کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه چیزهایی میتوانیم با خود ببریم؟
(2012-04-05 ساعت 13:08)hoda2012 نوشته:  میشه بفرمائید چرا موبایل به دردتون نخورد ؟ مگه سیستم موبایل های ما با اونجا فرق میکنه؟
Smile

موبایل چند تا اپراتور هست که میتوانی از هر کدام که خواستی سرویس بگیری، من اگر می خواستم فقط سیم کارت بگیرم بدون گوشی باید از AT&T میگرفتم که نه سرویسی که بهم میداد جالب بود، نه قیمتش.
از Sprint یک پکیچ 2 ساله گرفتم که گوشی هم باهاش بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، mavarfan ، behfaza
(2012-04-05 ساعت 17:54)rbadboy85 نوشته:  
(2012-04-05 ساعت 13:08)hoda2012 نوشته:  میشه بفرمائید چرا موبایل به دردتون نخورد ؟ مگه سیستم موبایل های ما با اونجا فرق میکنه؟
Smile

موبایل چند تا اپراتور هست که میتوانی از هر کدام که خواستی سرویس بگیری، من اگر می خواستم فقط سیم کارت بگیرم بدون گوشی باید از AT&T میگرفتم که نه سرویسی که بهم میداد جالب بود، نه قیمتش.
از Sprint یک پکیچ 2 ساله گرفتم که گوشی هم باهاش بود.
سلام.می‌شه بفرمایید برای این پکیج که خریدید ماهی‌ چند دلار باید بدهید؟آیا ازAT&T هم اطلاع دارید؟ماسلن من اگر یک گوشی‌ایi phone و خط از این شرکت بگیرم فکرکنم یکی‌ از دوستان نوشته بود 200$میشود.می‌خواستم بدونم ماهی‌ چند دلار باید شارژ بدم؟آیا برای من که در شش ماه اول دوماه می‌خوام در آمریکا این کار مقرون به صرفه است؟(در مدتیک ایران هستم و از خط استفاده نمیکنم چقدر ضرر می‌کنم؟).بسیار ممنون از اینکه پاسخ می‌دهید.

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، behfaza
درود بر دوستان مهاجر ...
یک سوال داشتم از کسانی که تجربه ی رفتن یا اطلاعاتی در این مورد دارند : آیا امکان این هست که حیوانات خانگی را با خود برد ؟؟؟
مانند سگ خانگی یا خرگوش های خانگی ؟!
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، behfaza
(2012-04-11 ساعت 02:06)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان مهاجر ...
یک سوال داشتم از کسانی که تجربه ی رفتن یا اطلاعاتی در این مورد دارند : آیا امکان این هست که حیوانات خانگی را با خود برد ؟؟؟

از ایران؟ بله میشه... من هم دیدم که بعضی ها سگهاشون را با خودشون میبرند... بهتره با هواپیمایی تماس بگیرید..
الان هم که مهاجرت سگها به آمریکا رواج پیدا کرده...
http://www.bbc.co.uk/persian/world/2012/..._usa.shtml
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، behfaza ، shaso
سلام دوستان
با توجه به نوشته یکی از دوستانمون اگه از ایران لپ تاب ببریم بدون نباز به مبدل مثل اینکه اونجا کار میکنه.
سوال من اینه :از موارد پایین کدومو از ایران ببریم اونجا واسمون کار میکنه؟
1-موکن برقی
2-سشوار
3-بابلیس
4-وایرلس
5-تلفن بی سیم
6-اتو بخار
7-جارو شارژی کوچک
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، hoda2012 ، schaghayegh ، behfaza
(2012-04-25 ساعت 13:43)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان
با توجه به نوشته یکی از دوستانمون اگه از ایران لپ تاب ببریم بدون نباز به مبدل مثل اینکه اونجا کار میکنه.
1-موکن برقی
2-سشوار
3-بابلیس
4-وایرلس
5-تلفن بی سیم
6-اتو بخار
7-جارو شارژی کوچک
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایرا جان، زحمت بکش قسمت مشخصات فنی این دستگاهها رو نگاه کن. اگر نوشته شده بود 110 - 240 V بدون که حتما اونجا کار می کنه، اما اگر نوشته بود 220 - 240 V بدون که بردنش، ببخشید، حماقت محضه!
تا جایی که من می دونم سشوارهای اینجا فقط با برق 220 ولت کار می کنن. اگر به برق 110 ولت بزنی گرما و بادش نصف میشه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: m9780 ، hoda2012 ، mavarfan ، SH1A2R3 ، soheilbadami ، armanbala ، schaghayegh ، sam11 ، behfaza ، آلیس-1980 ، jojo_hami
(2012-04-25 ساعت 13:43)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان
1-موکن برقی
2-سشوار
3-بابلیس
4-وایرلس
5-تلفن بی سیم
6-اتو بخار
7-جارو شارژی کوچک
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
در موارد بالا من باشیم هیچکدومش رو نمیبرم و الکی بارم رو سنگین نمیکنم!
فقط وسایلی که شاید تا چند روز اول کمکم کنند اونم اگه 110 ولت باشه!
مثلا:
سشوار
یه ریش تراش
خلاصه منظورم وسایل شخصی هست که تو چند روز اول تا جا بیوفتیم میتونه مفید باشه
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، storagemeter ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، behfaza
(2012-04-11 ساعت 02:06)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان مهاجر ...

http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/a...t_doc2.pdf
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، كاميلا ، behfaza
من می خوام با خودم 20 کیلو برنج و زعفران و زرشک و لپه و پسته و گز و سبزی خشک و رب انار و ابغوره ببرم کسی می دونه می تونم ببرم یا نه ؟می ترسم اونجا همه رو بریزن دور و دلم بسوزه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: SANI HAGHIGHI ، SH1A2R3 ، sam11 ، behfaza ، آلیس-1980
(2012-05-05 ساعت 18:36)aboo نوشته:  من می خوام با خودم 20 کیلو برنج و زعفران و زرشک و لپه و پسته و گز و سبزی خشک و رب انار و ابغوره ببرم کسی می دونه می تونم ببرم یا نه ؟می ترسم اونجا همه رو بریزن دور و دلم بسوزه Sad

من همه این چیزارو با خودم آوردم به جز رب انار و ابغوره و مشکلی هم نداشته.ولی نه دیگه ۲۰ کیلو .چیزهای هسته دار نداشته باشید.مثل لیمو امانی.میوهای خشک شده، بذر گیاه یا میوه، تخمه ژاپنی یا هر تخمه (فقط تخمه آفتاب گردان مشکلی نداره) زعفران و زرشک , پسته رو قشنگ میشناسن و اسمشم بلدن و مشکلی نداره .من یه کیسه در حده ۲،۳ کیلو برنج آوردم کیسه رو باز کرد داخلش رو نگاه کرد و گفت میتونی بری.[/b]
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frozen mind ، Hediyeh ، كاميلا ، behfaza ، آلیس-1980
نقل قول:من همه این چیزارو با خودم آوردم به جز رب انار و ابغوره و مشکلی هم نداشته.ولی نه دیگه ۲۰ کیلو .چیزهای هسته دار نداشته باشید.مثل لیمو امانی.میوهای خشک شده، بذر گیاه یا میوه، تخمه ژاپنی یا هر تخمه (فقط تخمه آفتاب گردان مشکلی نداره) زعفران و زرشک , پسته رو قشنگ میشناسن و اسمشم بلدن و مشکلی نداره .من یه کیسه در حده ۲،۳ کیلو برنج آوردم کیسه رو باز کرد داخلش رو نگاه کرد و گفت میتونی بری.
چه فرودگاهی دوست عزیز؟

[b]DFW (dallas fort worth airport[/b]

ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، behfaza
(2012-05-05 ساعت 18:36)aboo نوشته:  من می خوام با خودم 20 کیلو برنج و زعفران و زرشک و لپه و پسته و گز و سبزی خشک و رب انار و ابغوره ببرم کسی می دونه می تونم ببرم یا نه ؟می ترسم اونجا همه رو بریزن دور و دلم بسوزه Sad

من هم همینطور چقدر شبیه منه لیستتون Big Grin
کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، golesang ، كاميلا ، behfaza

20 کیلو برنج . و.....
کل بار مجاز 23 کیلویه...میخوای 20 کیلو برنج ببری؟
بابا باور کن اون جا هست...خوبش هم هست
حالا پسته و گز و رب انار ی چیزی!!!!!!
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، ben10 ، golesang ، soheilbadami ، كاميلا ، behfaza ، آلیس-1980
دوستان عزیز من به یک جواب قطعی و سریع نیاز دارم من هر چقدر صفحات این مطلب رو زیر و رو کردن نفهمیدم هر نفر یک 23 کیلو میتواند با خودش ببرد یا دو تا 23 کیلو با توجه به اینکه ما از طریق پذیرش کالج زبان اقدام کردیم و اول یه چند روزی در دبی هستیم و اگر همه چیز درست پیش رفت به احتمال زیاد از همانجا به امریکا میرویم
بی زحمت یه سوال دیگه هم داشتم من شش ملیون تومان پول دارم که ترجیح میدم بیشترشو به صورت طلا ببرم از لحاظ خارج کردنش از ایران یا وروودش در دبی یا امریکا به مشکل میخورم؟ نقد کردنش در امریکا راحته؟با توجه به اینکه مقصد من لس انجلسه!
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، كاميلا ، JOHANNA ، sam11 ، behfaza
(2012-05-06 ساعت 19:58)sabamoghadam نوشته:  دوستان عزیز من به یک جواب قطعی و سریع نیاز دارم من هر چقدر صفحات این مطلب رو زیر و رو کردن نفهمیدم هر نفر یک 23 کیلو میتواند با خودش ببرد یا دو تا 23 کیلو ...

بعضی ایرلاینها دو 23 کیلو و اغلب ایرلاینها فقط یک 23 کیلو رایگان می برن و 23 کیلوی بعدی رو پول می گیرن.
حتما حتما از جایی که بلیط خریدین بپرسین. اگر سایت داره برین توی سایت و ببینین به مقصدی که دارین چند تا چمدون 23 کیلو مجاز هستین ببرین و ساک دستی تون که با خودتون به هواپیما خواهید برد چند کیلو باید باشه. احتمالا توی بلیطتون هم نوشته شده باشه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، soheilbadami ، كاميلا ، sam11 ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان