کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردش در آمریکا
یه توصیه برای کسانی که سفرهای جاده ای رو دوست دارند. سفر جاده ای در آمریکا خیلی جذاب هست به شرطی که از بزرگراههای بین ایالتی (interstate) استفاده نکنید. آمریکای واقعی تو جاده های اونه. لذتی که خوردن یه صبحانه تو یه diner وسط یه جای دورافتاده داره هیچ جایگزینی در دنیا نداره نداره. حتماً امتحان کنید!
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، mohammadg846 ، mhsenpc ، justusa ، r.f.h ، ALI122
(2014-04-21 ساعت 15:03)گردشگر نوشته:  http://www.tours4fun.com/
به سایت بالا مراجعه کنین.
حالا اینکه چقدر کیفیت تورهاشون خوبه را هنوز نمیدونم.
من سفر تفریحی نیویورک را اردیبهشت با این گروه میرم.و اولین بار هست که با تور میرم.
در مورد تورهای این شرکت این نکته را هم در نظر داشته باشین که هرچقدر تعداد نفرات بیشتری باشین هزینه کمتری ازتون میگیرن.دلیلش هم هزینه هتله که کمتر میشه.
همچنین هر قیمتی که به شما میدن قیمت نهایی نیست! در واقع به خاطر استفاده از یه سری امکانات یا تفریحات باید پول بیشتری بدین.یا مثلا رسم بر اینه که به ازای هر روز از سفر به راننده اتوبوس چند دلاری انعام بدین.
مثلا من اگه بخوام در نیویورک به فلان طبقه برج ایمپایر استیت بیلدینگ برم باید 43 دلار هزینه ورودی بدم.
البته وقتی یه تور را انتخاب میکنید کلیه اطلاعات اعم از هزینه های اولیه و کلی را به شما میده.
دوستان به سایتش مراجعه کنن. اگه مشکلی داشتن در خدمتم.

دوست عزیز شما که آشنا هستید به این سایت یه پکیج خوب برای دیدن لس آنجلس لاس وگاس پارک ملی گرند کانیون و شهرهایی مثل سانفرانسیسکو رو انتخاب میکنی راهنمایی با قیمت مناسب ممنون میشم
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846
(2014-03-27 ساعت 00:09)گردشگر نوشته:  نوروز همگی مبارک.سال خوبی داشته باشین.
به احتمال زیاد سفر بعدی اینجانب با این تور باشه:
http://www.tours4fun.com/6-day-east-coas...endly.html
قیمت تور حدود 600 دلاره که البته یه 300 دلاری هم بابت استفاده از برنامه ها باید بیشتر پرداخت کرد.
با بلیت هواپیما و هزینه خرد و خوراک چیزی حدود 2500 تا 3000 دلار کل هزینه ها میشه.
البته این هزینه ها برای یک نفره .
سفر بعدی بنده هم از 7 تا 12 می.

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
میخواستم ببینم تور 6 روزه نیویورک رو رفتید؟ کیفیت تور خوب بود؟این تورها شامل غذا هم میشه؟از لحاظ هتل و بردن جاهای دیدنی ممنون میشم راهنمایی کنید چون من هم اگه بشه میخوام این تور رو بگیرم هزینه نهاییش هم بگید ممنون میشم
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
سلام.ديروز برگشتم.مسافرت خوبي بود همراه با تجربيات جديد.كيفيت كلي تور خوب بود.هتل ها با كيفيت بودن و تمام مكانهايي كه قرار بود بازديد بشه را ديديم.تنها مشكل تعداد زياد چيني هاي تور بود.از همسفرهاي من 80 درصد چيني بودن.بقيه هم بجز يه خانم مسن استراليايي هندي بودن.اگه بتونين با چند تاي ايراني ديگه در تور شركت كنين بيشتر خوش ميگذره.د ركل راضي بودم.
سعي ميكنم يه خلاصه اي از سفرم را ارائه بدم.
[/quote]

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
میخواستم ببینم تور 6 روزه نیویورک رو رفتید؟ کیفیت تور خوب بود؟این تورها شامل غذا هم میشه؟از لحاظ هتل و بردن جاهای دیدنی ممنون میشم راهنمایی کنید چون من هم اگه بشه میخوام این تور رو بگیرم هزینه نهاییش هم بگید ممنون میشم
[/quote]
پاسخ
كل هزينه سفر من بصورت تك نفره با بليط هواپيما حدود 2100 دلار شد.
هزينه بليط هواپيما حدود 920 دلار(بليط ويژه از مقصد كرمانشاه به نيويورك بصورت رفت و برگشت)
هزينه اوليه تور حدود 610 دلار
هزينه ثانويه تورحدود 290 دلار
ساير هزينه ها شامل خورد و خوراك و عوارض خروج از كشور و بليط اتوبوس به مقصد كرمانشاه حدود 280 دلار
در كل كمتر از 7 ميليون تومان كل هزينه بنده بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: vistac ، mohammadg846 ، shahin_1359 ، Rock ، shadi79
(2014-05-15 ساعت 12:02)گردشگر نوشته:  كل هزينه سفر من بصورت تك نفره با بليط هواپيما حدود 2100 دلار شد.
هزينه بليط هواپيما حدود 920 دلار(بليط ويژه از مقصد كرمانشاه به نيويورك بصورت رفت و برگشت)
ساير هزينه ها شامل خورد و خوراك و عوارض خروج از كشور و بليط اتوبوس به مقصد كرمانشاه حدود 280 دلار

پروازتون مستقیما از کرمانشاه به نیویورک بود؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shoshina ، مرسانا
(2014-06-15 ساعت 13:38)mohammadg846 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 12:02)گردشگر نوشته:  كل هزينه سفر من بصورت تك نفره با بليط هواپيما حدود 2100 دلار شد.

میشه بپرسم با چه پروازی؟
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور
هواپیمایی ترکیش.
ترکیش جدیدا به اهواز هم پرواز داره و بعضی از قیمت ها واقعا جالب.پرواز اهواز به لس آنجلس بسته به تاریخ حتی تا 725 دلار رفت و برگشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb
(2014-08-23 ساعت 19:16)mohammad_sepah نوشته:  
در كل كمتر از ۷ ميليون تومان كل هزينه بنده بود.

میشه بپرسم با چه پروازی؟

مگه میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 23:32)rsalan نوشته:  

میشه بپرسم با چه پروازی؟

مگه میشه؟
این سوال رو از خود جناب گردشگر بپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستاي عزيزم
ما ٢٢ اكتبر ميريم لوس انجلس. دو هفته هستيم. زن و شوهر هستيم ٣٠ ساله Smile. ميخوايم از اين توري كه دوست عزيزمون گردشگر لطف كردن معرفي كردن استفاده كنيم. كسي هست با ما بياد با هم باشيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-04 ساعت 23:47)گردشگر نوشته:  هواپیمایی ترکیش.
ترکیش جدیدا به اهواز هم پرواز داره و بعضی از قیمت ها واقعا جالب.پرواز اهواز به لس آنجلس بسته به تاریخ حتی تا 725 دلار رفت و برگشت.
(2015-07-10 ساعت 23:37)mohammadg846 نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 23:32)rsalan نوشته:  
میشه بپرسم با چه پروازی؟
مگه میشه؟
این سوال رو از خود جناب گردشگر بپرسید

البته این پروازها مستقیم محسوب نمیشن. ترکیش یه توقف در ترکیه داره از اونجا با یه هواپیمای دیگه میره آمریکا. هواپیمایی های خارجی دیگه مثل قطر و... هم همینطورن (تو کشور خودشون توقف داره). فعلا هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و آمریکا وجود نداره.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سفر اول گرین کارتی ها حتمن دنبال گواهینامه و حساب بانکی باشن که برای سفرای بعدی به دردشون میخوره اگر نمیخوان بمونن. اگر از کشور دیگه ای بخواین برید مثلن بلیط بخرید برای استانبول ترکیه و از اونجا برید آمریکا که بشه با سایتی مثل expedia.com بلیط و هتل و ماشین رو با هم رزرو کنید تخفیف های خوبی میتونید بگیرید و آدرس هتل هارو هم میتونید چک کنید مثلن متل long beach یه ساحل معروف لس آنجلسه یک ماه با کرایه ماشین و بلیط رفت و برگشت از اول نوامبر تا ۲۶ نوامبر برای دو نفر $3,495.68
Avg/person: $1,747.84 البته بیمه ماشین رو حدا اگر بخواین باید بگیرین اگر هم بیمه دارین که لازم نیست
تعداد بالاتر بره مثلن اتاق هایی با تختای بیشتر هست و یا به تعداد تخفیف بیشتری میخوره... من یکی دو سفر توی آ م ر ی ک ا با رزرو اکسپدیا رفتم و راضی بودم.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، MiladCr7 ، sahar2016
سلام دوستان. لطفا کسانی که در امریکا هستند یکی دو نفر به ایمیل من پیام بدین چندتا سوال در مورد مهاجرت و یا ادامه تحصیل و حتی گردشگری دارم...لطفا ایمیل بزنید.

nima.tabrizi.nt50@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
الان با این وضعیتی که واسه دلار درست کردن جز لب جوب جلو خونه هامون فک نکنم جای دیگه ای بتونیم بریم.اصلا اینا قصدشون همین بود اولش که عوارضو بردن بالا بعد ارز مسافرتی قطع شد حالا هم که دلاراینقد رفته بالا کاملا به هدفشون رسیدن
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان