کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
(2012-12-20 ساعت 08:46)شهلا 1346 نوشته:  سلام اونایی که جغرافیاشون خوبه
لطفا بگن چه شهری را انتخاب کنیم که به مرز ایران نزدیک باشه و از مرز راحت بتونینم با چند ساعت وقت گذاشتن بریم ویزامون بگیریم برگردیم
لطفا تمام کسانیکه آشنایی دارند راههای متفاوت را پیشنهاد کنند
سفارت پاسپورت میگیره ویزاصادرمیکنه میفرسته دفترپستی وتحویل میگیریم.اگه کلیرنس بخوریم باید دوباره بریم .پاسپورت تحویل سفارت بدیم ومجدادا پاسپورت ازدفترپستی تحویل بگیریم.این
چه فرقی داره نزدیک مرز باشه یا دورازمرزباشه؟چون درهرصورت درکشوردیگه هستی که نمیشه بدون پاسپورت ازاوون کشورخارج شد.حتی برای اینکه بخوای به شهردیگه ازاوون کشوررفت
احتیاج به پاسپورت هست .نتیجه میگیریم که دفترپستی بایددرهمون شهرباشه که سفارت اونجاست.دیگه نزدیک مرزودورازمرزتاثیری نداره
ه
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: ASALI ، amir82 ، homayoon13 ، مهتاب - 2251 ، lilac ، saeeds61 ، victorygo ، el333 ، kasrafo ، bmojtaba ، HAZARA ، nima6m ، farshadsh ، oghs
مکاتبه من و جواب آنها
your registration page have a technical problem(FYI)
dear sir/madam
your registration page have a technical problem.
we have to write our last name 4 times,no place for first name????
you can check out the following link :
http://usvisa-info.com/fa-tr/selfservice/new_account
and a have personal question.
all part of registration form i have to fill out with Latin alphabet or half of it with Persian (Farsi) alphabet???????.
sincerely your
جواب آنها
Dear Applicant,
Thank you for contacting the Contact Desk Support Team. We have taken note of your suggestion and have passed the information to our team for review.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، elima1980 ، bayat_r ، Saeedv13 ، amir82 ، AsemanAbee ، homayoon13 ، lilac ، victorygo ، HAZARA ، soroushmm ، farshadsh
(2012-12-20 ساعت 03:43)الهه سابق نوشته:  بچه ها من توی اون سایت اکانت ساختم. یه جایی اشتباه کردم و نام و نام خانوادگیمو، هر دوشو نام خانوادگی نوشتم، قابل ادیت کردنم نیست. حالا توی سایت گفته باید مشخصاتتون دقیقا مطابق با مشخصات پاسپورت باشه که الان مال من نام و نام خانوادگیم یکی شده. خالا چکار کنم؟ آخه این سایت واسه دریافت ویزا توسط پست هم هست دیگه و چون مشخصاتم مطابقت نداره، ممکنه مشکل ایجاد بشه.
اکانت دومی هم نمیشه ساخت چون با هر شماره پاسپورت، یه اکانت میشه ساخت. حالا نمیدونم چکارکنم
پیشنهادمیکنم فعلا تواین سایت ثبت نام نکنیدتا تکمیل بشه وعیب وایرادهاش رفع بشه
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: asal1907 ، alirezass ، bmojtaba ، الهه سابق ، amir82 ، AsemanAbee ، mlo ، victorygo ، Niushagh ، HAZARA ، farshadsh ، oghs
شما دوباره وارد اون سایت که میشی ایرانو انتخاب کن بدش گزینه ورود رو بزن بدش شماره گذرنامه و تاریخ تولد و کشور محل اقامتو میخواد بدش میپرسه که اطلاعاتتو قبلا وارد کردی و پولو واریز کردی یا نه که شما گزینه بله رو باید بزنی پرداخت پول برای ما ایرانی ها از ایران امکان نداره ولی به هر حال اگه ثبت کردی بله رو بزن بدش که وارد اطلاعاتت شدی یه گزینه داره کنار اسمت به نام ویرایش اونو که بزنی کل اطلاعاتو میتونی تغییر بدی ....................اما الان که دوباره رفتم وقتی ویرایشو زدم هیچی نیومد یا مشکل پیدا کرده یا یه بار بیشتر نمیشه ویرایش کرد یا دارن سایتو آپدیت میکنن
شماره کیس:2013AS36XX/تاریخ رویت قبولی:2012 May/کنسولگری:Ankara
مصاحبه:march / نتیجه مصاحبه:برگه صورتی.تاريخ کلير شدن برابر با سالگرد قبولىBig Grin
تشکر کنندگان: alirezass ، zavosh ، homayoon13 ، HAZARA ، farshadsh
چرا من نمیتونم اکانت بسازم توی این سایت؟؟؟
Sad
شماره کیس:2013AS40xx
رویت قبولی : 15 جون
ارسال مدارک : 26 جون
کارنت : دسامبر2012
مصاحبه: فوریه
تشکر کنندگان: HAZARA
(2012-12-21 ساعت 20:56)omidian نوشته:  چرا من نمیتونم اکانت بسازم توی این سایت؟؟؟
Sad
ادرس سايت چيه واسه ساخت اكانت؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: HAZARA
(2012-12-21 ساعت 13:35)sepand88 نوشته:  شما دوباره وارد اون سایت که میشی ایرانو انتخاب کن بدش گزینه ورود رو بزن بدش شماره گذرنامه و تاریخ تولد و کشور محل اقامتو میخواد بدش میپرسه که اطلاعاتتو قبلا وارد کردی و پولو واریز کردی یا نه که شما گزینه بله رو باید بزنی پرداخت پول برای ما ایرانی ها از ایران امکان نداره ولی به هر حال اگه ثبت کردی بله رو بزن بدش که وارد اطلاعاتت شدی یه گزینه داره کنار اسمت به نام ویرایش اونو که بزنی کل اطلاعاتو میتونی تغییر بدی ....................اما الان که دوباره رفتم وقتی ویرایشو زدم هیچی نیومد یا مشکل پیدا کرده یا یه بار بیشتر نمیشه ویرایش کرد یا دارن سایتو آپدیت میکنن
ممنون ذوست عزیز
بله من هم ویرایش رو زدم قسمت نام ونام خانوادگی قابل ویرایش نبود واسه همین ایمیل زدم واونها هم درست کردند.
تشکر کنندگان: الهه سابق ، HAZARA
(2012-12-22 ساعت 01:07)yashim نوشته:  
(2012-12-21 ساعت 20:56)omidian نوشته:  چرا من نمیتونم اکانت بسازم توی این سایت؟؟؟
Sad

http://usvisa-info.com/fa-tr/selfservice/login
تشکر کنندگان: HAZARA ، farshadsh
(2012-12-22 ساعت 01:07)yashim نوشته:  
Sad

usvisa-info.com
تشکر کنندگان: HAZARA ، farshadsh
دوستای خوبم من اکانت و ساختم تو اون سایته الانم رفتم مرکز پست و تعیین کردم خیلی راحت بود اگه کمک خواستید در خدمتم.
مرکز پست هم یکی از اونهایی که تو بلوار آتاتورک بود انتخاب کردم. من که نمیشناسم اما امیدوارم آدرسش سر راست باشه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، lilac ، ابی هانی ، homayoon13 ، Gerdoo ، Niushagh ، sakar ، HAZARA ، manila ، farshadsh
سلام دوستان الان ایمیل از آنکارا واسم اومده راجب به یاداوریه تاریخ مصاحبه که بازم تاکید کردن در مورد همین ثبت نام رو سایت مورده نظرشون قبل اینترویو

Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location by email through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: Blaze ، s.s.h ، lilac ، zavosh ، sadeghi897 ، lilistar ، Gerdoo ، mgolchin13 ، victorygo ، rezagh ، HAZARA ، mehrdad.mohajersara ، manila ، farshadsh ، poopak16
(2012-12-20 ساعت 00:14)tabim4 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:43)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:30)alirezass نوشته:  بابا این قضیه csc رو پیگیری کنید چی هست؟؟؟ما که هرچی گفتیم کسی از روش ثبت نام و کارهای که باید بکنیم چیزی نگفت

این مسأله هنوز مبهمه.
تنها راهش اینه که توضیحات جدیدی منتشر بشه یا یکی از دوستانی که نامهٔ دومشون اومده با سفارت مکاتبه کنند یا تلفن کنند و در این باره سؤال کنند.

در مورد سیستم جدید پرداخت هزینه صدور ویزا و تعیین / تغییر وقت مصاحبه که از 19 دسامبر شروع بکار کرده بطور خلاصه برای راهنمایی عزیزان عرض کنم که:
1- به این آدرس مراجعه کنید http://usvisa-info.com
2- شما باید ابتدا ایران را انتخاب کنید نه سایر کشورها را دقت کنید ابتدا ایران را انتخاب کنید.
3- همانطور که فعلاً در این لحظه(ساعت 10.30 مورخه 91/09/29) مشاهده می شود در مقابل اسامی سفارتخانه های آنکارا و ایروان نوشته شده : There are no available appointments at this time یعنی اینکه فعلاً تقویم قرار ملاقات برای مصاحبه در سایت قرار داده نشده و باید منتظر آپدیت سایت باشیم.
4- پیشنهاد می کنم از همین الان دست بکار بشین و با دقت و حوصله زیاد یک اکانت در این سایت برای خود باز کنید می تونید زبان را فارسی انتخاب کنید تا بهتر راهنمایی بشین اما دقت کنید که وقتی فرمها را پر می کنید حتماً با حروف لاتین پر کنید نه فارسی
5- وقتی اینکار را انجام دادید هر موقع خواستید لاگین بشین و در گام بعدی بدقت اسامی و مشخصات همراهان خود را یکی یکی اضافه کنید جای نگرانی نیست هر موقع دلتان خواست می تونید اطلاعات وارده را ویرایش یا حذف کنید
6- سیستم فعلاً اجازه تعیین وقت برای مصاحبه را به شما نمی دهد چون دارند رو تقویم 2013 کار می کنند به محض اینکه تقویم مورد نظر آماده شد می تونید با راهنمایی های که در سایت اومده هزینه صدور ویزا را پرداخت کنید فقط به شرط پرداخت هزینه صدور ویزا قادر خواهید بود تقویم مورد نظر را مشاهده نمائید تا زمان دلخواه خود را برای مصاحبه تعیین یا حتی آن را به میل خود تغییر دهید.
7- توجه مهم! در یک مرحله از باز کردن حساب کاربری(اکانت) از شما می خواهد یک دفتر پستی را در یکی از شهرهای مربوط به کشور محل مصاحبه از جدول مربوطه انتخاب کنید تا ویزا یا مدارک شما در آن دفتر پستی تحویلتان گردد به عنوان مثال بنده که در یکی از شهرهای مرزی زندگی می کنم یک دفتر پستی در شهر کوچک را که هزینه های اقامت در آن ارزانتر است برای عودت پاسپورت یا سایر مدارکم انتخاب کردم.
8- یک روز تمام با این سایت ور رفتم و متوجه شدم این سایت دارای بعضی اشکالات و نواقصات می باشد مثلاً هنوز جدول هزینه های صدور ویزای مهاجرتی از نوع لاتری را در سایت قرار نداده اند و ترجمه فارسی سایت سلیس و روان نمی باشد ضمناً گزینه ها مرتب و صحیح سورت نشده اند قطعاً دارند روش کار می کنند فعلاً باید منتظر باشید تا ببینیم این سایت را کی آپدیت و تکمیل میکنند.
9- مهمترین مزیت این سیستم این است که بصورت آنلاین و سلف سرویس می خواهد کار من و شما را راه بیندازد بدین صورت که بعد از کارنت شدن کیس ها تعیین محل مصاحبه - تعیین زمان مصاحبه یا تغییر آن بر عهده متقاضی ویزا گذاشته شده است یعنی شفاف ترین نوع حقوق اجتماعی که کشور میزبان صادر کننده ویزا می تونست برای مهمانان و مسافران جدید کشور خود ارزانی کند.حالشو ببرید
سلام
دوستان من دیشب اکانتم را باز کردم ولی پیشنهادم اینه که از زبان انگلیسی استفاده بکنید زیرا فارسی آن اشکال دارد و به جای نام و نام خانوادگی دوبار از نام خانوادگی استفاده کرده ووقتی اکانت باز کردم در نهایت فهمیدم اسمم اشتباه است ولی ویرایش نمی شود و حالا نمی دانم چه کار کنم ؟یک پرونده دیگه باز کنم یا خیر؟به جای نسترن احمدی اسمم احمدی احمدی ثبت شده است.خدا به خیر کنه.حالا باید چه کار کنم؟

(2012-12-22 ساعت 01:49)my2220 نوشته:  دوستای خوبم من اکانت و ساختم تو اون سایته الانم رفتم مرکز پست و تعیین کردم خیلی راحت بود اگه کمک خواستید در خدمتم.
مرکز پست هم یکی از اونهایی که تو بلوار آتاتورک بود انتخاب کردم. من که نمیشناسم اما امیدوارم آدرسش سر راست باشه.

تو سایت فارسی دو تا نام خانوادگی بود چطور اشتباه نکردی؟در مورد وقت سفارت باید چه کار کنم؟یعنی وقت قبلی کنسله ؟من بلیط گرفتم حالا چه کارکنم؟

(2012-12-20 ساعت 13:35)my2220 نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 12:45)الهه سابق نوشته:  خط اول نام خانوادگیه و خط دوم نام، من اشتباها هر دو رو نام خانوادگی زدم
شما میتونی بری به لینک ورود و بعد از وارد کردن شماره گذرنامه و تاریخ تولدت، بقیه کارها رو انجام بدی
منم همچين اشتباهي داشتم حالا بايد چه كار كرد؟

البته اشتباه ما نبوده سایت اشتباه است.منم همین کارو کردم.
تشکر کنندگان: homayoon13 ، HAZARA
(2012-12-22 ساعت 01:49)my2220 نوشته:  دوستای خوبم من اکانت و ساختم تو اون سایته الانم رفتم مرکز پست و تعیین کردم خیلی راحت بود اگه کمک خواستید در خدمتم.

باسلام
آقا ما که وقت مصاحبه رو مشخص شده از سوی سفارت باید دوباره تو این سایت وقت مصاحبه مشخص کنیم یا نه چه باید بکنیم بعد شما قسمت پول رو چه کردید باید اصلا بدیم یا شما نقدی میدین به کجا نقدی میدین؟سفارت یا بانکهای ترکیه
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: bardia9 ، HAZARA
(2012-12-22 ساعت 10:06)alirezass نوشته:  

باسلام
آقا ما که وقت مصاحبه رو مشخص شده از سوی سفارت باید دوباره تو این سایت وقت مصاحبه مشخص کنیم یا نه چه باید بکنیم بعد شما قسمت پول رو چه کردید باید اصلا بدیم یا شما نقدی میدین به کجا نقدی میدین؟سفارت یا بانکهای ترکیه
سلام
شما اصلا به قسمت پولش كار نداشته باشيد. ما هايي كه مصاحبمون تعيين شده فقط بايد بريم محل پستي و انتخاب كنيم. ما پول را نقدي به سفارت ميديم.

(2012-12-22 ساعت 09:28)نسترن احمدی نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 00:14)tabim4 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:43)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 21:30)alirezass نوشته:  بابا این قضیه csc رو پیگیری کنید چی هست؟؟؟ما که هرچی گفتیم کسی از روش ثبت نام و کارهای که باید بکنیم چیزی نگفت

این مسأله هنوز مبهمه.
تنها راهش اینه که توضیحات جدیدی منتشر بشه یا یکی از دوستانی که نامهٔ دومشون اومده با سفارت مکاتبه کنند یا تلفن کنند و در این باره سؤال کنند.

در مورد سیستم جدید پرداخت هزینه صدور ویزا و تعیین / تغییر وقت مصاحبه که از 19 دسامبر شروع بکار کرده بطور خلاصه برای راهنمایی عزیزان عرض کنم که:
1- به این آدرس مراجعه کنید http://usvisa-info.com
2- شما باید ابتدا ایران را انتخاب کنید نه سایر کشورها را دقت کنید ابتدا ایران را انتخاب کنید.
3- همانطور که فعلاً در این لحظه(ساعت 10.30 مورخه 91/09/29) مشاهده می شود در مقابل اسامی سفارتخانه های آنکارا و ایروان نوشته شده : There are no available appointments at this time یعنی اینکه فعلاً تقویم قرار ملاقات برای مصاحبه در سایت قرار داده نشده و باید منتظر آپدیت سایت باشیم.
4- پیشنهاد می کنم از همین الان دست بکار بشین و با دقت و حوصله زیاد یک اکانت در این سایت برای خود باز کنید می تونید زبان را فارسی انتخاب کنید تا بهتر راهنمایی بشین اما دقت کنید که وقتی فرمها را پر می کنید حتماً با حروف لاتین پر کنید نه فارسی
5- وقتی اینکار را انجام دادید هر موقع خواستید لاگین بشین و در گام بعدی بدقت اسامی و مشخصات همراهان خود را یکی یکی اضافه کنید جای نگرانی نیست هر موقع دلتان خواست می تونید اطلاعات وارده را ویرایش یا حذف کنید
6- سیستم فعلاً اجازه تعیین وقت برای مصاحبه را به شما نمی دهد چون دارند رو تقویم 2013 کار می کنند به محض اینکه تقویم مورد نظر آماده شد می تونید با راهنمایی های که در سایت اومده هزینه صدور ویزا را پرداخت کنید فقط به شرط پرداخت هزینه صدور ویزا قادر خواهید بود تقویم مورد نظر را مشاهده نمائید تا زمان دلخواه خود را برای مصاحبه تعیین یا حتی آن را به میل خود تغییر دهید.
7- توجه مهم! در یک مرحله از باز کردن حساب کاربری(اکانت) از شما می خواهد یک دفتر پستی را در یکی از شهرهای مربوط به کشور محل مصاحبه از جدول مربوطه انتخاب کنید تا ویزا یا مدارک شما در آن دفتر پستی تحویلتان گردد به عنوان مثال بنده که در یکی از شهرهای مرزی زندگی می کنم یک دفتر پستی در شهر کوچک را که هزینه های اقامت در آن ارزانتر است برای عودت پاسپورت یا سایر مدارکم انتخاب کردم.
8- یک روز تمام با این سایت ور رفتم و متوجه شدم این سایت دارای بعضی اشکالات و نواقصات می باشد مثلاً هنوز جدول هزینه های صدور ویزای مهاجرتی از نوع لاتری را در سایت قرار نداده اند و ترجمه فارسی سایت سلیس و روان نمی باشد ضمناً گزینه ها مرتب و صحیح سورت نشده اند قطعاً دارند روش کار می کنند فعلاً باید منتظر باشید تا ببینیم این سایت را کی آپدیت و تکمیل میکنند.
9- مهمترین مزیت این سیستم این است که بصورت آنلاین و سلف سرویس می خواهد کار من و شما را راه بیندازد بدین صورت که بعد از کارنت شدن کیس ها تعیین محل مصاحبه - تعیین زمان مصاحبه یا تغییر آن بر عهده متقاضی ویزا گذاشته شده است یعنی شفاف ترین نوع حقوق اجتماعی که کشور میزبان صادر کننده ویزا می تونست برای مهمانان و مسافران جدید کشور خود ارزانی کند.حالشو ببرید
سلام
دوستان من دیشب اکانتم را باز کردم ولی پیشنهادم اینه که از زبان انگلیسی استفاده بکنید زیرا فارسی آن اشکال دارد و به جای نام و نام خانوادگی دوبار از نام خانوادگی استفاده کرده ووقتی اکانت باز کردم در نهایت فهمیدم اسمم اشتباه است ولی ویرایش نمی شود و حالا نمی دانم چه کار کنم ؟یک پرونده دیگه باز کنم یا خیر؟به جای نسترن احمدی اسمم احمدی احمدی ثبت شده است.خدا به خیر کنه.حالا باید چه کار کنم؟

تو سایت فارسی دو تا نام خانوادگی بود چطور اشتباه نکردی؟در مورد وقت سفارت باید چه کار کنم؟یعنی وقت قبلی کنسله ؟من بلیط گرفتم حالا چه کارکنم؟

سلام دوست عزيز
درست ميگيد شما دو تا نام خانوادگي بود. منم اول اشتباه كردم و جايي هم براي اديت نبود واسه همين با راهنمايي دوستمون خانم الهه ايميل زدم و اونها هم خودشون اصلاح كردند. شما هم ايميل بزن اصلاح مي كنند.
آدرس ايميل هم خانم الهه سابق تو پستهاي قبليشون گذاشتند.

(2012-12-20 ساعت 13:35)my2220 نوشته:  
(2012-12-20 ساعت 12:45)الهه سابق نوشته:  خط اول نام خانوادگیه و خط دوم نام، من اشتباها هر دو رو نام خانوادگی زدم
شما میتونی بری به لینک ورود و بعد از وارد کردن شماره گذرنامه و تاریخ تولدت، بقیه کارها رو انجام بدی
منم همچين اشتباهي داشتم حالا بايد چه كار كرد؟

البته اشتباه ما نبوده سایت اشتباه است.منم همین کارو کردم.
تشکر کنندگان: lilac ، alirezass ، HAZARA ، farshadsh
خیلی مهم قابل توجه دوستان مهاجرسرای

جهت ارتباط آسان و سریع با مرکز U.S Visa and Consular center) CSC ) و طرح هر گونه سوال از این سیستم جدید کافی است وارد سایت زیر شوید و بلافاصله یک اکانت برای خود ایجاد نمائید از آن پس خیلی راحت می توانید هر گونه سوال در فقط در مورد این سیستم را مطرح نموده و پاسخ خود را در همان سایت بطور آنلاین پگیری نمائید و بهتره جهت راحتی کار زبان فارسی را انتخاب نموده و بزبان فارسی سلیس و ساده با آنها مکاتبه نمائید.
https://gssvisa.zendesk.com/access/unauthenticated
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bardia9 ، ani_sheiton ، roeentan ، HAZARA ، DEMAR001 ، manila ، farshadsh ، sfh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان