کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان آیا کسی همخونه خانم در لوس آنجلس یا نیویورک نمیخواد ؟
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان: nedaba ، ali3875
سلام دوستان
من بعد از 8 ماه هنوز گرین کارتم نیومده یک بار هم برای اثر انگشت به uscis زفتم و هنوز منتظرم
کسی هست با شرایط من یا مشابه من ؟
تشکر کنندگان: shoshina ، alitab ، nedaba
(2014-06-19 ساعت 14:02)mohajer vegas نوشته:  سلام دوستان
من بعد از 8 ماه هنوز گرین کارتم نیومده یک بار هم برای اثر انگشت به uscis زفتم و هنوز منتظرم
کسی هست با شرایط من یا مشابه من ؟
سلام . براي خواهر من هم نزديك 6 ماهه نيومده . البته ايران هستند و نمي تونن مراجعه كنن به دفاتر اونجا . تلفني هم چند بار زنگ زده ام بي نتيجه بوده .
تشکر کنندگان: shoshina ، nedaba
سلام دوستان کسی شماره این اقای علی رو تو لوس انجلس داره که کارای مهاجرا رو انجام میده؟
2013As89## ،٢ نفر، آنكارا، مصاحبه: ٢٢ جولاي
تشکر کنندگان: nedaba
واسه منم بعد 8 ماه اومد، زنك بزن كاستومر سرويس يو اس سي اي اس
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، lilistar ، shoshina ، nedaba
یک اتاق از یک آپارتمان دوخوابه به مدت یک ماه از اول جولای خالی خواهد بود . منطقه ون نایز ولی لس آنجلس . در صورت تمایل پیغام خصوصی بدین
مهاجرين محترم سلام
من پاس سفيد تا سپتامبر 2015 را دارم اگر بعد از اتمام اين زمان برم اونجا و 6 ماه بمونم و برگردم ايران تا چه مدت ميتونم هر سال 6 ماه ايران باشم و 6 ماه امريكا
با تشكر شاد باشيد
***2013AS7 ‫(٢ نفر) ღ مصاﺣﺒﮧ: 15 مي۲۰۱۳، ابوظبي، برگهٔ سفيد ღ كليرنس ღ كلير 30جون ღمقصد: فلوريدا *ویزا 16 جولای2013 تا 15 جون2014 @
دوستان عزیز
تغییر ادرس در فرودگاه در اولین ورود روند صدور گرین کارت و زمان رسیدن گرین کارت به دست مارا طولانی تر نخواهد کرد ؟؟
با ویزای مهاجرتی بایستی عوارض خروج پرداخت گردد ؟؟ و ارز مسافرتی به ویزای مهاجرتی لاتاری تعلق خواهد گرفت ؟؟
با تشکر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: azar1348 ، قصه گو ، nedaba
(2014-07-05 ساعت 17:09)KIMIA2005 نوشته:  دوستان عزیز
تغییر ادرس در فرودگاه در اولین ورود روند صدور گرین کارت و زمان رسیدن گرین کارت به دست مارا طولانی تر نخواهد کرد ؟؟
با ویزای مهاجرتی بایستی عوارض خروج پرداخت گردد ؟؟ و ارز مسافرتی به ویزای مهاجرتی لاتاری تعلق خواهد گرفت ؟؟
با تشکر
سلام
علی آقا ، از اواخر 2013 به اینور دیگه اون نظم سابق تو مدت رسیدن گرین کارت نیست برای یکی سه هفته ای میاد برای یکی بعد 8 ماه هم نمیاد ، برای یکی به آدرس قبلی میره ، برای یه خونواده نصفی اون ور میره نصفی اینور میره ، خلاصه یه وضی Smile ولی از نظر کلی نباید تاخیری ایجاد کنه چون تا وارد نشدین و پاکت مدارک براشون نره که هنوز اقدامی نشده و تازه پروسه از اونجا شروع میشه .
عوارض باید بدین فعلا . ارز مسافرتی هم میشه گرفت بستگی به بانک و کارمندش داره که چقد تو باغ باشه یا اگه تو باغه چقد سختگیر باشه Smile
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: سیمین راد ، mohsenmb ، dana ، قصه گو ، nedaba ، philter
سلام دوستان
من هفته گذشته مدارکمو واسه گرفتن پاس سفید پست کردم.اما هنوز خبری نیست ،میخواستم بدونم از چه طریقی باید پیگیری کنم و تا کی باید منتظرباشم ؟
موفق باشید و شاد Smile
تشکر کنندگان: azar1348 ، nedaba
(2014-07-07 ساعت 10:44)adrina97 نوشته:  سلام دوستان
من هفته گذشته مدارکمو واسه گرفتن پاس سفید پست کردم.اما هنوز خبری نیست ،میخواستم بدونم از چه طریقی باید پیگیری کنم و تا کی باید منتظرباشم ؟
سلام
اگه کارهاتو اکسپرس انجام داده باشی ، 10 تا 14 روزه جواب اکسپتش رو با پست دریافت میکنی و همزمان یا یکی دو روز زودتر همون نامه رو بصورت ایمیل هم دریافت میکنی اگه فرم g-1145 رو هم فرستاده باشی .
پی گیری خاصی هم نمیخواد ، این نامه هم فقط رسید پولتون و موافقت با درخواست پاس سفید شماست و البته یه اکسپت نامبر با این فرمت LIN1234567890 که تو این https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do میتونین پروسه کار رو دنبال کنین تا زمان صدور تراول داکیومنت .
اگه موردتون خاص باشه و مدارکی براش فرستاده باشین که مثلا خیلی فوری باید انگشت نگاری بشین ، با همین نامه تاریخ و محل فینگر پرینت شما هم هست اگه نه که نامه اون هم یکی دو هفته بعدش میاد .

البته پاس سفید تاپیک مفصل داره ها ، با عذر خواهی از مدیریت که اینجا درباره پاس سفید صحبت شد
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: Mehrdadordi ، mehrdad pharm ، nedaba ، philter
بچه ها آیا این درسته که به علت نداشتن کردیت در ماههای اول، ما مجبوریم که خونه را یکساله اجاره کنیم؟ مثلا 10000 دلار را یکجا بدیم؟
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

دوستان ، میشه تو فرودگاه برای SSN آدرس هتل داد؟
فکر می کنم این سئوال خیلی ها باشه
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، ffrfar ، nedaba
دوستان کسی می دونه کدوم یک از بانکهای ملت که ارزی هستند به ویزای مهاجرتی هم ارز میدن می شه دوستان با تجربه راهنمایی کنن ؟
تشکر کنندگان: maryam_a ، alirezass ، nedaba
سلام دوستان سوالی داشتم لطفا اونایی که اطلاعات دقیقی دارند کمک کنند
ایا همسرم میتونه به تنهایی بره امریکا وپیگیر گرین کارتم بشه ؟؟؟؟ ودیگه به حضور من نیازی نیست؟
هشت ماه گذشته و هنوز خبری از گرین کارتم و پاس سفیدامون نیست .با توجه به هزینه زیاد بلیط برامون مقدور نیست همه باهم بریم .
تشکر کنندگان: قصه گو ، Mehrdadordi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان