کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-05-10 ساعت 09:16)maryam_dr نوشته:  سلام
دوستان من اشتباه بدی کردم توی فرم ها آدرس gmail دادم ولی با yahoomail مدارکم رو فرستادم
چی کار کنم حالا؟دوباره با gmail بفرستم یا اشکال نداره mail ارسالی با توی فرم فرق می کنه
خیلی استرس دارم
لطفا راهنمایی کنید

توی فرم هر ایمیلی رو که نوشتین توی پروندتون هم ثبت میشه. ممکنه جواب ایمیل yahoo mail رو به yahoo mail بفرستند. اما مکاتبات بعدی با gmail انجام میشه. فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد اما اگر خیلی اصرار دارید با KCC مکاتبه کنید، اگر اجازه دادند دوباره فرم ها را بفرستید.

نقل قول:If you have gotten married, or had additional children since entering the DV lottery, or your immediate family situation has changed, include notification of these changes by sending an updated Form DS-230 to the Kentucky Consular Center.
به ایمیل اشاره نکرده و تغیییرات مهم رو گفته واسه همین میگم اول ازشون بپرسین.
تشکر کنندگان: maryam_dr ، payam62
(2013-05-10 ساعت 18:49)maryam_dr نوشته:  یکی میشه خواهشا جواب منو بده؟
لطفااااااا

مهم نيست دوست من. شما به هر حال هردوايميلتون رو چك ميكنيد
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: maryam_dr ، sadeghi897 ، mgolchin13 ، payam62
با سلام
بنده در لاتاری 2014 برنده شدم یک سوالی بدجوری ذهن منو به خودش مشغول کرده اونم اینکه ما برای سری اول فقط باید 2 قطعه عکس و فرمهای 230 و 122 رو پست کنیم؟ باقی مدارک رو کی باید پست کنیم و به کجا باید پست کنیم؟
مرسی با تشکر
تشکر کنندگان: payam62
با سلام. در مورد نحوه ارسال فر مها، از KCC سوال كردم. متن سوال و جواب خودم وKCC رو در زير براتون ميارم كه خيالتون راحت باشه كه ميشه با ايميل هم بفرستين.: (البته دو تا سوال پرسيدم. دوميش رو جواب ندادن!!)

*************************************************************************************************
متن جواب KCC كه 10 ساعت پيش جواب منو دادن:

KCC DV

9:14 PM (10 hours ago)

to me

Thank you for your inquiry.

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

Tammy

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

متن ايميل من كه 5 روز پيش فرستادم:

From: R. E [mailto:es@gmail.com]
Sent: Tuesday, May 07, 2013 6:04 AM
To: KCC DV
Subject: 2014 DV Selectee

Case Number: 2014AS00006
Principal Applicant Name: E, R
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam,

To Whom It May Concern:

I kindly ask you to let me know whether it is accepted to submit initial documents (forms DSP-122, DS-230, two photographs and letter of acceptance) to KCC by e-mail?

Also, would it be possible for you to let me know whether it is possible to change the embassy of interview.

I am looking forward to receiving the answers to my questions.

Sincerely,

E, R
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، payam62 ، mtcanada ، aghaghia ، amir82 ، sadeghi897 ، estanfordbineh ، hadi472 ، banafsh14 ، estreza ، hossein2909
(2013-05-10 ساعت 12:12)kamranh نوشته:  سلام
من اگه بخوام با ایمیل بقرستم اون شماره کیس نامبر را چجوری بالای صفحه های pdf بنویسم

با نرم افزار nitro pro 8 میتونید براحتی انجام بدین
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: payam62 ، 3rip
منم دقیقاً همین ایمیل رو در پاسخ دریافت کردم
ظاهراً اونا هم به شدت تو کار کپی پیست هستن Big Grin

(2013-05-11 ساعت 08:54)a.rahaa نوشته:  با سلام. در مورد نحوه ارسال فر مها، از KCC سوال كردم. متن سوال و جواب خودم وKCC رو در زير براتون ميارم كه خيالتون راحت باشه كه ميشه با ايميل هم بفرستين.: (البته دو تا سوال پرسيدم. دوميش رو جواب ندادن!!)

*************************************************************************************************
متن جواب KCC كه 10 ساعت پيش جواب منو دادن:

KCC DV

....
Sincerely,

E, R
2014AS24XX // تعداد 2 نفر //
ارسال فرمها با ایمیل 16 جولای // تأییدیه 19 جولای
دریافت نامه دوم: 20 نوامبر// تاریخ مصاحبه: هفته آخر ژانویه، ابوظبی، یک ضرب Cool
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: payam62 ، mahdi j ، noobnoobi
سلام به همه
من با تی ان تی فرستادم شد 116 هزار تومن یه هفته ای هم میرسه .
موفق باشید .
case number : 2014AS79XX
interview : Yerevan in July
my case includes : 3 person
Big Grin
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب ما رو بده؟

آقایون و خانوم ها . کسی نیست جواب ما رو بده؟
ما برای مرحله اول باید دوتا فرم و عکس هامون رو بفرستیم. مدارک رو کی باید بفرستیم؟ به کجا باید بفرستیم مدارک رو؟
خواهش می کنم زودتر جواب بدید.
تشکر کنندگان:
(2013-05-11 ساعت 15:59)farzadsmile نوشته:  کسی نیست جواب ما رو بده؟

آقایون و خانوم ها . کسی نیست جواب ما رو بده؟
ما برای مرحله اول باید دوتا فرم و عکس هامون رو بفرستیم. مدارک رو کی باید بفرستیم؟ به کجا باید بفرستیم مدارک رو؟
خواهش می کنم زودتر جواب بدید.
دوست عزیز با کمی حوصله و دقت پاسخ خود را پیدا میکنید. باقی مدارک در زمان مصاحبه و پس از ارسال دعوتنامه به کشور محل مصاحبه ارسال میشود و یا در روزمصاحبه به همراه میبرید.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: lilac ، sadeghi897
سلام به همه
توی خود فرمها نوشته باید اونها را پست کنیم به آدرسشون اما شما میگید میشه ایمیل کرد اما اونها گفتند باید پست کنید حالا چه کار باید بکنیم؟
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
تشکر کنندگان:
(2013-05-12 ساعت 00:33)فریاد تنها نوشته:  سلام به همه
توی خود فرمها نوشته باید اونها را پست کنیم به آدرسشون اما شما میگید میشه ایمیل کرد اما اونها گفتند باید پست کنید حالا چه کار باید بکنیم؟
پست کردن روشهای مختلفی داره ، سنتی (از طریق ادارات پستی) ، مدرن از طریق ایمیل
من به شخصه پارسال پست کردم البته قبلش مثل شما تردید داشتم زنگ زدم سفارت پرسیدم
شما هم می تونی زنگ بزنی بپرسی مشکلی نیست.
در هر صورت پست کردن فرم ها از نظر سفارت کار خوبی است حتی Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، mtcanada ، payam62
با سلام وتشکر از اطلاعات خوبی که میدید
من برای 2014 قبول شدم
برای ارسال عکس چند در چند باشه؟
وضمناچون من متاهلم عکس های فرزندانم وهمسرم را هم باید ارسال کنم؟ یا فقط عکس خودم برای شروع نیاز هست؟
ممنون
(2013-05-12 ساعت 11:33)ata.bz نوشته:  با سلام وتشکر از اطلاعات خوبی که میدید
من برای 2014 قبول شدم
وضمناچون من متاهلم عکس های فرزندانم وهمسرم را هم باید ارسال کنم؟ یا فقط عکس خودم برای شروع نیاز هست؟
ممنون

دوست عزیز و مهربانم .. Shy
بد نیست قبل از اینکه سوال بپرسید با یک جستجوی ساده و یا بررسی انجمن های مربوطه جواب سوالتون رو پیدا کنید. Cool
ممنونم.

( عکس باید 5 در 5 باشه + بله باید عکس های خودتون (برنده) به همراه عکس تمامی همراهانتون رو هم ارسال بفرمایید - برای هر نفر دو قطعه عکس پشت نویسی شده )
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: payam62 ، estanfordbineh
(2013-05-11 ساعت 08:47)farzadsmile نوشته:  با سلام
بنده در لاتاری 2014 برنده شدم یک سوالی بدجوری ذهن منو به خودش مشغول کرده اونم اینکه ما برای سری اول فقط باید 2 قطعه عکس و فرمهای 230 و 122 رو پست کنیم؟ باقی مدارک رو کی باید پست کنیم و به کجا باید پست کنیم؟
مرسی با تشکر
یا با ایمیل به اینجا
Email: KCCDV@state.gov
یا با پست به آدرس پستی که صفحه اول این تاپیک گذاشتم .
صفحه اول تاپیک اگر همه خوب بخونن 99 درصد سئوالی دیگه ندارن

من برای 2014 قبول شدم
ممنون
اگر فرزند بالای 21 سال دارید نمی تونید با خودتون ببریدش ، اما در فرم ها معرفیش می کنید، عکسش لازم نیست. بقیه افراد لازم هست که فرم داشته باشن و عکس
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
من برای 2014 قبول شدم
ممنون
با سلام،
دوست عزیز مشخصات عکس دقیقا مطابق دستورالعمل عکس ثبت نام میباشد
یعنی 5 سانت در 5 سانت تمام رخ زمینه روشن و . . . . .
به عکاسی که برید و بگید برای لاتاری میخوام خودشون میدونند چطوری باید باشه
فقط بگید که روتوش نکنند و برای همه اعضا کیستون عکس بگیرید ، از هرکدوم 8 تا
موفق باشید
تیر-تپر

(2013-05-11 ساعت 14:31)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه
من با تی ان تی فرستادم شد 116 هزار تومن یه هفته ای هم میرسه .
موفق باشید .

با سلام،
اگر بتونید وارد دانشگاه صنعتی شریف بشید، اونجا هم پست تی ان تی و هم دی اچ ال شعبه دارند و قیمت هاشون با تخفیف از بیرون ارزونتره
با آرزوی موفقیت
تیر-تپر
تشکر کنندگان: payam62 ، nooshshahnar ، KOUROSHAVIN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان