کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
ميشه وكيلتون در امريكا را به من هم معرفي كنيد؟؟؟؟
آخه وكيلها بدون پول جواب نمي دن
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، msar
سلام به همگی:
من پارسال برای بار دوم برای رفتم امریکا ویزای توریستی داشتم بار اول 15 روز موندم ولی بار دوم به دلیل اشتباه و مسلط نبودن زبان توی فرودگاه راهو اشتباه رفتم و خلاصه به پرواز دوم نرسیدم بدش هم باز به دلیل اشنا نبودن به مقررات از گینی رد شدم که نباید میشدم و پلیس امریکا منو بازداشت کرد و از فرودگاه فرانکفورت منو برگردوند

حالا می خوام بدونم توی پرونده من چه چیزی برای من نوشتن اگه کسی پیشنهاد یا راهی به ذهنش میرسه من منتظر جوابم
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، lili_1971 ، زری وحدتی ، msar
دوستان این اولین پست من تو این فوروم هست

من برای 2 3 هفته دیگه از دبی وقت گرفتم، اما هنوز مدارک که ثابت کنه بر می گردم به همراه ندارم. می خواهم نامه از محل کار و سند خونه و گردش حساب بانکی را ببرم.
آیا باید سند خونه را ترجمه کنم؟ راهش چیه؟
همچنین صورتحساب از بانک چه جوری بگیرم؟
در ضمن آیا لازم هست که مثلا برای ماشینم هم سند ارایه کنم ایا ارزشی داره؟

متشکر می شم اگه دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.
پاسخ
دوست عزیز خیلی متشکرم از راهنماییت،
من در حال حاضر پول زیادی توی حسابم ندارم اما سالهای گذشته حسابم گردشش زیاد بوده. بعد هم من چند تا حساب مختلف بانکی دارم که از هر کدوم یه دوره ای استفاده می کردم. به هر حال اینها را می خواهم ترجمه کنم، اما نمی دونم مراحلش چیه
یعنی برم از بانک چی بخواهم؟ بعد اون چیزی که از بانک می گیرم را کجا ببرم؟ اگه ممکنه اینها را بهم بگین که مراحل را یاد بگیرم.

مدرکم را آزاد کردم همراه خودم می برم ولی ارائه نمی دم، اگه خواست می دهم.

مجرد هم هستم!
پاسخ
من خودم تجربه ای ندارم و تازه 2 هفته دیگه وقت دارم برای مصاحبه توی دبی، ولی به سفارت email زدم و سوال کردم که آیا برای ویزای توریستی دعوتنامه لازم هست که جواب دادند ویزای توریستی دعوتنامه نمی خواهد بنابراین تعجبی نداره اگر ازتون دعوت نامه نخواستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، حاجی واشنگتن ، msar
سلام دوستان عزیر
میخواستم بدونم برای ویزای توریستی باید گردش حساب بانکی رو ارائه بدم یا اخرین موجودی
لطفا مرا راهنمایی کنید
پاسخ
من پارسال برای مادرم دعوتنامه فرستام و او به دبی رفت و ویزا گرفت. افسر مصاحبه کننده هیچ کدام از مدارک مادرم را نگاه نکرد و وقتی مادرم ازش پرسید که چرا نگاه نمیکنید گفت که نیازی نیست. چون ما قبلا تحقیقاتمون رو میکنیم و زمان مصاحبه میدونیم که باید ویزا بدیم یا نه. او حتی مشخصات و محل کار و درآمد من را هم بدون دیدن مدارک میدانست. چون وقتی دعوت کننده شماره ملی خودش را برای آنها میفرستد آنها به تمامی اطلاعات او دسترسی پیدا میکنند. بنابراین وقتی افسران تصمیم میگیرند که با توجه به شرایط مصاحبه کننده و یا دعوت کننده به او ویزا ندهند الکی یک چیزی را بهانه میکنند و مثلا میگویند که سرمایه شما کافی نیست و یا ما مطمئن نیستیم که شما برمیگردید.
پاسخ
با سلام براي گرفتن ويزاي توريستي چه اقدامي رو بايد انجام داد. از راهنمايي تان خيلي ممنون ميشوم
پاسخ
(2009-10-19 ساعت 04:03)هديه نوشته:  با سلام براي گرفتن ويزاي توريستي چه اقدامي رو بايد انجام داد. از راهنمايي تان خيلي ممنون ميشوم

فایل پیوست رو مطالعه کنید

فایل‌های پیوست
.pdf   B2 Visa Guide.pdf (اندازه 103.06 KB / تعداد دانلود: 1,111)
2010AS3xxx
پاسخ
با سلام ،
پدر و مادرم براي ويزاي توريستي آمريكا جهت ديدن اقوامشان مي خواهند اقدام كنند،
اكنون براي ديدن برادرم به لندن (انگلستان) رفتند ، آيا مي توانند از سفارت آمريكا در لندن اقدام به ويزاي توريستي براي آمريكا كنند يا فقط بايد به سفارت آمريكا در تركيه يا دبي يا قبرس اقدام كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: jamshid8765 ، زری وحدتی ، msar
(2009-11-18 ساعت 16:40)azadeh_h نوشته:  با سلام ،
پدر و مادرم براي ويزاي توريستي آمريكا جهت ديدن اقوامشان مي خواهند اقدام كنند،
اكنون براي ديدن برادرم به لندن (انگلستان) رفتند ، آيا مي توانند از سفارت آمريكا در لندن اقدام به ويزاي توريستي براي آمريكا كنند يا فقط بايد به سفارت آمريكا در تركيه يا دبي يا قبرس اقدام كنند.

بله هیچ مشکلی نداره از سفارت آمریکا در لندن اقدام کنند تازه امکان دادن ویزا شاید اونجا بهتر از دبی یا آنکارا باشه ولی در کل این میدونم که به این آسونی به کسی ویزا نمیدن حتی آگر فامیل درجه یک دعوتنامه داده باشه به هر حال موفق باشید:Rolleyes
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، زری وحدتی ، feidom30 ، msar
سلام من 25 سال و مجردم.از نظر مالی وسند برای bank statement اصلا مشکلی ندارم.وسابقه سفر به اماراتو دارم فقط.
آیا می تونم ویزای توریستی برای دیدار عمومبگیرم با تو جه به اینکه عموم و زن عموم ناشنوا هستند؟ آیا امتیازی محسوب میشه؟

خواهش می کنم سریع و دقیق جواب بدین.آیا کسی رو میشناسین که مجرد و جون ویزای توریستی گرفته باشه؟؟؟
پاسخ
فکر میکنم اگه وضع مالی عموتون تقریبا خوب باشه میتونه یه وکیل از اونجا بگیره و شرایط خودشون و شما رو برای وکیل بنویسه و وکیل بهترین راه سفر شما به آمریکا رو پیگیری میکنه.
فکر کنم با توجه به شرایط عموتون این بهترین راهه.
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: faxtis ، honareirani ، زری وحدتی ، msar
(2009-12-27 ساعت 00:28)faxtis نوشته:  سلام من 25 سال و مجردم.از نظر مالی وسند برای bank statement اصلا مشکلی ندارم.وسابقه سفر به اماراتو دارم فقط.
آیا می تونم ویزای توریستی برای دیدار عمومبگیرم با تو جه به اینکه عموم و زن عموم ناشنوا هستند؟ آیا امتیازی محسوب میشه؟

خواهش می کنم سریع و دقیق جواب بدین.آیا کسی رو میشناسین که مجرد و جون ویزای توریستی گرفته باشه؟؟؟

ببخشید نمیخوام نا امیدتون کنم ولی تو این شرایط ویزا به مادر و پدر مونا زارعی ندادند....فکر نکنم موفق بشی
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، amini2010 ، زری وحدتی ، msar
هشت تاپیک مربوط به ویزای توریستی با یکدیگر ادغام شدند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda_ch ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان