کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت کارولینای شمالی
(2017-04-24 ساعت 02:06)g0li نوشته:  سلام ما به تازگی اومدیم ایالت کارولینای شمالی و شهر کوچیک هایپوینت هستیم چند تا راهنمایی میخواستیم اگر سریع جواب بدید ممنون میشیم

خوش اومدید، من شارلوت زندگی میکنم خوشحال میشم بتونم جواب بدم
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، pishtaz611
سلام دوستان.من تا مدتی دیگه قراره به US- اشویل- مهاجرت کنم.لطفا راهنماییم کنین برای کاراییکه از بدو ورود باید انجام بدم.خودم,همسرم و دو فرزند کوچک.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانیکه از اشویل اطلاع دارن خواهش میکنم اطلاعات بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 22:54)Martin20 نوشته:  دوستانیکه از اشویل اطلاع دارن خواهش میکنم اطلاعات بدین

سلام دوست عزیز، اشویل یه شهر کوهستانی و توریستیه، زمستوناش سرد برف و تابستوناش هم کلی توریست. شهر هیپی هاست. از نظر کار هیچ اطلاعاتی ندارم.
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، dv2017
دوستانی که در رالی زندگی میکنن اگه دنبال کار جنرال در کافی شاپ هستن پیام خصوصی بدن لطفا
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 21:04)MahmoudTouyserkani نوشته:  با عرض سلام و همچنین تبریک عید نوروز به تمام دوستان عزیز مهاجر سرا...

راستش رو بخواهید بعد از کلی بررسی و مشورت با افرادی که با زندگی و روحیات افراد در آمریکا آشنا هستند و البته خودشان هم مقیم هستند یا قبلا در آمریکا زندگی کرده اند و تحقیق در مجلات و اینترنت در انتخاب شهر و ایالت بین ۴شهر شک دارم...

از شما دوستان گلم خواهش دارم که تا جایی واستون امکانش هست با دلیل و منطق کمکم کنید که بهترین انتخاب رو داشته باشم.

در ضمن اگر شهر یا ناحیه دیگری هم مد نظرتون هست لطف کنید و با ذکر دلیل بگویید.

سیاتل (واشینگتن)
لاس وگاس (نوادا)
پلینو (شمال دالاس، تگزاس)
رالی (کارولینای شمالی)

از لحاظ بازار کار، که در ابتدا مشاغل ساده مد نظر هست و بعد از جا افتادن در جامعه شغل اصلیم راننده ماشین سنگین و نیمه سنگین هست (چه اتوبوس و چه تریلر و کامیون) و همچنین سرویس مدارس یا شرکتها یا حتی اگه کار با تاکسی و اوبر بصورت تمام وقت درآمد خوبی داشته باشه، بدم نمیاد انجام بدم، مد نظرتون باشه که در اون شهر از رونق برخوردار باشه و برای کسی مثه من در دسترس...
از لحاظ امنیت محیط و جامعه و میزان جرم و جنایت،
پویایی و سرزنده بودن شهر و در دسترس بودن خدمات اعم از مغازه ها رستوران ها و مکانهای تفریحی در شبانه روز یا حداقل تا دیروقت...
دارا بودن بیشترین تفریحات و سرگرمی و همچنین طبیعت بکر،
مهربون و خونگرم بودن مردم آن شهر و برخورد دوستانه با مهاجران و بخصوص تازه واردین و درک انها که بدلیل ندونستن خیلی اصول فرهنگی جامعه جدید ممکنه سهوا باعث رنجیدگی فردی از جامعه جدید شوند...
سطح مدارس دولتی و کمک های دولتی در ان شهر،
هوای خیلی سرد و دارای برف و کولاک طولانی مدت و همچنین گرمای طاقت فرسا و همچنین رطوبت و شرجی بسیار زیاد رو نمیتونم تحمل کنم.
و کلا هر چیز دیگه ای که به نظر خودتون برای انتخاب یک شهر واسه زندگی نیاز هست بدونیم رو مد نظر بگیرید و بر اون اساس بهترین انتخاب رو به ترتیب اولویت این ۴ شهر بگویید...

ببخشید خیلی طولانی شد، از همتون متشکرم و واستون آرزوی بهترین ها رو دارم...

Miami biyayd
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-21 ساعت 01:42)milaveh نوشته:  دوستانی که در رالی زندگی میکنن اگه دنبال کار جنرال در کافی شاپ هستن پیام خصوصی بدن لطفا
سلام من دنبالش هستم...میشه راهنمایی کنید لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-26 ساعت 00:34)negar_karimi6 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 21:04)MahmoudTouyserkani نوشته:  با عرض سلام و همچنین تبریک عید نوروز به تمام دوستان عزیز مهاجر سرا...

راستش رو بخواهید بعد از کلی بررسی و مشورت با افرادی که با زندگی و روحیات افراد در آمریکا آشنا هستند و البته خودشان هم مقیم هستند یا قبلا در آمریکا زندگی کرده اند و تحقیق در مجلات و اینترنت در انتخاب شهر و ایالت بین ۴شهر شک دارم...

از شما دوستان گلم خواهش دارم که تا جایی واستون امکانش هست با دلیل و منطق کمکم کنید که بهترین انتخاب رو داشته باشم.

در ضمن اگر شهر یا ناحیه دیگری هم مد نظرتون هست لطف کنید و با ذکر دلیل بگویید.

سیاتل (واشینگتن)
لاس وگاس (نوادا)
پلینو (شمال دالاس، تگزاس)
رالی (کارولینای شمالی)

از لحاظ بازار کار، که در ابتدا مشاغل ساده مد نظر هست و بعد از جا افتادن در جامعه شغل اصلیم راننده ماشین سنگین و نیمه سنگین هست (چه اتوبوس و چه تریلر و کامیون) و همچنین سرویس مدارس یا شرکتها یا حتی اگه کار با تاکسی و اوبر بصورت تمام وقت درآمد خوبی داشته باشه، بدم نمیاد انجام بدم، مد نظرتون باشه که در اون شهر از رونق برخوردار باشه و برای کسی مثه من در دسترس...
از لحاظ امنیت محیط و جامعه و میزان جرم و جنایت،
پویایی و سرزنده بودن شهر و در دسترس بودن خدمات اعم از مغازه ها رستوران ها و مکانهای تفریحی در شبانه روز یا حداقل تا دیروقت...
دارا بودن بیشترین تفریحات و سرگرمی و همچنین طبیعت بکر،
مهربون و خونگرم بودن مردم آن شهر و برخورد دوستانه با مهاجران و بخصوص تازه واردین و درک انها که بدلیل ندونستن خیلی اصول فرهنگی جامعه جدید ممکنه سهوا باعث رنجیدگی فردی از جامعه جدید شوند...
سطح مدارس دولتی و کمک های دولتی در ان شهر،
هوای خیلی سرد و دارای برف و کولاک طولانی مدت و همچنین گرمای طاقت فرسا و همچنین رطوبت و شرجی بسیار زیاد رو نمیتونم تحمل کنم.
و کلا هر چیز دیگه ای که به نظر خودتون برای انتخاب یک شهر واسه زندگی نیاز هست بدونیم رو مد نظر بگیرید و بر اون اساس بهترین انتخاب رو به ترتیب اولویت این ۴ شهر بگویید...

ببخشید خیلی طولانی شد، از همتون متشکرم و واستون آرزوی بهترین ها رو دارم...

Miami biyayd
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-25 ساعت 05:31)mhb161 نوشته:  
(2017-04-24 ساعت 02:06)g0li نوشته:  سلام ما به تازگی اومدیم ایالت کارولینای شمالی و شهر کوچیک هایپوینت هستیم چند تا راهنمایی میخواستیم اگر سریع جواب بدید ممنون میشیم

سلام دوست عزيز من هم به تازگي وارد شارلوت شدم ودنبال كار ميگردم اگر بتونيد من رو راهنمايي كنيد ممنون ميشم
در ضمن اگر لينك گروه بچه هاي شارلوت در تلگرام رو داريد بزاريد ممنون ميشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-16 ساعت 08:22)saed.asefi نوشته:  
(2017-04-25 ساعت 05:31)mhb161 نوشته:  

سلام دوست عزيز من هم به تازگي وارد شارلوت شدم ودنبال كار ميگردم اگر بتونيد من رو راهنمايي كنيد ممنون ميشم
در ضمن اگر لينك گروه بچه هاي شارلوت در تلگرام رو داريد بزاريد ممنون ميشم.

سلام دوست عزیز خوش اومدید
راجع به گروه تلگرام اطلاعی ندارم اما پیام بدید در تماس باشیم خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم.
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
سلام
دوستان این ایالت گروه تلگرامی نداره؟!
اگر میشه لینک گروه بزارید یکی از دوستان من خیلی اصرار دارند به این ایالت بیان
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما یک سال شارلوت زندگی می کنیم شهر آروم و بی صدایی با طبیعت بسیار زیبا اب و هواش معتدل و خوبه زمستان زیاد سردی نداره از نظر کار فعلا شوهرم چند جا درخواست داده کار مخصوص تخصص خودش پیدا نکرده و در فروشگاه کار می کنه مراکز تفریحی زیادی نداره من دختر 18 ساله دارم همش به خاطر همین موضوع شارلوت رو دوست نداره پارکها و مالهای شهر ساعت 8 شب بسته می شه تنها سرگرمی رفتن به والمارته
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
سلام دوستان. کسی در رالی دیلر ماشین میشناسه؟ اگه میدونه میشه لطفا شمارش رو پیام خصوصی بزاره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
هزینه تحصیل(مهد کودک،مدرسه و دانشگاه) چقدر هست داخل کارولینا مدارس دولتی چطور
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی اینجا عضو گروه تلگرامی کارولینای شمالی هست یا اینکه آیدی ادمین رو داشته باشه؟
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان