کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-2
Smile 
با سلام . از دوستان کسی هست که درباره جزییات پذیرش برای شاخه هنر خبر داشته باشه ؟؟؟؟ اگه بتونید جایی یا سایتی یا ... رو معرفی کنید تا بهم جزییات رو بگه خیلی ممنون میشم . کلیاتش رو که همه جا گیر میاد Wink . منظورم از جزییات شرایط احراض ویزا با نکات و راهنمایی ها و ... و اینکه خلاصه جامع باشه Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alireza51
سلام من تازه عضو شدم قبلا سعی کردم ولی از شما ایمیلی دریافت نشد تعریف این سایت رو خیلی شنیدم و امیدوارم جواب سوال های من رو هم بدید ممنون
1)من هنرمندم و می خوام برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنم مدارکم کامله ،مشکلم فقط در پر کردن فرمه که از شما راهنمایی می خوام
من خودم شخصا دارم فرم را پر می کنم نه وکیل نه کارفرما حالا لطفا میشه بگید که کدام قسمت را باید تکمیل کنم
اگه دوستان کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه خیلی خیلی ممنون می شم

--------------------------------------------------------------------------------
لطفا PART 1 و PART2 و PART 3 از فرم I-140 رو توضیح بدید که من که خودم دارم پر می کنم نه کارفرما نه وکیل کدام قسمت ها باید کامل شود .
و اینکه معنی این IN CARE OF NAME چیست؟
و آیا من که هنرمندم باید درPART 2 گزینه 1.a. را انتخاب کنم؟
an alien of extrordinary of ability خواهش می کنم جواب بدید و لطفا فرق بین an alien of extraordinary of ability را با a member of the professions holding an advanced degree or an alien of exceptional ability (who is not seeking a national interest waiver من بین این دو گزینه گیج شدم که کدام باید انتخاب شود لطفا توضیح بدید خیلی خیلی ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alireza51 ، abonayer
(2012-11-15 ساعت 16:59)Asal mo نوشته:  خواهش می کنم جواب بدید و لطفا فرق بین

an alien of extrordinary of ability

an alien of extraordinary of ability را با a member of the professions holding an advanced degree or an alien of exceptional ability (who is not seeking a national interest waiver

من بین این دو گزینه گیج شدم که کدام باید انتخاب شود لطفا توضیح بدید خیلی خیلی ممنونم

متن زیر را مطالعه کنید و با توجه به شرایط خودتون انتخاب کنید. اگر مشکل در ترجمه دارید اعلام کنید تا کمک کنیم.

[عکس: 25545043013820956678.jpg]

برای اطلاعات بیشتر هم می توانید لینک زیر را مطالعه کنید :

http://www.workpermit.com/us/employer_eb2.htm
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahrzad_a ، msar ، alireza51
شما باید از طریق EB-1شرکت کنید.
پاسخ
1)ببینید مثلا در part 3 فرم i-140گفته information about the person for whom you are filing منظور از این جمله چیه میشه معنی کنید؟ من خودم شخصا پر می کنم آیا باید یک وکیل یا کارفرما پر کنه یا خود خارجی که من باشم پر کنه . لطفا کمک کنید . ؟
2) ببینید در part1 هم آدرس پستی خواسته در part 3 هم آدرس پستی خواسته من کدو م قسمت رو باید پر کنم ؟
اگه با جزئیات پاسخ بدید ممنون می شم
من فکر می کنم باید eb1 شامل من می شه
3) لطفا این را هم بگید in care of name چی می خواد؟
خواهش می کنم یکی که وارده بهم کمک کنه یکی که خودش شخصا فرم رو پر کرده ممنون[

ممنون از شما acaro
میشه به سوال قبلی و این سوال جواب بدید
فرق بین eb1 و eb2 آیا eb1 یک( an alien of extraordinary ability ) است و آیا eb2 یک ( a member of professions holding an advanced degree or an alien of a exceptional ability (who is not seeking a national waiver). است ؟ و یک هنرمند برای کدام باید اقدام کند؟

لطفا یکی که وارد هستش جواب بده

کسی درباره schedule A, Group I or II designation چیزی می دونه ؟
پاسخ
سلام امیدوارم یکی از شما دوستان جوابم رو بده ،در قسمتی از فرم گفته:
HAS ANY IMMIGRANT VISA PETITION EVER BEEN FILED BY OR ON BEHALF OF THIS PERSON? YES NO
من تا به حال برای گرین کارت درخواست ندادم ، ولی چندین بار در لاتاری شرکت کردم آیا شرکت در لاتاری یک درخواست مهاجرت محسوب می شود
لطفا جواب بدید.
پاسخ
کسی نیست جواب بده من فکر می کردم تو این سایت به سوالات جواب داده می شه!
پاسخ
تو این سایت به سوالات جواب داده میشه اما بر اساس تجربیاتمون . ویزای EB2 یا EB3 فرمهای لاتاری نیستند که همه سر در بیارند و تجربه داشته باشند. شاید انگشت شمار باشند کسانی که از این طریق اقدام می کنن تو این سایت . برای من وکیلم این کار رو می کنه و خودم فرمی پر نمی کنم. اطلاعات خودتونم بعید می دونم کافی باشه برای این کار . حتی از job list که براتون فرستادم خبر نداشتین کسی که بدون وکیل اقدام می کنه باید اقلا سایت USCIS رو زیر و رو کرده باشه . ویزای EB2 ویزای حساسیه و خیلی راحت رد می شه و متقاضی کم داره برای همین هم تو بولت ویزا ها الان کارنت شده اما EB3 به سال 2006 بر می گرده . کاش با وکیل صحبت کنید و بعد اطلاعاتتون رو برای بقیه اینجا بنویسید که سوالات نفرات دیگه اقلا جواب داده بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، الهه سابق ، msar ، alireza51 ، mojtaba-1989
(2012-11-28 ساعت 20:32)shahrzad_a نوشته:  تو این سایت به سوالات جواب داده میشه اما بر اساس تجربیاتمون . ویزای EB2 یا EB3 فرمهای لاتاری نیستند که همه سر در بیارند و تجربه داشته باشند. شاید انگشت شمار باشند کسانی که از این طریق اقدام می کنن تو این سایت . برای من وکیلم این کار رو می کنه و خودم فرمی پر نمی کنم. اطلاعات خودتونم بعید می دونم کافی باشه برای این کار . حتی از job list که براتون فرستادم خبر نداشتین کسی که بدون وکیل اقدام می کنه باید اقلا سایت USCIS رو زیر و رو کرده باشه . ویزای EB2 ویزای حساسیه و خیلی راحت رد می شه و متقاضی کم داره برای همین هم تو بولت ویزا ها الان کارنت شده اما EB3 به سال 2006 بر می گرده . کاش با وکیل صحبت کنید و بعد اطلاعاتتون رو برای بقیه اینجا بنویسید که سوالات نفرات دیگه اقلا جواب داده بشه.

ممنونم از پاسختون ولی من احتیاجی به job offer و در اینصورت هم احتیاجی به employer و همین طور job list ندارم.
پاسخ
با سلام میخواستم بدونم کسی بوده که خودش فرم I 140 پر کرده باشه یا حتما باید وکیل بگیرم
پاسخ
سلام
برای اقدام به مهاجرت از طریق تخصص (EB-1 یا EB-2)، مدارک تحصیلی باید ارزیابی شوند یا تنها ترجمه مدارک کافی است؟ برای کار کردن در آمریکا چطور، آیا تنها ترجمه مدارک کافی است؟
پاسخ
دوست عزیز. شما برای پرکردن و اقدام برای هیچکدوم از ویزاهای EB (به جر ویزاهای EB1 ) خودتون نمیتونین اقدام کنین و حتما باید کارفرما داشته باشین که برای شما اقدام کند و فرمهای مربوطه را خودش پر کند. به طور خلاصه بدون کارفرما پرونده شما اصلا بررسی نمیشود. به فرض داشتن کارفرما هر کدام از ویزاهای EB شرایط خاص خودش رو دارد و صرفا داشتن تخصص یا مدرک تحصیلی در یک ضمینه ملاک داشتن شرایط کافی برای گرفتن ویزا نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، msar ، alireza51 ، victor2016
سلام دوستان..ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کافی رو در مورد سوالاتم داره در اختیارم قرار بده
1- برای اقدام کردن از این طریق باید مدرکمون بالاتر از کارشناسی باشه درسته؟
2-حداقل یا حداکثر چه مدت پس از اقدام وارد آمریکا میشیم؟
3-به محض ورود میشه کارفرما برای ما درخواست گرین کارت بده؟اگه نمیشه پس از چه مدت کار باید اقدام کنه؟
4-حداقل و حداکثر زمانی که طول میکشه بهمون گرین کارت بدن چقدره؟
شرمنده زیاد شد
پاسخ
(2015-02-25 ساعت 15:28)Omid.kiani نوشته:  سلام دوستان..ممنون میشم اگه کسی اطلاعات کافی رو در مورد سوالاتم داره در اختیارم قرار بده
۱- برای اقدام کردن از این طریق باید مدرکمون بالاتر از کارشناسی باشه درسته؟
۲-حداقل یا حداکثر چه مدت پس از اقدام وارد آمریکا میشیم؟
۳-به محض ورود میشه کارفرما برای ما درخواست گرین کارت بده؟اگه نمیشه پس از چه مدت کار باید اقدام کنه؟
۴-حداقل و حداکثر زمانی که طول میکشه بهمون گرین کارت بدن چقدره؟
شرمنده زیاد شد

سلام. حواب سوال هاتون رو می تونید در پست هایی که لینکش در امضای من هست پیدا کنید. اگر باز سوال بیشتر داشتید درخدمتیم.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، alireza51 ، victor2016
سلام خدمت همه عزيزان ، اين فروم خيلي خلوته ظاهراً EB2 خيلي كمه ! عزيزاني كه تو اين پروسه هستند لطفاً مشاركت بيشتري داشته باشند تا باعث دلگرمي بقيه عزيزان باشه !
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Baharak mansouri ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان