  البته من میکنم آلترای عزیز قصد زندگی در آمریکا رو ندارند!
چون ظاهرا همیشه ایران تشریف دارند و ایران را هم به آمریکا نرجیح میدهند! ( تراوش زهنی من )

محمد جان منظورت ذهن هست.
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani ، looloo ، mahdis
آخ آخ عجب 3 ای!!!
دمت گرم برادر مومن و غیور!
تشکر کنندگان: ChairMan ، nnazi_2005 ، honareirani
سلام.
دوستان توجه کنند بنده به خاطر یک سری گرفتاریها در این کشور عتیقه موندگار شدم.بهم 1 سال فرصت بدید من میرم/.اگه بشه در این یک سال قدم خیری بردام خوب چه بهتر.
تشکر کنندگان: rs232 ، honareirani ، looloo ، mahdis
پسر نه. اه اه.
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: honareirani ، bluemoonlady

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان