کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
(2015-07-25 ساعت 08:22)lordsaroman نوشته:  
(2015-07-24 ساعت 15:45)m_vaziran نوشته:  عجب سكوت سنگيني حكم فرماست !!!! ياد قديما بخير ! ظاهراً تنها عضو اين فروم من هستم ! دلمون به مدير عزيز خوش بود كه ايشون هم الحمدلله خيالشون راحت شده و ديگه سري به ما نميزنند ??????

سلام. من حدود یک هفته است که دریک سفر کاری خیلی سنگین و فشرده خارج آمریکا هستم اما انشالله فردا صبح دوباره برمی گردم به آمریکا.

(2015-07-21 ساعت 17:49)m_vaziran نوشته:  سلام جناب لورد از توضيحات كاملتون ممنونم ! من از كارفرمام علت تاخير در فايل كردن perm را سوْال كردم و ايشان گفتن ظاهراً وكيل و دستيار وكيل استعلام pw را فراموش كرده بودند ( بدليل تشابه اسمي تصور ميكردن انجام شده ) و ظاهراً زماني كه ميخواستن فايل كنند (تاريخ ٩ دسامبر ) متوجه ميشن و تازه اون موقع استعلام ميكنند كه نتيجه بعد از ٥٠ روز مياد و روز اول فوريه فايل ميشه !!! حالا سوالم اينه كه بنظر شما وكيل ميتونه براي جبران اين زمان تلف شده اگه انشاله جواب تاييديه از وزارت كار در سايت perm checker ديده شد تا زمان اعلام به وكيل و ارسال نامه فيزيكي براي امضا كه ظاهراً ٢٠ تا ٣٠ روزي حدوداً طول ميكشه وكيل كارهاي مربوط به I140 را انجام بده كه به محض امضا برگه مربوطه بدون فوت وقت براي اداره مهاجرت ارسال بشه ! چون معمولاً وكلا تا وقتي برگه تاييديه از وزارت نياد اقدام براي اداره مهاجرت نميكنند و معمولاً يكماه زمان نياز دارند براي فايل كردن مدارك براي اداره مهاجرت . در واقع ميخواستم نظر و پيشنهاد شما رو در اين خصوص بدونم ؟

سلام. از زمانی که PERM قبول می شه تا اصلش بیاد خوب دو-سه هفته ای طول می کشه. و حتما باید شما اصل اون رو امضا کنید. اما وکیل می تونه تمام فرم ها رو تو اون مدت آماده کنه که به محض امضا کردن perm توسط شما بسته به USCIS فرستاده بشه. شما می تونید به وکیل بگید که می ممنون می شید فورا این کار انجام بشه. ضمنا یه توصیه بهتون می کتم حتما پیش نویس فرم I-140 رو خودتون چندین بار مرور کنید چون ممکنه چندین نکته ی ریز رو این paralegal هایی که برای وکیل ها کار می کنند اشتباه کنند. من دو-سه مورد اشتباه پیدا کردم ازشون و اون ها تصحیح کردند.
ممنون از راهنماييتون!
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-07-25 ساعت 08:22)lordsaroman نوشته:  
(2015-07-24 ساعت 15:45)m_vaziran نوشته:  عجب سكوت سنگيني حكم فرماست !!!! ياد قديما بخير ! ظاهراً تنها عضو اين فروم من هستم ! دلمون به مدير عزيز خوش بود كه ايشون هم الحمدلله خيالشون راحت شده و ديگه سري به ما نميزنند ??????

سلام. من حدود یک هفته است که دریک سفر کاری خیلی سنگین و فشرده خارج آمریکا هستم اما انشالله فردا صبح دوباره برمی گردم به آمریکا.

(2015-07-21 ساعت 17:49)m_vaziran نوشته:  سلام جناب لورد از توضيحات كاملتون ممنونم ! من از كارفرمام علت تاخير در فايل كردن perm را سوْال كردم و ايشان گفتن ظاهراً وكيل و دستيار وكيل استعلام pw را فراموش كرده بودند ( بدليل تشابه اسمي تصور ميكردن انجام شده ) و ظاهراً زماني كه ميخواستن فايل كنند (تاريخ ٩ دسامبر ) متوجه ميشن و تازه اون موقع استعلام ميكنند كه نتيجه بعد از ٥٠ روز مياد و روز اول فوريه فايل ميشه !!! حالا سوالم اينه كه بنظر شما وكيل ميتونه براي جبران اين زمان تلف شده اگه انشاله جواب تاييديه از وزارت كار در سايت perm checker ديده شد تا زمان اعلام به وكيل و ارسال نامه فيزيكي براي امضا كه ظاهراً ٢٠ تا ٣٠ روزي حدوداً طول ميكشه وكيل كارهاي مربوط به I140 را انجام بده كه به محض امضا برگه مربوطه بدون فوت وقت براي اداره مهاجرت ارسال بشه ! چون معمولاً وكلا تا وقتي برگه تاييديه از وزارت نياد اقدام براي اداره مهاجرت نميكنند و معمولاً يكماه زمان نياز دارند براي فايل كردن مدارك براي اداره مهاجرت . در واقع ميخواستم نظر و پيشنهاد شما رو در اين خصوص بدونم ؟

سلام. از زمانی که PERM قبول می شه تا اصلش بیاد خوب دو-سه هفته ای طول می کشه. و حتما باید شما اصل اون رو امضا کنید. اما وکیل می تونه تمام فرم ها رو تو اون مدت آماده کنه که به محض امضا کردن perm توسط شما بسته به USCIS فرستاده بشه. شما می تونید به وکیل بگید که می ممنون می شید فورا این کار انجام بشه. ضمنا یه توصیه بهتون می کتم حتما پیش نویس فرم I-140 رو خودتون چندین بار مرور کنید چون ممکنه چندین نکته ی ریز رو این paralegal هایی که برای وکیل ها کار می کنند اشتباه کنند. من دو-سه مورد اشتباه پیدا کردم ازشون و اون ها تصحیح کردند.
ممنون از راهنماييتون!
EB2
ANKARA
پاسخ
سلام ، ميدونم كه كسي جز من نيست كه به اين فروم تكنفره سري بزنه ولي گفتم بگم ، DOL ديروز ٣٠ جولاي ركورد بي سابقه اي زد كه من تابحال نديده بودم تعداد ٩١٠ نفر تاييديه صادر كرده البته اينم بگم كه به جبران روزهاي ٢٧ و ٢٨ جولاي بود كه مجموعاً ٢٥٠ نفر تاييديه صادر شده بود ولي در كل ميانگين اين هفته تا ديروز حدود ٣٧٠ نفر خيلي خوب بوده ضمناً خاطرنشان كنم كه از ديروز بطور جدي فايل نامبر هاي ژانويه ٢٠١٥ نيز شروع شد اگه خدا بخواد انشاله كه ٢٠١٤ تموم شده باشه و بطور جدي ديگه ٢٠١٥ بررسي بشه !!!
EB2
ANKARA
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، Baharak mansouri ، Masbafa ، sara.e ، alireza51 ، dosalonimame
(2015-07-31 ساعت 16:51)m_vaziran نوشته:  سلام ، ميدونم كه كسي جز من نيست كه به اين فروم تكنفره سري بزنه ولي گفتم بگم ، DOL ديروز ٣٠ جولاي ركورد بي سابقه اي زد كه من تابحال نديده بودم تعداد ٩١٠ نفر تاييديه صادر كرده البته اينم بگم كه به جبران روزهاي ٢٧ و ٢٨ جولاي بود كه مجموعاً ٢٥٠ نفر تاييديه صادر شده بود ولي در كل ميانگين اين هفته تا ديروز حدود ٣٧٠ نفر خيلي خوب بوده ضمناً خاطرنشان كنم كه از ديروز بطور جدي فايل نامبر هاي ژانويه ٢٠١٥ نيز شروع شد اگه خدا بخواد انشاله كه ٢٠١٤ تموم شده باشه و بطور جدي ديگه ٢٠١٥ بررسي بشه !!!
سلام
با توجه به اینکه فروم مربوط به EB3 با صلاحدید مدیر گروه قفل شده است و بیشتر افراد هم برای EB3 اقدام کرده اند طبیعی است که تعداد شرکت کنندگان در فروم EB2 کم باشد . بهر حال مطمئناً تعدادی از متقاضیان EB3 مانند من بصورت روزانه به این فروم سر می زنند و از اطلاعات مطرح شده توسط دوستان استفاده می کنند . انشاء ا... که این بار بررسی کیس نامبرهای 2015 واقعاً شروع شده باشد چون قبلاً هم یکبار کیسهایی از 27 ژانویه 2015 تایید شده بود ولی مجدداً به دسامبر 2014 عقبگرد داشت .
من دلیل عقبگرد تاریخ بررسی کیسها را متوجه نشدم . ظاهراً کیس نامبرها بجز اطلاعات مربوط به تاریخ PERM حاوی اطلاعات دیگری هستند که همان Order Number می باشد و تاریخ بررسی کیسها به آن اطلاعات وابسته است.
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، sara.e ، alireza51
(2015-07-31 ساعت 23:14)JAVID2015 نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 16:51)m_vaziran نوشته:  سلام ، ميدونم كه كسي جز من نيست كه به اين فروم تكنفره سري بزنه ولي گفتم بگم ، DOL ديروز ٣٠ جولاي ركورد بي سابقه اي زد كه من تابحال نديده بودم تعداد ٩١٠ نفر تاييديه صادر كرده البته اينم بگم كه به جبران روزهاي ٢٧ و ٢٨ جولاي بود كه مجموعاً ٢٥٠ نفر تاييديه صادر شده بود ولي در كل ميانگين اين هفته تا ديروز حدود ٣٧٠ نفر خيلي خوب بوده ضمناً خاطرنشان كنم كه از ديروز بطور جدي فايل نامبر هاي ژانويه ٢٠١٥ نيز شروع شد اگه خدا بخواد انشاله كه ٢٠١٤ تموم شده باشه و بطور جدي ديگه ٢٠١٥ بررسي بشه !!!
سلام
با توجه به اینکه فروم مربوط به EB3 با صلاحدید مدیر گروه قفل شده است و بیشتر افراد هم برای EB3 اقدام کرده اند طبیعی است که تعداد شرکت کنندگان در فروم EB2 کم باشد . بهر حال مطمئناً تعدادی از متقاضیان EB3 مانند من بصورت روزانه به این فروم سر می زنند و از اطلاعات مطرح شده توسط دوستان استفاده می کنند . انشاء ا... که این بار بررسی کیس نامبرهای ۲۰۱۵ واقعاً شروع شده باشد چون قبلاً هم یکبار کیسهایی از 27 ژانویه ۲۰۱۵ تایید شده بود ولی مجدداً به دسامبر ۲۰۱۴ عقبگرد داشت .
من دلیل عقبگرد تاریخ بررسی کیسها را متوجه نشدم . ظاهراً کیس نامبرها بجز اطلاعات مربوط به تاریخ PERM حاوی اطلاعات دیگری هستند که همان Order Number می باشد و تاریخ بررسی کیسها به آن اطلاعات وابسته است.
در هر صورت همه دوستان eb2 و eb3 تا اخرين مرحله كه صدور ويزاست همراه و همسفرند و در واقع با سرعتي كه ويزا بولتن پيدا كرده ديگه فرقي بين اين دو روش در زمانبندي نداره چون در زمانيكه جواب وزارت كار بياد همه كارنت شدن پس اين فروم ميتونه جايگزين فرومهاي قفل شده باشه و در مورد عقبگرد تا تاريخ ٢٩ جولاي فقط ٢ مورد ٢٠١٥ بررسي شده بود كه اين مورد را قبلاً هم داشتيم ولي اميدوارم كه مثل ديروز كه ٧٣ مورد ژانويه تاييديه صادر شد ادامه پيدا كنه !!
EB2
ANKARA
پاسخ
تشکر کنندگان: Baharak mansouri ، Masbafa ، alireza51
سلام خدمت دوستان عزیز! چه افرادی که در روند ویزای EB-2 هستند ( که جناب m_vaziran باشن ) و چه دوستانِ در پروسه ی ویزای EB-3، که تا همین 2 ماه پیش بخوبی با هم در ارتباط بودیم.
امیدوارم که ایام به کام باشه و خبرهای خوش نزدیک!
با توجه به اینکه تایپیک EB-3 و "خلاصه پیشرفت کیس ها" هنوز از دسترس خارج هست و زمان چندانی هم تا رسیدگی به کیس برخی دوستان نمونده، امیدوارم موارد قابل ذکر رو همینجا مطرح کنید تا از اوضاع همدیگه با خبر باشیم.
ارادتمند دوستانی که حتی با بسته شدن تایپیک های مذبور، بوسیله ی پیام خصوصی یا هر طریق دیگه ای سعی کردند ارتباط خودشون رو حفظ کنند.
با آرزوی کامیابی
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، JAVID2015 ، sara.e ، alireza51
سلام به همگی دوستان با مرام،
از این که دوستان پیام خصوصی دادند که بیاییم تو این تاپیک خیلی خوشحال شدم.
امیدوارم اینجا رو به حاشیه نکشونیم...
با آرزوی موفقیت برای همگی (البته همون موفقیتی که تو ذهن هر کسی برای خودش تعریف شده....)
Category: EB3-Unskilled Worker ----- PERM filed with DOL: 02.May.2015
Preferred City: Houston ----- Preferred Job: Cooks, Fast Food
Audit Received: No ----- Audit Received Date: n/a
PERM Approved: 18.Nov.2015 -----
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING ----- Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING ----- Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Masbafa ، alireza51
سلام به همه دوستان ممنون از شما عزيزاني كه اين تاپيك و بعنوان جايگزين فرومهاي قبلي پذيرفتيد و باميد اينكه بقيه دوستان هم به ما ملحق بشن ، انشاله كه خبرهاي خوبي در راه باشه . خبر جديدي كه احتمالاً ديديد سايت رسمي DOL ديروز آپديت شد و رسيدگي به درخواستهاي ژانويه رسماً شروع شده كه انشاله با سرعتي كه جديداً پيدا كرده اميدواريم زمان رسيدگي ها كمتر بشه !!!!
EB2
ANKARA
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، JAVID2015 ، sara.e ، alireza51 ، مریم49
سلام دوستان. بنده با پیگیری کیس های فایل شده در این تاپیک مخالفتی ندارم به شرط این که این تاپیک به حاشیه کشیده نشه.
انشالله به زودی دوستانی که در فبریه 2015 فایل کرند خبرهای خوبی خواهند شنید.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، JAVID2015 ، m_vaziran ، alireza51 ، victor2016 ، sherwean001
(2015-08-12 ساعت 14:59)m_vaziran نوشته:  سلام به همه دوستان ممنون از شما عزيزاني كه اين تاپيك و بعنوان جايگزين فرومهاي قبلي پذيرفتيد و باميد اينكه بقيه دوستان هم به ما ملحق بشن ، انشاله كه خبرهاي خوبي در راه باشه . خبر جديدي كه احتمالاً ديديد سايت رسمي DOL ديروز آپديت شد و رسيدگي به درخواستهاي ژانويه رسماً شروع شده كه انشاله با سرعتي كه جديداً پيدا كرده اميدواريم زمان رسيدگي ها كمتر بشه !!!!
باسلام
باتوجه به اینکه پرونده های ژانویه 2015 در حال بررسی است امیدوارم که پرونده شما که مربوط به فوریه 2015 است هرچه سریعتر تایید شود و خبرهای خوشی از سایر پرونده ها بشنویم .
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، alireza51
سلام دوستان خوب هستيد چه خوب شد كه همه اينجا هستيم به اميد خبرهاي خوب
پاسخ
دوستان يك سوال بعد از اينكه فرم i140 approve شد مرحله بعد چيه
پاسخ
(2015-08-12 ساعت 20:04)VAHIDEH1362 نوشته:  دوستان يك سوال بعد از اينكه فرم i140 approve شد مرحله بعد چيه

عرض تبريك بابت موفقيت در مراحل perm و I140 ، در صورت امكان خلاصه اي از وضعيتتون و بفرماييد تا از تجربياتتون بقيه دوستان هم استفاده كنند ضمناً جناب لورد مدير محترم فروم در امضاشون مراحل كار را بطور كامل توضيح دادن .
EB2
ANKARA
پاسخ
تشکر کنندگان: lordsaroman ، alireza51
(2015-08-12 ساعت 21:50)m_vaziran نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 20:04)VAHIDEH1362 نوشته:  دوستان يك سوال بعد از اينكه فرم i140 approve شد مرحله بعد چيه

عرض تبريك بابت موفقيت در مراحل perm و I140 ، در صورت امكان خلاصه اي از وضعيتتون و بفرماييد تا از تجربياتتون بقيه دوستان هم استفاده كنند ضمناً جناب لورد مدير محترم فروم در امضاشون مراحل كار را بطور كامل توضيح دادن .

با سلام وعرض ادب
دوستان عزيزدر تاريخ 14 jul از طريق primum processing فرم I-140 تاييد و براي تاييد نهايي به NVC ارسال شده است ،
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Masbafa ، sara.e ، alireza51 ، JAVID2015
(2015-08-14 ساعت 21:36)Alireza_D نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 21:50)m_vaziran نوشته:  

با سلام وعرض ادب
دوستان عزيزدر تاريخ 14 jul از طريق primum processing فرم I-140 تاييد و براي تاييد نهايي به NVC ارسال شده است ،

تبريك فراوان جناب عليرضا انشاله بزودي وقت مصاحبه تون تعيين بشه !!
EB2
ANKARA
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان