کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
چقدر مطالب اینجا خسته کننده و پیچیده و سردر گم شده هر چی خوندم چیزی سر در نیاوردم خدا وکیلی یکی این مطالب خسته کننده رو ویرایش کنه . اینجا انجمن لاتاری هستش با با بعضی ها هوائی میرند انکارا هی مینویسید شهر های مرزی که چی. ما تاریخ مصاحبمون 25 دی ماه هستش انکارا به خدا نفهمیدم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم اون روز تا حالا واکسن و ترجمه و تهیه بلیطو ارسال مدارک که میدونید که چه زمان بره حالا یه قصه تازه خواهشن یکی شسته روفته خلاصه و ساده بگه ممنون و مدیونشم .
تشکر کنندگان: bardia9 ، mahmoodi.h ، HAZARA
(2012-12-22 ساعت 14:27)kopenhak84 نوشته:  چقدر مطالب اینجا خسته کننده و پیچیده و سردر گم شده هر چی خوندم چیزی سر در نیاوردم خدا وکیلی یکی این مطالب خسته کننده رو ویرایش کنه . اینجا انجمن لاتاری هستش با با بعضی ها هوائی میرند انکارا هی مینویسید شهر های مرزی که چی. ما تاریخ مصاحبمون 25 دی ماه هستش انکارا به خدا نفهمیدم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم اون روز تا حالا واکسن و ترجمه و تهیه بلیطو ارسال مدارک که میدونید که چه زمان بره حالا یه قصه تازه خواهشن یکی شسته روفته خلاصه و ساده بگه ممنون و مدیونشم .

دوست عزیز جای نگرانی نیست این سردرگمی برای هممون هست تا اینجای کار همه کم و بیش از این سیستم جدید سر در نمی آورند بهترین راهنمایی شما تاپیک شماره 107 می باشد که امروز توسط دوست عزیزمان bmojtaba ایجاد شده است برداشت من از پاسخ سفارت آنکارا برای ایشان این است که کافیه فقط در این سیستم ثبت نام کنید و یک دفتر پستی را به دلخواه در شهر آنکارا انتخاب نمائید (ترجیحاً دفاتر مرکزی شهر را انتخاب کنید) .

(2012-12-22 ساعت 14:54)tabim4 نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 14:27)kopenhak84 نوشته:  چقدر مطالب اینجا خسته کننده و پیچیده و سردر گم شده هر چی خوندم چیزی سر در نیاوردم خدا وکیلی یکی این مطالب خسته کننده رو ویرایش کنه . اینجا انجمن لاتاری هستش با با بعضی ها هوائی میرند انکارا هی مینویسید شهر های مرزی که چی. ما تاریخ مصاحبمون 25 دی ماه هستش انکارا به خدا نفهمیدم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم اون روز تا حالا واکسن و ترجمه و تهیه بلیطو ارسال مدارک که میدونید که چه زمان بره حالا یه قصه تازه خواهشن یکی شسته روفته خلاصه و ساده بگه ممنون و مدیونشم .

دوست عزیز جای نگرانی نیست این سردرگمی برای هممون هست تا اینجای کار همه کم و بیش از این سیستم جدید سر در نمی آورند بهترین راهنمایی شما تاپیک شماره 107 می باشد که امروز توسط دوست عزیزمان bmojtaba ایجاد شده است برداشت من از پاسخ سفارت آنکارا برای ایشان این است که کافیه فقط در این سیستم ثبت نام کنید و یک دفتر پستی را به دلخواه در شهر آنکارا انتخاب نمائید (ترجیحاً دفاتر مرکزی شهر را انتخاب کنید) .

ضمناً جهت ارتباط آسان و سریع با مرکز U.S Visa and Consular center) CSC ) و طرح هر گونه سوال از این سیستم جدید کافی است وارد سایت زیر شوید و بلافاصله یک اکانت برای خود ایجاد نمائید از آن پس خیلی راحت می توانید هر گونه سوال در فقط در مورد این سیستم را مطرح نموده و پاسخ خود را در همان سایت بطور آنلاین پیگیری نمائید بهتره زبان فارسی را انتخاب نموده و بزبان نوشتاری فارسی روان وسلیس با آنها ارتباط برقرار کنید
https://gssvisa.zendesk.com/access/unauthenticated
تشکر کنندگان: bardia9 ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، Gerdoo ، Niushagh ، HAZARA ، farshadsh
سلام
بازهم سوال؟
آیا برای تمام اعضای خانواده جداگانه باید ثبت نام کرد و یا فقط شخص اصلی ؟
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان: HAZARA ، farshadsh
(2012-12-22 ساعت 09:28)نسترن احمدی نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 00:14)tabim4 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:43)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:30)alirezass نوشته:  بابا این قضیه csc رو پیگیری کنید چی هست؟؟؟ما که هرچی گفتیم کسی از روش ثبت نام و کارهای که باید بکنیم چیزی نگفت

این مسأله هنوز مبهمه.
تنها راهش اینه که توضیحات جدیدی منتشر بشه یا یکی از دوستانی که نامهٔ دومشون اومده با سفارت مکاتبه کنند یا تلفن کنند و در این باره سؤال کنند.

در مورد سیستم جدید پرداخت هزینه صدور ویزا و تعیین / تغییر وقت مصاحبه که از 19 دسامبر شروع بکار کرده بطور خلاصه برای راهنمایی عزیزان عرض کنم که:
1- به این آدرس مراجعه کنید http://usvisa-info.com
2- شما باید ابتدا ایران را انتخاب کنید نه سایر کشورها را دقت کنید ابتدا ایران را انتخاب کنید.
3- همانطور که فعلاً در این لحظه(ساعت 10.30 مورخه 91/09/29) مشاهده می شود در مقابل اسامی سفارتخانه های آنکارا و ایروان نوشته شده : There are no available appointments at this time یعنی اینکه فعلاً تقویم قرار ملاقات برای مصاحبه در سایت قرار داده نشده و باید منتظر آپدیت سایت باشیم.
4- پیشنهاد می کنم از همین الان دست بکار بشین و با دقت و حوصله زیاد یک اکانت در این سایت برای خود باز کنید می تونید زبان را فارسی انتخاب کنید تا بهتر راهنمایی بشین اما دقت کنید که وقتی فرمها را پر می کنید حتماً با حروف لاتین پر کنید نه فارسی
5- وقتی اینکار را انجام دادید هر موقع خواستید لاگین بشین و در گام بعدی بدقت اسامی و مشخصات همراهان خود را یکی یکی اضافه کنید جای نگرانی نیست هر موقع دلتان خواست می تونید اطلاعات وارده را ویرایش یا حذف کنید
6- سیستم فعلاً اجازه تعیین وقت برای مصاحبه را به شما نمی دهد چون دارند رو تقویم 2013 کار می کنند به محض اینکه تقویم مورد نظر آماده شد می تونید با راهنمایی های که در سایت اومده هزینه صدور ویزا را پرداخت کنید فقط به شرط پرداخت هزینه صدور ویزا قادر خواهید بود تقویم مورد نظر را مشاهده نمائید تا زمان دلخواه خود را برای مصاحبه تعیین یا حتی آن را به میل خود تغییر دهید.
7- توجه مهم! در یک مرحله از باز کردن حساب کاربری(اکانت) از شما می خواهد یک دفتر پستی را در یکی از شهرهای مربوط به کشور محل مصاحبه از جدول مربوطه انتخاب کنید تا ویزا یا مدارک شما در آن دفتر پستی تحویلتان گردد به عنوان مثال بنده که در یکی از شهرهای مرزی زندگی می کنم یک دفتر پستی در شهر کوچک را که هزینه های اقامت در آن ارزانتر است برای عودت پاسپورت یا سایر مدارکم انتخاب کردم.
8- یک روز تمام با این سایت ور رفتم و متوجه شدم این سایت دارای بعضی اشکالات و نواقصات می باشد مثلاً هنوز جدول هزینه های صدور ویزای مهاجرتی از نوع لاتری را در سایت قرار نداده اند و ترجمه فارسی سایت سلیس و روان نمی باشد ضمناً گزینه ها مرتب و صحیح سورت نشده اند قطعاً دارند روش کار می کنند فعلاً باید منتظر باشید تا ببینیم این سایت را کی آپدیت و تکمیل میکنند.
9- مهمترین مزیت این سیستم این است که بصورت آنلاین و سلف سرویس می خواهد کار من و شما را راه بیندازد بدین صورت که بعد از کارنت شدن کیس ها تعیین محل مصاحبه - تعیین زمان مصاحبه یا تغییر آن بر عهده متقاضی ویزا گذاشته شده است یعنی شفاف ترین نوع حقوق اجتماعی که کشور میزبان صادر کننده ویزا می تونست برای مهمانان و مسافران جدید کشور خود ارزانی کند.حالشو ببرید
سلام
دوستان من دیشب اکانتم را باز کردم ولی پیشنهادم اینه که از زبان انگلیسی استفاده بکنید زیرا فارسی آن اشکال دارد و به جای نام و نام خانوادگی دوبار از نام خانوادگی استفاده کرده ووقتی اکانت باز کردم در نهایت فهمیدم اسمم اشتباه است ولی ویرایش نمی شود و حالا نمی دانم چه کار کنم ؟یک پرونده دیگه باز کنم یا خیر؟به جای نسترن احمدی اسمم احمدی احمدی ثبت شده است.خدا به خیر کنه.حالا باید چه کار کنم؟

(2012-12-22 ساعت 01:49)my2220 نوشته:  دوستای خوبم من اکانت و ساختم تو اون سایته الانم رفتم مرکز پست و تعیین کردم خیلی راحت بود اگه کمک خواستید در خدمتم.
مرکز پست هم یکی از اونهایی که تو بلوار آتاتورک بود انتخاب کردم. من که نمیشناسم اما امیدوارم آدرسش سر راست باشه.

تو سایت فارسی دو تا نام خانوادگی بود چطور اشتباه نکردی؟در مورد وقت سفارت باید چه کار کنم؟یعنی وقت قبلی کنسله ؟من بلیط گرفتم حالا چه کارکنم؟

(2012-12-20 ساعت 13:35)my2220 نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 12:45)الهه سابق نوشته:  خط اول نام خانوادگیه و خط دوم نام، من اشتباها هر دو رو نام خانوادگی زدم
شما میتونی بری به لینک ورود و بعد از وارد کردن شماره گذرنامه و تاریخ تولدت، بقیه کارها رو انجام بدی
منم همچين اشتباهي داشتم حالا بايد چه كار كرد؟

البته اشتباه ما نبوده سایت اشتباه است.منم همین کارو کردم.

یک اکانت جدید ایجاد کنید ببینید آیا اجازه ایجاد میده با همان شماره پاسپورت اکانت دیگر ایجاد کنید یا نه؟ یادتون باشه دیگه از زبان فارسی مطلقاً برای هرگونه ایجاد یا تغییر در اطلاعات وارده استفاده نکنید چون زبان فارسی این سایت ماشینیه واشکالات گوناگونی توش هست.زبان فارسی را فقط برای خواندن راهنمایی ها و یادگیری روش کار استفاده کنید.
تشکر کنندگان: Niushagh ، HAZARA ، farshadsh
(2012-12-22 ساعت 09:28)نسترن احمدی نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 00:14)tabim4 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:43)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:30)alirezass نوشته:  بابا این قضیه csc رو پیگیری کنید چی هست؟؟؟ما که هرچی گفتیم کسی از روش ثبت نام و کارهای که باید بکنیم چیزی نگفت

این مسأله هنوز مبهمه.
تنها راهش اینه که توضیحات جدیدی منتشر بشه یا یکی از دوستانی که نامهٔ دومشون اومده با سفارت مکاتبه کنند یا تلفن کنند و در این باره سؤال کنند.

من یه سوال دارم... مگه وقتی ما کارنت میشیم چند وقت بعدش تو نامه دوممون تاریخ مصاحبه نمی آد؟؟؟؟ پس دیگه وقت مصاحبه گرفتن از این سایته یعنی چی؟؟؟؟؟

در مورد سیستم جدید پرداخت هزینه صدور ویزا و تعیین / تغییر وقت مصاحبه که از 19 دسامبر شروع بکار کرده بطور خلاصه برای راهنمایی عزیزان عرض کنم که:
1- به این آدرس مراجعه کنید http://usvisa-info.com
2- شما باید ابتدا ایران را انتخاب کنید نه سایر کشورها را دقت کنید ابتدا ایران را انتخاب کنید.
3- همانطور که فعلاً در این لحظه(ساعت 10.30 مورخه 91/09/29) مشاهده می شود در مقابل اسامی سفارتخانه های آنکارا و ایروان نوشته شده : There are no available appointments at this time یعنی اینکه فعلاً تقویم قرار ملاقات برای مصاحبه در سایت قرار داده نشده و باید منتظر آپدیت سایت باشیم.
4- پیشنهاد می کنم از همین الان دست بکار بشین و با دقت و حوصله زیاد یک اکانت در این سایت برای خود باز کنید می تونید زبان را فارسی انتخاب کنید تا بهتر راهنمایی بشین اما دقت کنید که وقتی فرمها را پر می کنید حتماً با حروف لاتین پر کنید نه فارسی
5- وقتی اینکار را انجام دادید هر موقع خواستید لاگین بشین و در گام بعدی بدقت اسامی و مشخصات همراهان خود را یکی یکی اضافه کنید جای نگرانی نیست هر موقع دلتان خواست می تونید اطلاعات وارده را ویرایش یا حذف کنید
6- سیستم فعلاً اجازه تعیین وقت برای مصاحبه را به شما نمی دهد چون دارند رو تقویم 2013 کار می کنند به محض اینکه تقویم مورد نظر آماده شد می تونید با راهنمایی های که در سایت اومده هزینه صدور ویزا را پرداخت کنید فقط به شرط پرداخت هزینه صدور ویزا قادر خواهید بود تقویم مورد نظر را مشاهده نمائید تا زمان دلخواه خود را برای مصاحبه تعیین یا حتی آن را به میل خود تغییر دهید.
7- توجه مهم! در یک مرحله از باز کردن حساب کاربری(اکانت) از شما می خواهد یک دفتر پستی را در یکی از شهرهای مربوط به کشور محل مصاحبه از جدول مربوطه انتخاب کنید تا ویزا یا مدارک شما در آن دفتر پستی تحویلتان گردد به عنوان مثال بنده که در یکی از شهرهای مرزی زندگی می کنم یک دفتر پستی در شهر کوچک را که هزینه های اقامت در آن ارزانتر است برای عودت پاسپورت یا سایر مدارکم انتخاب کردم.
8- یک روز تمام با این سایت ور رفتم و متوجه شدم این سایت دارای بعضی اشکالات و نواقصات می باشد مثلاً هنوز جدول هزینه های صدور ویزای مهاجرتی از نوع لاتری را در سایت قرار نداده اند و ترجمه فارسی سایت سلیس و روان نمی باشد ضمناً گزینه ها مرتب و صحیح سورت نشده اند قطعاً دارند روش کار می کنند فعلاً باید منتظر باشید تا ببینیم این سایت را کی آپدیت و تکمیل میکنند.
9- مهمترین مزیت این سیستم این است که بصورت آنلاین و سلف سرویس می خواهد کار من و شما را راه بیندازد بدین صورت که بعد از کارنت شدن کیس ها تعیین محل مصاحبه - تعیین زمان مصاحبه یا تغییر آن بر عهده متقاضی ویزا گذاشته شده است یعنی شفاف ترین نوع حقوق اجتماعی که کشور میزبان صادر کننده ویزا می تونست برای مهمانان و مسافران جدید کشور خود ارزانی کند.حالشو ببرید
سلام
دوستان من دیشب اکانتم را باز کردم ولی پیشنهادم اینه که از زبان انگلیسی استفاده بکنید زیرا فارسی آن اشکال دارد و به جای نام و نام خانوادگی دوبار از نام خانوادگی استفاده کرده ووقتی اکانت باز کردم در نهایت فهمیدم اسمم اشتباه است ولی ویرایش نمی شود و حالا نمی دانم چه کار کنم ؟یک پرونده دیگه باز کنم یا خیر؟به جای نسترن احمدی اسمم احمدی احمدی ثبت شده است.خدا به خیر کنه.حالا باید چه کار کنم؟

(2012-12-22 ساعت 01:49)my2220 نوشته:  دوستای خوبم من اکانت و ساختم تو اون سایته الانم رفتم مرکز پست و تعیین کردم خیلی راحت بود اگه کمک خواستید در خدمتم.
مرکز پست هم یکی از اونهایی که تو بلوار آتاتورک بود انتخاب کردم. من که نمیشناسم اما امیدوارم آدرسش سر راست باشه.

تو سایت فارسی دو تا نام خانوادگی بود چطور اشتباه نکردی؟در مورد وقت سفارت باید چه کار کنم؟یعنی وقت قبلی کنسله ؟من بلیط گرفتم حالا چه کارکنم؟

(2012-12-20 ساعت 13:35)my2220 نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 12:45)الهه سابق نوشته:  خط اول نام خانوادگیه و خط دوم نام، من اشتباها هر دو رو نام خانوادگی زدم
شما میتونی بری به لینک ورود و بعد از وارد کردن شماره گذرنامه و تاریخ تولدت، بقیه کارها رو انجام بدی
منم همچين اشتباهي داشتم حالا بايد چه كار كرد؟

البته اشتباه ما نبوده سایت اشتباه است.منم همین کارو کردم.

وای من هم گیج شدم ... مگه خودشون تو نامه دوم زمان و مکان مصاحبه رو تعیین نمی کنن پس دیگه وقت ملاقات گرفتن از این سایته چیه ؟؟؟؟؟ یعنی چی که باید یه دفتر پست انتخاب کنیم مگه ما پاسپورتمونو با خودمون نمی بریم کنسولگری دیگه چرا باید تحویل پست بدیم؟؟؟؟ تو رو خدا یکی راهنمایی کنه
تشکر کنندگان: HAZARA

سلام. من اين سايتو باز كردم يك اميل و پسورد از من ميخواد ايميل و پسورد ياهو كه دارم همونو بزنم؟ ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
سلام. ما كه ده بار اين سايتو زير رو كرديم هيج جا نديديم بگه كساني كه لاتاري فبول شدن و وقت مصاحبه دارند اكانت بسازند و دفتر پستي انتخاب كنند شما كجا اين مطلب خونديد؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: bardia9 ، امیر مهاجر ، ابی هانی ، s.s.h ، HAZARA
(2012-12-22 ساعت 17:09)yashim نوشته:  سلام. ما كه ده بار اين سايتو زير رو كرديم هيج جا نديديم بگه كساني كه لاتاري فبول شدن و وقت مصاحبه دارند اكانت بسازند و دفتر پستي انتخاب كنند شما كجا اين مطلب خونديد؟

برای من دیروز ایمیل اومده از انکارا گفته مدارک زیر رو بیار اینم قسمتی از نامم:

Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location by email through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:

- Passport
- Photos
- Medical report
- Passport pickup location receipt
- Diploma (original)
- Birth Certificate (Shenasname) (original)
- $330 Diversity Visa application fee per person (please bring exact change).
- If there has been any change in the information provided on the DS-230 Part 1, Part 2 and DSP-122 forms please bring updated forms to your interview.

کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: el333 ، s.s.h ، Gerdoo ، Saeedv13 ، pouya.web ، amir82 ، PARY1366 ، far-dv2013 ، Niushagh ، efah ، mirzamemar ، HAZARA ، manila
یکی یه دفتر پست که تحقیق کرده به سفارت نزدیکه رو معرفی میکنه؟
ممنون
کیس: 2013ASxxx * کنسولگری: آنکارا * تعداد افراد کیس : 3 * مصاحبه: ژانویهW2 * هزینه ها: 21ت عکس + 40ت پست + 180ت واکسن + 190ت ترجمه
تشکر کنندگان: PARY1366 ، HAZARA
قابل توجه تمامی دوستان و یاران گرامی که با این سیستم جدید دچار سردرگمی شده اند
بدون فوت وقت جهت ارتباط آسان و سریع با مسئولین امر درسیستم جدید U.S Visa and Consular center) CSC ) و طرح هر گونه تقاضا یا سوال از این سیستم جدید کافی است وارد این سایت شوید
و بلافاصله یک اکانت برای خود ایجاد نمائید از آن پس خیلی راحت می توانید هر گونه سوال فقط در مورد این سیستم جدید را مطرح نموده و پاسخ خود را در همان سایت بطور آنلاین پیگیری نمائید بهتره زبان فارسی را انتخاب نموده و بزبان نوشتاری فارسی روان وساده با آنها ارتباط برقرار کنید در اینصورت جواب خود را حدوداً در عرض دو روز اداری به زبان فارسی دریافت خواهید کرد.
تشکر کنندگان: s.s.h ، Gerdoo ، aliamini ، Saeedv13 ، ani_sheiton ، ابی هانی ، lilac ، amir82 ، Nightsky007 ، mohammadrezah ، HAZARA ، farshadsh
(2012-12-22 ساعت 19:22)tabim4 نوشته:  قابل توجه تمامی دوستان و یاران گرامی که با این سیستم جدید دچار سردرگمی شده اند
بدون فوت وقت جهت ارتباط آسان و سریع با مسئولین امر درسیستم جدید U.S Visa and Consular center) CSC ) و طرح هر گونه تقاضا یا سوال از این سیستم جدید کافی است وارد این سایت شوید
و بلافاصله یک اکانت برای خود ایجاد نمائید از آن پس خیلی راحت می توانید هر گونه سوال فقط در مورد این سیستم جدید را مطرح نموده و پاسخ خود را در همان سایت بطور آنلاین پیگیری نمائید بهتره زبان فارسی را انتخاب نموده و بزبان نوشتاری فارسی روان وساده با آنها ارتباط برقرار کنید در اینصورت جواب خود را حدوداً در عرض دو روز اداری به زبان فارسی دریافت خواهید کرد.
دوست عزيز مي دوني چجوري بايد پسوورد انتخاب كرد؟؟
من هر پسووردي انتخاب مي كنم ايراد مي گيره
با عرض سلام به همه دوستان مهاجرسرا
با اجازه تمام مدیران و پیشکسوتان، اگر جایی از عرایضم اشتباه هست تصحیح بفرمائید.
من تمام مطالب سایت و این فروم رو مطالعه کردم و در حال حاضر به این نتیجه رسیدم که، مطابق نامه هایی که برای دوستان اومده (مانند bmojtaba در #119) همگی کیسها، بلااستثنا باید در سایت http://usvisa-info.com/fa-tr/selfservice/login ثبت نام داشته باشن.
1- برای کیس لاتاری به دلیل حساسیت موضوع، تاریخ مصاحبه توسط KCC اعلام میشه. در این حالت فقط قابل تغییر به زمانی دیرتر خواهد بود و نه زودتر.
2- تا به این لحظه مکان پرداخت وجه هم در خود سفارت صورت میگیره.
3- فقط باید مکان دریافت پاسپورتها از طریق یکی از دفاتر پستی PTT انتخاب بشه. حتی کیسهای لاتاری و از طریق لینک زیر http://csc.public.s3.amazonaws.com/ESEE/...ations.pdf
ظاهراً با پست ترکیه توافقاتی داشتن که به هتلها ارسال نشه، که اینو باید به فال نیک گرفت چون از سوء استفاده احتمالی از پاسپورتها هم جلوگیری میشه.
باسپاس
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
(2012-12-22 ساعت 19:42)s.s.h نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 16:56)yashim نوشته:  [quote='my2220' pid='253455' dateline='1356124795']
دوستای خوبم من اکانت و ساختم تو اون سایته الانم رفتم مرکز پست و تعیین کردم خیلی راحت بود اگه کمک خواستید در خدمتم.

سلام. من اين سايتو باز كردم يك اميل و پسورد از من ميخواد ايميل و پسورد ياهو كه دارم همونو بزنم؟ ممنون

بعد از ساخت اکانت در مرحله دوم(چه کاری می خواهید انجام دهید؟--->
تعیین وقت---> + شهروند ایرانی ) چه گزینه ای را باید انتخاب کنیم چون از این مرحله به بعد یعنی (شهروند ایرانی ) به بعد اسمی از DV یا ویزایای گوناگونی نیاورده - در این مرحله کدوم گزینه را باید انتخاب کنیم ؟
دوست عزيز عين مراحل زير:
1- تعيين وقت
2- ويزاي مهاجرتي ( بعد ارسال رو مي زني )
3- كنسولگري آنكارا كه خودش مي ياد بعد ارسال
-4 اطلاعات كلي ويزا ( ادامه رو مي زني )
بعد گزينه هايي مي ياد كه ميتوني مركز پست مورد نظر را انتخاب كني.
تشکر کنندگان: asal1907 ، Saeedv13 ، s.s.h ، lilac ، HAZARA ، manila ، farshadsh
(2012-12-22 ساعت 20:49)my2220 نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 19:42)s.s.h نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 16:56)yashim نوشته:  [quote='my2220' pid='253455' dateline='1356124795']
دوستای خوبم من اکانت و ساختم تو اون سایته الانم رفتم مرکز پست و تعیین کردم خیلی راحت بود اگه کمک خواستید در خدمتم.

بعد از ساخت اکانت در مرحله دوم(چه کاری می خواهید انجام دهید؟--->
تعیین وقت---> + شهروند ایرانی ) چه گزینه ای را باید انتخاب کنیم چون از این مرحله به بعد یعنی (شهروند ایرانی ) به بعد اسمی از DV یا ویزایای گوناگونی نیاورده - در این مرحله کدوم گزینه را باید انتخاب کنیم ؟
دوست عزيز عين مراحل زير:
1- تعيين وقت
2- ويزاي مهاجرتي ( بعد ارسال رو مي زني )
3- كنسولگري آنكارا كه خودش مي ياد بعد ارسال
-4 اطلاعات كلي ويزا ( ادامه رو مي زني )
بعد گزينه هايي مي ياد كه ميتوني مركز پست مورد نظر را انتخاب كني.

میشه آدرس اون مرکز پست رو بگذارید باتشکر
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: aliamini ، HAZARA
باید پول واسطه خرید کارت اعتباری برای واریز بدیم و ترس ندادن کارت جعلی هم به جون بخریم
این سیستم هم جزو تحریم های جدید آمریکاست گویا.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان