کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید خودرو
دوستان گلم
ميشه يك نفر قدم به قدم مراحل خريد ماشين نو رو توضيح بده
فرض كنيد من با پول نقد تو دستم امروز پامو گذاشتم خاك پاك آمريكا و ميخوام يك تويوتا كمري نو بخرم كجا بايد برم چه كاري بايد بكنم و .....
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mehdiii
(2012-06-18 ساعت 00:06)armanbala نوشته:  دوستان گلم
فرض كنيد من با پول نقد تو دستم امروز پامو گذاشتم خاك پاك آمريكا و ميخوام يك تويوتا كمري نو بخرم كجا بايد برم چه كاري بايد بكنم و .....

اولا خرید ماشین نو زیاد معقول نیست! اونقدر ماشینهای رنگ و وارنگ اینجا خواهید دید که به سرعت این ماشین دلتون رو خواهد زد! افت قیمتشم که شدیده. کلا ماشین نو خریدن به درد کسی میخوره که میخواد یک ده دوازده سالی نگهش داره.
شما تشریف میبری از نمایندگیها (لزومی نداره حتما مال تویوتا باشه! ممکنه مال کیا هم تویوتا نو بفروشه) ها قیمت میگیرن. هر کدوم بهتر بود، پول نقد میدین و همونجا براتون یک پلاک کاغذی پرینت میکنه و میزنه رو ماشین. ببرین ماشین رو خونه و حالش رو ببرین تا اینکه پلاک اصلی هم بهمراه سند ماشین با پست میاد خونه.
(2012-05-29 ساعت 23:13)shahin 93 نوشته:  سلام دوستان من عشق ماشین هستم و می‌خوام بین ۲۰۰ تا ۴۰۰هزار دلار واسه ماشین بذارم!! می‌خواستم نظر بقیه چیه؟ من چه ماشینی بخرم فراری یا لامبورگینی اونتدر=Aventador؟ یا ماشین دیگه ئ‌‌ توصیه می‌کنن دوستان ؟ شاید دوستان بگن که خوب نیست گذاشتن همچنین پولی روی ماشین اما من از نظر مالی هیچ مشکلی‌ ندارم خدارو شکر و عشق ماشین هستم، منتظر جواب دوستان هستم.

ببین شاهین داری شلوغی میکنی هااا!!! Big GrinBig Grin کلا تریپ سر به سر گذاشتن مهاجرسرا و غیره ذالک!
کسی که همچین پولی میخواد واسه ماشین خرج کنه، اولا میدونه که چی میخواد بخره! (چیزی جز رولزرویس و ماسراتی و لامبورگینی نمیشه خرید!) ثانیا اگه سوال هم داشته باشه میره در فورام ماشین بازها میپرسه!! نه ویزا بازها!!
بهرحال صرفا جهت اطلاع حضور انورتون عارضم که با اون پول من یک کیا سورنتو میخرم (!!!) بهمراه یک خونه و یک هواپیما شخصی و یک قایق درجه یک و چند تا هم ازین مانکنها رو که گشت ارشاد بهش حساسه استخدام میکنم برای امورات قایقم!! (مثل اونی که تو فیلمها نشون میده که وسط اقیانوس رو قایق روی صندلی راحتی دارن آبمیوه بستی که توش چتر داره میخورن!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: zaherbin ، vroom ، mavarfan ، laili ، rs232 ، armanbala ، shahin 93 ، mml ، mehdiii ، outlaw ، mirman ، amir0_0amir ، mohamad92 ، Interuniversal ، Leo.faridar
عباس آقا! کلا به خاطر افت قیمت شدید من به هیچ وجه به ماشین نو اعتقادی ندارم! لامصب آدم شش ماه سالی یک بار یک ماشین تازه دلش میخواد. از برکت craigslist هم اگه وارد به فنی ماشین باشین ماشین خوب رو با قیمت خوب میتونین مستقیم از فروشنده بخرین و تو تایتل هم قیمت رو خیلی کمتر بزنین تا مالیات کمتر بدین!! مثلا بزنین 500 دولار. کی به کیه؟
به به ... آقا دیگه شما اختیار داری. من منتظر آق شاهینم که پوله رو بیاره قایقه رو بخریم. پرسنلی که گفتم در حال استخدامن! قراره برن تست پزشکی!!
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، zaherbin ، mavarfan ، shahin 93 ، mml ، mehdiii ، مانترا ، amir0_0amir
دوستان عزيزم
از اينهمه لطف سپاسگزارم
راستش نكته مهم براي من اين هست كه براي كسي كه در آمريكا هست داشتن يك ماشين براي هر نفر ضروري است بنابر اين من اولين ماشيني را كه ميخرم در حقيقت ماشين دومم هست چون عشق suv هستم و وضعيتم كه ثابت شد به عنوان ماشين اول ميخوام يك شاسي بلند ميگيرم بنابر اين تصميم گرفتم اولين ماشين كه در حقيقت ماشين دوم و براي استفاده همسر محترمم ميباشد را نو بگيرم چون معمولا ماشين دوم را هميشه نگه داشتم اميدوارم اين استدلالم صحيح باشد
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، zaherbin ، MPU ، **USA**
(2012-06-18 ساعت 01:31)yami نوشته:  
(2012-06-18 ساعت 00:06)armanbala نوشته:  دوستان گلم

اولا خرید ماشین نو زیاد معقول نیست! اونقدر ماشینهای رنگ و وارنگ اینجا خواهید دید که به سرعت این ماشین دلتون رو خواهد زد! افت قیمتشم که شدیده. کلا ماشین نو خریدن به درد کسی میخوره که میخواد یک ده دوازده سالی نگهش داره.
شما تشریف میبری از نمایندگیها (لزومی نداره حتما مال تویوتا باشه! ممکنه مال کیا هم تویوتا نو بفروشه) ها قیمت میگیرن. هر کدوم بهتر بود، پول نقد میدین و همونجا براتون یک پلاک کاغذی پرینت میکنه و میزنه رو ماشین. ببرین ماشین رو خونه و حالش رو ببرین تا اینکه پلاک اصلی هم بهمراه سند ماشین با پست میاد خونه.
(2012-05-29 ساعت 23:13)shahin 93 نوشته:  سلام دوستان من عشق ماشین هستم و می‌خوام بین ۲۰۰ تا ۴۰۰هزار دلار واسه ماشین بذارم!! می‌خواستم نظر بقیه چیه؟ من چه ماشینی بخرم فراری یا لامبورگینی اونتدر=Aventador؟ یا ماشین دیگه ئ‌‌ توصیه می‌کنن دوستان ؟ شاید دوستان بگن که خوب نیست گذاشتن همچنین پولی روی ماشین اما من از نظر مالی هیچ مشکلی‌ ندارم خدارو شکر و عشق ماشین هستم، منتظر جواب دوستان هستم.

ببین شاهین داری شلوغی میکنی هااا!!! Big GrinBig Grin کلا تریپ سر به سر گذاشتن مهاجرسرا و غیره ذالک!
کسی که همچین پولی میخواد واسه ماشین خرج کنه، اولا میدونه که چی میخواد بخره! (چیزی جز رولزرویس و ماسراتی و لامبورگینی نمیشه خرید!) ثانیا اگه سوال هم داشته باشه میره در فورام ماشین بازها میپرسه!! نه ویزا بازها!!
بهرحال صرفا جهت اطلاع حضور انورتون عارضم که با اون پول من یک کیا سورنتو میخرم (!!!) بهمراه یک خونه و یک هواپیما شخصی و یک قایق درجه یک و چند تا هم ازین مانکنها رو که گشت ارشاد بهش حساسه استخدام میکنم برای امورات قایقم!! (مثل اونی که تو فیلمها نشون میده که وسط اقیانوس رو قایق روی صندلی راحتی دارن آبمیوه بستی که توش چتر داره میخورن!!)
دوست عزیز سربسر نذاشتم جدی گفتم والا من خودم که همچنین پولی ندارم .. بابام پولش زیادی کرده گفت ۳میلیون دلار بت میدم هر غلطی خواستی‌ بکنی‌ Smile من بیشتر خواستم اما حالا فعلا همنقد قانعم  ولی‌ باید پول واسه بیسینس و خونهٔ بزرگم کنار بذارم بدم من جای دیگه نمیشناسم که اطلاعات خوبی در مورد آمریکا باشه واسه همین خواستم نظر دوستانو بدونم . ممنون واسه جواب ..ولی‌ من نظرم روی لامبورگینی اونتدر هستش. کشتیو دخترم لازم ندارم  هواپیمام ترجیحا با عمومی میرم :د 

بعدم اینجا فروم خرید ماشین دوست عزیز توجه کنید لطفا Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiii
خلاصه در خرج کردنش چه خودتون چه بابای گرامی مشکلی داشتین ما همگی اینجا در خدمتیم...
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، shahin 93
دوستان من عاشق این خودروهای muscular آمریکایی هستم و توی ایرانم چند باری فکر خریدش رو کردم ولی مصرفش کاملا بالاس حالا میخواستم بدون کسی چیزی در مورد این مایشنا میدونه؟؟؟من خودم سرچ میکردم دیدم میشه با 3000 تا یه چیز خوب گرفت !

فقط یه سوال یکی میگفت قیمت بیمه ماشین توی آمریکا دو برابره قیمت خوده خودرو درسته این؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-21 ساعت 00:19)yami نوشته:  خلاصه در خرج کردنش چه خودتون چه بابای گرامی مشکلی داشتین ما همگی اینجا در خدمتیم...

ههههههییییییییییییییییییییییییییییییی
SadSadSadSadSad
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamad92
(2012-06-21 ساعت 00:25)wushu kung fu نوشته:  دوستان من عاشق این خودروهای muscular آمریکایی هستم و توی ایرانم چند باری فکر خریدش رو کردم ولی مصرفش کاملا بالاس حالا میخواستم بدون کسی چیزی در مورد این مایشنا میدونه؟؟؟من خودم سرچ میکردم دیدم میشه با 3000 تا یه چیز خوب گرفت !

فقط یه سوال یکی میگفت قیمت بیمه ماشین توی آمریکا دو برابره قیمت خوده خودرو درسته این؟

دو بار بنزین زدی و یک بار راهت به مکانیکی افتاد، توهم از سرت میپره برادر من! چنان به ماشینهای کره ای و ژاپنی پناه ببری که یادت بره اینجا چی نوشتی!!
البته ناگفته نماند و اعتراف کنم که مثل شما بودم، اولین ماشینی که چشمم رو گرفت کرایسلر 300 بود که 80 درصد شبیه رولز رویس هست!! قیمت دست دوم 13000 چوق!!
بله بیمه اینجا از هر نوعش از درمانی گرفته تا ماشین و موتور و خونه و بازنشستگی بزرگترین مشکل مردم هست (برخلاف ایران که مرغ و گوشت و جدیدا نون لواش! بزرگترین معضله). من تازه زیر مجموعه بودم و ماشینم گرون نبود ماهی 120 میدادم ولی اگه خودم شخصی میخواستم بیمه بگیرم حداقل ماهی 200 چوق رو افتاده بیدم. شما بیا یک ماشین خوب هم بگیری بدون سابقه بیمه در آمریکا ماهی 300 چوق باید بیمه بدی!
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، mml ، shahyad ، vroom ، mojtaba_k ، ho_tasha
نقل قول:دو بار بنزین زدی و یک بار راهت به مکانیکی افتاد، توهم از سرت میپره برادر من! چنان به ماشینهای کره ای و ژاپنی پناه ببری که یادت بره اینجا چی نوشتی!!
البته ناگفته نماند و اعتراف کنم که مثل شما بودم، اولین ماشینی که چشمم رو گرفت کرایسلر 300 بود که 80 درصد شبیه رولز رویس هست!! قیمت دست دوم 13000 چوق!!

این اولش رو خوب اومدی Big Grin

کرایسلر 300 منظورت مدل 2011 هست یا 1970s اگه 2011 باید بگم اوه ولی اگه دهه ی 70 که من باهاش زیاد حال نمیکنم من کلا عاشق شورلت هستم از همه مدلاش 1970 تا الانش !!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-21 ساعت 01:29)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:دو بار بنزین زدی و یک بار راهت به مکانیکی افتاد، توهم از سرت میپره برادر من! چنان به ماشینهای کره ای و ژاپنی پناه ببری که یادت بره اینجا چی نوشتی!!

این اولش رو خوب اومدی Big Grin

کرایسلر 300 منظورت مدل 2011 هست یا 1970s اگه 2011 باید بگم اوه ولی اگه دهه ی 70 که من باهاش زیاد حال نمیکنم من کلا عاشق شورلت هستم از همه مدلاش 1970 تا الانش !!!!!!

عزیزم منظور من اینه http://en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_30...generation
اونی که من دیدم موتور 5.7 لیتری هشت سیلندر داشت که مواقع معمولی فقط 4 سیلندرش کار میکرد و تخته گاز که میکردی 4 تای دیگه هم وارد مدار میشد!! حالا شما هی بیا بگو کامارو!! کامارو جلوی این و یا دوج چارجر ماشین نیست که. کامارو رو باید با فورد موستانگ مقایسه کرد. این ماشین که من دیدم تریپ ریاست جمهوری بود!! البته دو برابر مزدا 323 من تو شهر مصرف بنزین داره یعنی 15 مایل به ازای هر گالن (یک نخود کمتر از 4 لیتر) بنزین یا به عبارتی 16 لیتر به ازای هر صد کیلومتر ایرانی!!

The top-of-the-line 300C version uses a 5.7 L (345 cu in) Hemi V8. Using the Multidisplacement System (MDS), this engine can run on four cylinders when less power is needed in order to reduce total fuel consumption. The United States Environmental Protection Agency has rated the 300C as getting 15 miles per US gallon (16 L/100 km; 18 mpg-imp) city, 23 miles per US gallon (10 L/100 km; 28 mpg-imp) highway. When all eight cylinders are needed, the 300C can make 340 hp (250 kW) and 390 lb·ft (530 N·m) torque. It uses a five-speed automatic transmission

این لینک هم نگاه کنی دیگه فکر کنم دور و بر کامارو نگردی! در مقایسه با دوج چارجر تقریبا هیچی نداره!! قدرت موتور گرفته تا قدرت سیستم صوتی هم که همش پایینه بخاطر فقط 5 هزار دولار تفاوت قیمت http://www.truedelta.com/Chevrolet-Camar...6#features
پاسخ
تشکر کنندگان: saied-k ، shahyad ، mml ، mojtaba_k
از نظر قدرت درست میگی ولی ما که نمیخوایم مسابقه بدیم؟؟؟ توی سطح شهر دیگه
http://static.cargurus.com/images/site/2...33087.jpeg

http://www.truedelta.com/images/ext_phot...t499_5.jpg

این دوتا عکس رو ببین خدای از نظر قیافه کرایسلر سر تره یا کامارو؟؟؟؟

درسته کرایسلر خیلی ماشین تشریفاتیه ولی کامارو به قول معروف ماشین لاتی قبول نداری اینو؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، Caspian_Wave
(2012-06-21 ساعت 12:04)wushu kung fu نوشته:  از نظر قدرت درست میگی ولی ما که نمیخوایم مسابقه بدیم؟؟؟ توی سطح شهر دیگه
http://static.cargurus.com/images/site/2...33087.jpeg

http://www.truedelta.com/images/ext_phot...t499_5.jpg

این دوتا عکس رو ببین خدای از نظر قیافه کرایسلر سر تره یا کامارو؟؟؟؟

درسته کرایسلر خیلی ماشین تشریفاتیه ولی کامارو به قول معروف ماشین لاتی قبول نداری اینو؟؟

من که گفتم کرایسلر و دوج تریپ ریاست جمهوریه و با کامارو بقول شوما تریپ لاتی مقایسه نمیشه!!! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-21 ساعت 21:50)zaherbin نوشته:  این تخیلات مال زمانی است که بازنشسته هستیم یا ارث زیاد پدر بزرگی بهمون رسیده.
کامارو .. امثال این حتی آمریکایی که آن خریده بعنوان کلکسیون ازش نگهداری میکنه
من همکاری داشتم یک ولو 1995 داشت باهاش میومد و میرفت سه تا کلکسیونی تو پارکینگ داشت.
بیمه ی خاصی هم دارند.
والله پول بنزین سونیک تازه 15 تا میسوزونه نداریم چه برسه اژدها بخریم
آقا یامی از شما بعیده

عباس آقا! من خودم که نمیخوام بخرم! اگه پست آخر غذای من روخونده باشی، قراره داش هوزه گارسیا مانوئل که از خیرین محل ماست برام بخره!! من پیلم کجا بید!
فعلا که در کف اون سایتی که دادین و موتورسیکلت های گاراژ خوابیده دو هزار دولاری هستم که 80 مایل به ازای هر گالون بنزین راه میره!! یعنی الان تو عالم خودم دارم گااااززززز میدم هاااااااا...
پاسخ
تشکر کنندگان: zaherbin ، hoda2012 ، MPU
جهت اطلاع من ماشینمم فروختم از درد بیمه و هزینه پارکینگ و بنزین (بیچاره سی مایل به ازای هر گالون بنزین راه میرفت باز من ناله میکردم!!!)
کرایسلرم کجا بود!!؟؟ (تکیه کلام فتحعلی اویسی که میگفت دیجیتالم کجا بود؟ دیجیتال دیجیتال!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، vroom

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان