کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت کارولینای شمالی
(2016-04-02 ساعت 01:15)Ccroperator نوشته:  دوستان عزیز سلام
با توجه به همسایگی ایالت های کارولینای شمالی و ویرجینیا از نظر آب و هوا شبیه هم هستن؟ آب و هوای کدوم یک بهتره؟ کار در کدوم یک از این دو ایالت بیشتره؟
اگه امکان داره یک مقایسه بین این دو ایالت رو میخواستم.
ممنون

نه، مقایسه کنید بین تهران و شماله که شبیه هم نیستن، ویرجینیا زمستونای خیلی سرد و تابستونای خیلی گرم داره و هزینه هم به نسبت نورت کرولینا گرونتره.
از نظر کاری باید ببینید چه کاری میخوایید انجام بدید. کار معمولی همه جا هست ولی کار پروفشنال که شما مدرکشو داشته باشید و بخوایید مشغول به کار بشید فرق میکنه.
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: Ccroperator ، dv2017 ، copol ، pishtaz611
سلام
واسه یه نفر فاند از یه دانشگاه دادن سالی 24000 دلار
میخواستم بدونم واسه زندگی دو نفر چطوره؟ با اقلا واسه یه نفرم کم باشه!؟
البته یه زندگی نرمال یا دانشجویی
البته شهرش رو نمیدونم اما کلی اگه بشه گفت خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-03 ساعت 23:15)شوکا خانومی نوشته:  سلام
واسه یه نفر فاند از یه دانشگاه دادن سالی 24000 دلار
میخواستم بدونم واسه زندگی دو نفر چطوره؟ با اقلا واسه یه نفرم کم باشه!؟
البته یه زندگی نرمال یا دانشجویی
البته شهرش رو نمیدونم اما کلی اگه بشه گفت خوبه

واقعا بستگی به شهر و ایالت داره ، ی ایالت میبینی برای ی سوییت باید 2000 دلار بدی و ی ایالت خیر ، به خط فقر آمریکا هم که 15000 دلار برای یک نفر هست دقت کنید ، در کل فکر میکنم مبلغ خوبی باشه برای همین ایالت کارولینا ، به هر حال خودتان که بیکار نمی مونید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، golia ، شوکا خانومی
من خیلی مرددم بین شارلوت و رالی ، از ی طرف شارلوت بزرگتر ، مدرنتر و پرجمعیت تره و از طرفی رالی دانشگاههای بهتری داره ، واقعا کاش یکی باشه بتونه راهنمایی کنه
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، Ali.karimi
اسم شهر رو پرسیدم
شارلوت هست تو همین ایالت کارولینا شمالی
24000 دلار فاند واسه یه سال، حالا واسه دونفر که زندگی نرمال داشته باشن کافیه؟؟ ( خانم هم سر کار نمیره و تو خونه هست)
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali.karimi
دوستان یعنی واقعا این تاپیک داره خاک میخوره ، وضعیت کار در رالی چطوریه کسی می دونه ؟
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali.karimi
(2016-04-15 ساعت 16:16)شوکا خانومی نوشته:  اسم شهر رو پرسیدم
شارلوت هست تو همین ایالت کارولینا شمالی
24000 دلار فاند واسه یه سال، حالا واسه دونفر که زندگی نرمال داشته باشن کافیه؟؟ ( خانم هم سر کار نمیره و تو خونه هست)

شما با ماهیانه ۲۰۰۰ دلار دونفر میتونید یه زندگی سطح متوسط داشته باشید.
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، شوکا خانومی ، Ali.karimi
(2016-04-17 ساعت 20:55)milaveh نوشته:  دوستان یعنی واقعا این تاپیک داره خاک میخوره ، وضعیت کار در رالی چطوریه کسی می دونه ؟

شما دوست عزیز چن تا سوال کردین که جواب نگرفتین؟!‌ در مورد مردد بودنتون نه این تاپیک و نه افرادی که تو این سایت نیستن هم نمیتونن بهتون کمک کنن، چون شما تحقیقاتتونو انجام دادین و الان تو مرحله ی تصمیم گیری هستین و خودتون باید تصمیم بگیرید کدوم شهر.

از نظر کاری رالی شما اگه سرتیفیکیت معتبر از اینجا مثل سیسکو تو کامپیوتر بگیرید شانس کار پیدا کردنتون خیلی زیاده. رالی و چندتا شهر چسبیده بهش به Research Triangle معروفن که حتما شما تو تحقیقاتتون بهش رسیدین.
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، milaveh ، golia ، Ali.karimi
سلام ایها الناس کسی هست در بدو ورود به رالی ما را یاری و راهنمایی کند؟؟؟
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS3###:‎ ‎‎
تعداد افراد: 4 نفر
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎ (تغییر کنسول گری از طرف‎‎kcc‎‎)
ارسال فرم : ‎‎ 29‎‎ می
تاریخ مصاحبه: 21 DEC
وضعیت :  نفر اول و دوم AP و فرزندان Ready
شرایط نفر اول: کار دولتی
شرایط نفر دوم: سربازی س ،کار دولتی
آپدیت ها : خیلی زیاد Wink
کلیرنفر اصلی: 22 می     ایشود:26 می  
کلیر دوم:28    july          ایشود:1  Aug
ورود به امریکا:12 jun
مقصد : بوستون،ماساچوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خانم عسلی شما قبلا گرگان بودین ایا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من آرش هستم چند سوْال داشتم كه أيا در اينجا كلاسهاي زبان هست به صورت مجاني يا نه اگر هست يا شماره تلفن يا سايت را بدهين ممنون
چون من تازه اومدم نه كار دارم نه بيمه بايد چكار كنم لطفا راهنمايي كنيد ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-29 ساعت 02:03)mohammad reza azimi22 نوشته:  سلام من آرش هستم چند سوْال داشتم كه أيا در اينجا كلاسهاي زبان هست به صورت مجاني يا نه اگر هست يا شماره تلفن يا سايت را بدهين ممنون
چون من تازه اومدم نه كار دارم نه بيمه بايد چكار كنم لطفا راهنمايي كنيد ممنون

شما در گوگل english second language classes near me سرچ کنید نزدیک ترین محل های کلاس را به همراه آدرس و شماره تلفن بهتون میده که رایگان هم هست.
این سایت هم نگاه کنید اگه در رالی یا نزدیکی هستید :

http://www.waketech.edu/programs-courses...gistration
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-01 ساعت 19:20)Gold vision نوشته:  سلام ایها الناس کسی هست در بدو ورود به رالی ما را یاری و راهنمایی کند؟؟؟

چه راهنمایی میخواهید اگه بتونم انجام میدم
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ارش هستم يك سوْال دارم مخواهم بدانم سايتهاي باشگاه بدنسازي به صورت رايگان كجاست اگر لطف كنيد ادرس سايت را بزنيد ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-02 ساعت 15:37)ziziii نوشته:  سلام دوستان خوبم.
من پستهای قبلی رو خوندم و خیلی خوشحال شدم که بلاخره تونستم یه شهری رو پیدا کنم که بتونم امیدوار باشم برای پیدا کردن شغل مرتبط با رشته ام. رشته من کشاورزیه. ارشد کشاورزی دارم. همسرم در مونتانا زندگی میکنن شهر بیلینگز ولی از لحاظ کشاورزی سطح پایینی داره این شهرو من اصلا امیدی ندارم که اونجا بتونم کار مرتبط پیدا کنم یا حتی تحصیل کنم چون دانشگاهش رشته منو نداره.
میخواستم مطمن شم که واقعا امیدی هست من تو رالی بتونم در زمینه کشاورزی کار پیدا کنم؟ حداقل قبل از رقتنم به بیلینگز از همسرم بخوام که موو کنن به رالی. البته میدونم که شاید مجبور باشم ماهها غیرمرتبط کار کنم فقط میخوام یه کورسوی امید پیدا کنم که بعد از اینهمه درسخوندن میتونم از دانشم یه جا استفاذه کنم که افسرده نشم. ممنون میشم راهنماییم کنین

من در این مورد اطلاعی ندارم ، چیزی که اینجا خیلی هات هست کار تو IT هست که رقابت هم خیلی زیاده
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: ziziii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان