کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان گلم شما هر سوالي در خصوص واكسيناسيون داشته باشيد اينجا دوستان قديمي پاسخ گو خواهند بود حتي اگر بارها يك سوال رو بپرسيد و اين پيشكسوتهاي عزيز كه اينجا براي راهنمايي ميان خيليهاشون حتي ساكن آمريكا هم شدن ولي همونطور كه ما رو راهنمايي كردن الان هم اينجا به دوستان امسال راهنمايي ميكنن و لطفاً توجه كنيد با خوندن پستهايي كه گذاشته ميشه جواب تموم سوالاتتون رو ميگيريد و يه قانون كلي براي دور شدن از استرس و انجام بهتر واكسيناسيون وجود داره و اونم اينه كه تشريف ببريد انستيتو پاستور تجريش و اونجا به خانم دكتر طاهرنژاد بگيد مصاحبه كجا ميخوايد بريد و ايشون با اطلاعات صحيح و كاملي كه دارن شما رو راهنمايي كرده و برنامه واكسناتون رو ميچينن، موفق باشيدTongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، H Pier ، payam62 ، KIMIA2005 ، shah.ram ، exxedus ، philter ، hajileila ، noobnoobi ، blackpenz ، اسفند89 ، gema
غیر از هپاتیک
بقیه واکسن ها رو از دو ماه مونده به مصاحبه شروع کنید به زدن بهتره Cool
پس عجله ای نیست
می تونید تا کارنت شدن صبر کنید
دیBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Qazal.d ، iman63ir ، payam62 ، KIMIA2005 ، philter ، ojee ، noobnoobi
سلام / من شماره ام 1700 و مدارک اول رو با ایمیل ارسال کردم به نظر شما کی کارنت میشم و برای واکسن از کی اقدام کنم / لطفا راهنماییم کنید
لطفا
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005
(2013-05-12 ساعت 09:14)yoosef61 نوشته:  سلام / من شماره ام 1700 و مدارک اول رو با ایمیل ارسال کردم به نظر شما کی کارنت میشم و برای واکسن از کی اقدام کنم / لطفا راهنماییم کنید
لطفا

شما به خانم دکتر طاهر نژاد در انستیتو پاستور مراجعه کنید تا راهنمایی تون کنن، به نظرم واکسن هپاتیت رو باید کم کم شروع کنید برای باقیِ ِ واکسن ها منتظر بشین وقتی کارنت شدین اقدام کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: yoosef61 ، sadeghi897 ، payam62 ، KIMIA2005 ، sysmaster ، philter ، powerb ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، estanfordbineh
(2013-05-12 ساعت 09:14)yoosef61 نوشته:  سلام / من شماره ام 1700 و مدارک اول رو با ایمیل ارسال کردم به نظر شما کی کارنت میشم و برای واکسن از کی اقدام کنم / لطفا راهنماییم کنید
لطفا
شما احتمال بسیار زیاد سری ا ول کارنت می شی
از همین الان هم واسه واکسن ها اقدام کردی اشکالی نداره ولی وقت داری
وقتی شما رو کارنت می کنن عموما دو ماه برای انجام کارهای قبل از مصاحبه وقت دارید. CoolTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: iman63ir ، payam62 ، lilac ، yoosef61 ، fara2014 ، KIMIA2005 ، ebi1988 ، philter ، ojee
کیس نامبر من سه رقمی هست فکر می کنید زمان مصاحبه چه وقت باشه که بر اساس اون برای واکسیناسون برنامه ریزی کنم؟
اگر جزء سری اول برای مصاحبه باشیم که قبل از 6 ماه زمان مصاحبه خواهد بود و دوره واکسن هپاتیت تمام نشده. این مشکلی به وجود نمیاره؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، payam62 ، exxedus
(2013-05-12 ساعت 14:41)tenese نوشته:  کیس نامبر من سه رقمی هست فکر می کنید زمان مصاحبه چه وقت باشه که بر اساس اون برای واکسیناسون برنامه ریزی کنم؟
اگر جزء سری اول برای مصاحبه باشیم که قبل از 6 ماه زمان مصاحبه خواهد بود و دوره واکسن هپاتیت تمام نشده. این مشکلی به وجود نمیاره؟؟

باسلم
تبریک میگم، شما سری اول به مصاحبه دعوت میشید پس از همی حالا شروع کنید به تکمیل کارت واکسن هاتون، هرچی رو که رسیدید میزنید بقیه رو دکتر معتمد سفارت تصمیم میگیره، زیاد سخت نگیرید، من نوبت دوم ام ام آر رو نزدم دکتر هم چیزی نگفت! در عوض آبله مرغان که گرفته بودم و اثرش روی بدنم کاملا مشخص بود رو دوباره به من تزریق کرد!!!!!
توصیه : شما کار خودتون رو انجام بدید بقیه اش رو بسپرید به دکتر سفارت.
کسی رو به دلیل واکسن ها رد نمیکنند(:
به امید موفقیت
تیر-تپر
تشکر کنندگان: fara2014 ، KIMIA2005 ، payam62 ، godot ، philter ، forgiven ، estanfordbineh ، laleh sa
سلام. میخواستم بدونم از کی باید شروع کنیم به زدن واکسن ها. مخصوصا اون هایی که دو نوبته یا سه نوبتن؟ فاصله زمانی نوبت ها چقدرن؟
کیس نامبر خودم: 2014AS35XX // سفارت ایروان // تعدا اعضای کیس: دو نفر //منتظر بولتن ژانویه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، payam62 ، ojee
(2013-05-12 ساعت 18:02)شاهي نوشته:  سلام. میخواستم بدونم از کی باید شروع کنیم به زدن واکسن ها. مخصوصا اون هایی که دو نوبته یا سه نوبتن؟ فاصله زمانی نوبت ها چقدرن؟

شما هپاتیت رو از الان شروع کم.چون سه مرحله ای هست.
در مورد بقیه هم اصلا عجله نکن.کارنت که شدی برو پاستور تو تجریش،اونجا یه خانم دکتر بسیار مهربون هست به نام خانم طاهر نژاد.ایشون واست کاملا توضیح میده.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mohajer13 ، Szsanazsz ، fara2014 ، KIMIA2005 ، payam62 ، sysmaster ، hossien_501 ، mrpahlevani ، ojee ، noobnoobi ، philter
دوستان اگرسوالی بودبرای من پیغام بفرستیددرخدمت هستم .این وظیفه خود میدونم که این سایت به ما کمک کردوما هم به دوستان جدید کمک کنیم وشما هم امیدوارم به دوستان آینده. موفق باشید
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: mohammad19911991 ، KIMIA2005 ، payam62 ، sysmaster ، mrpahlevani ، forgiven ، noobnoobi ، برسام٤ ، gema
قابل توجه بچه های اصفهان

برای زدن واکسن های نوبت اول به هلال احمر کنار خیابان سجاد مراجعه کنید . میشه یه خیابان بعد از سجاد (کنار تخت فولاد) ، دقیقا روبروی ورزشگاه امین. کارت واکسن بین المللی رو اونجا بگیرید، خودشون تمام موارد رو در مورد واکسن های آمریکا اطلاع دارند.

هپاتیت + آنفلونزا + مننژیت + د یفتری کزاز = هلال احمر

MMR : انتهای خیابان آمادگاه - روبروی دُریس (جامکو سابق) + مطب دکتر مهدی افقری = هزینه 14000 تومان

TD: خیابان فیض - چهارراه (اسم چهارراهشو نمیدونم) - مرکز بهداشت ملاهادی سبزواری

اگر قبلا آبله مرغان گرفتید، برید انتهای خیابان فردوسی آزمایشگاه "دکتر برادران" اونجا بگید میخوام آزمایش آنتی بادی آبله مرغان بدم. برای زمانی که میخواید برید معاینه پزشک سفارت جواب آزمایش هم دنبالتون باشه که الکی واکسن آبله مرغان بتون نزنه.

2012 که خیلی برنده اصفهانی داشتیم، امسال داریم اصن ؟
(2013-05-12 ساعت 22:28)3rip نوشته:  قابل توجه بچه های اصفهان

برای زدن واکسن های نوبت اول به هلال احمر کنار خیابان سجاد مراجعه کنید . میشه یه خیابان بعد از سجاد (کنار تخت فولاد) ، دقیقا روبروی ورزشگاه امین. کارت واکسن بین المللی رو اونجا بگیرید، خودشون تمام موارد رو در مورد واکسن های آمریکا اطلاع دارند.

هپاتیت + آنفلونزا + مننژیت + د یفتری کزاز = هلال احمر

MMR : انتهای خیابان آمادگاه - روبروی دُریس (جامکو سابق) + مطب دکتر مهدی افقری = هزینه 14000 تومان

TD: خیابان فیض - چهارراه (اسم چهارراهشو نمیدونم) - مرکز بهداشت ملاهادی سبزواری

اگر قبلا آبله مرغان گرفتید، برید انتهای خیابان فردوسی آزمایشگاه "دکتر برادران" اونجا بگید میخوام آزمایش آنتی بادی آبله مرغان بدم. برای زمانی که میخواید برید معاینه پزشک سفارت جواب آزمایش هم دنبالتون باشه که الکی واکسن آبله مرغان بتون نزنه.

2012 که خیلی برنده اصفهانی داشتیم، امسال داریم اصن ؟
همشهری عزیز من برای زدن واکسن هپاتیت رفتن مرکز هلال احمر توی خیابان سجاد (خیابان خوانساری) ولی گفتند هپاتیت نداریم توی اصفهانم نگرد نیست باید بری تهران پاستور.گفت چون واکسن هپاتیت کم شده فقط به بچه ها می زنند و مسافرا و از این دسته باید برند تهران.حالا ما هم یه سفر باید بریم تهران برای خاطر یه واکسن
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: 3rip ، KIMIA2005 ، payam62 ، Lemony
(2013-05-04 ساعت 00:00)nedafarsi نوشته:  سلام
من خیلی جاها دیدم و خوندم که برای تست های پزشکی به انستیتو پاستور میشه مراجعه کرد که هم آسون تره و هم ارزون تر ولی وقتی توی
سایت
http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3739.html
میرم و سفارت مربوط به خودم (انکارا) رو پیدا میکنم در آخر دستور العمل واسه تست های پزشکی این جمله رو آورده:
Please note that immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

الان واسه من سوال پیش اومده ...پس باید همه کارا واکسیناسیون و ... رو همون جا انجام داد؟؟؟؟

اتفاقا برای من هم دقیقا همین سوال پیش امده!

(2013-05-14 ساعت 00:45)fara2014 نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 00:00)nedafarsi نوشته:  سلام
من خیلی جاها دیدم و خوندم که برای تست های پزشکی به انستیتو پاستور میشه مراجعه کرد که هم آسون تره و هم ارزون تر ولی وقتی توی
سایت
http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._3739.html
میرم و سفارت مربوط به خودم (انکارا) رو پیدا میکنم در آخر دستور العمل واسه تست های پزشکی این جمله رو آورده:
Please note that immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

الان واسه من سوال پیش اومده ...پس باید همه کارا واکسیناسیون و ... رو همون جا انجام داد؟؟؟؟

اتفاقا برای من هم دقیقا همین سوال پیش امده!
ولی اگر از انستیتو پاستور م قدس تهران کارت بین المللی بگیریم دیگر نمی توانند قبول نکنند.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، philter
دوستا جدید 2014.
مجددا تبریک به خاطر قبولیتون.
زیاد نگران کارت واکسنا نباشین.تاپیک 2013 حسابی توضیح دادن و میتونین استفاده کنین.
فقط یه توصیه به بچه های شهرستان.به نظر من اول از همه سعی کنینن بگردین او مراکز بهداشت شهرستانها تا اونجایی که میشه واکسن هارو بزنین.خصوصا اونا که 3 مرحله ای هست.علی الخصوص هپاتیت.من تا 2 ماه قبل از مصاحبه فقط و فقط سه نوبت هپاتیت زده بودم.تو شهر ما اصلا نمی دونستن کارت زرد چی هست.از طرفی هیچ واکسنی هم نداشتن.من همون 2 ماه قبا از مصاحبه رفتم تهران و تو پاستور تمام کارامو انجام دادم.یک سری از این واکسن ها مربوط به زمان کودکی شماست و نیازی به تزریق نیست.جهت اطلاع شما بنده با 3 نوبت هپاتیت که اونم اوایل سال 91 رایگان به همه اینجا زدن رفتم پاستور.سری اول تو پاستور یه ام ام آر و یه تی دی زدم.یک ماه بعدش یه نوبت دیگه ام ام آر تو شیراز زدم.روز مدیکال هم هیچ واکسنی نخوردم.
پس اصلا نگران نباشین و با خیال راحت به بقیه کاراتون برسین.
موفق باشین.
لاتاری 2013
سلام دوستان
در تكميل صحبت دوستمون sceبگم كه
واكسن هاتون رو ميتونيد تو مراكز بهداشت و هلال احمر بزنيد بعد اون مداركي رو كه به شما دادن ببريد تهران و يا مراكز بهداشت شهرستان ها اونجا واسه تون كارت زرد بين المللي صادر كنند
پس حتما لازم نيست بريد تهران
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، KIMIA2005 ، payam62 ، lonelyman ، hossien_501 ، exxedus ، inforfang ، ojee ، noobnoobi ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان