کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترکیه - مصاحبه
(2013-05-09 ساعت 19:37)MONA FB نوشته:  من
چطور مگه ؟

اترا جان شما امضا ندارین
میتونم بپرسم کدوم کتگوری هستید ؟

دوستان سلام میتونم بپرسم این اطلاعات امضا کجاست من هر چی میگردم پیداش نمیکنم تو سایت ... میخوام اطلاعات کیسم رو وارد کنم ولی نمیدونم چه جوری ؟ کمککککککککککSad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-06-03 ساعت 13:01)azadandish نوشته:  
چطور مگه ؟

اترا جان شما امضا ندارین

دوستان سلام میتونم بپرسم این اطلاعات امضا کجاست من هر چی میگردم پیداش نمیکنم تو سایت ... میخوام اطلاعات کیسم رو وارد کنم ولی نمیدونم چه جوری ؟ کمککککککککککSad

کنترل پنل کاربری + پروفایل شما + تغییر امضا

(2013-06-03 ساعت 09:45)abdolreza نوشته:  سلام ، من آلان از آنکارا ، از غزه ترکیه با شما صحبت می‌کنم ! اینجا مس غزه ! تظاهرات وحشتناک، درگیری با پلیس ، گاز‌های اشکاور تیراندازی ، انفجار ، همه‌چیز یافت می‌شه !!! من مدیکال دارم ، مرکز درگیری‌ها هم در کیزلی یا همون جایی که سفارت هتل‌ها قرار دارند است !

پس مراقب خودت باش abdolreza جان Smile

ایشالا مصاحبه ی ارام و خوبی داشته باشی نتیجشو هم اطلاع بده دوست عزیز
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، azadandish ، abdolreza ، msar
(2013-06-03 ساعت 13:15)amir2640 نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 13:01)azadandish نوشته:  
چطور مگه ؟

اترا جان شما امضا ندارین

امیر جان مررررررررررررررررررسی ..... حالا دیگه درست شد

کنترل پنل کاربری + پروفایل شما + تغییر امضا

(2013-06-03 ساعت 09:45)abdolreza نوشته:  سلام ، من آلان از آنکارا ، از غزه ترکیه با شما صحبت می‌کنم ! اینجا مس غزه ! تظاهرات وحشتناک، درگیری با پلیس ، گاز‌های اشکاور تیراندازی ، انفجار ، همه‌چیز یافت می‌شه !!! من مدیکال دارم ، مرکز درگیری‌ها هم در کیزلی یا همون جایی که سفارت هتل‌ها قرار دارند است !

پس مراقب خودت باش abdolreza جان Smile

ایشالا مصاحبه ی ارام و خوبی داشته باشی نتیجشو هم اطلاع بده دوست عزیز
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، godot ، msar
سلام به مهاجر سرا و مخاطبانش
من هم تازه از ترکیه برگشتم . انکارا به قول دوستمون مثل غزه میمونه . من از روز دوم که اونجا بودم این اتفاق افتاد . بار اول که مردم رودیدم که راهپیمایی میکردن با لباسهای نارنجی و قرمز فکر کردم شاید تیم فوتبالشون برنده شده اما چند ساعت بعد که گاز اشک اور و اسپری فلفل زدن فهمیدم ای بابا کجا اومدم .
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، mmz1 ، سانازی ، manila ، msar
من مصاحبه دارم آنکارا و F2A هستم، کلاً چند دلار ببرم ترکیه کافیه؟ چقدرش رو "لیر" کنم؟
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، msar
(2013-06-10 ساعت 11:17)itex نوشته:  من مصاحبه دارم آنکارا و F2A هستم، کلاً چند دلار ببرم ترکیه کافیه؟ چقدرش رو "لیر" کنم؟

سلام دوست عزیز 1000 دلار ببرید که خیالتون راحت باشه . ضمنا لیر رو از ترکیه بگیرید با دلار بهتره .
صرافی ها به اسم دوویز هستند که من همین هفته پیش 100 دلار دادم 187 لیر بهم داد و بعضی از دوستان بعد از من برای هر 100 دلار 192 لیر گرفته بودند .
و این به خاطر اغتشاشاته که ارزش دلارشون رفته بالا و بهتر میتونید چنج کنید .
یه مطلب جالب دیگه اینکه از بعضی از دستگاههای عابر بانکشون با کارت شتاب ایرانی میتونستید لیر بگیرید . پس عابر بانکتون هم ببرید .
موفق باشید . Smile
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، itex ، f1f ، amir2640 ، manila ، پرستو ، msar
دیروز ویزا به همراه پاکت زرد رسید به و رفتم گرفتم . بزودی سفرنامه را مینویسم.

آنکارا هنوز شلوغ است. قدر این مها جرسرا را باید دانست . خیلی کمک کرد تا همهچیز آنجا راحت تر انجام بشه .
واقعا ممنون از دوستانی که این مدت کمک کردند به من . از همه مهاجر سرا ای‌‌ ها که از مطالبشان استفاده کردم . مدیران و کاربران یک فضای خوب راا اینجا درست کردند که جای سپاس داره
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، manila ، amir2640 ، پرستو ، montazerf4 ، msar
(2013-06-10 ساعت 13:12)MONA FB نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 11:17)itex نوشته:  من مصاحبه دارم آنکارا و F2A هستم، کلاً چند دلار ببرم ترکیه کافیه؟ چقدرش رو "لیر" کنم؟

سلام دوست عزیز 1000 دلار ببرید که خیالتون راحت باشه . ضمنا لیر رو از ترکیه بگیرید با دلار بهتره .
صرافی ها به اسم دوویز هستند که من همین هفته پیش 100 دلار دادم 187 لیر بهم داد و بعضی از دوستان بعد از من برای هر 100 دلار 192 لیر گرفته بودند .
و این به خاطر اغتشاشاته که ارزش دلارشون رفته بالا و بهتر میتونید چنج کنید .
یه مطلب جالب دیگه اینکه از بعضی از دستگاههای عابر بانکشون با کارت شتاب ایرانی میتونستید لیر بگیرید . پس عابر بانکتون هم ببرید .
موفق باشید . Smile
جدا با عابر بانک ایران میشه لیر گرفت؟ یادتون هست کدوم عابر بانکشونه؟ اسمش یا رنگش چیه؟ ممنون میشم توضیح بدین.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
پاسخ
تشکر کنندگان: پرستو ، msar
(2013-06-06 ساعت 19:37)MONA FB نوشته:  سلام به مهاجر سرا و مخاطبانش
من هم تازه از ترکیه برگشتم . انکارا به قول دوستمون مثل غزه میمونه . من از روز دوم که اونجا بودم این اتفاق افتاد . بار اول که مردم رودیدم که راهپیمایی میکردن با لباسهای نارنجی و قرمز فکر کردم شاید تیم فوتبالشون برنده شده اما چند ساعت بعد که گاز اشک اور و اسپری فلفل زدن فهمیدم ای بابا کجا اومدم .

به سلامتی دوست عزیز. پس من ابروم رفت Big Grinچون همه ش دارم به همه میگم هیچ خبر ان چنانی ای نیست Cool عجیبه با اینکه همه ش تو خیابون بودیم و تو جمعیت (البته کوچه های بالای میدون و اطراف رستوران ها)اصلا گاز اشک اور نخوردیم. البته که کنار تظاهرکننده ها و در موقع حساس نگران کننده است. می دونید من اینا رو میگم چون می خوام اونایی که به هر حال باید انکارا باشن بدونن که وضع دقیقا به چه صورته نه زیادی نگران باشن نه خیلی خوش خیال.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
پاسخ
تشکر کنندگان: nimo80 ، msar
تبریک میگم ویزای یه ضرب حتما خیلی شیرینه .
=============================
فکر کنم آک بانک و زیراعت بانک رو از عابر بانکش پول میگرفتن .
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، abdolreza ، msar
با سلام خدمت عزيزان،
بالاخره وقت مصاحبه ما هم داده شد كه ٤٥ روز ديگه هستش.
از دوستان راهنمايي ميخواستم كه مديكال رو چند روز قبل از وقت سفارت بگيرم خوب هست و كلا چند روز تركيه باشيم كافيه؟
يعني به عبارتي براي چه مدتي بليط و هتل بگيرم كه هم مديكال انجام بشه و جوابش گرفته بشه و هم سفارت و جوابش؟
ممنونم پيشاپيش

F4 , juli 2002
پاسخ
(2015-03-26 ساعت 21:29)Alisalimi نوشته:  با سلام خدمت عزيزان،
از دوستان راهنمايي ميخواستم كه مديكال رو چند روز قبل از وقت سفارت بگيرم خوب هست و كلا چند روز تركيه باشيم كافيه؟
يعني به عبارتي براي چه مدتي بليط و هتل بگيرم كه هم مديكال انجام بشه و جوابش گرفته بشه و هم سفارت و جوابش؟
ممنونم پيشاپيش

F4 , juli 2002

توی سایتشون خوندم که حداقل 4-5 روز قبل از مصاحبه و برای بچه های کوچکتر از 6 سال حداقل یک هفته قبل از تاریخ مصاحبه.
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi ، msar
(2015-03-29 ساعت 08:49)ssprotest نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 21:29)Alisalimi نوشته:  با سلام خدمت عزيزان،
ممنونم پيشاپيش

F4 , juli 2002

توی سایتشون خوندم که حداقل 4-5 روز قبل از مصاحبه و برای بچه های کوچکتر از 6 سال حداقل یک هفته قبل از تاریخ مصاحبه.

دوباره رفتم چک کردم. ترجمه دقیقش این می شه. حداقل 3-4 روز قبل از روز مصاحبه و برای بچه های بین 2-14 سال(از روز جشن تولد 2سالگی تا رسیدن روز جشن تولد 15 سالگی) حداقل 4 روز کاری قبل از مصاحبه. توجه کنید که برای کودکان بین 2-14 سال باید حداقل 4 روز "کاری" قبل از تاریخ مصاحبه وقت مدیکال بگیرید.
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi ، msar
ارزان ترين هتل يا مسافر خونه ک نزديک سفارت باشه رو کسى سراغ داره؟
حدودأ هزينه سفر , بليط + کارهاى سفارت و دکتر چقدر ميشه؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
دوستان پرواز ماهان رو نفري ٦٩٩ تومن و براي بچه ها ٥٨٥ تومن از سايتشون گرفتم از همه اژانس هايي كه قيمت ميكردم يه سي چهل تومن پايين تر بود
من براي اواخر ارديبهشت رزرو كردم
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct