کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-05-05 ساعت 14:58)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 14:34)inforfang نوشته:  سلام

1- هیچ Deadline برای ارسال فرم ها وجود نداره ؟
2- هر چه دیرتر فرم ها رو بفرستیم ، دیرتر مصاحبه میشم ؟ یا بستگی به Case number داره ؟
3- مدرک فوق لیسانس University Degree هست یا Advanced ؟

1- وجود داره. هر چه سریعتر بهتر
2- دقیقا. ولی ترتیب مصاحبه با کیس نامبر هستش
3- Advance درسته

ببخشید دوست عزیز مطمئنین ارشد advanced محسوب میشه؟؟ University Degree نیست عایا؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان:
نمونه فارسی فرم dsp-122
خودم هنوز پر نکردم!Big Grin کمک!!!

[عکس: dsp1221.jpg]

[عکس: dsp1222.jpg]
تشکر کنندگان: hushmandco ، REZA KARAMI
(2013-05-06 ساعت 23:56)nedafarsi نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 14:58)pooya.n نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 14:34)inforfang نوشته:  سلام

1- هیچ Deadline برای ارسال فرم ها وجود نداره ؟
2- هر چه دیرتر فرم ها رو بفرستیم ، دیرتر مصاحبه میشم ؟ یا بستگی به Case number داره ؟
3- مدرک فوق لیسانس University Degree هست یا Advanced ؟

1- وجود داره. هر چه سریعتر بهتر
2- دقیقا. ولی ترتیب مصاحبه با کیس نامبر هستش
3- Advance درسته

ببخشید دوست عزیز مطمئنین ارشد advanced محسوب میشه؟؟ University Degree نیست عایا؟؟
ارشد advanced محسوب میشه.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 23:17)hushmandco نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 19:41)shah.ram نوشته:  دوستان خواهش می کنم معادل فارسی اینها را بگید:
- دانشگاه جامع علمی کاربردی، دوره پودمانی
-پیش دانشگاهی
من اینها رو برای بخش 6b می خوام.
یه سوال هم دارم در بخش 6b گفته نام و آدرس اما در عنوان ستون اول جدول 6b فقط گفته نام. حالا باید نام ذکر بشه یا نام و آدرس باهم. ( راستی جای کافی هم برای نام و آدرس نیست )
با توجه به اینکه من لیسانس دارم می تونم بخش 7 رو خالی بذارم اما من می خوام پرش کنم. شغل من نقاشی ساختمان است. می خوام نظر شما رو بدونم نقاشی ساختمان چیزی است که بشه اونجا نوشت ( من تقریباً از جوانی این کار رو انجام داده ام و در واقع شغل اصلی من است )
درباره جدول employer منو راهنمایی کنید آخه تو کار نقاشی ساختمان هر دفه برای یکی کار می کنی.
راستی من یک سال هم در بخش IT یک بیمارستان مشغول کار بوده ام ( در حدود 6 سال پیش ) آیا اون رو هم ذکر کنم؟
سپاس
University of Applied Science and Technology دانشگاه جامع علمی کاربردی
pre-university پیش دانشگاهی
دوره پودمانی رو واقعا نمیدونم.

درقسمت 6b فقط نام رو بنویسی کافیه. در آخر نام یک خط تیره بذار و اسم شهر رو بنویس اگه خواستی من ننوشتم و مشکلی هم نبود. چون توی فرم ds230 محل هرکدوم رو نوشتی.
اگر هر کجا هم جای کافی نداشتی میتونی توی یک فرم جدا بنویسی و بنویسی 6b .continue# یعنی ادامه شماره 6b . و اون فرم اضافه رو با نام DS122-continue ذخیره کنی و پی دی اف کنی و پرینت کنی اگه خواستی.
در قسمت 7 اگر کار کردی که حتما کردی yes روبزن چون دقیقا برای افسر سوال پیش میاد که چیکاره ای. اونوقت شک و ظنش بیشتر میشه. واقعیت روبگو. در مورد شغل نقاشی ساختمان مینویسی House painter و نام کارفرما رو مینویسی self employed یعنی خویش فرما یعنی کار آزاد داری. در قسمت 7b هم تو این مایه ها توضیح میدی که 1- مردم باهات تماس میگیرن 2- تو میری کار رو میبینی و قیمت میدی 3- در صورت توافق رنگ رو تهیه میکنی و طیف رنگ مورد نظر مشتری رو اماده میکنی 4- رنگ آمیزی میکنی 5- اگر مورد رضایت مشتری بود کار رو تحویل میدی وپولت رو میگیری
از آی تی و این چیزا ننویس. هرچی مهمتر جلوه بدی کارت رو بیشتر گیر میدن. تعدد مکانهای کار کردن از اون مواردیه که پروسه کلیر شدن رو طولانی میکنه.
من در انجمن دیگری این رو مطرح کردم و خواهش می کنم یه سر به اینجا
http://dvlottery.us/thread-53-post-9942.html#pid9942
بزن و نظرت رو بگو. آنها نظر مخالف شما را دارند و می گویند من که لیسانس دارم نیاز به بخش 7 نیست و اگر آنجا را پر کنم فقط دردسرم بیشتر می شود و نیاز به تأییدیه بیمه از تأمین اجتماعی خواهم داشت.
منتظر پاسخ شما هستم.
باز هم سپاسگذارم.
تشکر کنندگان:
1- اگه جاهایی رو که فرمتشون عدد هست و نمیشه N/A گذاشت رو خالی بذاریم مشکلی پیش میاد ؟؟؟
2- در مورد دانشگاهی که هنوز 2 ترم ازش باقی مونده باید چه کار کنیم ؟ کدوم گزینه مدرک تحصیلی رو بزنیم ؟ من فوق دیپلم هم دارم ، مگه فوق دیپلم هم تو امریکا قبولش دارن ؟ تو هند زپرتی قبولش ندارن ...
3- هنرستان کارودانش رو چطوری بنویسیم ؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: philter
با سلام و تشکر از دوستان عزیز
برادر من در لاتاری 2014 برنده شده ولی متاسفانه مشکلش در مدرک تحصیلی است.چون تا دبیرستان درس خونده و دیپلمش را نگرفته. لططططفا راهنماییم کنید که در بند 6 در این رابطه باید چکار کرد.چون تو سایت خونده بودم بدون دیپلم نمی شه اصلا ثبت نام کرد و اینکه ریز نمرات دبیرستان رو بنویسیم بهتره یا نه و دیگه اینکه از کجا سابقه کارهای مفید در ام ریکا رو می شه فهمید(در خصوص سابقه کار). مرسیییی واقعا...
تشکر کنندگان: stoner
(2013-05-07 ساعت 04:13)ali_yari5 نوشته:  دوستان خواهشاً کمک کنید:
1- بنده یه محکومیت قضایی دارم( که جریمه پرداخت کردم) ، آیا لازم هستش که تو فرم ها اونو قید کنم؟ آیا کسی میفهمه این موضوع رو؟
2- تحصیلات بنده به صورت نیمه تمام در رشته مهندسی (دارای پیش دانشگاهی)هستش که در آخر حکم اخراجم رو هم از دانشگاه گرفتم، تو قسمت مربوطه چه گزینه ای انتخاب کنم؟
3- بنده در 5 سال گذشته دارای 2 سال سابقه بیمه در یک شرکت خصوصی هستم ،با توجه به مدرک تحصیلیم آیا نیازی به تکمیل قسمت "ورود با شرایط سابقه کار" هستش؟
4- هم اکنون خودم دارای یک تولیدی می باشم که هیچگونه مجوزی ندارد، آیا هنگام مصاحبه باید مدارک تولیدی رو ارایه کنم یا صرفا فقط نام شغلم رو میپرسند؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.
1- احتمال این که قضیه رو بفهمن به نظر من کمه، به هر حال تصمیمش با خودتونه که بگید یا نگید چون گفتن و نگفتن این قضیه هر دو حالتش میتونه عواقب بدی داشته باشه. من به شما هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم ولی اگه من جای شما بودم این قضیه رو اصلاً مطرح نمی کردم. به قول یکی از دوستان پیشکسوت شیری که خوابیده رو بیدار نمی کنن.
2- بزن پیش دانشگاهی
3-خیر تو فرم 120 لازم نیست وارد کنید ولی تو فرم 230 سابقه کاریتونو دقیق بنویسید
4-مدارک تولیدی لازم نیست
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ghafari88 ، ali_yari5 ، Soap McTavish ، inforfang ، philter
دوستان با تشكر
تشکر کنندگان:
(2013-05-07 ساعت 03:11)batisasha9 نوشته:  با سلام و تشکر از دوستان عزیز
برادر من در لاتاری 2014 برنده شده ولی متاسفانه مشکلش در مدرک تحصیلی است.چون تا دبیرستان درس خونده و دیپلمش را نگرفته. لططططفا راهنماییم کنید که در بند 6 در این رابطه باید چکار کرد.چون تو سایت خونده بودم بدون دیپلم نمی شه اصلا ثبت نام کرد و اینکه ریز نمرات دبیرستان رو بنویسیم بهتره یا نه و دیگه اینکه از کجا سابقه کارهای مفید در ام ریکا رو می شه فهمید(در خصوص سابقه کار). مرسیییی واقعا...

باید ایشون علاوه بر دیپلم پیش دانشگاهی هم خونده باشه یا اگه نظام قدیمه 12 سال درس خونده باشه.
کارهای مرتبط در امریکا رو از این سایت http://www.onetonline.org چک کنید. زیر Find Occupations قسمت Job Family رو انتخاب کنید.

(2013-05-07 ساعت 09:40)maryam_a نوشته:  ممنون از توضيحاتتون...
يعني ميشه تو فرم 122 سابقه كارو ننوشت با توجه به مدرك دانشگاهي؟؟ ولي تو فرم 320 بنويسيم؟ تناقض نداره؟
يعني اين بند 122 فقط براي كساني هست كه بدون داشتن ديپلم و با كسب سابقه كار ميخوان برن؟؟

خیر تناقض نداره.
دقیقاً همین طوره.
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، maryam_a ، batisasha9 ، shimoda ، ali_am76
(2013-05-07 ساعت 10:00)enchantress_boy نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 03:11)batisasha9 نوشته:  با سلام و تشکر از دوستان عزیز

باید ایشون علاوه بر دیپلم پیش دانشگاهی هم خونده باشه یا اگه نظام قدیمه 12 سال درس خونده باشه.
کارهای مرتبط در آمریکا رو از این سایت http://www.onetonline.org چک کنید. زیر Find Occupations قسمت Job Family رو انتخاب کنید.

(2013-05-07 ساعت 09:40)maryam_a نوشته:  ممنون از توضيحاتتون...
ي

خیر تناقض نداره.
دقیقاً همین طوره.

ممنونم...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان فرمها فیلتر شده و من نمی تونم باز کنم حالا چیکار کنم
SadSadSadSadSad
Cas num: 2014as00006000
تعداد:٢ نفر
محل مصاحبه كانادا
زمان مصاحبه آخر مي
وضعيت ap
تشکر کنندگان:
(2013-05-07 ساعت 10:43)pedox نوشته:  سلام دوستان فرمها سد غیرقابل عبور شده و من نمی تونم باز کنم حالا چیکار کنم
SadSadSadSadSad

یک آدرس ایمیل بدین تا براتون فرم ها رو بفرستم. پیام خصوصی بدین.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee
(2013-05-07 ساعت 10:26)maryam_a نوشته:  ممنونم... ببخشيد كه اينقدر ميپرسم ... خودتون هم همين كارو انجام داديد؟؟

دقیقاً همین کار رو کردم .
سفرنامه
تشکر کنندگان: maryam_a ، Saeedv13
ببخشید من نمی دونم مدرکی که از پیش دانشگاهی می گیریم چیه؟؟؟!!توی قسمت degree چی باید بنویسم براش؟
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان:
(2013-05-07 ساعت 11:24)Lemony نوشته:  ببخشید من نمی دونم مدرکی که از پیش دانشگاهی می گیریم چیه؟؟؟!!توی قسمت degree چی باید بنویسم براش؟

Pre-University Degree
تشکر کنندگان: Lemony

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان