کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2013-05-20 ساعت 16:48)phsadeghi نوشته:  در مورد مسایل پزشکی علاوه بر واکسیناسیون تست دیگری انجام می شود یا نه؟ شرایط سلامتی خاصی برایشان حایز اهملت هست؟ مثل قلب, دندان,و ...
فقط بیماری واگیردار خطرناک نباید داشته باشی
اصولا بیماری قلبی و ...مشکل ساز نیست. Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: hushmandco ، lonelyman ، ojee ، hossien_501 ، philter
(2013-05-20 ساعت 12:17)snzirani نوشته:  من يادمه که چند ال پيش از طرف محل کارم 3 نوبت واکسن هپاتيت زدم و کارت هم بهمون دادند که فکر کنم گمش کردم Sad
از طرفي مطمئن نيستم که چه نوع هپاتيتي بود .. ولي مطمئنم که با فاصله 1 ماه و 6 ماه واکسنمون رو زديم
حالا به نظرتون چطور ميتونم تاييديه بگيرم که واکسنمو زدم ... باتوجه به اينکه شرکتي که براي ما واکسن زده بود جمع شده؟؟؟!!!!!!
به مرکز پاستور تجريش مراجعه کنم تا ازم تست بگيرن؟
با توجه به پايين بودن کيس نامبرم بايد زودتر تکليف اين قضيه رو روشن کنم ..
مرسي

به پاستور بگو 3 نوبت رو زدی و درست محل کار و شرکتت رو به آنها بگو ایشالله تو کارتت وارد میکنند
تشکر کنندگان: snzirani ، lonelyman
(2013-05-21 ساعت 17:13)kamranh نوشته:  سلام دوستان
براي كاهش هزينه ها بهتر نيست بريم پيش يه پزشك اين كارت اي واكسنو بگيريم بديم پاستور وارد كارت زرد بكنه ؟؟
بعدش من امروز صبح رفته بودم پاستور و گفتم که مننژیت و تو سربازی زدم و ازم پرسید که چه تاریخی رفتی خدمت منم گفتم 89 و تاریخی که تو کارت زرد برای من وارد کرده 2011 jan 17 هستش این ایرادی نداره تاریخش اینقدر قدیمی باشه ؟؟
مشكلي كه پيش نمي ياد
نه بهتر نيست. مننژيت جز واكسنهاي واجب نيست. مستحب هست مثل اينكه
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: hushmandco ، hossien_501 ، philter ، forgiven
ما امروز رفتيم پاستور تجريش، (از هول اينكه دير بشه واسه هپاتيت Big Grin) چون هيچ كدوممون كارت واكسيناسيون قبلي نداشتيم قبلش يه تست داديم و معلوم شد كلي از آنتي بادي هارو داريم.. خانم دكتر هم گفت بريد سه ماه قبل مصاحبه بياين!

-------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس: 2014AS000035XXکنسولگری: ANKARA
ارسال فرم اول:19 می 2014تعداد: دو نفر
کیس نامبر خودم: 2014AS35XX // سفارت ایروان // تعدا اعضای کیس: دو نفر //منتظر بولتن ژانویه
تشکر کنندگان: nina22 ، hushmandco ، shadi79 ، lonelyman ، ojee ، exxedus ، philter ، noobnoobi
(2013-05-21 ساعت 18:35)Szsanazsz نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 17:13)kamranh نوشته:  سلام دوستان
براي كاهش هزينه ها بهتر نيست بريم پيش يه پزشك اين كارت اي واكسنو بگيريم بديم پاستور وارد كارت زرد بكنه ؟؟
بعدش من امروز صبح رفته بودم پاستور و گفتم که مننژیت و تو سربازی زدم و ازم پرسید که چه تاریخی رفتی خدمت منم گفتم 89 و تاریخی که تو کارت زرد برای من وارد کرده 2011 jan 17 هستش این ایرادی نداره تاریخش اینقدر قدیمی باشه ؟؟
مشكلي كه پيش نمي ياد
نه بهتر نيست. مننژيت جز واكسنهاي واجب نيست. مستحب هست مثل اينكه
اگر مقصدتون تگزاس هست منژیت بزنید
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: hushmandco ، nina22 ، hossien_501 ، exxedus ، philter ، noobnoobi
دوستان ساکن اصفهان ما با کلی تحقیق بالاخره یک مطب دکتر رو پیدا کردیم که واکسن هپاتیت رو می زنه و 12000 تومن هم برای هر نوبت می گیره. اگه کسی می خواهد اصفهان بزنه پیام بده تا شماره و آدرسش رو بدم
کیس نامبر همسر **2014AS000031 -تعداد افراد کیس 3 نفر-مصاحبه 18Feb-انکارا visa 18 apr
مقصد سانفرانسیسکو
تشکر کنندگان: nina22 ، kage.omid ، reza_top60
(2013-05-21 ساعت 22:59)rastashah نوشته:  دوستان ساکن اصفهان ما با کلی تحقیق بالاخره یک مطب دکتر رو پیدا کردیم که واکسن هپاتیت رو می زنه و 12000 تومن هم برای هر نوبت می گیره. اگه کسی می خواهد اصفهان بزنه پیام بده تا شماره و آدرسش رو بدم

دکتر انکارا واکسن پاستور رو به زور تایید میکنه Smile به نظر شما واکسن ایشون رو تایید میکنن؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 00:39)sinamn نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 22:59)rastashah نوشته:  دوستان ساکن اصفهان ما با کلی تحقیق بالاخره یک مطب دکتر رو پیدا کردیم که واکسن هپاتیت رو می زنه و 12000 تومن هم برای هر نوبت می گیره. اگه کسی می خواهد اصفهان بزنه پیام بده تا شماره و آدرسش رو بدم
دکتر انکارا واکسن پاستور رو به زور تایید میکنه Smile به نظر شما واکسن ایشون رو تایید میکنن؟
واکسن پاستور رو اصولا قبول می کنن گاهی یک واکسن رو تجدید می کنن
درضمن شما واکسن رو هر کجای ایران بزنید، اخرش باید در کارت بین المللی وارد بشه و این کار رو دکترهای پاستور با مهربانی تمام براتون انجام می دن
مشکلی نیست Cool
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: nina22 ، sinamn ، kamalir36 ، maryam_a ، hushmandco ، lonelyman ، hossien_501 ، philter ، forgiven ، noobnoobi
درود
آدرس پاستور تهران جهت واکسینه رو میخواستم . مرسی . هر روز میشه رفت ؟ چه ساعاتی در روز ؟
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من هند هستم و سفارتم هم بمبی اعلام شده.من خیلی از واکسنها رو ایران زدم اما الان به کارتها دسترسی ندارم .میدونید باید چه کار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-24 ساعت 00:16)morteza-dm نوشته:  درود
آدرس پاستور تهران جهت واکسینه رو میخواستم . مرسی . هر روز میشه رفت ؟ چه ساعاتی در روز ؟
http://mohajersara.com/thread-5607-post-...#pid221509
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Nightsky007 ، lonelyman ، noobnoobi
(2013-05-24 ساعت 00:38)نازنین اسدی نوشته:  سلام دوستان من هند هستم و سفارتم هم بمبی اعلام شده.من خیلی از واکسنها رو ایران زدم اما الان به کارتها دسترسی ندارم .میدونید باید چه کار کنم؟

3 کار میتونی انجام بدی
1- برگردی اینجا بری انستیتو پاستوریا تجریش مدارک ببری برات صادر کنند یا اگر هم مدارکت گم شده باشه اینا آزمایش میگیرن معلوم میشه زدید یا نزدید درضمن بعضی از واکسن ها همگانی بوده خودشون میدونند زدید یا نه اگر نزده باشید با آزمایش مشخص میشه
2-اگر کارت های واکسنتون هم باشه میتونه خانوادتون ببره مشکلتون بگه ببینن بدون پاسپورت صادر میکنند با کپی مثلن اینونمیدونم نپرسیدم ازشون
بعد صدورش براوتن بفرستن البته چنتا واکسن احتمالن میمونه که همونجا باید بزنید
3-اگر اونجا مثل ایران جایی مثل انستیتو داره مراجعه کنی ازشون بخوای آزمایش بگیرند ضریب ایمنیتونو میسنجن مشخص میشه که زدید یا نه!!!
نزده باشید هم شاید براتون زدند
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2013-05-24 ساعت 18:47)kian kian نوشته:  سلام یک سوال دارم اونم اینه که من باید برم آنکارا برا مصاحبه اما آیا برای واکسیناسیون حتما" باید برم انستیتو پاستور ؟؟؟؟
چون من توی میدون فاطمی هستم و اونجا دوره حالا میخام دوستان راهنمایی کنن که کجا باید برم؟؟///

دوستان آیا من حتما" باید برم انستیتو پاستور
آخه ا
این دو جا رو میتونید انتخاب کنید.پایگاه شمیران بهتر هست چون خانم دکتر طاهرنژاد خیلی خوب میتونن راهنماییتون کنن.
واکسیناسیون ... تهران :
انستیتو پاستور تهران مرکزی:
آدرس : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان ۱۲ فروردین - مرکز انستیتو پاستور
تلفن : ۹-۶۶۹۵۳۳۱۱

انیستیتو پاستور شمیران:
آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
ساعت کار: ۱۳ - ۸
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: sinamn ، hushmandco ، mohajer13 ، KIMIA2005 ، kage.omid ، philter ، noobnoobi ، pv-n ، estanfordbineh
(2013-05-24 ساعت 19:00)kian kian نوشته:  دوستان آیا من حتما" باید برم انستیتو پاستور
آخه از ما خیلی دوره
آخرش هم باید بری امریکا
سه تا قاره اون طرف تر هست Big Grin
من و مهاجرت
(2013-05-24 ساعت 00:16)morteza-dm نوشته:  درود

شریعتی نرسیده به میدان تجریش ، بعد از تامین اجتمایی از 8 صبح شروع به کار میکنند و حدوداً 1 ساعت کارت طول میکشه
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، KIMIA2005 ، hushmandco ، philter ، laleh sa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان