کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
چرا نمیگید لاتاری قبول شدید؟
به هر حال خوش شانس بودید که قبول شدید دیگه.
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
پاسخ
(2013-01-02 ساعت 23:33)usa lover نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 23:22)pr.kia نوشته:  چرا نمیگید لاتاری قبول شدید؟
pr.kiaجان این لاتاری چون 100% وابسته به شانس یک مقدار مشکل سازه
دوست من چند روز پیش زنگ زده ایشون ویزای دانشجویی آمریکا توی پاسشون بود و در حال رفتن می گه فلانی رو یادته می گم آره می گه دیدی چه به خبر گم شد می گم خوب می گه خانم ویزای لاتاری برده 2 سال پیش الانم که آمریکا است عجب خر شانسییییییییی بودBig Grin
دیگه می خواستم بگم بابا تو که ویزا تو پاسته چرا؟
Smile آره ولی بازم ویزای دانشجویی هست اقامت نیست کهWink
ولی به نظر من آدم به افرادی که انرژی منفی دارن به هیچ وجه نباید بگه.
ولی ببینید زمانی همه پشت سر آدم میگن خوش شانس طرف واسش خوش شانسی هم میاره.
من یکبار تو قرعه کشی قهوه ی تلخ برنده شدم بماند که جایزم رو ندادن اما از اون به بعد همه میگن کلا تو شانست تو اینطور چیزا خوبه هرجا میری شرکت کنBig Grin
فقط خودباوری اینجا مهمه.اگر کتاب 4اثر از فلورانس اسکاول شین رو نخوندید حتما پیشنهاد میکنم بخونید فوق العاده است.
یکجایی نوشته بود:شانس امضای خداست وقتی که میخواد اسم خودش رو مخفی کنهWink
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
پاسخ
با تشكر از نظرات دوستان خوب
بحث رو ادامه بديد لطفا
@پريكاو بقيه دوستان: بحث چشم زدن يك بحث جدايي هست و اونهم در جاي خودش قابل قبول هست.
@امير مهاجر: اين هم گزينه بدي نيست . اما شما فكرشو بكن رفتي اونجا و به همون هايي كه در ايران گفتي دارم با ويزاي كار ميرم، بر فرض عموش امريكا هست و تو به دلايلي در اون شهر هستي و احتمال اينكه مجبور باشي باهاش معاشرت كني و يا حتي ١بار ملاقاتش كني (بالاخره فاميل هست و در هر صورت خبر ميشه كه رفتي) ادمي هم هست كه ٢٠ ساله امريكاست ) و ممكنه ناخوداگاه و يا غير مستقيم بفهمه كه داري دنبال كار و يا پذيرسش دانشگاه و اين چيزا هستي؛)حالا چكار ميكني؟؟آخه ويزا گرفتن امريكا كه راحت نيست براي همين خبر دارم كه هر كي از اينجا ميره عموما در اولين جمعهاي فاميلي از نحوه اومدن و اينكه تا كي هستي ازت ميپرسن، !!!كمك
پاسخ
(2013-01-02 ساعت 23:49)pr.kia نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 23:33)usa lover نوشته:  
(2013-01-02 ساعت 23:22)pr.kia نوشته:  چرا نمیگید لاتاری قبول شدید؟
pr.kiaجان این لاتاری چون 100% وابسته به شانس یک مقدار مشکل سازه
دوست من چند روز پیش زنگ زده ایشون ویزای دانشجویی آمریکا توی پاسشون بود و در حال رفتن می گه فلانی رو یادته می گم آره می گه دیدی چه به خبر گم شد می گم خوب می گه خانم ویزای لاتاری برده 2 سال پیش الانم که آمریکا است عجب خر شانسییییییییی بودBig Grin
دیگه می خواستم بگم بابا تو که ویزا تو پاسته چرا؟
Smile آره ولی بازم ویزای دانشجویی هست اقامت نیست کهWink
ولی به نظر من آدم به افرادی که انرژی منفی دارن به هیچ وجه نباید بگه.
ولی ببینید زمانی همه پشت سر آدم میگن خوش شانس طرف واسش خوش شانسی هم میاره.
من یکبار تو قرعه کشی قهوه ی تلخ برنده شدم بماند که جایزم رو ندادن اما از اون به بعد همه میگن کلا تو شانست تو اینطور چیزا خوبه هرجا میری شرکت کنBig Grin
فقط خودباوری اینجا مهمه.اگر کتاب 4اثر از فلورانس اسکاول شین رو نخوندید حتما پیشنهاد میکنم بخونید فوق العاده است.
یکجایی نوشته بود:شانس امضای خداست وقتی که میخواد اسم خودش رو مخفی کنهWink

ببينيد وقتي ١ نفر خبر خبر دار بشه ناخودآگاه موضوع پخش ميشه و ديگه نميتوني جلوشو بگيري بنابراين اينكه به افرادي كه انرژي منفي دارند نگيم عملي نيست. در مورد خوش شانسي هم خيلي خوبه كه انقدر ذهن و روح همه پاك و خالص باشه كه اصلا لازم نباشه به اين مسئله فكر كنيم كه چطور مسئله اي كه خيلي شخصيه به كسي نگيم و از شر كنجكاوي بي مورد ديگران نجات پيدا كنيم . بحث من سوژه شدن هست
پاسخ
تشکر کنندگان: bayat_r ، pr.kia ، fereydoooon ، گل نهال ، Tomas ، 3pideh ، farshadsh ، Saiban ، Pasha ، Natasha9 ، قصه گو ، Fifi2015 ، pari pariaaa ، msar
(2013-01-02 ساعت 23:59)پروا نوشته:  با تشكر از نظرات دوستان خوب
بحث رو ادامه بديد لطفا
@پريكاو بقيه دوستان: بحث چشم زدن يك بحث جدايي هست و اونهم در جاي خودش قابل قبول هست.
@امير مهاجر: اين هم گزينه بدي نيست . اما شما فكرشو بكن رفتي اونجا و به همون هايي كه در ايران گفتي دارم با ويزاي كار ميرم، بر فرض عموش امريكا هست و تو به دلايلي در اون شهر هستي و احتمال اينكه مجبور باشي باهاش معاشرت كني و يا حتي ١بار ملاقاتش كني (بالاخره فاميل هست و در هر صورت خبر ميشه كه رفتي) ادمي هم هست كه ٢٠ ساله امريكاست ) و ممكنه ناخوداگاه و يا غير مستقيم بفهمه كه داري دنبال كار و يا پذيرسش دانشگاه و اين چيزا هستي؛)حالا چكار ميكني؟؟آخه ويزا گرفتن امريكا كه راحت نيست براي همين خبر دارم كه هر كي از اينجا ميره عموما در اولين جمعهاي فاميلي از نحوه اومدن و اينكه تا كي هستي ازت ميپرسن، !!!كمك

پروا جان من فکر میکنم نگرانی شما بی مورده.
اگر بخواهید میتونید بپیچونید. من همچین موقع‌ها خودمو میزنم به نفهمی!
البته بلا نسبت شما. Wink
ولی میگم نمیدونم. فلان شخص دنبال کارام بود و گفت کاری نداشته باش.
یا مثلا وکیل گرفتم ۴۰۰۰ دلار دادم اون دنبال کارام بود!
وکیل کی بود؟ نمیدونم والا من پول دادم اون شرکته خودشون برام وکیل گرفتند.
وقتی آدم دم از ندونستن بزنه دیگه ازش توقع ندارند اطلاعات بده. دیگه حتی اگر یه چیزی رو بر خلاف قوانین هم بگید میتونید با خیال راحت بگید اصلا من نمیدونم! شاید اشتباه بگم!
حالا هر بهانه‌ای که برای مهاجرت بیارید، وقتی بگید نمیدونم تمومه!
از طرفی با زندگی کردن تو آمریکا دلیل نمیشه از جیک و پوک زندگیتون با خبر باشند.
بعد از مدتی زندگی کردن هم به مرور مسأله چگونه رفتنتون بی اهمیت میشه و رنگ میبازه. بعدش فقط مهم اینه که شما اونجا هستید! اینجا هم اینقدر مردم گرفتاری دارند که یادشون میره در مورد مهاجرت شما تحقیق و تفحص کنند.

در مورد حسادت و انرژی منفی هم یه مطلبی اضافه کنم.
به نظر من انرژی منفی همیشه هست و اثرش رو هم همیشه میتونه بذاره.
اما ما میتونیم در لحظات سرنوشت ساز پیشگیری کنیم ازش!
مثل طوفان میمونه. اگر دارید از رو یه پل معلق رد میشید طوفان میتونه شما رو پرت کنه پایین.
اما وقتی رد شدید طوفان شما رو به زمین هم بزنه دیگه رد شدید. دوباره بلند میشید و ادامه میدید.
میخوام بگم اینطوری فکر نکنید که انرژی منفی یه هدفی داره و تا به هدفش نرسه ولتون نمیکنه!
اگر هم بیاد مثل یه طوفانی میاد و میره. حالا در اون لحظه که طوفان میاد شما کجای کار باشید خیلی مهمه و فرق میکنه.
پاسخ
امير جان همون طوفانه مهمه كه ميزنه لت و پارت ميكنه Wink
هفته پيش با دخترم رفته بوديم ورزش ، اينم هي به من چند بار غر زد كه مامان اين كارو نكن ، مامان اين و بردار ، خلاصه اخرش يه خانومي اونجا بود ، از اون مدل هايي كه واقعاً بدم مياد ، كسايي كه دوست دارن بالاخره يه حرفي بزنن ، ببخشيد انگار ميميرن اگه چيزي نگن ، خانومه گفت اين دخترتونه ؟؟؟؟ تو رو خدا به كسي نگين ... بگين خواهرمه و نيم ساعت در اين مورد حرف زد ... خلاصه جونم براتون بگه طوفان اومد .... الان يك هفته است از درد نتونستم از خونه برم بيرون ، ورزش كه سهله Wink

خلاصه بگم كه چشم و نظر بحثش جدا نيست و اتفاقاً كاملاً هم به اين مسئله ربط داره . واگرنه خب اگر به اين مسئله اعتقادي ندارين به همه بگين لاتاري برنده شدين ، خودتون هم به زحمت نندازين كه هي بخواين فكر كنيد . هيچ چيزي هم گفتنش از اين كه لاتاري برنده شدم راحت تر نيست .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
(2013-01-03 ساعت 00:34)امیر مهاجر نوشته:  
بحث رو ادامه بديد لطفا

البته بلا نسبت شما. Wink
وقتی آدم دم از ندونستن بزنه دیگه ازش توقع ندارند اطلاعات بده. دیگه حتی اگر یه چیزی رو بر خلاف قوانین هم بگید میتونید با خیال راحت بگید اصلا من نمیدونم! شاید اشتباه بگم!
بعد از مدتی زندگی کردن هم به مرور مسأله چگونه رفتنتون بی اهمیت میشه و رنگ میبازه. بعدش فقط مهم اینه که شما اونجا هستید! اینجا هم اینقدر مردم گرفتاری دارند که یادشون میره در مورد مهاجرت شما تحقیق و تفحص کنند.

مثل طوفان میمونه. اگر دارید از رو یه پل معلق رد میشید طوفان میتونه شما رو پرت کنه پایین.
اما وقتی رد شدید طوفان شما رو به زمین هم بزنه دیگه رد شدید. دوباره بلند میشید و ادامه میدید.
میخوام بگم اینطوری فکر نکنید که انرژی منفی یه هدفی داره و تا به هدفش نرسه ولتون نمیکنه!
اگر هم بیاد مثل یه طوفانی میاد و میره. حالا در اون لحظه که طوفان میاد شما کجای کار باشید خیلی مهمه و فرق میکنه.
اين مسئله ويزا گرفتن انقدر مهمه براي همه كه فكر نكنم بشه با پيچوندن حل بشه Smile) من دنبال جواب هاي اصولي هستم ، الان ويزايي كه شركت برامون گرفته رو ميتونيد واضح تر توضيح بديد كه يك شركت چطوري براي ويزا اقدام ميكند؟

(2013-01-03 ساعت 01:01)sayeh_m نوشته:  امير جان همون طوفانه مهمه كه ميزنه لت و پارت ميكنه Wink
هفته پيش با دخترم رفته بوديم ورزش ، اينم هي به من چند بار غر زد كه مامان اين كارو نكن ، مامان اين و بردار ، خلاصه اخرش يه خانومي اونجا بود ، از اون مدل هايي كه واقعاً بدم مياد ، كسايي كه دوست دارن بالاخره يه حرفي بزنن ، ببخشيد انگار ميميرن اگه چيزي نگن ، خانومه گفت اين دخترتونه ؟؟؟؟ تو رو خدا به كسي نگين ... بگين خواهرمه و نيم ساعت در اين مورد حرف زد ... خلاصه جونم براتون بگه طوفان اومد .... الان يك هفته است از درد نتونستم از خونه برم بيرون ، ورزش كه سهله Wink

خلاصه بگم كه چشم و نظر بحثش جدا نيست و اتفاقاً كاملاً هم به اين مسئله ربط داره . واگرنه خب اگر به اين مسئله اعتقادي ندارين به همه بگين لاتاري برنده شدين ، خودتون هم به زحمت نندازين كه هي بخواين فكر كنيد . هيچ چيزي هم گفتنش از اين كه لاتاري برنده شدم راحت تر نيست .
مامان سايه من حرف شما رو قبول دارم و نميگم ماجراي انرژي منفي صحيح نيست اما اين دليل نگفتن هست و مثل ١٠٠٠ دليل ديگه اي كه شايد براي هر كس متفاوت باشه و انرژي منفي و چشم زدن و اينجور چيزا يكي از اون دلايل باشه ، اما بيايم ببينيم حالا كه به هر دليلي نميگيم ، پس در برابر اذهان كنجكاو چه چيزي بگيم كه هم منطقي به نظر بياد
پاسخ
ببخشید پروا جون میام وسط حرفتون من 2ساله تو عقدم و همه هی ازم میپرسن پس کی میری خونه خودت تا حدودی هم بعضی ها میدونن که من میخوام برم و از دستی این سوال هارو میپرسن اما من با خنده برمیگردم بهشون میگم مگه جای شما تنگ شده یا اوه حالا مردم این همه سال بچه هاشون تو عقدن چیزی نشده و جوابی که البته بیشتر مواقع میدم اینه که بحث و خیلی ماهرانه عوض میکنم . شاید برخودم بی ادبی باشه اما به اونا ربطی نداره و بالاخره اگه بخوام میفهمن . منم با مبحث چشم زدن خیلی موافقم و مطمئنم که ادما اگه بخوان بد چپت میکنن . و اینا دلایلی هستن برای اذهان کنجکاو . مردم هزارتا کار خودشون میکنن که شما حتی بوشم به دماغت نمیرسه اما تا به ما میرسن حس کنجکاویشون گل میکنه پس بهتره ندونن تا از شر نظرات احمقانه و بدون مدرکشون دور باشی و از شر این سوال که پس چی شد ؟ والا به خدا
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
معمولأ وقتی یکی از موضوع سر در میاره بقیهء افراد هم دیر یا زود میشنون که چه خبره! اونم با وسایل ارتباطی امروزی.
مخصوصأ که الان همه یه پا متخصص لاتاری هستن و تا میگی لاتاری تا آخرش زو برات توضیح میدن!! ما به یک سری گفتیمو به یک سری هم هنوز نگفتیم. ولی به امید خدا بعد از گرفتن ویزا بهشون میگیم.
به همین دلیل واینکه در نهایت برای من مهم نیست دیگران چه فکری در این مورد کنن برای من گفتن حقیقت ازهمه چی بهتره.
کیس نامبر: 2013AS39##، دو نفر، رویت قبولی: 1 می 2012 ، ارسال فرمها : 20 می با آرامکس، مصاحبه: w3 فوریه، آنکارا، برگه صورتی‌,کلیر ۸ می‌
پاسخ
من به شخصه به چشم خیلی معتقدم.نگید به کسی.من یه زن عمو دارم که رفت کانادا.ایشون 2بار بدجوری چشم زد به من گفت شلوارت چه خوشگله همون موقع شمع ریخت روش سوراخ شد .به خواهرم گفت دمپاییت چه قشنگه.خواهرم تا بلند شد با مخ خورد زمین چون دمپاییش پاره شدSmile)) این 2 نمونه اش بود.........
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
پاسخ
(2013-01-03 ساعت 15:56)ani_sheiton نوشته:  من به شخصه به چشم خیلی معتقدم.نگید به کسی.من یه زن عمو دارم که رفت کانادا.ایشون 2بار بدجوری چشم زد به من گفت شلوارت چه خوشگله همون موقع شمع ریخت روش سوراخ شد .به خواهرم گفت دمپاییت چه قشنگه.خواهرم تا بلند شد با مخ خورد زمین چون دمپاییش پاره شدSmile)) این 2 نمونه اش بود.........

Big GrinBig GrinBig Grin خیلیی باحال بوددد ترکیدم از خنده ه ه ه ه ه :-)))))))))))))))Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

پاسخ
ببینید بچه ها خیلی خوبه که ادم به هرکسی نگه که برنده شده. چون منم به چشم اعتقاد دارم ولی نه در حد زیاد. ولی بعضی مواقع کاری از دستت بر نمیاد. مثلا من یه دوستی دارم که از زمان پیش دانشگاهی باهاش همکلاس بودم و هروقت تو هر امتحان بهش میگفتم این درسو قبول میشم همون درسو که خوب هم امتحان داده بودمو میافتادم و برعکس. و تا الان که 14 سال از دوستیمون میگذره موارد زیادی بوده که ثابت کرده که چشمش خیلی شوره. نمیدونم از کجا فهمید که من برنده شدم. من تنها از چشم اون میترسم. یا مثلا مادر زنم که فهمید تمامی اهل فامیل و حوالی محل کارش که تجریشه همه فهمیدن حتی تاکسی خطی های تجریش. اینو از اونجا میگم که یکروز یکی از تاکسیها که همسرم اونو نمیشناخت بهش گفت ااااا شما دختر خانوم... هستی که شوهرت لاتاری برده؟ یا مادر خودم که اصالتا کرمانیه و الان میدونم نصف شهر کرمان میدونند من برنده شدم. با این تفاسیر خدا بخیر کنه ...
و در نهایت اینو بگم که کاریو که خدا بخواد انجام بده برای کسی هیچکس نمیتونه جلوی اون کارو بگیره و برعکس. من به این مورد خیلی بیشتر اعتقاد دارم تا چشم یا انرژی منفی. هر وقت احساس میکنید در معرض چشم کسی یا کسانی هستید سوره فلق و ناس و حمد رو باهم بخونید و البته اگه اعتقاد دارید. البته اگه ترجمه خوانده بشه فکر کنم موثر تر باشه. به امید روزی که همه کلیرنس بشن. چه سفید و چه ابی.
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
پاسخ
(2013-01-02 ساعت 22:46)امیر مهاجر نوشته:  میتونیم بگیم از طریق یک شرکت ویزای کاری گرفتم.
اینجوری کسی هم دنبال دانشگاهی نمیگرده.
اگر هم گفتند کدام شرکت میگیم حضور ذهن ندارم اسمش سخت بود! همین!
دوستم تو اون شرکت آشنا داشت!
میپرسند چطور ویزا گرفتید؟ چجوری قبول کردند؟!
ما هم میگیم. رزومه کاری خوب ارائه دادیم! شرکت معتبری هم بود و خلاصه خیلی سخته ولی ما هم خیلی خفن بودیم!

من تو فامیل و دوستای نزدیک که نمیتونم چیزی جز برنده شدن تو لاتری بگم چون الان 1سری ها میدونن و دیگه نمیشه دروغ گفت چون خیلی زشته!
منم به انرژی اعتقاد دارم اما به قول آقا فریدون، به قدرت خدا بیشتر از همه چی اعتماد دارم و ازش میخوام خودش مثل همیشه کمکم کنه و هوامو داشته باشه، مطمئناً هیچ قدرتی بالاتر از قدرت اون نیست، پس خیالمون راحت Smile
اما تو شرکت، اگه بتونم میخوام بگم عموم برام دعوتنامه فرستاده و میخوام برم پیشش و اگه بتونم کار گیر بیارم اونجا میمونم وگرنه که برمیگردم! اینطوری کمتر دلشون میسوزه Smile
اگه در مورد کار هم سوال کردن میگم یکی از آشناهامون اونجا شرکت داره و اگه بشه میرم پیش اون.
اگر ایرادی در روش کارم بگیرن که اگه ویزیتوری بری و برنگردی نمیشه کار کنیو واسه عموت هم بد میشه میگم من درست نمیدونم اما وکیل خودش همه کارا رو میکنه و خلاصه من نمیدونم 1 کاریش میکنم دیگه!
الان که اینا رو گفتم احساس کردم بهتره بگم عموم شرکت داره و از اون طریق اقدام کردم!!!
الان دقیق نمیدونم چی کار میکنم اما تا فروردین سال دیگه ایشالا تصمیم میگیرم!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
نگفتن قضیه باعث میشه که هی مورد سوال قرار نگیری واسترس شما به دیگران وبر عکس منتقل نشه.چون انتظار خودش طاقت فرساست حالا دیگران هم مرتب ازآدم سوال کنند سخت است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2013-01-03 ساعت 14:51)پروا نوشته:  
(2013-01-03 ساعت 00:34)امیر مهاجر نوشته:  
بحث رو ادامه بديد لطفا

البته بلا نسبت شما. Wink

اين مسئله ويزا گرفتن انقدر مهمه براي همه كه فكر نكنم بشه با پيچوندن حل بشه Smile) من دنبال جواب هاي اصولي هستم ، الان ويزايي كه شركت برامون گرفته رو ميتونيد واضح تر توضيح بديد كه يك شركت چطوري براي ويزا اقدام ميكند؟

(2013-01-03 ساعت 01:01)sayeh_m نوشته:  امير جان همون طوفانه مهمه كه ميزنه لت و پارت ميكنه Wink

مامان سايه من حرف شما رو قبول دارم و نميگم ماجراي انرژي منفي صحيح نيست اما اين دليل نگفتن هست و مثل ١٠٠٠ دليل ديگه اي كه شايد براي هر كس متفاوت باشه و انرژي منفي و چشم زدن و اينجور چيزا يكي از اون دلايل باشه ، اما بيايم ببينيم حالا كه به هر دليلي نميگيم ، پس در برابر اذهان كنجكاو چه چيزي بگيم كه هم منطقي به نظر بياد
با سلام خدمت دوستان
والا من به هیچ احدی از خانواده نگفتم چه خانواده خودم چه خانواده شوهرم نه به خاطر چشم و این چیزا که بازم مطلب قابل توجهی هست بیشتر به این خاطر که حوصله ندارم یک کاره بیکاره هی بپرسن "پس چی شد کی میرید کجا میرید کار رو چی کار میکنین مدرسه بچه ها چی زبان چی این چی اون چی . . . و هزار سوال دیگه که خودمون هم جواباشو نمیدونیم!"حتی خونه صحبت هم که میکنیم خیلی برای بچه ها توضیح نمیدیم و اسم کشور رو نمیاریم چون حدس میزنم که پسر کوچیکم که 8 سالشه دسته گل آب بده و نا خواسته بگه به فامیل و چون همسرم میخواد از بیمه بیکاری استفاده کنه (البته اگه بشه!!) به هیچ عنوان به همکار ها هم که نگفته". قابل توجه دوستان میشه برای 2 سال از بیمه بیکاری در صورت اعلام عدم نیاز از طرف کار فرما استفاده کرد " وقتی بخوایم بریم و همه کارا انجام شده باشه دیگه مادر یا پدر قبول میکنن که بریم . منم موافقم که گفته نشه از طریق لاتاری مهاجرت میکنیم برای رفتن فکر کنم بهترین دلیلی که میشه آورد اینه که بگیم یه پیشنهاد کاری شده و ما هم قبول کردیم البته همسر من کارش طوریه که ماموریت خارج از کشور زیاد میره و پیشنهاد کاری قابل قبول دوست و فامیله
بهر حال امیدوارم از فرصت داده شده نهایت استفاده رو ببریم و یه مطلب دیگه: اینو از صمیم قلبم میگم همه افراد برنده حتما کار خیری انجام دادن که خدا با دادن این فرصت جبرانش کرده Smile از خوبی کردن هیچکس ضرر نمیکنه
موفق باشین

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان