کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید خودرو
دوستان اين جريان بيمه ماشين چيه كه به ترجمه كردنش اشاره شد ؟ اگه ميشه براي من توضيح بديد

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-03 ساعت 15:11)milad_magnet نوشته:  دوستان اين جريان بيمه ماشين چيه كه به ترجمه كردنش اشاره شد ؟ اگه ميشه براي من توضيح بديد

اين سوال منم هست اگه دوستان محبت كنن توضيح بدن ممنون ميشم
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 17:07)Interuniversal نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 15:11)milad_magnet نوشته:  دوستان اين جريان بيمه ماشين چيه كه به ترجمه كردنش اشاره شد ؟ اگه ميشه براي من توضيح بديد

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 17:07)Interuniversal نوشته:  

اين سوال منم هست اگه دوستان محبت كنن توضيح بدن ممنون ميشم

چیز خاصی نیست. شما تشریف می برید سوابق بیمه خودرو رو از شرکتهای بیمه تان می گیرید و ترجمه می کنید و با خود به آمریکا می آورید.
بعضی از شرکتهای بیمه آمریکایی با توجه به این سوابق ، رو بیمه خودرو به شما تخفیف می دهند.
البته من شنیدم که نباید هیچ فاصله ای بیش از ۶ ماه ، بین آخرین تاریخ بیمه و خرید خودرو تو آمریکا باشد. تا این سوابق مورد قبول شرکتهای بیمه قرار بگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، Interuniversal ، lighthouse ، PNM
چیز خاصی نیست. شما تشریف می برید سوابق بیمه خودرو رو از شرکتهای بیمه تان می گیرید و ترجمه می کنید و با خود به آمریکا می آورید.
بعضی از شرکتهای بیمه آمریکایی با توجه به این سوابق ، رو بیمه خودرو به شما تخفیف می دهند.
البته من شنیدم که نباید هیچ فاصله ای بیش از ۶ ماه ، بین آخرین تاریخ بیمه و خرید خودرو تو آمریکا باشد. تا این سوابق مورد قبول شرکتهای بیمه قرار بگیره.
[/quote]

با توجه به حرف شما يعني اخرين بيمه نامه اي رو كه به اسممون هست و ترجمه كنيم و با خودمون ببريم،حالا اين تخفيف زياده؟
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2015-08-07 ساعت 11:31)Interuniversal نوشته:  چیز خاصی نیست. شما تشریف می برید سوابق بیمه خودرو رو از شرکتهای بیمه تان می گیرید و ترجمه می کنید و با خود به آمریکا می آورید.

با توجه به حرف شما يعني اخرين بيمه نامه اي رو كه به اسممون هست و ترجمه كنيم و با خودمون ببريم،حالا اين تخفيف زياده؟
[/quote]
دوست عزیز
من گفتم سوابق بیمه ، نگفتم که بیمه نامه
سوابق بیمه رو باید از دفتر مرکزی بیمه طی یک نامه دریافت کنید. ترجمه بیمه نامه ارزشی ندارد.
شما همه سوابق بیمه خودرو رو ترجمه کنید و با خود بیاورید. ولی آنطور که من شنیدم سوابق بیمه ای که فاصله بیش از ۶ ماه بینشان باشد رو قبول نمی کنند.
انتظار تخفیف زیاد نداشته باشید . بیشتر شرکتها این سوابق رو قبول نمی کنند چون اصلا گواهی نامه رانندگی ایران رو قبول ندارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، Interuniversal
سلام من گواهینامه رانندگی بین‌المللی دارم یه ماشین خریدم حالا موقع پلاک زدن میگن حتما باید گواهینامه همین جارو داشته باشی دوستان عزیز راهکاری دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
(2015-08-14 ساعت 01:47)arzansaray نوشته:  سلام من گواهینامه رانندگی بین‌المللی دارم یه ماشین خریدم حالا موقع پلاک زدن میگن حتما باید گواهینامه همین جارو داشته باشی دوستان عزیز راهکاری دارید؟

کجا هستید ؟
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان:
نوامبر راهی لوس انجلس هستم....یه ماشین کارکرده نرمال قیمت پایین برای شروع میخام که فقط از عهده کارام بر بیام مقصدم کالیفرنیاس....چی بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ماشین های ژاپنی (تویوتا، هوندا، مزدا) و کره ای (کیا و هیوندا) معمولا کم خرج و با دوامن. به نظر من برای شروع سراغ SUV (شاسی بلند) نروید چو علاوه برقیمت، معمولا مصرف و مخارجشون بالاتر هست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-02 ساعت 20:49)جهان20 نوشته:  دوستان کسی میدونه ایادرسته ماشینی رو بخریم که قسطش پرداخت نشده و بانک برداشته حالا میخوان بفروشنش کسی میدونه جریان این ماشینها به چه صورته؟مرسی

شما چه ماشین (و چه خونه) ای که بانک مصادره کرده باشه رو میتونید بخرید و مشکلی نداره فقط قبلش سوابقش رو بگیرید ببینید غیر از بدهی به بانک بدهی مالیات و بیمه و... نداشته باشه (مخصوصا خونه).
پاسخ
تشکر کنندگان:
aayaa baraaye kharide khodro site khaassi hast ke khodrohaaye daste do ro neshoon bede va beshe be site etemaad kard?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اگر كسي در اتلانتا براي خريد ماشين احتياج به كمك داره من يك ديلر ايراني ميشناسم كه ميتونه بهش كمك كنه خودم گرفتم راضيم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 05:33)mahdidallas نوشته:  aayaa baraaye kharide khodro site khaassi hast ke khodrohaaye daste do ro neshoon bede va beshe be site etemaad kard?

بله کریگز لیست و ای- بِی هستند. مخصوصا کریگز لیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahidbaq
(2015-08-18 ساعت 12:17)meri2400 نوشته:  نوامبر راهی لوس انجلس هستم....یه ماشین کارکرده نرمال قیمت پایین برای شروع میخام که فقط از عهده کارام بر بیام مقصدم کالیفرنیاس....چی بگیرم؟

ماشین های ژاپنی (تویوتا، هوندا، مزدا) و کره ای (هیوندا، کیا)، معمولا کم خرج و کم مصرفن و برای شروع خوبن. SUV (شاسی بلند) ها یکم هزینشون بیشتره.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان