کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: از زمان دریافت کیس نامبر در NVC تا روز مصاحبه چند ماه طول کشید؟ (برای ویزای ازدواجی)
3 ماه
14.75%
9 14.75%
4 ماه
3.28%
2 3.28%
5 ماه
6.56%
4 6.56%
6 ماه
14.75%
9 14.75%
بین 6 تا 12 ماه
32.79%
20 32.79%
1 سال
3.28%
2 3.28%
بیشتر از 1 سال
24.59%
15 24.59%
مجموع 61 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال مدارک به NVC تا دریافت نامه مصاحبه (ویزای ازدواجی)
پشت نویسی یعنی اسم و تاریخ تولد و کیس نامبرتو پشت عکس بنویسی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: MONA FB ، sepideh IR ، barfi1 ، msar
(2013-03-29 ساعت 01:00)سانازی نوشته:  
(2013-03-28 ساعت 22:09)MONA FB نوشته:  راستی بچه ها یه نکته
عکس ها تون حتما باید پشت نویسی بشه وگرنه...
این یه تجربه بود برای ما چون عکس من پشت نویسی نداشت برگردوندن .Rolleyes

مونا جون پشت نویسی یعنی چی؟مثلا اسم مکان اینارو؟
ایوایییی بچه ها من به خدا خسته شدم سال بعد نمی خوام اینجا باشمSad نمیشه 8 ماهه ویزای ازدواج بگیریم ما dec 2012 اقدام کردیم خسته شدم خدایاااااااااااااااااااااااااااا
اقا محمد بگو دیگه اخه من چه گناهی کردم دیگه طاقت صبر کردنو ندارم میدونین که چرا شرایطم رو میدونینSadچند سال...

عزیزم اسم و فامیل و کیس نامبرتون رو باید پشت عکس بنویسید . من در جریان کیستون نیستم اما همینقدر بگم که در عین حال که ارامش خودتون رو حفظ میکنید باید با دقت تمام مراحل رو انجام بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، derakhtekhatereh ، sepideh IR ، barfi1 ، msar
ببین ساناز جون شما یا همسرتون هر کدوم که مسئولیت اقدام رو بر عهده دارین ، باید به تمام نکات ریز و درشت توجه کنید . این نکته عکس که من گفتم نمیخواستم نگران بشی . در واقع فکر میکنم یکی از اهداف سایت اطلاع رسانی باشه .حالا که هم اسم خواهرمی مثل خواهرم دوست دارم پس پیشنهادم صبوریه .
به قوله معروف دیر و زود داره سوخت و سوز نداره .
پاسخ
تشکر کنندگان: wait for visa ، سانازی ، girl ، romance33 ، derakhtekhatereh ، a6l3i ، barfi1 ، msar
عزیزم همسرم اونجا کارا رو میکنه و زیاد در مورد کار حرف نمیزنیم میگه در جریان منم دقیق نمیدونم.نه نگران حرف شما نشدم عزیزم مرسی که گفتی من خیلی ناراحت بودم اون موقع .
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: MONA FB ، الهه سابق ، girl ، mhy_1985 ، romance33 ، msar
عالیه . امیدوارم که هر چه زودتر کارهات انجام بشه . و هرگز ناراحت نباشی . من خودم شرایط بحرانی و سختی و داشتم از شروع کیس ، از یه طرف دلتنگی از یه طرف نداشتن اگاهی نسبت به مسائل پیش رو و ...
همسر من هم میگفت در جریانه و هر وقت خبری میشد به من میگفت . و زیاد از کنجکاوی خوششون نمیاد مردها Cool
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، سانازی ، girl ، romance33 ، barfi1 ، msar
الهه
چی شد مصاجبه ات؟ مارو بیخبر نذار. چک خوردی نخوردی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
سلام دوستان عزیز
در تاریخ 7 مارچ 2013 ما Approve شدیم و نامه ما را فرستاده اند ولی تا الان خبری نشده. نامه قبلی یک ماهه به دستمون رسید. به اداره پست مرکزی هم که زنگ زدم گفت به خاطر تعطیلات نوروزه. با احتساب دو هفته تعطیلات الان دیگه باید به دستمون می رسید. آیا می شه بهشون ایمیل زد و ازشون خواست تا مدارکی که از ما می خوان را با ایمیل بگن و یا اصلا" کلا" با ایمیل باهامون ارتباط داشته باشند؟ما در ابتدای کار وقتی فرمها را پر می کردیم ایمیل خودمون را هم براشون دادیم ولی چیزی به به ما ایمیل نکردند. در نامه قبلی 87 روز از تاریخ نامه به ما مهلت دادند که مدارک را براشون بفرستیم ولی در این نامه اگه به دستمون برسه وقت زیادی نداریم.البته ما هنوز کیس نامبر نگرفتیم و فکر کنم در این نامه ای که قراره بیاد کیس نامبر را هم می دهند.به نظر شما به جز تلفن چطوری می تونم پیگیری کنم؟
با تشکر
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، romance33 ، a6l3i ، barfi1 ، msar
سلام دوستان عزیز
در تاریخ 7 مارچ 2013 ما Approve شدیم و نامه ما را فرستاده اند ولی تا الان خبری نشده. نامه قبلی یک ماهه به دستمون رسید. به اداره پست مرکزی هم که زنگ زدم گفت به خاطر تعطیلات نوروزه. با احتساب دو هفته تعطیلات الان دیگه باید به دستمون می رسید. آیا می شه بهشون ایمیل زد و ازشون خواست تا مدارکی که از ما می خوان را با ایمیل بگن و یا اصلا" کلا" با ایمیل باهامون ارتباط داشته باشند؟ما در ابتدای کار وقتی فرمها را پر می کردیم ایمیل خودمون را هم براشون دادیم ولی چیزی به به ما ایمیل نکردند. در نامه قبلی 87 روز از تاریخ نامه به ما مهلت دادند که مدارک را براشون بفرستیم ولی در این نامه اگه به دستمون برسه وقت زیادی نداریم.البته ما هنوز کیس نامبر نگرفتیم و فکر کنم در این نامه ای که قراره بیاد کیس نامبر را هم می دهند.به نظر شما به جز تلفن چطوری می تونم پیگیری کنم؟
با تشکر
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، romance33 ، msar
خب همونطور که حدس میزدیم و تو امضام ار قبل نوشتم، نامه مصاحبه ما May اومد اونم تو اولین روزش ، اما امروز دیدم تو ایمیلم. مصاحبه من افتاده june.
پس با این حساب نامه من برای مصاحبه یکماه و 11 روز طول کشید بیاد از روز اپروو/ ولی چون نظر سنجی ات زمان زیر دوماه رو نداشت نتونستم شرکت کنم.
الهه من کل نامه شونو خوندم. دارم این x و y و c و بقیه رو چک میکنم ببینم چین اینا
یه سوال دارم، تو رفتی مصاحبه چیز دیگه ای هم بغیر از مواردی که تو این پی دی اف attachemt گفتن خواستن که منم ببرم که عقب نیفتم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، barfi1 ، msar
سلام
۲ هفته بعد از ارسال مدارک, NVC ایمیل زد که پروندت تکمیل فقط TURKEY POLICE CERTIFICATE باید بفرستی‌ . منم زنگ زدم گفتم من ایرانی‌ هستم گفتن باید بفرستی‌.

منم از کنسولگری TURKEY POLICE CERTIFICATE گرفتم و سکان کردم و میل زدم.

که ۲ هفته بعدش ایمیل زدن که پروندت تکمیل شد و به آنکارا فرستاده شد.

یک هفته بعدش هم وقت مصاحبه رو علم کردن

در کلّ تکمیل پرونده شد ۲۰ روز
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mhy_1985 ، romance33 ، Fahim3 ، a6l3i ، barfi1 ، msar
(2013-05-03 ساعت 02:16)sikilizobu نوشته:  سلام
۲ هفته بعد از ارسال مدارک, NVC ایمیل زد که پروندت تکمیل فقط TURKEY POLICE CERTIFICATE باید بفرستی‌ . منم زنگ زدم گفتم من ایرانی‌ هستم گفتن باید بفرستی‌.

سلام دوست عزیز
نامه ما امروز بالاخره از NVC آمد و کیس نامبر را هم داده اند و فرم DS-3032 را باید پر کنیم و به همراه 88 دلار که آنلاین باید پرداخت بشه براشون بفرستیم. می خواستم بدونم که:
1- باید فرمی را که پر کردیم و امضا کردیم (برای ما دو تا فرم DS-3032 فرستادند یکی برای من و یکی برای همسرم که سیتیزن آمریکااست) را با پست بفرستیم و یا با ایمیل قبول می کنند؟
2- بعد از این مرحله چقدر طول می کشه که جواب بدهند و مرحله بعدی چیه؟
3- چطوری می تونم با کیس نامبر وضعیت پرونده ام را چک کنم؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، barfi1 ، msar
(2013-05-07 ساعت 21:47)kamalir36 نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 02:16)sikilizobu نوشته:  سلام

دوست عزیز باید امضا کنی و اونطور که وکیل به ماگفت عین همون امضا رو پیش افسر کنسولی هم باید انجام بدی و
وقت مصاحبه به شما کی دادن ؟
اگر لطف کنی و امضا بزاری بهتره .
سلام دوست عزیز
نامه ما امروز بالاخره از NVC آمد و کیس نامبر را هم داده اند و فرم DS-3032 را باید پر کنیم و به همراه 88 دلار که آنلاین باید پرداخت بشه براشون بفرستیم. می خواستم بدونم که:
1- باید فرمی را که پر کردیم و امضا کردیم (برای ما دو تا فرم DS-3032 فرستادند یکی برای من و یکی برای همسرم که سیتیزن آمریکااست) را با پست بفرستیم و یا با ایمیل قبول می کنند؟
2- بعد از این مرحله چقدر طول می کشه که جواب بدهند و مرحله بعدی چیه؟
3- چطوری می تونم با کیس نامبر وضعیت پرونده ام را چک کنم؟

با تشکر

د

بعد از ds 230 اگر مدارک دیگری بخواهند بسته به نوع کیس، نامه تکمیل مدارک از nvc
حدود 2 ماه بعد وقت مصاحبه میدن
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
سلام

یک سوال داشتم ما فرم ds3032 با پست فرستادیم و 88 $ آنلاین پرداخت کردیم فرم I 864با پست فرستادیم حالا من نگرانم آیا فرم DS3032 به دستشون رسیده یا نه چون با پست سفارشی همسرم نفرستاده بوده .

1- نباید Email می زدند وقتی فرم DS3032 به دستشون می رسید؟
2- از این مرحله به بعد با Email با ما تماس دارند یا پست برای پر کردن ds230 و پرداخت 230$ ؟
با تشکر

یک سوال داشتم ما فرم ds3032 با پست فرستادیم و 88 $ آنلاین پرداخت کردیم فرم I 864با پست فرستادیم حالا من نگرانم آیا فرم DS3032 به دستشون رسیده یا نه چون با پست سفارشی همسرم نفرستاده بوده .

1- نباید Email می زدند وقتی فرم DS3032 به دستشون می رسید؟
2- از این مرحله به بعد با Email با ما تماس دارند یا پست برای پر کردن ds230 و پرداخت 230$ ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوست عزیز
ما هم مثل شما فرم DS-3032 را با پست فرستادیم. ولی سفارشی. به هر حال انشالله که به دستشون رسیده. NVC هیچوقت برای دریافت نامه یا مدرکی من ندیدم رسید بده یا ایمیل بزنه. اگر به دستشون نرسیده باشه حتماً دوباره باهاتون با ایمیل یا پست تماس می گیرند.
شما بعد از پرداخت 88 دلار ، روی همون سایتی که پول را پرداخت کردید منتظر دریافت پول از آنها باشید و وقتی که رسید دریافت 88 دلار را دریافت کردید و روی سایت نشان داد شما مبلغ 230 دلار را پرداخت می کنید و بعد از دریافت رسید این مبلغ فرم DS-230 و فرمهای اسپانسر را براشون پست می کنید.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: farbod_frz ، romance33 ، a6l3i ، msar
سلام
نامه كيس نامبر شما چند روزه اومد؟؟؟
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink