کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2013-05-28 ساعت 13:48)hushmandco نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 07:15)maziar irani نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم تو آزمایشهای پزشکی آزمایش چشم هم میگیرند یا خیر؟
ممنون از راهنماییتون
آنکارا که نگرفتن.
ارمنستان داشتن ازمایش چشم منظورتون همون نشان دادن جهت علامت هاست دیگه؟ بله ارمنستان داشت و با حرف c هم بود به جای E و باید بگم انقدر فاصله کم بود که منی که عینک میزنم هم از اون فاصله همه رو واضح میدیدم
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: maziar irani ، KIMIA2005 ، hossien_501 ، philter ، estanfordbineh ، mahdibashoma ، noobnoobi ، gema
(2013-05-28 ساعت 13:15)maziar irani نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 08:10)elima1980 نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 07:15)maziar irani نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم تو آزمایشهای پزشکی آزمایش چشم هم میگیرند یا خیر؟
ممنون از راهنماییتون
بله ما ارمنستان بودیم گرفتندجاهای دیگه نمیدونم
چه بد من یه چشمام مادرزادی تنبل بوده خیلی ضعیفه یعنی ممکنه گیز بدن؟
فقط بیماری خطرناک واگیر دار گیر می دن
ازمایش گرفتن دلیل بر گیر دادن نیست که
باور کنید مصاحبه و مدیکال بسیار ساده هست و هیچ گیری نمی دن مهربون هم هستن TongueBig Grin
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
غير از مراكز پاستور جاي ديگه اي واكسن مننژيت را تزريق مي كنه؟
من به درمانگاه بهراد هم زنگ زدم (بچه هاي 2013 معرفي كرده بودن) كه گفتن الان تزريق نمي كنن!
لطفاً اگه كسي مركز ديگه اي را مي شناسه اعلام كنه...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: estanfordbineh
با سلام
دوستان كسي ميدونه آزمايشهاي خون شامل چه چيزايي هست؟
کیس نامبر:2014AS2### تاریخ مصاحبه: 12 مارس ابوظبی.آپ دیتها 13 و 19و 23 مارس- 15 مي 4 نفر - 20 مي و 5 جون نفر اصلي با ايميل-8و16 جولاي 4 نفرمان. 7 اگوست نفر اصلی 8 آگوست خودم.17 آگوست 4 نفر
تشکر کنندگان:
دوستان واکسن مننژیت و انفولانزا رو باید بزرگسال و بچه ها تزریق کنند ؟؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
سلام به دوستای گل
من امروز رفتم انتستیتو پاستور، خانوم دکتر طاهر نژاد با توجه به کیس نامبر پایینی که دارم و این که واکسن هپاتیتم رو زدم بهم گفت واسه ام ام آر و کزاز و دیفتری از اوایل شهریور اقدام کنم،آنفلانزا هم که 1 ماه مونده به مصاحبه باید بزنم.

قابل توجه دوستانی که هی میپرسن از کی کارای واکسیناسیون رو شروع کنن Wink
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: ojee ، philter ، estanfordbineh ، shekari ، noobnoobi ، reasonable
(2013-05-29 ساعت 16:02)nedafarsi نوشته:  سلام به دوستای گل
من امروز رفتم انتستیتو پاستور، خانوم دکتر طاهر نژاد با توجه به کیس نامبر پایینی که دارم و این که واکسن هپاتیتم رو زدم بهم گفت واسه ام ام آر و کزاز و دیفتری از اوایل شهریور اقدام کنم،آنفلانزا هم که 1 ماه مونده به مصاحبه باید بزنم.

خوب حالابا توجه به صحبت دوستمون بنده که از حالا واکسن های هپاتیت و دیفتری و کزاز و MMR رو زدیم یعنی زود اقدام کردیم و مشکلی دارد ؟؟؟
(2013-05-29 ساعت 16:06)KIMIA2005 نوشته:  

خوب حالابا توجه به صحبت دوستمون بنده که از حالا واکسن های هپاتیت و دیفتری و کزاز و MMR رو زدیم یعنی زود اقدام کردیم و مشکلی دارد ؟؟؟

خیر. به جز آنفلوانزا که سوش جدیدش هربار میاد بقیه رو زودتر بزنید. هیچ مشکلی نداره.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ojee ، hossien_501 ، philter ، estanfordbineh ، gema
سلام
در مورد چشم پزشكي من ايران يه چشم پزشكي برم يا نه ؟؟
يه وقت اونجا گير ندن بگن تو چشمات ضعيفه بايد عينك بزاري برو عينك بگير بعد بيا سفارت ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: ojee
(2013-05-29 ساعت 16:47)hushmandco نوشته:  

خیر. به جز آنفلوانزا که سوش جدیدش هربار میاد بقیه رو زودتر بزنید. هیچ مشکلی نداره.

ممنونم واکسن مننژیت و انفولانزا رو باید بزرگسال و بچه ها همه بزنند ؟؟؟
تشکر کنندگان: hossien_501 ، hushmandco
(2013-05-29 ساعت 16:59)kamranh نوشته:  سلام
يه وقت اونجا گير ندن بگن تو چشمات ضعيفه بايد عينك بزاري برو عينك بگير بعد بيا سفارت ؟؟

اینجا هزینه های پزشکی یک صدم اونوره. هر کاری رو که لازمه همینجا انجام بده و با توپ پر برو. نه اینکه با ترس و لرز و هزار احتمال بری. اونجا خودت به اندازه کافی مشکلات خواهی داشت این رو بهش اضافه نکن.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: ojee ، hossien_501 ، sinamn ، estanfordbineh ، philter ، noobnoobi ، gema
سلام دوستان. صبح بخیر.
اینجا تهران است صدای منو از استیتو پاستور میشنوید.
منم تکرار مکررات میکنم.
ساعت کاری انستیتو پاستور تجریش : شنبه تا چهارشنبه : ۸ تا ۱۳ و پنجشنبه : ۸ تا ۱۲
مراحل کار:
۱- میرین داخل انستیتو بعد راهرو سمت راست اتاق دوم. منتظر میشین تا نوبتتون بشه. میرین خدمت خانم دکتر بسیار مودب و خوش برخورد و شرایطتون براش میگین ( مهاجرت، کشور، محل مصاحبه و تاریخ احتمالی مصاحبه) + مدارک واکسیناسیونهای قبلی. بعد ایشون میگه که چکار باید بکنین.
۲ اگر واکسن mmr لازم باشه میرید پایگاه تجریش ( ۱۰۰ قدم پایینتر) با پرداخت ۱۵۰۰۰ تومان نوبت اول رو میزنید.
۳- بر میگردید انستیتو و میرید اتاق سوم و واکسنهایی که خانم دکتر لازم دونستند رو تزریق میکنید و تست آنتی بادی آبله مرغون میدین( اگه قبلا گرفته باشید)
۴- میرید اتاق اول و مدارک رو میدید برای وارد کردن در کارت بین المللی.
۵- بعدش میرید تو حیاط یک ساعت میشینید و تو مهاجرسرا چرخ میزنید) تا کارتتون حاضر بشه.
۶- یک ماه بعد برای تزریق مجدد تشریف میبرید اونجا.
در ضمن ایشون گفتن که اگر مصاحبتون برای بعذ از سپتامبر هستش واکسن آنفلولانزا را همون اواخر بیاین بزنین. چون واکسنایی که ما الان داریم تا ۳ ماه دیگه منقضی میشن و دوباره باید بیان بزنید پس هزینه اضافی نکنید ( یه همچین چیزی !)
الان دقیقا ۴۳ دقیقه شده که من تو حیاطم. برم ببینم کارتم حاضر شده یا نه؟
[font=Trebuchet MS]
2014xxx/2/ANKARA-->Abudhabi/October
[/font]
Big Grin
(2013-05-29 ساعت 17:04)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 16:47)hushmandco نوشته:  

ممنونم واکسن مننژیت و انفولانزا رو باید بزرگسال و بچه ها همه بزنند ؟؟؟

تا اونجا که میدونم آنفلانزا رو همه باید بزنن ولی خانم دکتر گفت مننژیت 11 تا 18 سال...البته من دوم راهنمایی زده بودم که خانم دکتر گفت تا 2 سال بیشتر مقاومت ایجاد نمیکنه... Big Grin
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، estanfordbineh
(2013-05-29 ساعت 17:07)hushmandco نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 16:59)kamranh نوشته:  سلام

اینجا هزینه های پزشکی یک صدم اونوره. هر کاری رو که لازمه همینجا انجام بده و با توپ پر برو. نه اینکه با ترس و لرز و هزار احتمال بری. اونجا خودت به اندازه کافی مشکلات خواهی داشت این رو بهش اضافه نکن.
سلام دوست عزیز در ضمن این آزمایش هایی که قبل از مصاحبه خواهید داشت اصلش برای بیماری های واگیر دار مثل سل و ایدز و از این قبیل هسنش، همینطور برای اعتیاد به الکل و مواد مخدر. بقیه چیزها (منطقاً) نباید مورد نظرشون باشه چون به هر حال آدما مریضی و ضعف چشمو از این قبیل چیزها ممکنه داشته باشن. آخه ما رو که بردگی نمی خوان ببرن که حتی دندونامونو بخوان بشمرن Big Grin
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: sinamn ، estanfordbineh ، philter ، shekari ، noobnoobi ، gema
(2013-05-29 ساعت 12:27)arffx نوشته:  با سلام
دوستان كسي ميدونه آزمايشهاي خون شامل چه چيزايي هست؟

دوست عزیز این لینک مربوط به تست ها و آزمایش هایی ست که در سایت دکتر اونگان (آنکارا) نوشته که انجام میدن! بیشتر درباره تست سفلیس و سل و اعتیاد و رادیولوژی از قفسه سینه و برای بچه ها سل پوست و اینجور چیزهای بی اهمیتهCool حتی تو نامه ای که قبل از مصاحبه ارسال میشه می پرسن اگر تحت درمان بودین و پرونده درمانی برای اعتیاد دارین اعلام کنید یا بیماری های مزمن. به هر حال نگران نباشید این ها برای همه بوده و همه هم اونقدرا سالم و سرحال نیستیم ولی غیر از موارد مهم واگیردار و اعتیاد قاعدتا مشکلی پیش نمیاد!Big Grin

http://www.doctorun.com/en/tests-chest-x-ray
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hossien_501 ، estanfordbineh ، maziar irani ، philter ، noobnoobi ، artam2 ، reasonable ، gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان