کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: از زمان دریافت کیس نامبر در NVC تا روز مصاحبه چند ماه طول کشید؟ (برای ویزای ازدواجی)
3 ماه
14.75%
9 14.75%
4 ماه
3.28%
2 3.28%
5 ماه
6.56%
4 6.56%
6 ماه
14.75%
9 14.75%
بین 6 تا 12 ماه
32.79%
20 32.79%
1 سال
3.28%
2 3.28%
بیشتر از 1 سال
24.59%
15 24.59%
مجموع 61 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال مدارک به NVC تا دریافت نامه مصاحبه (ویزای ازدواجی)
(2017-04-19 ساعت 08:54)taha2 نوشته:  سلام دوستان عزیز بنده حدود یک ماه و نیم است که کیس نامبر رو گرفتم و فرمهایی که از من خواستن را هم پر کردم و فرستادم و بهم اعلام کردن کدوم سفارت مصاحبه داری خواستم بدونم چقدر طول میکشه تا برای مصاحبه دعوت کنند ممنون میشم کسی بهم جواب بده

اول بايد نامه تكميل مدارك رو براتون بفرستن. قبلا حدود سه ماه از زماني كه مدارك رو دريافت كردن طول ميكشيد. الان ظاهرا بيشتر شده. علاوه بر اينكه معمولا يك بار هم اعلام نقص الكي ميكنن و بعضي از چيزهايي كه فرستادين رو دوباره ميخان.
بعد از اين مرحله بايد ظرف سه ماه نامه اعلام زمان مصاحبه رو بدن كه براي من با پي‌گيري هر هفته بيش از 5 ماه طول كشيد و بعد براي يك ماه و نيم بعدش وقت مصاحبه رو دادن.
اميدوارم اين زمانها براي شما كوتاهتر بشه ولي متاسفانه با اين روند به نظر ميرسه همه پروسه‌ها طولاني تر شده
موفق باشين و اميدوار
پاسخ
تشکر کنندگان: taha2
سلام دوستان . خواهش میکنم اگه کسی میتونه منو یکم راهنمایی کنه . من برای ویزای نامزدی اقدام کنم بعد از چهار ماه پرونده من الان تو nvc هستش و گفتن بعد از دوهفته میفرستن سفارت برای تعیین وقت و اما بنا به دلایلی نمیتونم تا مهر ماه برم برا مصاحبه . ایا میشه وقت مصاحبه رو عقب انداخت یا نه ؟ خیلی حیاتی هستش برام چون اگه نشه وقت رو عقب انداخت عملا کاری نمیتونم انجام بدم . ممنون میشم راهنماییم کنید
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2017-04-25 ساعت 08:58)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوستان . خواهش میکنم اگه کسی میتونه منو یکم راهنمایی کنه . من برای ویزای نامزدی اقدام کنم بعد از چهار ماه پرونده من الان تو nvc  هستش و گفتن بعد از دوهفته میفرستن سفارت برای تعیین وقت و اما بنا به دلایلی نمیتونم تا مهر ماه برم برا مصاحبه . ایا میشه وقت مصاحبه رو عقب انداخت یا نه ؟  خیلی حیاتی هستش برام چون اگه نشه وقت رو عقب انداخت عملا کاری نمیتونم انجام بدم . ممنون میشم راهنماییم کنید
Salam dooste aziz, baste be enke sefaratetun koja hast, age goftan baad az 2hafte parvande mifrestan sefarat, pas age sefaratetun turkey hast hodude 1hafte baad az daryafte parvande, sefarat email mide ke vaght begirin, agaram sefarat abudhabi bashe ke mamulan 3-4 hafte baad az daryafte parvandatun, behetun email mide ke mitunin vaght begirin, (sefarate armanestan etela nadaram, vali fekr mikonam moshabeh turkey bashe systemeshun
Aslan negarane Taghire vaght nabashid, shoma mitunin be rahati vaghtetuno avaz konin, masalan aval say konin dirtarin tarikhe momken ro begirin , baad vaghti tarikhaye mahe baad baz shod taghir bedin (albate enkaro nazdike vaghte mosahebe anjam nadin, 3-4 hafte ghabl taghir bedin). man khodam ye bar vaghtamo taghir dadam (hatta yeki az doostanam 2bar taghir dadan)va system ta 5 bar ejaze taghire vaghto behem midad vali gofte shode bud ke hadeaghal estefade ro konin chon momkene baadan moshkelsaz she az nazare moshkele amniyati baraye parvandatun.
Ye rahe dige ham enke ye modat sabr konid vaght nagirid, ta vaghtaye mehr baz she ke ehtemalan dige ta mordad moshakhas mishe (faghat motmaen nistam en takhir dar vaght gereftan momkene baese moshkel she ya na, doostani ke tajrobe en mored ro daran behtar mitunan rahnamaei konan.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: taha2
(2017-04-25 ساعت 10:32)ziziii نوشته:  
(2017-04-25 ساعت 08:58)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوستان . خواهش میکنم اگه کسی میتونه منو یکم راهنمایی کنه . من برای ویزای نامزدی اقدام کنم بعد از چهار ماه پرونده من الان تو nvc  هستش و گفتن بعد از دوهفته میفرستن سفارت برای تعیین وقت و اما بنا به دلایلی نمیتونم تا مهر ماه برم برا مصاحبه . ایا میشه وقت مصاحبه رو عقب انداخت یا نه ؟  خیلی حیاتی هستش برام چون اگه نشه وقت رو عقب انداخت عملا کاری نمیتونم انجام بدم . ممنون میشم راهنماییم کنید
Salam dooste aziz, baste be enke sefaratetun koja hast, age goftan baad az 2hafte parvande mifrestan sefarat, pas age sefaratetun turkey hast hodude 1hafte baad az daryafte parvande, sefarat email mide ke vaght begirin, agaram sefarat abudhabi bashe ke mamulan 3-4 hafte baad az daryafte parvandatun, behetun email mide ke mitunin vaght begirin, (sefarate armanestan etela nadaram, vali fekr mikonam moshabeh turkey bashe systemeshun
Aslan negarane Taghire vaght nabashid, shoma mitunin be rahati vaghtetuno avaz konin, masalan aval say konin dirtarin tarikhe momken ro begirin , baad vaghti tarikhaye mahe baad baz shod taghir bedin (albate enkaro nazdike vaghte mosahebe anjam nadin, 3-4 hafte ghabl taghir bedin). man khodam ye bar vaghtamo taghir dadam (hatta yeki az doostanam 2bar taghir dadan)va system ta 5 bar ejaze taghire vaghto behem midad vali gofte shode bud ke hadeaghal estefade ro konin chon momkene baadan moshkelsaz she az nazare moshkele amniyati baraye parvandatun.
Ye rahe dige ham enke ye modat sabr konid vaght nagirid, ta vaghtaye mehr baz she ke ehtemalan dige ta mordad moshakhas mishe (faghat motmaen nistam en takhir dar vaght gereftan momkene baese moshkel she ya na, doostani ke tajrobe en mored ro daran behtar mitunan rahnamaei konan.
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام همه دوستان
متاسفم براي اين دستور دوباره ترامپ. ايشالله كه زود رفع بشه. راستش من هم پرونده ازدواج با گرين كارتي رو دارم و شوهرم امريكاست دو ماه پيش مدارك اسپانسريمو براي nvc فرستاديم ولي هنوز هيچ جوابي ندادن كه اوكيه يا ناقصه يا هرچي. ميخواستم بدونم براي شما چقدر طول كشيد تا جواب بياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله شدنی هست.اگر چه خیلی فوری وقت نمیدن..کمی طول میکشه.
به سفارت ایمیل بزنید (البته بعداز اینکه نامه تعیین وقت آمد و زمانش با وقت شما جور نبود).
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
برای ما بعد از 2 ماه و 2 هفته ایمیل کامل بودن مدارک اومد
(2017-09-26 ساعت 20:41)Shiima–m نوشته:  سلام همه دوستان
متاسفم براي اين دستور دوباره ترامپ. ايشالله كه زود رفع بشه. راستش  من هم پرونده ازدواج با گرين كارتي رو دارم و شوهرم امريكاست  دو ماه پيش مدارك اسپانسريمو براي nvc فرستاديم ولي هنوز هيچ جوابي ندادن كه اوكيه يا ناقصه يا هرچي. ميخواستم بدونم براي شما چقدر طول كشيد تا جواب بياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه
همسر من سیتیزن هست و امروز ایمیل زدن که مدارکتون رو برای سفارت ارسال کردیم میخوام بدونم چه مدت دیگه طول میکشه تا از سفارت بهمون تاریخ مصاحبه رو بگن؟
و اینکه تاریخ مصاحبه چقدر بعد از ایمیل سفارت مقرر میشه ؟!
ممنون🙏🏻🌸
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان