کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-10-29 ساعت 15:52)mozhdeh نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 09:06)سارا2013 نوشته:  سلام به دوستان
بعد اینکه از ارمنستان برگشتم و یه برگه آبی دستم هست و 18اکتبر مصاحبه ام بود طبق عادت همیشه اولین کارم اومدن تو این سایت بود اما هیچ تایپکی نبود که بتونم ازش اطلاعات بگیرم و اروم شم. خیلی حالم گرفته شد وقتی برگه ابی بهم دادن و...........
امیدوارم من اولین و اخرین نفر در این تاپیک باشم و دوستای دیگه به اینجا اصلا وارد نشن....

می بخشید می شه بپرسم که چرا کلیرنس بهتون خورد. چون من 6 نوامر مصاحبه دارم در ارمنستان. مرسی
من مدرس دانشگاه بودم فکر می کنم بخاطر همین شد. انشاله شما یه ضرب میگیرید
تشکر کنندگان: پدی ، rouzbehdarvishi ، ASALI ، farshadsh ، peyman1355 ، amirfarahan ، .YAS
(2012-10-29 ساعت 13:12)kiasina نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 12:18)e76779 نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 11:43)kiasina نوشته:  با سلام به همه دوستان
مدتی است که پرسشی برایم پیش آمده و آن اینه که چرا دوستانی که به قول معروف کلیر شدن اینقدر استرس دارند به خصوص دراین زمان که مدت بسیاری تا پایان زمان dv2013باقی است.معمولا برای خانواده ها با توجه به بالاتر بودن تعداد ونیاز بیشتر زمانی جهت بررسی های لازم مدتی را در نظر میگیرند.لذا به قول آفیسری که با من مصاحبه کرد و به من تبریک گفت و عین عبارتش:تبریک میگم کیس شما قبول شده ولی پروسه آن از 4 تا 7 هفته زمان میبره فعلا هیچ کاری لازم نیست انجام بدی راحت برید منزل و به کاراتون برسید از 4 هفته دیگه به آدرس سایت مراجعه و با دیدن کیس نامبر مجددا به اینجا مراجعه و ویزارا ظرف 4روز کاری دریافت کنید.پس عزیزان نگران نباشید و با آرامش کامل به کارهای خود برسید همینطور که قبول شدید با چشم به همزدنی ویزایتان را میگیرید.
سلام دوست گرامي
با تبريك به شما اميدوارم هر چه زودتر مراحل كليرنس شما به خوبي طي شده و ويزايتان را دريافت نماييد، در ضمن اگر براي شما مقدور بود مبلغ هزينه پزشكي و هزينه سفارت در ايروان را لطفا اعلام بفرماييد.
ممنون
با تشکر
پزشکی:هرنفر 45000درام زیر 14 سال 35000درام
سفارت هر نفر330$
100دلار=40400تا40700درام

درود بر شما kiasina گرامي

فرمايشات شما و آفيسر كاملا متين و منطقيه اما براي كسي مثل من كه فقط 15 ميليون تومان وام براي همين مسافرت گرفتم و تا همين حالا 2 عدد سكه هم فروختم و به اين مبلغ اضافه كردم ، خيلي سنگين تمام ميشه كه اگر بخوام دوباره همين پروسه مسافرت رو با اين هزينه هاي كمر شكن پرداخت كنم.
نگراني من و شايد بعضي از دوستان فكر مي كنم صرفا به اين علت باشه و بس، وگرنه به فرمايش شما همه ما ميدونيم كه كيس لاتاري سريعترين و كوتاهترين و بي دردسر ترين نوع ويزاي مهاجرتي به....هستش.
به هر حال از اينكه به من و امثال من با حرفهاي مثبت و زيباتون آرامش خاطر ميديد صميمانه سپاسگزارم و براي شما آرزوي بهترينها رو دارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
ایا تا حالا شنیدید کسی یک ضرب ویزا بگیره؟ اگر هست معمولا چند روز بعد از مصاحبه ویزا آمادس؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، amirfarahan
(2012-10-31 ساعت 20:03)sanay20 نوشته:  ایا تا حالا شنیدید کسی یک ضرب ویزا بگیره؟ اگر هست معمولا چند روز بعد از مصاحبه ویزا آمادس؟

با سلام.بله به عنوان مثال همین چند هفته پیش یکی از بچه های مهاجر سرا یک ضرب گرفت.3 تا 4 روز بعد هم اگه اشتباه نکنم ویزاش آماده بود.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: payam62 ، afs ، سارا2013 ، peyman1355 ، sanay20 ، kasrafo ، farshadsh ، sadeghi897 ، amirfarahan ، .YAS
بچه ها دقت كرديد سايت سفارت تو ايروان دو سه هفته است هيچ تغييري نكرده؟ شايد اين سوال مطرحي برا ي همه باشه كه چرا؟.البته تو سايتشون گفته حتي تا سه ماه هم اگر خبري نشد نگران نباشيد و مكاتبه نكنيدSad
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، ali2316 ، farshadsh ، Ehsan1358 ، amirfarahan ، .YAS
(2012-11-01 ساعت 17:57)mohsen-usa نوشته:  بچه ها دقت كرديد سايت سفارت تو ايروان دو سه هفته است هيچ تغييري نكرده؟ شايد اين سوال مطرحي برا ي همه باشه كه چرا؟.البته تو سايتشون گفته حتي تا سه ماه هم اگر خبري نشد نگران نباشيد و مكاتبه نكنيدSad
سلام . دوست عزيز شما كليرنس خوردين ؟ پس سفرنامه تون كو ؟ Cool
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، farshadsh ، kasrafo ، ali2316 ، ali usa ، afshinghwink ، .YAS
(2012-11-01 ساعت 18:03)sayeh_m نوشته:  
(2012-11-01 ساعت 17:57)mohsen-usa نوشته:  بچه ها دقت كرديد سايت سفارت تو ايروان دو سه هفته است هيچ تغييري نكرده؟ شايد اين سوال مطرحي برا ي همه باشه كه چرا؟.البته تو سايتشون گفته حتي تا سه ماه هم اگر خبري نشد نگران نباشيد و مكاتبه نكنيدSad

بله من 18 اكتبر مثل سارا و احمد كليرنس خوردم و فكر كنم اواخر آبان يا اوايل آذر بايد مجدد به ارمنستان برم.شرمنده كه سفر نامه ندادم اما همانطوريكه تو فروم سفر به ارمنستان نوشتم سفر نامه افشين عزيز مثل يه فيلم سينمائي تكراري براي من اتفاق افتاد و من موارد خاص خودم را آنجا اضافه كردم.به هر حال تنبلي من را ببخشيدRolleyes
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
(2012-11-01 ساعت 18:16)mohsen-usa نوشته:  
(2012-11-01 ساعت 18:03)sayeh_m نوشته:  

بله من 18 اكتبر مثل سارا و احمد كليرنس خوردم و فكر كنم اواخر آبان يا اوايل آذر بايد مجدد به ارمنستان برم.شرمنده كه سفر نامه ندادم اما همانطوريكه تو فروم سفر به ارمنستان نوشتم سفر نامه افشين عزيز مثل يه فيلم سينمائي تكراري براي من اتفاق افتاد و من موارد خاص خودم را آنجا اضافه كردم.به هر حال تنبلي من را ببخشيدRolleyes
حالا هم دير نشده . نميخواد خيلي مفصل بنويسين . فقط به موارد كيس خودتون ( البته اگر دوست دارين ) اشاره كنيد . اينجا از همه دوستاني كه مصاحبه رفتن خواهش ميكنم كه حداقل يه خلاصه اي از كيسشون بنويسن Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
دقيقا من هم اگه بخوام سفر نامه بنويسم هيچ چيز جديدي ندارم كه بگم. واقعا افشين تركوووووند با اين سفرنامش
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
منم همینطور Big Grin
(2012-11-01 ساعت 19:55)امیر مهاجر نوشته:  منم همینطور Big Grin

باور کنید کلی حرف نگفته دیگه هست که عمدا یا غیرعمد توی سفرنامه من نیومده.
بگذارید مثال بزنم
اون همه کازینویی که توی مسیر فرودگاه هست
یا اون غوله دم در که انگلیسی زیاد بلد نیست
خانم بد اخلاقه سیکیوریتی بعد از ورود
یا اون سگ دم سفارت، نگید اون سگ رو ندیدید که به نظر من اون یک عضو کلیدی سفارته!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان. من همین الان از مصاحبه برگشتم. و بهم گفت پروندت نیاز به بررسی بیشتر داره. خیلی حالم گرفته شد Sad بررسی بیشتر همون کلیرنس هستش؟
تشکر کنندگان: amir82 ، IN.USA@2013 ، dreamer60 ، saljoogh ، kasrafo ، Tomas ، ehsan_ati ، ali2316 ، bayat_r ، pooyash ، farshadsh ، sadeghi897 ، amirfarahan ، .YAS
(2012-11-01 ساعت 20:28)amirazimi نوشته:  سلام دوستان. من همین الان از مصاحبه برگشتم. و بهم گفت پروندت نیاز به بررسی بیشتر داره. خیلی حالم گرفته شد Sad بررسی بیشتر همون کلیرنس هستش؟

متاسفانه بله ولی نگران نباشید چون وقتی ریجکت نشدید احتمال نگرفتن ویزا نزدیک صفر هست. Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، dreamer60 ، achi686 ، kasrafo ، Tomas ، DIVE ، peyman1355 ، farshadsh ، amirfarahan ، .YAS
(2012-11-01 ساعت 20:33)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-11-01 ساعت 20:28)amirazimi نوشته:  سلام دوستان. من همین الان از مصاحبه برگشتم. و بهم گفت پروندت نیاز به بررسی بیشتر داره. خیلی حالم گرفته شد Sad بررسی بیشتر همون کلیرنس هستش؟

متاسفانه بله ولی نگران نباشید چون وقتی ریجکت نشدید احتمال نگرفتن ویزا نزدیک صفر هست. Smile

آخه رو چه حساب تصمیم میگیره به یکی یکضرب بده و یکی کلیرنس بخوره؟ از من تقریبا هیچی نپرسید! و اینکه چرا میگید احتمال نگرفتن صفره؟
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Tomas ، peyman1355 ، farshadsh ، sadeghi897 ، amirfarahan ، .YAS

خوب تعریف کن چی گفتی ، چی شنفتی Big Grin
خودتون فکر میکنید برای چی کلیرنس خوردید ؟
راستی شما مصاحبه اتون تو کانادا بود؟ اونجا هم حق انتخاب انگلیسی یا فارسی دارید؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: afs ، امیر مهاجر ، saljoogh ، مهتاب - 2251 ، sayeh_m ، achi686 ، kasrafo ، Tomas ، bayat_r ، farshadsh ، amirfarahan ، .YAS

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان