کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-07-12 ساعت 00:25)shlahni نوشته:  دوستان کسی می دونه کدوم یک از بانکهای ملت که ارزی هستند به ویزای مهاجرتی هم ارز میدن می شه دوستان با تجربه راهنمایی کنن ؟

با تجربه که نیستم ولی جاهایی که تو 10 ماه گذشته بچه ها تونستن حواله ارز بگیرن اینان :

تهران - بانک ملت - شعبه اسکان میرداماد
تهران - بانک ملت - شعبه دمشق خ ولی عصر
تهران - بانک ملت - شعبه سعادت آباد میدون کاج
تهران - بانک ملت - شعبه تخارستان شریعتی ، ظفر ، بعد از نفت ابتدای تخارستان تلفن 22222706 ( روز قبل باید نوبت گرفت )
تهران - بانک ملت - شعبه وحید دستگردی شریعتی ( نزدیک همین شعبه قبلیه )
تهران - بانک ملت - شعبه قلهک
تهران - بانک ملت - شعبه سرافراز
تهران - بانک ملت - شعبه فرمانیه
تهران - بانک ملت - شعبه بعثت ( ساختمان کشتی )
تهران - بانک ملت - شعبه تقاطع باغ شاه و برق
تهران - بانک ملت - شعبه ممتاز پارک ملت
تهران - بانک سامان - شعبه تقاطع جردن و ظفر ( ولی یه کم مثه اینکه شرایطش با ملت فرق داره )
تهران - بانک سامان - شعبه باغ فردوس
مشهد - بانک ملت - شعبه سناباد
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، shoshina ، batigoal_189 ، maryam_a ، shlahni ، nedaba ، زری وحدتی
سلام
تو تلوزیون میگفت پروازهایی که به امریکا میرن رو خیلی جدی دارن چک می کنن به خاطر مسائل تروریستی
مثلا موبایل یا تبلت حتما باید شارژ داشته باشه که روشن کنن ببینن بمبی چیزی نباشه
من تازه کامپیوتر گرفتم.قصد دارم مادربورد رو باز کنم جدا ببرم.یعنی ایراد میگیرن؟
کسی تجربه ای داره؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shoshina ، Mehrdadordi ، nedaba ، زری وحدتی
(2014-07-12 ساعت 20:25)shoshina نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم لطفا اونایی که اطلاعات دقیقی دارند کمک کنند
ایا همسرم میتونه به تنهایی بره آمریکا وپیگیر گرین کارتم بشه ؟؟؟؟ ودیگه به حضور من نیازی نیست؟
هشت ماه گذشته و هنوز خبری از گرین کارتم و پاس سفیدامون نیست .با توجه به هزینه زیاد بلیط برامون مقدور نیست همه باهم بریم .
سلام دوست عزيز
براي خواهر من هم نزديك 6 ماه طول كشيد تا گرين كارتش اومد تو مرحله optimized مونده بود و اونا هم ايران بودند بعد از چندين بار تماس گرفتن دوباره كيس ايشون reopened شد و گرين كارتو فرستادند حتي تلفني هم كه صحبت ميكرديم ميخواستند مطمئن بشن كه نفر اصلي است و بعد جواب بدن .
تشکر کنندگان: nedaba ، زری وحدتی
سلام دوستان عزیز،من این سوال رو تو یه تاپیکی ارسال کردم،اما فکر مدیر تاپیک گل نهال خانوم اون رو حذف کرد...لطف کنید سایه خانوم شما حذفش نکنید چون خیلی برام مهمه دوست من:

اگر من یا خانومم تو لاتاری برنده بشیم و برای مصاحبه فقط خانومم با بچه کوچیکم بره و من به دلایلی نتونم از ایران خارج بشم (البته فکر بد نکنید ها،مسئله شخصی هست) اونوقت چی میشه؟آیا خانم و فرزندم میتونن ویزا رو بگیرن و برن آمریکا تا بعد من به اونها ملحق بشم؟
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-13 ساعت 11:10)hs6467 نوشته:  سلام دوستان عزیز،من این سوال رو تو یه تاپیکی ارسال کردم،اما فکر مدیر تاپیک گل نهال خانوم اون رو حذف کرد...لطف کنید سایه خانوم شما حذفش نکنید چون خیلی برام مهمه دوست من:

اگر من یا خانومم تو لاتاری برنده بشیم و برای مصاحبه فقط خانومم با بچه کوچیکم بره و من به دلایلی نتونم از ایران خارج بشم (البته فکر بد نکنید ها،مسئله شخصی هست) اونوقت چی میشه؟آیا خانم و فرزندم میتونن ویزا رو بگیرن و برن آمریکا تا بعد من به اونها ملحق بشم؟

خیر ویزا به هیچ کدومتون تعلق نمیگیره و فوری ریجکت میشید
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: saeedshafiee ، قصه گو ، nedaba
سلام
ایراد که نمیگیرن
حالا واقعا اگر مادربرد مدل خاص و گرانقیمتی هستش اقدام کن. در غیر اینصورت فقط هارد کامپیوترت که شامل اطلاعات مهم و شخصیت هستش رو ببر و اونجا یک کامپیوتر جدید سرهم کن.
اما برای رفع نگرانیت تو همین مهاجرسرا خوندم که دوستی نوشته بود کل کیس رو تو چمدون گذاشته و بدون دردسر به مقصد برده

ارادتمند

(2014-07-12 ساعت 23:51)farnama نوشته:  سلام
تو تلوزیون میگفت پروازهایی که به آمریکا میرن رو خیلی جدی دارن چک می کنن به خاطر مسائل تروریستی
کسی تجربه ای داره؟
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

ممنونم از پاسختون دوست عزيز
لطفا راهنمایی کنین با توجه به هزینه زیاد بلیط هواپیما برای خانواده ی چهار نفری ما همسرم به تنهایی بره آمریکا وپیگیر گرین کارتم بشه می تونه تنهایی بره بگیره وبیارش ؟؟؟
(2014-07-13 ساعت 15:21)saeedshafiee نوشته:  سلام
ایراد که نمیگیرن
حالا واقعا اگر مادربرد مدل خاص و گرانقیمتی هستش اقدام کن. در غیر اینصورت فقط هارد کامپیوترت که شامل اطلاعات مهم و شخصیت هستش رو ببر و اونجا یک کامپیوتر جدید سرهم کن.
اما برای رفع نگرانیت تو همین مهاجرسرا خوندم که دوستی نوشته بود کل کیس رو تو چمدون گذاشته و بدون دردسر به مقصد برده

ارادتمند

تو تلوزیون میگفت پروازهایی که به آمریکا میرن رو خیلی جدی دارن چک می کنن به خاطر مسائل تروریستی
کسی تجربه ای داره؟

تازه بستم اینو.بخوام بفروشم کلی ضرر می کنم.ایشون که میگید بردند کی بردن؟
جدیدن این قانون رو گذاشتن
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
(2014-07-13 ساعت 15:40)farnama نوشته:  
ایراد که نمیگیرن

ارادتمند

کسی تجربه ای داره؟

ترجیح میدی ضرر کنی یا با سکیوریتی فرودگاه دست به یقه بشی ؟ مسیله این است !
تشکر کنندگان: alirezass ، Mehrdadordi ، farnama ، nedaba
(2014-07-13 ساعت 15:28)shoshina نوشته:  ممنونم از پاسختون دوست عزيز
لطفا راهنمایی کنین با توجه به هزینه زیاد بلیط هواپیما برای خانواده ی چهار نفری ما همسرم به تنهایی بره آمریکا وپیگیر گرین کارتم بشه می تونه تنهایی بره بگیره وبیارش ؟؟؟
سلام . اينطور كه مشخصه شما يك بار قبلا ورود به آمريكا داشتيد درسته ؟ چون همه افراد كيس بايد يكبار براي فعال شدن صدور گرين كارت وارد آمريكا بشوند . از طرفي شما مي فرماييد 8 ماه گذشته يعني از خروجتون از آمريكا 8 ماه گذشته ؟ چون زير 6 ماه بايد بر ميگشتيد بالاتر از 6 ماه هم ميشه برگشت ولي بستگي به آفيسر داره ممكنه گير بده . در مورد پپگيري گرين كارت از ايران هم ميشد تلفني پيگيري كنيد همان كاري كه من كردم و در نهايت گرين كارت اومد ولي در صورتي كه هنوز زمان 6 ماه خروجتون از آمريكا نگذشته باشه . لطفا به من پيغام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: nedaba ، زری وحدتی ، HMjh
کسی تجربه ای داره؟

سلام من ديروز از امارات اومدم لس انجلس تو دوبي فقط گفتن روشن كن مبايلت و لپتاپ رو همين
هيچ كاري نميخواد بكني و تازه گرين كارتم بعد از شش ماه داره مياد به ادرس جديدم
مشكلي هم براي ورود نيست
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: maryam_a ، farnama ، nedaba
(2014-07-13 ساعت 16:10)inforfang نوشته:  
ایراد که نمیگیرن

ارادتمند

[quote='farnama' pid='522145' dateline='1405192866']
سلام
کسی تجربه ای داره؟

[/
عزيز جان هيچ مشكلي پيش نمياد احتياج به تعويض و اينا نيست جلوش روشن ميكني و خلاااااص
نگران نباشين ....
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
[
یما میدن پر کنیم نمونه ای داره اینجا برام بزاره یا ایمیل کنه؟ ممنون میشم کمکم کنید

Wink
[/quote]Form 6059B Customs Declaration (English-Fillable)
Download: CBP Form 6059B English (Fillable).pdf (656.51 KB)
Tags: Forms
خیلی ممنون دوست عزیز ولی تو این سایت هزارتا فرم هست! Sad راه دیگه ای نیست یا اسم فرم رو نمیدونید تا سرچ کنم؟
[/quote]
سلام همون فرم اولی که اینم آدرسش هست
Form 6059B Customs Declaration (English-Fillable)
Download: CBP Form 6059B English (Fillable).pdf (656.51 KB)
Tags: Forms
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
تشکر کنندگان: nedaba ، زری وحدتی
(2014-07-15 ساعت 01:41)Mehrdadordi نوشته:  
ایراد که نمیگیرن

ارادتمند

سلام
کسی تجربه ای داره؟

[/
عزيز جان هيچ مشكلي پيش نمياد احتياج به تعويض و اينا نيست جلوش روشن ميكني و خلاااااص
نگران نباشين ....

مسئله اینجاست که کیس کامل که نمیخام بیارم.مادربورد و سی پی یو هست.چجوری روشن کنم Smile
دوستانی که تازه رفتن. لپ تاپ و موبایل که می خواستین ببرین تو هواپیما میگن روشن کنین یا اگه تو بارم باشه میگن روشن کنید؟
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ehsan1095 ، nedaba
(2014-07-15 ساعت 01:41)Mehrdadordi نوشته:  
ایراد که نمیگیرن

ارادتمند

سلام
کسی تجربه ای داره؟

[/
نگران نباشين ....

لپتاب من باطریش خرابه باید به برق وصل بشه تا روشن بشه !
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان