کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازگشت امیر مهاجر
بسیار خبر شوکه کننده ای بود امیر جان....اما یه چیزیو فرامومش نکن که تو قبل از مدیر شدندتم، برای ما 2013 داشتی مدیریت و به قول دوست خوبمون که حرفش خیلی به جا بود، داشتی تالارهای 2013 رو رهبری میکردی....پس بازگشتت رو تبریک و به مدیریت و رهبری قدیمیت حتما ادامه خواهی داد ولی ایندفعه نه بصورت صورتی بلکه به صورت یه شهروند عادی ، اما با وجدان و سابقه بسیار درخشان مدیریت ......
خیلی خوشحالم که هنوز هستی و از بودنت تمامی دوستان میتونن بهره مند شوند..........
امیدوارم به کاراتم برسی و اگر کمکی هم از دست این داداش کوچیکت بر میومد مدیونی اگه دریغ کنی و نگی......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
امیر عزیز! ارغوانی یا مشکی یا هر چی مهم اینه که هستی...دل مهربونی داری و صادقانه لطف میکنی! ایمان دارم به وسعت دل مهربونت یه دنیا اتفاق خوب انتظارت رو میکشه. به نظرم یه نقطه خوش شانسی پر رنگ واسه همه قبول شدگان امسال حضور دلسوزانه همچون توییه.
به نظرم هر آدمی تو زندگیش رسالتی داره و رسالت توام همراهی کردنته. صمیمانه آرزو میکنم همیشه و هر جا که هستی رو نوک قله رضایت وایساده باشی دوست عزیز
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
امیر خان، خبر شوکه کننده ای بود اما خدا رو شکر میکنم که هنوز هم حضور داری، فرق زیادی نداره که مدیر باشی یا نباشی، ارغوانی باشی یا نباشی، مهم اینه که در هر صورت، کمک بزرگی برای کل این فروم هستیSmile
واقعا خوشحالم که هستیSmile
خیلی خوشحالم که این دوران مدیریتت باعث شد بیشتر از قبل، اخلاقتون رو بشناسیم. راستش برای من خیلی مهمه که با چه کسانی دارم هم صحبت میشم، واقعا خدا رو شکر که انجمن 2013 پر از آدمهای با شخصیت و دوستداشتنیه Smile
برات آرزوی موفقیت دارم و هنوزم هرچی بگین ما میگیم چشم! Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
امیر خان به نظرمن اسم و رسم مهم نیست
اسمت مدیر باشه کلانتر باشه یا هر چیز دیگه ایی مهم اینه که هستی
من میخواستم یه چیز دیگه هم به صحبتهای امیدوو عزیز در باب رهبری و مدیریت اضافه کنم که مدیر بر ذهن ها حکومت میکنه و رهبر به قلبها
من واقعا تو و امیدوو رو به عنوان رهبر قبول دارم و امیدوارم هر جوری که صلاح میدونی در کنارمون باشی
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
(2012-09-21 ساعت 04:04)afshin4749 نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 01:29)امیر مهاجر نوشته:  درود بر دوستان و سروران گرامی

مدت کوتاهی است که از ملحق شدن بنده به تیم مدیریت مهاجرسرا میگذرد و ........................................

سلام امیر نازنین . من از ارسال شما بسیار شوکه شدم . داشتن سمت مدیریت از نظر من به اندازه دانش شما مهم نبود !! آنچه که مرا شیفته شما کرده بود شایستگیها و لیاقتهایی بود که در شخصیت و گفتار شما بارز بود و شما را تا بدان مرحله رسانید که عهده دار مسئولیتی بزرگ و دشوار، چون کارگردانی سایت معظم مهاجرسرا نمود . و این موضوع چیزی نیست جز اینکه شما ذاتاً مدیر هستید . هنوز هم از نظر من شما نامبروان هستید و خواهید بود . بودن شما مایه دلخوشی و دلگرمی ما شاگردان و مریدان شماست . موفق باشید .
سلام
افشین جان البته قصد فضولی نداشتم فقط چون وقتی توی تاپیکها میچرخیدم یه جای دیگه هم دیدم شما نوشته بودین که بسیار شوکه شدین خواستم از نگرانی درتون بیارم . احساس کردم بدجوری تو فکر رفتین Wink اصلا" نگران نباشید امیر مهاجر الان خیلی هم خوبه و داره شادی میکنه Big Grin تازه یکی دو هفته دیگه که بیاد امیدووو مجبور میشه اون بیله رو بیاره هی آتیش خاموش کنه Big Grin ناظم جان هم دیگه دو روز یه بار باید تاپیک ما رو ریست کنه Big Grin
مدیریت توی این فروم خیلی خوبه و همه هم واقعا" زحمت میکشن و دست همشون هم درد نکنه ولی باید با روحیات اون فرد هم سازگار باشه و باعث بهم ریختگیش نشه Smile
امیدوارم همه دوستان موفق باشن Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
کاملا دلیل استعفای امیر رو درک می کنم الان مامان سایه Smile

با این وضعیتی که پیش میره باید روزی دوبار تاپیکا ریست بشه!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
انصافا یه موقعی امیر دنبال میکردم ببینم کجا مطلب مینویسه بخونم
اما یه موقعیهایی تو فروم خاصی میرفت که تو سرچ گوگل هم نمیشد پیدا کرد (شوخی)
بازم تشکر میکنم از مدیران سایت مخصوصا امیر عزیز و.....
سایت عالی مدیرتش خیلی عالی بچه که مطلب مینویسن خوب مفید البته غیر از خودم که اصلا راضی نیستم
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
دوستان ارجمند: الهه خانم، امیدووو، فروزن مایند، عسلی، مامان سایه، سهیل بادامی، شیمودا، صدرا، ابی هانی، ووشو کانگفو، افشین 4749، حسن آقا، achi686، مانترا، r_ent، فایر داگون، گیون، فرهاد، ... از همه شما عزیزان که با نوشته‌های قشنگتون لبخند و بعضا اشک شادی به من هدیه کردید سپاسگزارم.
به زودی با انرژی بیشتری بازمیگردم و تا آخر در کنار شما و شانه به شانه تــان خواهم بود و به امید خدا باهم این مسیر پر ماجرا را تا مقصد نهایی خواهیم پیمود.
امير عزيز
كلانتر باشي يا امير مهاجر هميشه دوست عزيز ما هستي و از راهنمايي هايت استفاده خواهيم كرد . اميدوارم كه در هر حال موفق باشي .
مدیر بر ذهن ها حکومت میکنه و رهبر به قلبها
من واقعا تو (امیر) و امیدوو رو به عنوان رهبر قبول دارم و امیدوارم هر جوری که صلاح میدونی در کنارمون باشی

خیلی از این جمله ی فایر دراگون خوشم اومد واقعا که مستحقش هستید
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
(2013-02-19 ساعت 13:25)arezoo bj نوشته:  Sad من بااینکه مدت زیادی نیست که عضو این سایت خوب شدم واقعا ناراحت شدم . به تیم مدیریتمون عادت کردیم .
امیر عزیز به شخصه میدونم که ما 2014 ها خیلی اذیتتون کردیم و امیدوارم ما از سمت مدیریت پشیمونتون نکرده باشیم.
براتون تمام خوبی هارو آرزو میکنم و از تمام زحماتتون متشکریم

با سپاس، آرزو جان این تاپیک مربوط به شهریور ماه امساله و خیلی از اون جریان میگذره.
تشکر کنندگان: arezoo bj ، laili ، kasrafo ، romance33 ، آلیس-1980 ، msar
با سپاس، آرزو جان این تاپیک مربوط به شهریور ماه امساله و خیلی از اون جریان میگذره.
[/quote]

Big Grin کاش بالای پست ها تاریخ بود . ببخشید من العان دیدم
[عکس: California.jpg]
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، kasrafo ، آلیس-1980 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان