کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
(2010-04-08 ساعت 00:14)jan نوشته:  با سلام

از دختر خانمها که قصد ازدواج و یا سفر به امریکا را دارند خواهشمند است جهت آشنایی با بنده پیام خصوصی دهید . با تشکر

ایییییییییییییولا اعتماد به نفس.
بابا دست ما رو هم بگیر.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: ChairMan ، kavoshgarnet
به نظر من اسم سایت رو به انجمن دوستیابی مهاجرسرا + خزئبلات نوید تغییر دهیم .
هر کسی هم خواست من دستش رو میگیرم.
مردی نبود فتاده را پای زدن گر دست فتاده ای بگیری مردی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، payam_prz ، mahdis
دختری هستم 21 ساله. قد بلند, خوشگل, پولدار, کدبانو, سیتیزن امریکا, مدرک فوق لیسانس, یک پرده گوشت زیر پوست, سفید کریستال, موی بور و چشمان سبزآبی با دماغ مدل جدید سربالا. دنبال پسری هستم قدکوتاه, خپله, بی سواد ترجیحا دیپلم و یا پایین تر, بی پول, بیکار, سیاه ذغالی, صورت تصادفی. کلیه مخارج نقل و انتقالات به امریکا نیز به عهده من می باشد.
متقاضیان می توانند در ساعات اداری به سفارت امریکا در ابوظبی مراجعه کرده و درخواست کتبی خودشان را به همرا ه عکس و دیگر مدارک به اداره پذیرش امور شادمانی تحویل دهند.
با آرزوی موفقیت برای شما
(2010-04-10 ساعت 04:00)rs232 نوشته:  دختری هستم 21 ساله. قد بلند, خوشگل, پولدار, کدبانو, سیتیزن امریکا, مدرک فوق لیسانس, یک پرده گوشت زیر پوست, سفید کریستال, موی بور و چشمان سبزآبی با دماغ مدل جدید سربالا. دنبال پسری هستم قدکوتاه, خپله, بی سواد ترجیحا دیپلم و یا پایین تر, بی پول, بیکار, سیاه ذغالی, صورت تصادفی. کلیه مخارج نقل و انتقالات به امریکا نیز به عهده من می باشد.
متقاضیان می توانند در ساعات اداری به سفارت امریکا در ابوظبی مراجعه کرده و درخواست کتبی خودشان را به همرا ه عکس و دیگر مدارک به اداره پذیرش امور شادمانی تحویل دهند.

عزیزم من چطورم عکسم را گذاشتم

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: اليزا ، honareirani ، rs232 ، kianoush ، nhzgroup
سلام.
اینجا کسی در یافتن یک مورد مناسب برای زندگی خارج از کشور مصمم نیست.دوستان جدی باشید.
من برنده لاتاری 2008 هستم.گرین کارت دارم . الان آمدم ایران.بدنبال یک همسفر و یا شریک زندگی که مشکلی از بابت آمدن به آمریکا نداشته باشه هستم.
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، mahdis
(2010-04-10 ساعت 10:31)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
اینجا کسی در یافتن یک مورد مناسب برای زندگی خارج از کشور مصمم نیست.دوستان جدی باشید.
من برنده لاتاری 2008 هستم.گرین کارت دارم . الان آمدم ایران.بدنبال یک همسفر و یا شریک زندگی که مشکلی از بابت آمدن به آمریکا نداشته باشه هستم.

این همسفر اگه مذکر باشه که مشکلی نداره ؟Big Grin
چی میشد یه خانومیم می اومد یه پیشنهاد اینجوری میداد.چرا همش ما مردا باید آویزون زنا باشیم Tongue
ولی دوستان من جدی این جا کمک خواستم اگر کسی میتونه یه حرکتی بزنه ما هم بپریم بریم.
(2010-04-10 ساعت 05:30)Ashkan.R نوشته:  
(2010-04-10 ساعت 04:00)rs232 نوشته:  دختری هستم 21 ساله. قد بلند, خوشگل, پولدار, کدبانو, سیتیزن امریکا, مدرک فوق لیسانس, یک پرده گوشت زیر پوست, سفید کریستال, موی بور و چشمان سبزآبی با دماغ مدل جدید سربالا. دنبال پسری هستم قدکوتاه, خپله, بی سواد ترجیحا دیپلم و یا پایین تر, بی پول, بیکار, سیاه ذغالی, صورت تصادفی. کلیه مخارج نقل و انتقالات به امریکا نیز به عهده من می باشد.

عزیزم من چطورم

متاسفانه هیچ کدوم از این خصوصیات رو ندارم من .هر چی گفتی من برعکسشم. پس برای من کمکی از شما سخته نیست Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: ساشا ، Ashkan.R ، rs232 ، honareirani ، ChairMan
لظفاً مسخره بازی رو بگذارید کنار...
این بنده خدا هم کمک میخواهد، اذیتش نکنید...
بیاید این عادت بد ایرانی رو ترک کنیم.
تشکر کنندگان: rs232 ، اليزا ، honareirani ، mahdis
دست به دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد .
چرا اذیت بنده خدا میکنید ؟ نوید خجالت بکش.
بابا بیا خودم همراهت میام شوخی هم ندارم کی میخواهی بری؟
تشکر کنندگان: usa.lover ، mahdis
سلام.
دوستان سعی کنید به اهدافتون اگه براتون مقدس هستند توجه کنید و براشون ارزش قائل باشید.نزارید این تالار به انحراف بره.همینطور که اینجا آگاهی مارا در رفتن به آمریکا زیاد کرد وکمکمون کرد همچنین میتونه بهمون کمک کنه به اهداف عالیمون برسونه.پس لطفا جدی باشید.
اینجا خانمها و آقایون میتونند بااحترام و ادب و در کمال امنیت با هم آشنا بشوند.پس لطفا اجازه بدید ..... /
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani ، indmehdi ، idn ، mahdis
(2008-10-08 ساعت 23:08)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
من 35سال دارم و معماری خوندم و شغل من معماری داخلی و مدرس هست.بدنبال شریک و همراه زندگی در آمریکا هستم.

سلام
من 27 سال دارم. بازرگانی می خونم. شغل بازرگانی در شرکت رزنبرگ آلمان شعبه تهران است. بدنبال همسر و زندگی در آمریکا.
تشکر کنندگان:
(2010-04-12 ساعت 11:18)faribakavousi نوشته:  
(2008-10-08 ساعت 23:08)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
من 35سال دارم و معماری خوندم و شغل من معماری داخلی و مدرس هست.بدنبال شریک و همراه زندگی در آمریکا هستم.

سلام
من 27 سال دارم. بازرگانی می خونم. شغل بازرگانی در شرکت رزنبرگ آلمان شعبه تهران است. بدنبال همسر و زندگی در آمریکا.
سلام.
میتونیم با هم آشنا بشیم.
mhd747_400@yahoo.com.آی دی من هم همین هست من همیشه آن هستم .منتظرتون هستم.موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2010-04-11 ساعت 15:39)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
دوستان سعی کنید به اهدافتون اگه براتون مقدس هستند توجه کنید و براشون ارزش قائل باشید.نزارید این تالار به انحراف بره.همینطور که اینجا آگاهی مارا در رفتن به آمریکا زیاد کرد وکمکمون کرد همچنین میتونه بهمون کمک کنه به اهداف عالیمون برسونه.پس لطفا جدی باشید.
اینجا خانمها و آقایون میتونند بااحترام و ادب و در کمال امنیت با هم آشنا بشوند.پس لطفا اجازه بدید ..... /

مهاجرسرا » آمریکا » ویزاهای مهاجرتی آمریکا » ویزای نامزدی و ازدواج » در جستجوی یک همسفر و شریک زندگی در آمریکا

اصلا کل این thread شما off topic هست و ربطی به آمریکا و ویزاهای مهاجرتی و ویزاهای نامزدی نداره. میشه در مورد این انحراف که میگی بیشتر توضیح بدی؟
تشکر کنندگان:
خوب الحمدالله الکی الکی اولترا بوی یک نفر را پیدا کرد. آفرین به این همه پیگیری و سماجت. امیدوارم که تلفیق خوبی از آب در بیاید و بتوانند به همدیگر کمک کنند و به اهدافشان برسند. به نظر من که خیلی هم خوب است چون هم فریبا خانم قصد مهاجرت دارد و هم اولترابوی نمی خواهد در امریکا تنها باشد. فقط بدی آن این است که فریبا خانم باید 5 سال صبر کند که اولترابوی بتواند ایشان را به امربکا ببرد. ولی اگر این مراحل را به خوبی و خوشی پشت سر بگذارند و روحیات و اخلاقشان هم به هم جور باشد بسیار خوب و شیرین است.
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، kianoush ، اليزا ، ChairMan ، honareirani ، m.memari ، farzad24 ، mahdis
Big GrinBig GrinBig Grin
خیلی با حال بود کلی خندیدم بابا !! سخت نگیرید
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani
كليه ارسالهاي تشنج زا حذف گرديد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: sh-b ، ChairMan ، alireza.nayyeri ، OverLord ، mahdis

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان