کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید خودرو
(2014-09-29 ساعت 10:01)soheilbadami نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 11:14)amirarsalan20 نوشته:  [quote='soheilbadami' pid='552733' dateline='1411882454']
[quote='amirarsalan20' pid='552519' dateline='1411800283']
حالا که نمی ارزه
یه زحمت بکش به من مختصر و مفید بگو چی بخرم با 6000 تا

خیلی چیزا ! ولی اگه یک سرچ کنی در همون کرگزلیست و محدوده قیمت بدی خیلی ماشینها میاد که میشه ایده گرفت. انتخاب ماشین خیلیش هم سلیقه هست ولی من اگر باشم حتما ماشین کم مایلیج میگیرم که آمریکایی هم نباشه ( البته اشتباه نشه من خیلی دوست دارمشون ولی باید بدونی چی میخری)
در کل برندهایی که میتونی بگیری اگه میخوای کم خرج و کم دردسر باشن و افت قیمت وحشتناک نداشته باشن میتونه شامل نیسان التیما /تویوتا کرولا/ کیا ریو / کیا اپتیما/هاندیی النترا / هاندا سیویک/ شوی ملیبو و اینا باشن ولی اگر مایلیج بالا تر باشه و مثلا 120 روش باشه به هاندا و نیسان میتونی اعتماد کنی. البته همونها هم نباید خسته باشن به اصطلاح. از داخل ماشین میتونی متوجه طرز نگهداریش و خسته بودنش بشی.توضیحات بیشترشو توی این تاپیک یا تاپیک دیگه گذاشتم در حد اطلاعاتم.

ممنونم از راهنمایت مهربون
2014ASx1xx ابوظبی، 1 نفر، یکضرب،
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، taherifar ، radman87
(2014-09-28 ساعت 10:06)soheilbadami نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 00:37)yami نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 21:45)rainbow21 نوشته:  دوستان با 5000 هزاردلار چي ميشه خريد
حتما ژاپني باشه

اگه میخوای نگه داری، به نظر من فقط هوندا و سوبارو! (کیفیت قطعات: به نظر من بی نظیــــر!!)
سوبرو 5 هزار دلاری ام هست ؟ منم میخواما Smile واقعا عالیه ولی

ازین مدل قدیمیهاش مدل اوت بک فکر کنم باشه یا همچین چیزی ممکنه پیدا بشه! البته باید چیزی در حد دست یک پیرزنی بوده و میرفته کلیسا میومده.
خودم شدید دنبالشم. هر وقت تو مال و پارکینگ میبینم پیرزنی پیرمردی داره از همچین سوبارویی پیاده میشه میرم سام علیک میکنم و کارتم رو میدم و میگم:

من یکی از اینا داشتم و خیلی دوستش میداشتم و هزاران خاطره باهاش داشتم. دزدیدن و داغش به دلم موند!!
اگه یک روزی بخواهید اینو بفروشید به من خبر بدید تا خاطراتم زنده بشه.

انصافا اونا هم خیلی باهام همدردی میکنن ولی خوب تا حالا کسی زنگ نزده از بینشون که بیا ماشین فروشی هست Smile

البته دو تا استرس دارم. یکی اینه که از یک نفر دو بار بپرسم و بگه دو ساله هنوز نتونستی خاطرات گم شده تو پیدا کنی!؟
و دوم اینکه حتی نتونم جای باز کردن درب باک بنزینش رو پیدا کنم و موقع خریدن طرف بگه اینجوری باهاش خاطره داشتی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a ، mohsenmb ، taherifar ، Danoosh ، nora-nora ، Sam-90 ، radman87 ، Rock
سلام دوستان عزیز من فوریه برای چند ماه برمیگردم ایران و قصد دارم ماشینم رو بفروشم چون پارکینگ ندارم و اگه اینجا بمونه منتقل میکنند پارکینگ و .....
ایسوزو - suv- 2004 - مشکی - وضعیت اکسلنت و عالی - اجازه تست هم داده میشه :-) - مایلج هم 124000
میتونید پیغام بدارید یا با ایمیل من درتماس باشین m_mohammady82@yahoo.com
ضمناً من کالیفرنیا - ارواین هستم
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، radman87
سلام دوستان
ممنون میشم یه مقایسه اجمالی از نظر کیفیت قطعات از لحاظ خرابی ، مصرف سوخت، دستمزد تعمیر و قیمت قطعات مصرفی و کلی ،بازار متقاضی و شرایط بیمه و مالیات و یا هر خرج اضافی دیگه ایی برای ماشین حدود 4000 4500 دلار بین برند های تویوتا ،هیوندا، مزدا، هوندا، سوبارو بفرمایید؟!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
پاسخ
تشکر کنندگان: radman87
(2015-01-05 ساعت 06:07)p.arsa نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم یه مقایسه اجمالی از نظر کیفیت قطعات از لحاظ خرابی ، مصرف سوخت، دستمزد تعمیر و قیمت قطعات مصرفی و کلی ،بازار متقاضی و شرایط بیمه و مالیات و یا هر خرج اضافی دیگه ایی برای ماشین حدود 4000 4500 دلار بین برند های تویوتا ،هیوندا، مزدا، هوندا، سوبارو بفرمایید؟!

سوبارو تمیز و بی عیب بعید میدونم اصلا بتونی پیدا کنی. مگر مدلی عجیب غریب باشه که اونم مشکل تعمیر و لوازم یدکی پیدا میکنه.
تویوتا و هوندا هم پیدا کردن خوبش به شانست مونده به اون پول.
مزدا خوبش پیدا میشه مثلا مزدا 3 تمیز.
هیوندا رو هم قاطی اینا نکنیم چون اون دیگه میره تو لیست ماشینهای کره ای.
اما بهرحال یک ماشین کره ای بی عیب و نقص و تمیز و مدل بالا بهتر از یک ماشین ژاپنی خیلی داغون و با ایراد هست.
اگه یک تویوتا کرولا تمیز پیدا کردی، درنگ نکن!
پاسخ
تشکر کنندگان: p.arsa ، mohsenmb ، radman87 ، ho_tasha
(2015-01-05 ساعت 07:05)yami نوشته:  

سوبارو تمیز و بی عیب بعید میدونم اصلا بتونی پیدا کنی. مگر مدلی عجیب غریب باشه که اونم مشکل تعمیر و لوازم یدکی پیدا میکنه.
تویوتا و هوندا هم پیدا کردن خوبش به شانست مونده به اون پول.
مزدا خوبش پیدا میشه مثلا مزدا 3 تمیز.
هیوندا رو هم قاطی اینا نکنیم چون اون دیگه میره تو لیست ماشینهای کره ای.
اما بهرحال یک ماشین کره ای بی عیب و نقص و تمیز و مدل بالا بهتر از یک ماشین ژاپنی خیلی داغون و با ایراد هست.
اگه یک تویوتا کرولا تمیز پیدا کردی، درنگ نکن!
سلام
ممنون دوست عزیز! والا خودم یکمی از ماشین سرم میشه! کرولا رو واقعا قبول دارم! مزدا هم داشتم. ماشین خوبیه! هیوندا هم بالاخره خرابی داره و در حد متوسطه! ولی در مورد هوندا و سوبارو اصلا نمیدونم! ازلحاظ کیفیت در مقایسه با تویوتا و مزدا چجوریه؟
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
پاسخ
تشکر کنندگان:
ماشین دست دوم هر کدامش به قیمت مناسب و کیفیت عالی پیدا کردی بخر.
من الان یک ماهه هیچ کدامش رو پیدا نکردم.
مردم قیمتهای فضایی میدن تو کریگز لیست.
اگه نو میخوای بخری... اول بنظر من سوبارو اما گرونه.
بعد هوندا اما امار سرقتش بالاست.
بعد تویوتا و آخرش مزدا.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، p.arsa ، nora-nora ، moqadam ، radman87

شما در این رنج قیمت انتخاب چندانی که ندارید و باید ماشین مایلج بالا بگیرید در اینصورت به سوبورو و هوندا میشه اعتماد کرد (به نسبت ) و باید دقت کرد که سالم باشن که در این قیمتها به سختی پیدا میشه.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، behfaza ، radman87
سلام دوستان میشه درباره وام خودرو کمی توضیح بدین؟
سودش؟میزان وام؟چه مدت طول میکشه تا اقصاتش تموم شه؟چه مدت میشه وامو گرفت؟تا چه سقفیه وامش؟
ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
دوستان میشه نگاهی به این PORSCHEها بندازی.
http://orangecounty.craigslist.org/cto/4819331321.html
http://orangecounty.craigslist.org/cto/4797231687.html
http://orangecounty.craigslist.org/cto/4814143711.html
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-01-09 ساعت 00:44)biparva نوشته:  سلام دوستان میشه درباره وام خودرو کمی توضیح بدین؟
سودش؟میزان وام؟چه مدت طول میکشه تا اقصاتش تموم شه؟چه مدت میشه وامو گرفت؟تا چه سقفیه وامش؟
ممنون میشم جواب بدید

سلام در رابطه با فاینانس (تو دالاس) نیاز داشتین پیام خصوصی بدین تا معرفیتون کنم ضرر نداره باهاش مشورت کنین
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: امین 13
.

من اینجا یک مطلبی نوشتم الان. چون نمیدونم تکرارش مجاز هست یا نه، لینکش رو میذارم

http://www.mohajersara.com/thread-4196-p...#pid572344

.
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، moqadam
سلام

بهترین حالت خرید ماشین واسه یه مهاجر با 4000, 5000 دلار چی‌ هست؟

ماشین صفر رو لیز کنم سه ساله بهتره یا یه پول پیش بدم و باقی‌ رو قسطی بدم ؟

ماشین دست دوم رو ترجیح میدم یه جا نقد نخرم مگر مطمئن باشم دو برابرش رو نباید در تعمیرگاه خرج کنم

می‌شه دوستان منو راهنمای کنند ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، ho_tasha
(2015-06-13 ساعت 00:05)lake merit نوشته:  سلام

بهترین حالت خرید ماشین واسه یه مهاجر با 4000, 5000 دلار چی‌ هست؟

ماشین صفر رو لیز کنم سه ساله بهتره یا یه پول پیش بدم و باقی‌ رو قسطی بدم ؟

ماشین دست دوم رو ترجیح میدم یه جا نقد نخرم مگر مطمئن باشم دو برابرش رو نباید در تعمیرگاه خرج کنم

می‌شه دوستان منو راهنمای کنند ؟
به نظر من پول پیش بدید ماشین 14-15 هزار دلاری بردارید بهتره
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: lake merit
از دوستان اگر در هیوستون ماشین تمیز حدود 5000 تا داره لطفا خبر بده.
F2Aبازمانده لاتاری 2014, ارسال مدارک Oct 2014, تاریخ Priority date: 27 Oct 2014 , اپرو: 11March 2015, دریافت کیس نامبرو اینویس نامبر(تلفنی) :2015june10 ، تکمیل فرم 261: 2015july07 , دریافت ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر: 15July2015 , پرداخت 120$: 2015 21July ، دریافت ایمیل پرداخت 325$: 22July 2015 و پرداخت 325$: 26July2015، تکمیل فرم 260: 2015Aug05
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان