کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک و فرمهای ارسالی به سفارت برای ویزای نامزدی
(2013-10-29 ساعت 11:04)rahbar نوشته:  این شرکت هم قبلا خوب کار میکرد...الان نمیدونم
GlobeX
EXPRESS FREIGHT LOGISTICS
Iran Office:
Tel:+9821 88830 426 (12 lines)
Fax:+821 8830 6244-5

USA Office:
Tel:1-800-X GLOBEX,310-441-9998
Fax:1-310-234-9214
www.globexship.com

زنگ زدم میگه که الان کار نمیکنیم ولی احتمال داره تا یکماه آینده قرارداد جدید بنویسیم . بهر حال ممنون که اطلاعاتت رو در اختیارم قرار دادی دوست عزیز.
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
چه ناجورشده اوضاع...خبرنداشتم...ولی فکر میکنم اینها کار کنند...من باهاش تابحال کار نکردم البته TPG 88944440
GOOD LUCK!
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-10-29 ساعت 17:17)rahbar نوشته:  چه ناجورشده اوضاع...خبرنداشتم...ولی فکر میکنم اینها کار کنند...من باهاش تابحال کار نکردم البته TPG 88944440
GOOD LUCK!
من با TPG پاکت ارسال کردم و 5 روزه رسیده ولی اونها ار امریکا به ایران سرویس ندارن . واقعا که معضلی شده ها ....
دوست خوبم خیلی از بابت محبت بی دریغت تشکر میکنم و به این سایت و دوستان خوبم در اینجا افتخار میکنم که همیشه برای کمک حضور دارن.
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز شنیدم DHL همچنان کار میکنه...زنگ زدم تائید کردند از اونور بسته مدارک قبول میکنند این تلفنش84079 تو سایتش برید خودتون هم از اونوربپرسید DHL.COM
پاسخ
(2013-10-31 ساعت 12:21)rahbar نوشته:  امروز شنیدم DHL همچنان کار میکنه...زنگ زدم تائید کردند از اونور بسته مدارک قبول میکنند این تلفنش84079 تو سایتش برید خودتون هم از اونوربپرسید DHL.COM

خوش خبر باشی رهبر جون ...... شنبه صبح تماس میگیرم انشاله که کار کنند . بازم تشکرررررررررررررررررررر میکنم دوست گلم
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان میخواستم بدونم روزی که برای مصاحبه میرم سفارت. عکسهایی که با نامزدم گرفتم که حدود 30 تا میشه باید تو آلبوم بزارم بدم به آفیسر یا همینجوری بدم. در ضمن آیا عکسارو نگه میداره یا به من پس میده ؟!!!!!
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
(2013-11-03 ساعت 14:07)hamed.us نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم روزی که برای مصاحبه میرم سفارت آمریکا تو ابوظبی. عکسهایی که با نامزدم گرفتم که حدود 30 تا میشه باید تو آلبوم بزارم بدم به آفیسر یا همینجوری بدم. در ضمن آیا عکسارو نگه میداره یا به من پس میده ؟!!!!!

محلهای مصاحبه که شما داری میری مثل باجه بانک می مونه. البته یک اتاق هم تهش هست که بعضی ها گویا اونجا مصاحبه میشن. ولی معمولا مصاحبه در همون باجه هاست. زیر شیشه یه باریکه جا هست که مدارک رو از زیرش میفرستی داخل. آلبوم اصلا رد نمیشه از اون. من عکس هامو تو یه جعبه کادو گذاشته بودم و با جعبه داخل بردم. اگه ازم میخواست میتونستم عکس ها رو از اون زیر بفرستم تو باجه ولی عکسای منو اصلا نخواست! اگه هم بخواد ببینه بعیده که نگه داره، پسشون میده...
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed.us
(2013-08-10 ساعت 16:50)aliraouf78 نوشته:  
(2013-08-10 ساعت 13:34)ghazal72 نوشته:  
(2013-08-09 ساعت 15:47)aliraouf78 نوشته:  سلام دوستان
من مداركي را كه به سفارت امريكا در انكارا فرستادم الان متوجه شدم كه كارت ملي من تاريخ اعتبارش تمام شده بوده و در ترجمه كارت مليم هم حتمآ تاريخ اتمام اعتبار هم نوشته شده.
ايا مشكلي ممكنه پيش بياد؟ اگر كسي با اين موضوع برخورد كرده لطفآ راهنمايي كنه ممنون ميشم.
قطعاٌ برای سفارت مهمه که مدارک به روز باشه. به نظر من اگر وقت کافی دارید و فکر میکنید میتونید ترجمه کارت ملی جدیدت را تا 15 روز قبل از روز مصاحبه به دستشون برسونید اینکار را بکنید. اگر نه هر چه زودتر برای گرفتن کارت جدید اقدام کنید و ترجمه و اصلش را روز مصاحبه ببرید. اینطور که بچه های مصاحبه شده میگن هر مدرکی را که پست نکرده باشین روز مصاحبه ازتون قبول میکنند.
غزال جون مرسي از جوابت
ولي من رفتم راجع به اين موضوع تحقيق كردم و متوجه شدم كه تماميه كارتهاي ملي تا سال ٩٢ اعتبار دارند و نيازي به تعويض نيست چون از ٩٢ به بعد مي خوان كارتهاي ملي هوشمند رو بدن به مردم براي همين كارتهاي ملي فعلي رو براي همه تا آخر ٩٢ تمديد كردن Smile
سلام ببخشید دیدم که اعتبار کارت ملی شما تموم شده بود و ترجمه ای هم که فرستادید تاریخ کارتتون منقضی شده بود . میتونم بپرسم که سفارت از شما ایراد گرفت یا نه؟ چون من هم مشکل شما ر و دارم
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-20 ساعت 14:24)ghazal72 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 13:48)azadandish نوشته:  وکیل از ما فقط مالیات سال 2012 را خواسته ... بچه هایی که رفتن سفارت و مصاحبه اشون انجام شده لطفا راهنمایی کنن . مرسی

مالیات سه سال آخر را صد درصد میخان. تازه ما 6 سال را گذاشتیم جهت محکم کاری.

سلام عزیز.شما مطمینید که مالیات 3سال رو میخوان؟من شنیدم که فقط یکسال.خیلی نگران شدمSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-23 ساعت 16:40)امیدوارم نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 14:24)ghazal72 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 13:48)azadandish نوشته:  وکیل از ما فقط مالیات سال 2012 را خواسته ... بچه هایی که رفتن سفارت و مصاحبه اشون انجام شده لطفا راهنمایی کنن . مرسی

مالیات سه سال آخر را صد درصد میخان. تازه ما 6 سال را گذاشتیم جهت محکم کاری.

سلام عزیز.شما مطمینید که مالیات 3سال رو میخوان؟من شنیدم که فقط یکسال.خیلی نگران شدمSad

سلام . وکیل از من هم فقط مالیات ساله آخرو خواست یعنی 2012. حتی تو نامه ای که USCIS به من ایمیل کرد نوشته آخرین مالیات....
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان عزیز
خاله ی من برای ویزای نامزدی اقدام کرده دیروز case num هم اعلام کردن بهش و وکیلشون گفته باید بری تو سایت و فرم ds-160 رو پر کنی ولی اینجا هیچکس از این فرم حری نزده لطفا راهنمایی کنید ممنون
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
(2013-11-26 ساعت 01:11)tina alin نوشته:  سلام دوستان عزیز
خاله ی من برای ویزای نامزدی اقدام کرده دیروز case num هم اعلام کردن بهش و وکیلشون گفته باید بری تو سایت و فرم ds-160 رو پر کنی ولی اینجا هیچکس از این فرم حری نزده لطفا راهنمایی کنید ممنون

تو نامه ای که ازNVC بدستتون میرسه خودش میگه برید توی این سایت و فرم ds-160 رو پر کنید .
برو توی این سایت :http://travel.state.gov/ فرم ds-160 هست . روش کلیک کن و باید آنلاین پر کنید .
یا مستقیم برو روی این لینک که خود فرم ds-160 است .

https://ceac.state.gov/genniv/
K1
پاسخ
(2013-11-26 ساعت 11:12)azadandish نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 01:11)tina alin نوشته:  سلام دوستان عزیز

تو نامه ای که ازNVC بدستتون میرسه خودش میگه برید توی این سایت و فرم ds-160 رو پر کنید .
برو توی این سایت :http://travel.state.gov/ فرم ds-160 هست . روش کلیک کن و باید آنلاین پر کنید .
یا مستقیم برو روی این لینک که خود فرم ds-160 است .

https://ceac.state.gov/genniv/
مرسی دوست عزیز پس فرم های دیگه ای که دوستان میگند چیه؟و اینکه بلیت رو هم باید تهیه کنه؟

پاسخ
عزیزان توی این فرمds_160 یک قسمتش مشخصات کسی رو می خوان که بتونن اونجا باهاش تماس بگیرند وقتی مشخصات نامزدتونو می نویسید نسبتش رو می خوا د باید us petitioner رو انتخاب کنیم ؟چون نامزد نداره

پاسخ
سلام بچه ها ,من هم مشکل شما رو دارم
من وقت مصاحبم 1 ماه دیگست از نوع نامزدی هستم.باید مدارک رو بفرستم انکارا.
میخوام بدونم به جز ترجمه شناسنامه بائد ترجمه کارت ملی هم بفرستم؟
اخه کارت ملیم 3 ساله از اعتبارش گذشته و 2 ماه واسه تمدیدش طول میکشه.تو چک لیست جدید دیدم فقط شناسنامه مسخواد ولی خیلی نگرانم.تورو خدا کمکم کنی
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان