کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه چیزهایی میتوانیم با خود ببریم؟
سلام
من میخوام چند بطری عرقیات گیاهی مثل بهارنارنج، کاسنی و ... ببرم. آیا بردن اینها مشکلی ایجاد نمیکنه؟ پسته ی خام و هل درسته چطور؟
فکر میکنم تحریم فرش و قالیچه برداشته شده، آیا درسته؟!
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-14 ساعت 22:35)fariba_a نوشته:  سلام
من میخوام چند بطری عرقیات گیاهی مثل بهارنارنج، کاسنی و ... ببرم. آیا بردن اینها مشکلی ایجاد نمیکنه؟ پسته ی خام و هل درسته چطور؟
فکر میکنم تحریم  فرش و قالیچه برداشته شده، آیا درسته؟!

در مورد عرقي جات بايد بگم كه در امر ي كا احتمالا مشكلي نباشه و ميتونيد بگيد syrup كه همون شربت خودمونه ولي اگر در ساكي كه به داخل هواپيما ميبريد يا همون كري آن باشه در كانكشن پروازتون قطعا به مشكل ميخوريد و اجازه نميدن به داخل پرواز بعدي ببريد وبأيد حتما از همون ابتدا توي بارتون بذاريد . پسته و هل رو هم من آوردم و مشكلي نيست .
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، fariba_a ، Daneshjo ، sib 24
....دوستان ما با پرواز قطري اومديم....ترمينال ٢ پياده شديم....ساك هامون رو برداشتيم ....يك آقايي نشسته بود گفت : بالاي ١٠ هزار تا داريد يا كمتر؟....ما هم گفتيم : زير ده تا....گفت : بسلامت..،،لازم به ذكر است كه انواع و اقسام خوراكي ها، چاي سبز ، گل گاو زبان، .... هم داشتيم...
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، inanna ، electronman ، Daneshjo ، sib 24
دوستان سلام...من همسرم باید نورتریپتیلین مصرف کنه و ما 9 روز دیگه با الاتحاد میریم لوس آنجلس....به نظر شما مشکلی پیش میاد؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2016-06-17 ساعت 23:45)f.shafeei نوشته:  دوستان سلام...من همسرم باید نورتریپتیلین مصرف کنه و ما 9 روز دیگه با الاتحاد میریم لوس آنجلس....به نظر شما مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

سلام.چمدانهای همه رانمی گردند درواقع ولی بهتره شمانسخه پزشکتون روبیارین.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sib 24
(2015-12-21 ساعت 04:58)شاپرک نوشته:  امروز من زیره و خیلی چیزهای عجیب دیگه هم تو یه فروشگاه عربی دیدم [emoji55]

دوست عزيز شما كدوم ايالت هستين و كدوم شهر؟ من شنيدم برنج ايراني اونجا نيست هم چنين برنج دودي درسته؟؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز.آیا داروی بدون نسخه مثل آنتی بیوتیک و مسکن ...میشه باخودمون ببریم؟من داروهایی را که دکتر برام تجویز کرده به اندازه مصرف یک سال برداشتم و نسخه دکتر راهم ترجمه نکرده ام و دیگه هم فرصت این کار راندارم.حال داروهای خودم به اضافه چند جعبه آنتی بیوتیک و آنتی هیستامینو مکمل هاو.....خودش اندازه یه چمدون کابین سایز شده.اگه گیر میدن لطفا بگید بهم می ترسم به خاطر اونا دارو های اصلیم رو هم که نسخه فارسیش همرامه ازم بگیرند و مشکل قانونی برام پیش بیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
قطعا توي اين اسكيل گير مي دن
اگه امكان داره پخشش كنيد
يكي از دوستان ما همين مقدار و چون تو ساكهاي زيادي پخش كرده بود گير ندادن

ولي مورد هم بوده نصف اين مقدارم نبوده ولي چون يه جا بوده بهش گي

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز
آیا اگر مبلغ زیر 10000 دلار هم همراهمان باشد بایستی در فرمی که در هواپیما پر می کنیم اعلام نماییم یا فقط بالای 10000 را بایستی اعلام نماییم؟//
با تشکر
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
(2016-07-31 ساعت 13:21)alborz3718 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
آیا اگر مبلغ زیر 10000 دلار هم همراهمان باشد بایستی در فرمی که در هواپیما پر می کنیم اعلام نماییم یا فقط بالای 10000 را بایستی اعلام نماییم؟//
با تشکر

زیر 10000 دلار نیاز نیست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: alborz3718 ، hosseinix
سلام دوستان یکی از بستگان ما یه قالیچه فکر میکنم 1.5 متری بافته به ما میگه ببرید لوس انجلس برام بفروشید.میگه در ایران بیشتر از هفتصد هزار تومان نمیخرن.به نظرتون میشه ؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، hosseinix
سلام خدمت دوستان عزيز
كسي از دوستان ميدونه كه در فرم گمرك كه در بدو ورود به آمريكا بايستي در هواپيما پر كنيم ،آيا بايستي ارزش هدايا و سو غاتي هايي كه براي فاميل و دوستان ميبريم را هم وارد نماييم يا نيازي به اين كار نيست؟؟
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من به جز برنج شمال هیچ برنجی رو دوست ندارم ، به نظرتون میشه برد؟ فریت کرد؟
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
(2016-09-06 ساعت 14:02)milaveh نوشته:  بچه ها من به جز برنج شمال هیچ برنجی رو دوست ندارم ، به نظرتون میشه برد؟ فریت کرد؟

برنج ممنوع
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
(2016-09-04 ساعت 17:25)alborz3718 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزيز
كسي از دوستان ميدونه كه در فرم گمرك كه در بدو ورود به آمريكا بايستي در هواپيما پر كنيم ،آيا بايستي ارزش هدايا و سو غاتي هايي كه براي فاميل و دوستان ميبريم را هم وارد نماييم يا نيازي به اين كار نيست؟؟

سوال من هم هست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان