کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه چیزهایی میتوانیم با خود ببریم؟
(2012-09-17 ساعت 01:45)behzadb57 نوشته:  هستی بانوی عزیز
لطفا اگه طلاهاتون رو فروختین ما رو هم فقط در تجربش شریک کنینBig Grin
ممنونWink

نه دوست عزیز اونقدری نیست که ارزش فروش داشته باشه :-)
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، shkhmo ، sam11 ، mohammadrezah
(2012-09-17 ساعت 01:45)behzadb57 نوشته:  هستی بانوی عزیز
لطفا اگه طلاهاتون رو فروختین ما رو هم فقط در تجربش شریک کنینBig Grin
ممنونWink
اینجا فروشگاههایی هست که تابلوی بزرگ زدن «طلا و سکه طلای شما را خریداریم» اما ما چون طلا و سکه با خودمون نیاوردیم، تجربه ای درباره معامله با این فروشگاه ها ندارم.
اگر سایت Gold Price را مطالعه کنین اطلاعات زیادی به دست میارین. اغلب فروشگاه های طلا سایت های معتبری مثل این را مرجع خودشون قرار میدن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، sib 24 ، shkhmo ، sam11 ، goody ، سمانه777 ، mohammadrezah ، آلیس-1980
سلام بچها

من اون لیست خفنو همشو آوردم آتلانتا.۱۳۰۰۰۰ تومن اضافه بار ۲۳ کیلو دادم.سیخ هم که ۴ کیلو شدن.

داستانش اینه که تو فرم ای-۹۴ من گفتم که غذا دنبالم دارم.بعدشم وقتی‌ افسر فرممو گرفت گفت چی‌ داری.منم گفتم پسته و زعفرون و شکلات.ازم سوال کرد خرما داری منم فکر کردم دیدم تو لیستم خرما دارم گفتم آره دارم.بد گفت برو. البته شانس آوردم.ولی‌ گفتم هرچی‌ پرسیدن راستشو میگم:د.به خیر گذشت.

خلاصه ۱۰ روزه اینجام.
پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t ، frozen mind ، laili ، Omid-Aria ، shkhmo ، sam11 ، sayeh_m ، سمانه777 ، mohammadrezah ، آلیس-1980
(2012-09-30 ساعت 04:17)inekoee نوشته:  درود بچها

من اون لیست خفنو همشو آوردم آتلانتا.۱۳۰۰۰۰ تومن اضافه بار ۲۳ کیلو دادم.سیخ هم که ۴ کیلو شدن.

داستانش اینه که تو فرم ای-۹۴ من گفتم که غذا دنبالم دارم.بعدشم وقتی‌ افسر فرممو گرفت گفت چی‌ داری.منم گفتم پسته و زعفرون و شکلات.ازم سوال کرد خرما داری منم فکر کردم دیدم تو لیستم خرما دارم گفتم آره دارم.بد گفت برو. البته شانس آوردم.ولی‌ گفتم هرچی‌ پرسیدن راستشو میگم:د.به خیر گذشت.

خلاصه ۱۰ روزه اینجام.

به فامیلتون سلام برسون !! Wink
حالا که خودت اونجا هستی، یه چرخی بزن، ببین واقعا این اجناسی که فامیلتون لیست داده بود، اونجا پیدا نمی‌شد؟ یا خیلی گرونه؟ شاید این تجربه شما عبرت دیگران شود!! Big Grin
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، pr.kia ، shkhmo ، sam11 ، sayeh_m ، mitme ، سمانه777 ، mohammadrezah ، آلیس-1980
البته فکر کنم 130 هزار تومن اضافه بار می اارزه ولی یه قیمت بکن ببین با ایران چقدر فرق داره به ما هم خبر بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، sam11 ، sayeh_m ، mohammadrezah ، آلیس-1980
(2012-09-16 ساعت 20:10)sayeh_m نوشته:  آخه بافتنی بافتن خیلی دوست دارم البته فقط بلدم شال ببافم Big GrinBig Grin

تبریک میگم بابت این هنرتون
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، sam11 ، sayeh_m ، نازنین 932 ، mohammadrezah
دوستان عزيز مي خواستم بپرسم لباس گرم (بوت و شال و كلاه و كاپشن ) از ايران همراه خودمون بياريم يا مي تونيم با كيفيت خوب از آمريكا بخريم كدومش با صرفه تره ؟
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، sam11 ، mohammadrezah
(2012-10-04 ساعت 11:08)gulu نوشته:  دوستان عزيز مي خواستم بپرسم لباس گرم (بوت و شال و كلاه و كاپشن ) از ايران همراه خودمون بياريم يا مي تونيم با كيفيت خوب از آمريكا بخريم كدومش با صرفه تره ؟
سلام دوست گرامی ما به توصیه دوستان سفر کرده به این نتیجه رسیدم که با خودمون ببریم مطمئناً کیفیت آنجا بهتره ولی وقتی دلار می خریم 4000 تومان منطقی نیست که برای لوازمی که می توانیم با خودمون ببریم خرج کنیم بهتر این است که تا انجایی که مجاز هستیم وسایل مورد نیاز را باخودمون ببریم که مثلا یک پلیور رو با دلار 4000 تومانی نخریم تا بعد انشاالله کار که پیدا کردم راحتر بتونیم ما یحتاج دیگر را خرید کنیم

(2012-10-04 ساعت 11:08)gulu نوشته:  دوستان عزيز مي خواستم بپرسم لباس گرم (بوت و شال و كلاه و كاپشن ) از ايران همراه خودمون بياريم يا مي تونيم با كيفيت خوب از آمريكا بخريم كدومش با صرفه تره ؟
سلام دوست گرامی ما به توصیه دوستان سفر کرده به این نتیجه رسیدم که با خودمون ببریم مطمئناً کیفیت آنجا بهتره ولی وقتی دلار می خریم 4000 تومان منطقی نیست که برای لوازمی که می توانیم با خودمون ببریم خرج کنیم بهتر این است که تا انجایی که مجاز هستیم وسایل مورد نیاز را باخودمون ببریم که مثلا یک پلیور رو با دلار 4000 تومانی نخریم تا بعد انشاالله کار که پیدا کردم راحتر بتونیم ما یحتاج دیگر را خرید کنیم
شماره کیس: 2012AS45××x
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ورود به آمریکا: 2012/12/06 فرودگاه دالاس ایالت تگزاس
تعداد نفرات 2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Rainy ، mml ، gulu ، storagemeter ، frz61 ، Emad_L ، shkhmo ، sam11 ، ali234 ، mitme ، tooska68 ، سمانه777 ، mdna ، mohammadrezah ، آلیس-1980

سلام
دوست عزیزم بستگی داره به کدوم ایالت میرید... شاید اصلا لباس گرم لازم نباشه.... من بوستون هستم... اینجا هوا سرده و در زمستون خیلی سردتر هم میشه! لباس های گرم معمولا از 16$ شروع میشه به بالا... پالتو و اینها از 40$ به بالا... خوبیه آمریکا اینه هر کس با هر سطح در آمد میتونه خرید کنه... فقط باید حواست باشه از جاهای گرون خرید نکنی.... اینجا بوت زنانه چرم 100 دلار میشه... فقط مسئله اینه که برای ما به نظر گرون میاد.... اما مثلا اگر در ایران من بوت بلند میدیم با قیمت 100.000 تومان جای 1 دونه 3 تا میخریدم.... امیدوارم منظورم و متوجه شده باشید.. در نظر بگیر کجا داری میری... آیا لباس گرم لازم دارم یا نه؟ اگر آره که با خودت بیار .. اگر نداری من حدود قیمت رو برات گفتم// شاید اونجا نخری به نفع باشه چون اینجا شبیه ایران نیست لباس پوشیدنشون... اما باید اینم در نظر بگیری دلاری که با خودت آوردی رو چقدر خربدی.... با دلار 4000 تومانی-؟؟ اما اینجا خیلی راحت و بیشتر ورزشی میپوشن....... جز افرادی که کار اداری انجام میدن..
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، ASALI ، frz61 ، cmbt ، nora ، gulu ، به گل ، Emad_L ، shkhmo ، sam11 ، odiseh ، goody ، sayeh_m ، ali234 ، mohammadrezah ، ابی هانی ، آلیس-1980
سلام من ۲ تا فرش جفت دارم که کامل ابریشم هست و در ایران ۲۰ملیون ارزش داره و نمیتونم بفروشمش و میخوام با خودم ببرم
با توجه به ارزش بالای فرش ها و اینکه ابریشم هستند به نظر شما تو فرودگاه مشکلی پیش میاد؟ ممکنه که بگیرنش؟
لطفان کسایی که با خودشون فرش بردند بگن که فرودگاه چه برخوردی داشته؟
آخه بعضی ها میگن بردیم و کاری نداشتند ولی بعضی ها میگن نبرید!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، mohammadrezah
(2012-10-26 ساعت 22:00)asxz نوشته:  سلام من ۲ تا فرش جفت دارم که کامل ابریشم هست و در ایران ۲۰ملیون ارزش داره و نمیتونم بفروشمش و میخوام با خودم ببرم
با توجه به ارزش بالای فرش ها و اینکه ابریشم هستند به نظر شما تو فرودگاه مشکلی پیش میاد؟ ممکنه که بگیرنش؟
دوست عزیز بعید میدونم با توجه با اینکه ایران الان تحریم شده بتونین با خودتون فرش بیارین به تازگی یکی از دوستان ما به مشکل برخورده بود ... پیشنهاد می کنم ریسک نکنید چون مصادره میشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، asxz ، mohammadrezah
(2012-10-26 ساعت 22:00)asxz نوشته:  سلام من ۲ تا فرش جفت دارم که کامل ابریشم هست و در ایران ۲۰ملیون ارزش داره و نمیتونم بفروشمش و میخوام با خودم ببرم
در فرودگاه کاری به فرش ندارند فقط باید بیش از بیست و سه کیلو نباشه آمریکا هم که اصلا به وسایل نگاه نکردند
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، asxz ، mohammadrezah
دوستان موارد زیر را می خوام ببرم به نظرتون مشکلی که نداره

۱-شیرینی خشک ۱ کیلو
۲-خاویار
۳-آنتی بیاتیک
۴-کپسول فیفول

آیا برای ورود دارو باید حتما گواهی پزشک ارایه کنم ؟
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-10-29 ساعت 11:03)Acaro نوشته:  دوستان موارد زیر را می خوام ببرم به نظرتون مشکلی که نداره

۱-شیرینی خشک ۱ کیلو
۲-خاویار
۳-آنتی بیاتیک
۴-کپسول فیفول

آیا برای ورود دارو باید حتما گواهی پزشک ارایه کنم ؟

دارو اگه خیلی زیاد و دارو خاصی نباشه مشکلی نیست و نیازی به گواهی نداره شیرینی و خاویار هم فکر نمی کنم مشکلی باشه فقط تجربه ای که ما تا الان داشتیم بسته های خشکبار که مارک یا ارم نداشتند رو دور ریختن البته برای بعضی از دوستان این مورد پیش نیومده
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، shkhmo ، sam11 ، sasbk ، mohammadrezah
(2012-10-29 ساعت 08:22)armanbala نوشته:  
در فرودگاه کاری به فرش ندارند فقط باید بیش از بیست و سه کیلو نباشه آمریکا هم که اصلا به وسایل نگاه نکردند
یکی‌ از دوستان همسرم برد در آمریکا ازش گرفتند بخاطر مسائل تحریم،و متأسفانه پس هم ندادند.من هم موندم چه کار کنم میترسم ببرم و بگیرند.تجربه دوستان در این مورد خیلی‌ با هم فرق دارد.قانونی‌ ندارد یعنی‌؟
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، asxz ، mohammadrezah ، r_ent ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان