کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشاوره پزشکی برای مهاجران
(2013-02-21 ساعت 14:28)farshid2013 نوشته:  سلام دوستان و پزشکان عزیز
من 4 ماهی میشه که قرص فلوکسیتین میخورم آخر اسفند مصاحبه دارم به نظرتون از کی باید قرص را قطع کنم چون میترسم اونجا تو جواب آزمایش اعتیاد ( البته اگر تو آزمایشهایی که میگیرن اعتیاد باشه جواب تست مثبت کاذب بشه ) یعنی شنیدم دکترا اینطوری می گفتند حالا میخوام قطعش کنم به نظرتون چند هفته زودتر باید قطع بشه 2 هفته خوبه ؟
فرشید جان
هیچ نیازی به قطع کردن فلوکسیتین نیست. اولا فلوکسیتین هیچ ارتباطی به تست اعتیاد نداره, دوما در مورد تست اعتیاد هیچکس نگفته انجام میشه, شاید واسه بعضی موارد خاص, اونم شاید, همش حدس و گمان هست.
با شرایط روحی و اقتصادی فعلی اگه همه فلوکسیتین بخوریم واسه پزشک سفارت عجیب نیست.........!
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
سلام دوستان
کسی میتونه تاپیکی در مورد هزینه های پزشکی برای زایمان ومعرفی کنه؟
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi
(2013-03-01 ساعت 20:38)ابی هانی نوشته:  سلام دوستان
دوست عزیزم... اینجا وبخصوص اینجا رو یه نگاهی بنداز .ظاهرا زایمان طبیعی و نه سزارین بدون بیمه به شرطی که هیچ عارضه ای پیش نیاد بین 9000 تا 17000 $ خرج داره. در اون لینک دوم میتونید هر خدمتی منجمله خدمات پزشکی که مورد نظرتونه جستجو کنید و حدود هزینه ها را پیدا کنید.
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
(2013-03-01 ساعت 21:31)kasrafo نوشته:  
(2013-03-01 ساعت 20:38)ابی هانی نوشته:  سلام دوستان
دوست عزیزم... اینجا وبخصوص اینجا رو یه نگاهی بنداز .ظاهرا زایمان طبیعی و نه سزارین بدون بیمه به شرطی که هیچ عارضه ای پیش نیاد بین 9000 تا 17000 $ خرج داره. در اون لینک دوم میتونید هر خدمتی منجمله خدمات پزشکی که مورد نظرتونه جستجو کنید و حدود هزینه ها را پیدا کنید.
ممنون بابت راهنماییتون.اما اینجا گفت که اگه بیمه نداشته باشین انقدر و اگه بیمه داشته باشین این هزینه ها بین 500 تا 3000 دلار میرسه و این هزینه ها در جاهای مختلف فرق داره
به هر حال ممنون از کمکتونSmile
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، hamedhamed ، mohammadrezah ، usa lover ، rouzbehdarvishi ، Soap McTavish ، goliii
یک نکته ..... تا آنجایی که ممکنه اگر بیماری خیلی جدی ندارید نیازی نیست به دکتر سفارت بگید.داروهای آرام بخش .ضد اضطراب.ضدافسردگی .دیابت .تیروئید.پوکی اسخوان .مکمل ها آنقدر زیاد هستند که خیلی حساسیت ایجاد نمیکند.بعضی موارد مثل آسم با علائم خس خس که بارز است بهتر است گفته شود چون در معاینه معلوم میشود
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mehdiii ، bayat_r ، kasrafo ، hamedhamed ، shima1364 ، rouzbehdarvishi ، Soap McTavish ، zina s ، Aida.s ، sh_aytak
(2013-03-06 ساعت 19:30)پدی نوشته:  یک نکته ..... تا آنجایی که ممکنه اگر بیماری خیلی جدی ندارید نیازی نیست به دکتر سفارت بگید.داروهای آرام بخش .ضد اضطراب.ضدافسردگی .دیابت .تیروئید.پوکی اسخوان .مکمل ها آنقدر زیاد هستند که خیلی حساسیت ایجاد نمیکند.بعضی موارد مثل آسم با علائم خس خس که بارز است بهتر است گفته شود چون در معاینه معلوم میشود

سلام
در مورد بیماری هایی مثل : رماتیسم Wink، ستون فقرات و .... چطور ؟
البته ببخشید سوال تکراری میپرسم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: bayat_r ، kasrafo ، hamedhamed ، rouzbehdarvishi ، Soap McTavish ، mohammadrezah ، zina s
(2013-03-06 ساعت 19:30)پدی نوشته:  یک نکته ..... تا آنجایی که ممکنه اگر بیماری خیلی جدی ندارید نیازی نیست به دکتر سفارت بگید.داروهای آرام بخش .ضد اضطراب.ضدافسردگی .دیابت .تیروئید.پوکی اسخوان .مکمل ها آنقدر زیاد هستند که خیلی حساسیت ایجاد نمیکند.بعضی موارد مثل آسم با علائم خس خس که بارز است بهتر است گفته شود چون در معاینه معلوم میشود
سلام
منم یه سوال واسم پیش اومد! افتادگی دریچه میترال قلب رو نیاز هست بگیم توی مدیکال؟
دارویی که واسش مصرف میشه کلرو دیازپوکساید و پروپانول هست.
و یه سوال دیگه اینکه توی مرز ارمنستان بردن مسکن هایی چون نوافن یا ژلوفن که فاقد کدیین هستند مشکل داره؟
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
پاسخ
تشکر کنندگان: zina s
(2013-03-06 ساعت 19:50)mehdiii نوشته:  

سلام
در مورد بیماری هایی مثل : رماتیسم Wink، ستون فقرات و .... چطور ؟
البته ببخشید سوال تکراری میپرسم Smile
مهدی جان
همونطور که پدی عزیز فرمودن اگه مشکلاتی که گفتید جوری باشه که در معاینه معلوم بشه , مثلا تغییر فرم مفاصل وجود داشته باشه , خب باید گفت ولی مثلا کمر درد یا درد مفاصل که مشکلی ایجاد نکرده لزومی به گفتن و ایجاد حساسیت نیست.

(2013-03-06 ساعت 21:01)hamedhamed نوشته:  
سلام
منم یه سوال واسم پیش اومد! افتادگی دریچه میترال قلب رو نیاز هست بگیم توی مدیکال؟
دارویی که واسش مصرف میشه کلرو دیازپوکساید و پروپانول هست.
و یه سوال دیگه اینکه توی مرز ارمنستان بردن مسکن هایی چون نوافن یا ژلوفن که فاقد کدیین هستند مشکل داره؟
حامد جان
افتادگی دریچه میترال یا MVP در معاینه مشخص میشه, البته اگه معاینه سرسری نباشه, البته MVP اینقدر فراوووووونه که گفتنش حساسیتی ایجاد نمیکنه. پس به نظر من بگو.
در مورد بروفن و نوافن در مرز امارات میدونم مشکل داره, ولی مرز ارمنستان فکر نکنم موردی باشه, از آژانست بپرس به ما هم بگوBig Grin
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedhamed ، mehdiii ، mohajer13 ، پدی ، rouzbehdarvishi ، bayat_r ، mohammadrezah ، zina s ، soruosh
یه نکته ای که چندتا از دوستان در پیام خصوصی پرسیده بودند و شاید واسه خیلیا سواله و روشون نیاد بپرسن این بود که معاینه بدنی که در nmc دبی میشه در چه حده؟؟
معاینه ی دکتر شوکلا نسبتا کامله........ یعنی خیالتونو راحت کنم.....شورت آدمم در میاره Tongue
البته در مورد خانوما اینجور نیست و به معاینه شکمی بسنده میکنه اونو هم پرستار خانمی که اونجا هست انجام میده و به دکتر میگه.
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
(2013-03-07 ساعت 12:02)Saeedv13 نوشته:  
(2013-03-07 ساعت 11:48)kasrafo نوشته:  ...معاینه ی دکتر شوکلا نسبتا کامله........ یعنی خیالتونو راحت کنم.....شورت آدمم در میاره Tongue
جالبه. مگه شوکلا جون می خواد تفنگدار نیرو دریایی استخدام کنه؟ به اونجاها چکار داره؟Sad. بعد هم مگه دستورالعمل یکسانی وجود نداره؟ اونگان به اونجای ما دیگه کار نگرفت.
واسه معاینه ی فتق و واریکوسل لازمه پایین بره!!!!
البته بقیه دوستانم تجربه شونو بگن بد نیست، نکنه فقط واسه من کنجکاو شده؟؟؟!!!!!!
مگه دوباره نبینمت شوکلاBig Grin
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
(2013-03-07 ساعت 12:17)kasrafo نوشته:  
(2013-03-07 ساعت 11:48)kasrafo نوشته:  ...معاینه ی دکتر شوکلا نسبتا کامله........ یعنی خیالتونو راحت کنم.....شورت آدمم در میاره Tongue
جالبه. مگه شوکلا جون می خواد تفنگدار نیرو دریایی استخدام کنه؟ به اونجاها چکار داره؟Sad. بعد هم مگه دستورالعمل یکسانی وجود نداره؟ اونگان به اونجای ما دیگه کار نگرفت.
واسه معاینه ی فتق و واریکوسل لازمه پایین بره!!!!
البته بقیه دوستانم تجربه شونو بگن بد نیست، نکنه فقط واسه من کنجکاو شده؟؟؟!!!!!!
مگه دوباره نبینمت شوکلاBig Grin

كسرا جان نگران نباشWink همسر منم كامل معاينه كرد و گفت لباس هاي زيرش رو هم در بياره، واسه خانم ها هم معاينه breast توسط پرستار انجام ميشه و دكتر فقط معاينه شكمي مي كنه
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
پاسخ
کشف صدای افتادگی دریچه اگر همراه با نارسایی دریچه نباشه نیاز به دقت زیادی داره.که فکر نکنم کار اونگان باشه.ولی چون این بیماری مشکلی ایجاد نمیکنه.بگید بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، hamedhamed ، bayat_r ، rouzbehdarvishi
(2013-03-07 ساعت 18:20)پدی نوشته:  کشف صدای افتادگی دریچه اگر همراه با نارسایی دریچه نباشه نیاز به دقت زیادی داره.که فکر نکنم کار اونگان باشه.ولی چون این بیماری مشکلی ایجاد نمیکنه.بگید بهتره
من افتادگی دریچه میترال دارم و برای آن دارویی مصرف نمیکنم. دکتر قلب هم همیشه میگه این یک بیماری نیست و اکثر خانمها بخصوص خانمهای لاغراندام افتادگی و شلی دریچه میترال دارند.
دکترهای عزیز، افتادگی دریچه میترال با نوار قلب و اکوکاردیوگرافی معلوم میشه یا با گوش کردن به ضربان قلب هم معلوم میشه؟!
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedhamed ، rouzbehdarvishi ، kasrafo ، پدی ، zina s ، soruosh
افتادگی دریچه میترال با گوش شنیده میشود وبرای بررسی وجود ان وهمراه نارسایی بودن ان اکو میشوند این بیماری درافراد طبیعی دیده نمیشود اما معمولا کسانی که این مشکل را دارند افراد حساسی هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedhamed ، rouzbehdarvishi ، mehdiii ، kasrafo ، fariba_a ، mohajer13 ، mohammadrezah ، zina s ، sh_aytak

وای دارم میمیرم از خنده..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سعید خدا نکشتت، دکترای تاپیک درباره همه معاینات و بیماری ها حرف زدند و تو بعضیهاشون رو حتی لایک نکردی....تا رسید به این قسمت بدن سریع عکس العمل نشون دادی و پست گذاشتی و نظر دادی و کارهایی که اونگان باهات کرد رو توضیح دادی و ...
خدایی اگر میدونستی که شوکلا این کار رو میکنه و اونگان این کار ور نمی کنه، سفارتت رو عوض میکردی ها ، نه؟ Big GrinBig GrinBig Grin
تو اون روحت صلوات
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان