کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-09-30 ساعت 17:23)niloo-kh نوشته:  پیام جان متوجه نشدم شما 17 سپتامبر کیلیر شدی ولی ویزا نگرفتی ؟ چرا؟؟؟؟؟

مثل اینکه خبر ندارین ! از 20 سپتامبر دیگه سهمیه 3500 تایی ویزا تموم شد و به من و تنی چند از دوستان ویزا نرسید.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ 2013
8. ﻣﻬﺮ 1392

ﻏﺮﻭﺏ ﻳﻚ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﭘﺎﻳﻴﺰﻱ
ﺁﺧﺮﻳﻦ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﻛﻪ ﻣﻴﺸﺪ اﻳﻦ ﺻﻔﺤﻪ ﺭﻧﮕﻲ ﺑﺸﻪ
ﻣﻴﺸﺪ ﻗﻂﺎﺭ ﺭﻧﮕﺎﺭﻧﮓ ﺧﺎﻧﻢ ﻛﻤﺎﻟﻲ و ﺭﺟﺒﻌﻠﻲ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﻫﻮﺭا ﻛﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﺑﺮﺳه
ﻣﻴﺸﺪ ﺩﺳﺘﻪ ﮔﻠﻬﺎﻱ اﺭﻳﻮﺑﺮﺯﻥ و ﻛﺎﺭﺕ ﺗﺒﺮﻳﻜﺎي proje ﻭاﺳﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻣﻮﻥ ﻛﻢ ﺑﻴﺎد
ﻣﻴﺸﺪ lonlyman ﺷﻌﺮ ﺷﺎﺩﻱ ﺁﺧﺮ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﺭﻭ ﺑﺴﺮاﻳﻪ
ﻣﻴﺸﺪ ﺳﺎﻧﺎﺯ ﺑﺎ ﻗﻠﻢ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻔﺮﺩﺵ ﻳﻚ ﻧﺎﻣﻪ ﺗﺸﻜﺮ و خسته ﻧﺒﺎﺷﻲ ﺑﻨﻮﻳﺴﻪ
ﻣﻴﺸﺪ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻛﻠﻴﺮﺷﺪﻥ ﻫﻤﻪ اﻋﻀﺎﻱ ﻣﻨﺘﻆﺮﺳﺮا ﺑﻪ ﺣﻘﻴﻘﺖ ﺑﭙﻴﻮﻧﺪﻩ

ﻫﺮ ﭼﻪ ﺑﻮﺩ ....... ﻫﺮ ﭼﻪ ﺷﺪ ........ ﮔﺬﺷﺖ
اﻣﺎ .... ﺧﺪاﻳﺎ .......ﺧﻮﺩﺕ ﺑﻬﺘﺮ اﺯ ﻫﺮ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪاﻧﻲ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﮔﺬﺷﺖ

ﺗﻨﻬﺎ ﻳﺎﺩ ﺧﻮﺵ اﻳﻦ ﺩﻭﺭان
ﻧﻬﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﻲ و همدﻟﻲ و ﻳﻜﺮﻧﮕﻲ
و اﻣﻴﺪ ﺑﻪ اﺩاﻣﻪ اﻳﻦ ﺭاﻩ ﭘﺮ ﻓﺮاﺯ و ﻧﺸﻴﺐ ﺩﺭ ﻛﻨﺎﺭ ﻳﻜﺪﻳﮕﺮ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮﺩ

ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻫﻤﺮاﻩ و ﻳﺎﻭﺭ ﻫﻢ ﺧﻮاﻫﻴﻢ ﺑﻮﺩ
اﻋﻀﺎﻱ ﺳﺒﺰ و ﺳﻴﺎﻩ و ﺁﺑﻲ ﻣﻨﺘﻆﺮﺳﺮا 2013
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
سلام بعد از 10 روز به همه دوستان
امروز خواستم از همه دوستان خداحافظی کنم و برای دوستانی که چه با هم در ابوظبی بودیم و چه دوستانی که در آنکارا و ایروان بودن و مثل خودم دست خالی برگشتم بهترین ها را آرزو کنم
من از روز شنبه به زندگی برگشتم با اینکه برای من و همسرم خیلی دردناک و گران تمام شد ولی باز خودمون را جمع کردیم و برگشتیم به زندگی
شاید روزی میگفتم صلاحی بوده ولی امروز میگم فقط قماری بود که ما با داشتن 4 تا آس باز باختیم خوبه حداقل به خودمون نباختیم
یکبار قماری کردم یادگرفتم از این ببعد فقط زندگی کنم و هیچ چیز دیگه برایم مهم نباشه جز خودم و خانواده ام
دوستان خوبم ممنون از همراهی شما ها
و خدانگهدار دوستان و مهاجرسرا
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
به پایان آمد این دفتر ،
حکایت همچنان باقیست !!

بچه ها ، تشریف ببرید به فروم ثبت نام لاتاری 2015 . میدونم که ترک این تاپیک برای همه ما سخت و دشواره !!! . باید گذاشت و گذشت . میدونم که عاقبت همه شما به هر شکل و به هر صورتی کامیاب خواهید شد ، اما فراموش نکنید که تا همت نکنید ، هیچ موفقیتی حاصل نمیشه . میدونم که شروع دوباره سخته !!! . اما ، از قدیم گفتن که چشم میترسه و دست کار میکنه !!! . همه چیز در نظر اول سخته ، اما وقتی واردش میشید ، نه تنها سخت نیست ، بلکه بسیار آسان و مفرحه . اطمینان دارم که یه جایی یه گوشه ای از دنیا مال شماست . بیایید غم و غصه ها رو کنار بگذارید و از این تاپیک بگذرید . شاید سال دیگه در تاپیک اولین سفر برای فعالسازی گرین کارت 2015 شما رو دوباره ملاقات کنیم . میدونم که اگه نخواید با این مشکل کنار بیاید ، درگیری ذهنی بدی رو خواهید داشت و قدرت عمل و اعتماد به نفس کامل رو از دست خواهید داد .
انشاءالله که در آینده ای نه چندان دور ، حضور مجدد شما رو با انبوهی از شادی و ولوله شاهد باشیم .

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ،
رفتم از کوی تو اما عقب سر نگران ،
ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی ،
تو بمان با دگران ، وای بحال دگران

عمو سعید بدو ، بدو عزیز ، قفل رو بیار ، بچه ها قویتر و محکمتر از اون چیزی هستن که تصور میشه .
سلام دوستان.منم فقط میتونم آرزوی موفقیت کنم برای همه دوستان و آرزو میکنم که در ادامه زندگی موفق باشین
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
(2013-09-30 ساعت 16:16)MEH.T نوشته:  بچه ها بیایید علاوه بر KCC به اینجا هم ایمیل های اعتراضی خودمونو بفرستیم و خواستار پیگیری پروندمون در سال 2014 بشیم .

VirtualUSEmbassyTehr@state.gov

(این آدرس و آقای آیر بهم داد و گفت از اینجا پیگیری کنید)
بياييد همه با هم ايميلي بزنيم و درخواستمون اين باشه كه با توجه به اينكه اين اتفاق اولين باره كه در تاريخ لاتري افتاده و تمام شدن ويزا هزينه هاي مادي و معنوي زيادي رو دربرداشته ظرفيتي براي اين تعداد از كساني كه جا موندن قائل شن.
تشکر کنندگان: mhb161 ، farmiz ، dana ، nasim ، alihmh ، AsemanAbee ، n51 ، پدی ، mehdi didam ، Aida.s ، abshar_wf ، zepehr1 ، ghasoo
(2013-09-30 ساعت 16:02)mehdi didam نوشته:  
لاراتن 2013 ( لاتاری +ماراتن ) هم به پایان رسید !!!!!!!!!

با خودم عهد کرده بودم تا آخرین روز این ماه . . . چیزی ننویسم ، شاید اتفاقی بیافتد و همه پیش داوریهایم را چون باد با خود ببرد . . .
همه آنچه از ماههای دوم و سوم ودر پی احساس نوعی شلم شوربا در لاتاری 2013 ، نوشته بودم و به جرم منفی بافی مورد انتقاد قرار گرفتم ، پستهایم پاک شد یا خودم هذف کردم ، بعد معمای k3 زیر یک دوم k3 را طرح کردم ، بعد آواتارم را قمر در عقرب کردم ، برای اینکه چه بگویم ؟؟
بگذریم ...

از همه عزیزانی که با دادن آدرس خود در لحظات بحرانی آخرین دقایق لاراتن به یاری ام آمدند کمال تشکر را دارم
خاصه ار laila / bayat / sadeghi 897 / joody / mrr777 /

[b][color=#FF0000]اما هرچه فکر کردم که به کسانی که با تحمل این همه انتظار کشنده ، مخارج سنگین ، غربت و و و ، و دست آخر ، اطلاعیه بهت آور سفارت ، ماهها امید و آرزویشان را بر باد دیدند چملّا حتا نگاه غضب الودی هم به او نکرد. همه تعجب کرده بودند. یکی‌ بالاخره پرسید ملّا چرا چیزی نمیگویی؟ ملّا خندید و گفت او را میزدم کهتان وقتی‌ برگشتم با هم جشن میگیریم. غمش همان دو روز اول بود شما تلاشتان را کردید باقی‌ دست شما نبود. قبول کنید و خود را نزنید
به قول ترکها
تمامر
فردا روز دیگریست و خورشید درخشان تر از همیشه خواهد تابید. شک نکنید.
[/quote]
آقا مهدی گل بنده این افتخار رو داشتم که شما را از نزدیک ملاقات کنم چه در لحظه غم انگیز اعلام اتمام ویزا چه در لحظه شیرین گرفتن ویزا. شما نه تنها پیرمرد نیستید بلکه از همه جوونهای اونجا جوونتر و مقاوم تر بودید منتها اینقدر متنهای شما طنز و پر از نشاط بود فکر می کردیم یک پسر مجرد کم سن و سالید که هنوز اسیر گرفتار زن و زندگی نشدید و سرزنده موندید .امون از دست ما خانمها که چه بلاهایی سر مردامون نمیاریم Smile .همونطور که عرض کردم ممکن بود بعد از اومدن به امریکا پشیمون بشید چون اینجا من دوستانی رو میبینم که بسیار ناراضی هستند ولی بعد از فروختن کل زندگیشون سخته بخوان برگردند و همچنان دست و پا میزنند تا از غرق شدن نجات پیدا کنند هر چند خیلیها هم راضی اند ولی در مجموع الان شما یک غم دارید و اون نیامدن هست در حالیکه اینجا باید همه چیز رو از اول شروع کرد و مسولیت بسیار سنگینی متوجه والدین که همین موجب افسردگی میشود و لذتی از امکانات نمیشه برد. اینجا خوبه برای نسل جدید و افرادی با قدرت مالی بسیار بالا.
ارزوي موفقيت و بدرود گفتن هم شد كار؟
واقعا دست به دست هم بديم و صداي اعتراضمون رو به گوش كساني كه بايد برسونيم .
سيستم مكاتبه جواب ميده.
اينها واقعا ماها رو بازي دادن.
پاسها رو گرفتن يه هفته معطل كردن بعدش سفيد برگردوندن.
واقعا بازيمون دادن!
تشکر کنندگان: amairmonre ، proje ، farmiz ، dana ، saeed_gh ، nyayesh ، AsemanAbee ، n51 ، پدی ، alvan ، Sonaen60 ، Ehsan1358 ، marsha ، majorsoly ، mehdi didam ، مانترا ، abshar_wf ، maria2000 ، daad
(2013-09-30 ساعت 12:58)ani_sheiton نوشته:  انگار دهن منو قفل زدن نمیتونم از ناراحتی چیزی بگم.اما تقدیر رو هیچ وقت براش اصرار ندارم.میدونین 2شب قبل عروسیم 4شنبه سرویس طلای 11 تومنی منو دزدین؟و من نشستم فقط به تقدیری که برام رقم زده نگاه میکنم؟گریه کردم عروسیم زهرمارم شد اما نگفتم خدایا چراااا من؟؟؟تو که دیدی با چه بدبختی پولشو جور کردین!!!!فقط گقتم حتما صلاحی بوده توش!!!!
تنها چیزی که زبونم یاری میده درموردش بگم تقدیره!!!نگیم چرا

هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد.
امیدوارم هیچوقت مزه ای مثل 2 بار کلیر شدن و ویزا نگرفتن رو نچشی که عاشقی یادت بره. هیچوقت وضعیتی دوستی رو نداشته باشی که میگفت با چه رویی دست خالی برم پیش همسرم.هیچوقت مردی رو نبینی که بعد از شنیدن خبری دستش رو به دیوار بگیره که نیفته.ما همه اینها رو هفته قبل دیدیم.
هفته گذشته حداقل 100 نفر تو ترکیه (و عده ای تو ارمنستان و امارات) بودن که بیشتر از این ضرر کرده بودن اما به خاطر عشقشون،مجنون وار باز هم روش گذاشتن تا بلکه این قمار رو به انجام خوبی برسونن.
هزینه های غیر مستقیم مالی ناشی از فروختن خونه و از دست دادن کار و کاهش قیمت دلارهایی که از نقد کردن ماحصل زندگیشون خریده بودن به مراتب بیشتر از این حرفهاست.
ضرر های روحی و افسردگیها و سرخوردگیهای این روزهای آخر هم که به شماره نمیاد.
دوست عزیز ویزا گرفتنت مبارک . ازدواج هم مبارک. متاسفم که طلاهاتون رو دزد برد.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
از مدیران سایت خواهشمندم با ایجاد 1تاپیک مجزا برای دوستان بازمانده(به استثنای ستاره دارها)، بچه هایی رو که نتونستند ویزا بگیرند رو 1جا جمع کنند و با اعلام آمادگی همه این بچه ها و با همفکری هم ، اقداماتی از قبیل مکاتبه، اقدامات قانونی توسط وکیل و یا حتی شکایت از طریق ارگانهای بین المللی زیربط رو انجام بدیم.
اگر بنا به هر دلیلی مدیران سایت با این اقدام مخالف هستند لطفا صراحتا نظر خودشون رو اعلام کنند تا ما 1 فکر دیگه بکنیم.
دوستانی هم که با بنده موافقند لطفا
امادگی خودشون رو اعلام کنند...
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

خیلی دلتنگ دوستانم میشم مخصوصا کسانی که ویزا نگرفتن این یکی از عملکردهای افتضاح کی سی سی و بخصوص عملکرد سلیقه آفیسرها که فقط بلدن یک دقیقه مصاحبه کنن بعد تیک اف بی آی چک هی بیشتر بزنن گندشون بزنه از این یدتر نمیشه و واقعا من شک دارم که گفتن ویزا تموم شده همش بازیه نخواستن ویزا بدن همین شک نکنید یعنی امسال همه رفتن ویزا گرفتن سهمیه ایرانیها تموم شده خیلی اعصابم بهم ریخته برای ذژنشینان ایروان واقعا متاسفم حیف شد کاش با دست پر برمیگشتن آنکارا که بدتر پاسپورت گرفتن بعدش سفید تحویل دادن خاک بر سرشون اسمشونو گذاشتن ...... با قفل شدن این تاپیک نتونستیم همه شاد خوشحال خداحافظی کنیم
فقط این مهاجر سرا رفیقهای خوبی پیدا کردم اسم بردنشون سخته خیلی زیادن
خداحافظ تاپیک کلیرنس 2013 با ناراحتیهاش که بیشتر از خوشحالیاش بود
دوست دار همه شما
فرهاد متخصص سبزی و زکریا
عاشقتوووووووونننننننننننننننننننننننننننننننننننم
خاکم خاکسترم چروکم لهم (سعید میکشمت)
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
(2013-09-30 ساعت 18:50)Nanas نوشته:  ارزوي موفقيت و بدرود گفتن هم شد كار؟
واقعا دست به دست هم بديم و صداي اعتراضمون رو به گوش كساني كه بايد برسونيم .
سيستم مكاتبه جواب ميده.
اينها واقعا ماها رو بازي دادن.
پاسها رو گرفتن يه هفته معطل كردن بعدش سفيد برگردوندن.
واقعا بازيمون دادن!
با شما موافقم دوست محترم و حتما پی گیر کارمون خواهیم شد ولی نمی دونم چه جوری به هم خبر بدیم.

(2013-09-30 ساعت 19:11)proje نوشته:  از مدیران سایت خواهشمندم با ایجاد 1تاپیک مجزا برای دوستان بازمانده(به استثنای ستاره دارها)، بچه هایی رو که نتونستند ویزا بگیرند رو 1جا جمع کنند و با اعلام آمادگی همه این بچه ها و با همفکری هم ، اقداماتی از قبیل مکاتبه، اقدامات قانونی توسط وکیل و یا حتی شکایت از طریق ارگانهای بین المللی زیربط رو انجام بدیم.
اگر بنا به هر دلیلی مدیران سایت با این اقدام مخالف هستند لطفا صراحتا نظر خودشون رو اعلام کنند تا ما 1 فکر دیگه بکنیم.
دوستانی هم که با بنده موافقند لطفا
امادگی خودشون رو اعلام کنند...
موافقم
کیس نامبر:2013AS9059تعداد: 2 نفر- مصاحبه: آنکارا ،دوم جولای-
جا مانده از لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farmiz ، proje ، saeed_gh ، gifa ، n51 ، پدی ، alvan ، romance33 ، abshar_wf ، maria2000
30 سپتامبر 2013 ساعت 18/50
باناامیدی در حال چک کردن سایتو وسیزم...
با قسمت وتقدیر چه می شه کرد جز صبر و تحمل ...
به امید موفقیت ایران و ایرانی ...
بدرود...
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
لحظه لحظه زندگی را سپری میکنیم تا به خوشبختی برسیم ٬

غافل ازاینکه خوشبختی در همون لحظه ای بود که سپری شد.
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
(2013-09-30 ساعت 19:00)r91 نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 12:58)ani_sheiton نوشته:  انگار دهن منو قفل زدن نمیتونم از ناراحتی چیزی بگم.اما تقدیر رو هیچ وقت براش اصرار ندارم.میدونین 2شب قبل عروسیم 4شنبه سرویس طلای 11 تومنی منو دزدین؟و من نشستم فقط به تقدیری که برام رقم زده نگاه میکنم؟گریه کردم عروسیم زهرمارم شد اما نگفتم خدایا چراااا من؟؟؟تو که دیدی با چه بدبختی پولشو جور کردین!!!!فقط گقتم حتما صلاحی بوده توش!!!!
تنها چیزی که زبونم یاری میده درموردش بگم تقدیره!!!نگیم چرا

هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد.
امیدوارم هیچوقت مزه ای مثل 2 بار کلیر شدن و ویزا نگرفتن رو نچشی که عاشقی یادت بره. هیچوقت وضعیتی دوستی رو نداشته باشی که میگفت با چه رویی دست خالی برم پیش همسرم.هیچوقت مردی رو نبینی که بعد از شنیدن خبری دستش رو به دیوار بگیره که نیفته.ما همه اینها رو هفته قبل دیدیم.
هفته گذشته حداقل 100 نفر تو ترکیه (و عده ای تو ارمنستان و امارات) بودن که بیشتر از این ضرر کرده بودن اما به خاطر عشقشون،مجنون وار باز هم روش گذاشتن تا بلکه این قمار رو به انجام خوبی برسونن.
هزینه های غیر مستقیم مالی ناشی از فروختن خونه و از دست دادن کار و کاهش قیمت دلارهایی که از نقد کردن ماحصل زندگیشون خریده بودن به مراتب بیشتر از این حرفهاست.
ضرر های روحی و افسردگیها و سرخوردگیهای این روزهای آخر هم که به شماره نمیاد.
دوست عزیز ویزا گرفتنت مبارک . ازدواج هم مبارک. متاسفم که طلاهاتون رو دزد برد.

r91عزیز.آخ که ضرر های روحی و افسردگیها و سرخوردگیهای این روزهای آخر به راستی به شماره نمیاد.هر روز با خودم عهد می کنم که دیگه اینجا نمیام چون نمی تونم جلو اشکهام رو بگیرم چون خوندن پستهای دوستام زخم منو تازه می کنه اما مگه میشه.کاش بسته بشه این تاپیک ،شاید ما برگردیم به زندگیمون .شوهرم فردا برمی گرده و شروع می کنیم خدا بخواد .میریم دنبال خرید خونه و کارمی کنیم تا جبران بشه حداقل ضررهای مالیمون.
امیدوارم همه دوستانم هم روزهای شاد و پر از موفقیت رو در انتظار داشته باشند و خدا درهای دیگه لطفش رو به روشون باز کنه.آمین

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان