کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-05-14 ساعت 20:25)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 15:45)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه
من زنگ زدم دی اچ ال میگه تا یک ماه طول میکشه تا به دست کنتاکی برسه و 150 هزارتومن هم هزینه اش میشه .
شما ها با چی ارسال میکنید ؟
مرسی
ارزونترین پست شرکت کارآپست هست.کمتراز 5روز هم تحویل میده.من و چن تا دیگه از بچه ها با این شرکت فرستادیم و مشکلی هم نداشتیم...ارامکس و دی اچ ال و ازین قبیل شرکتا پوست میکنن و گرونفروشند خیلی

خوب خدا رو شکر بسته ما رسید کنتاکی .. ما هفته پیش سه شنبه فرستادیم و امروز سه شنبه کنتاکی تحویل شد. ( یعنی یک هفته )
با دی اچ ال فرستادیم و 130 تومن هم پول دادیم. ( منظور اینکه بستگی به وزن بستتون داره. اما ارسال این فرم ها با بسته های زیر 250 گرم مقدوره. پس ازشون بخواین که با این بسته براتون ارسال کنن. )
نکته جالب توجه قضیه این بود که بسته ما تقریبا پنج روز توی گمرک سین سیناتی بود. منظور اینکه به نظر من تفاوت شرکت ارسال کننده فقط در میزان هزینه تاثیر گذاره و اگر توی گمرک آمریکا گیر کنه دیگه فرقی نمی کنه که شما با چی و کی فرستاده باشین.
من راضی بودم از دی اچ ال. ایشالا همه بچه ها در ارسال فرم هاشون موفق باشن و همه چیز به خوبی و خوشی پیش بره.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: payam62 ، estanfordbineh
بچه ها میشه فرمها رو با ایمیل هم فرستاد و این ارزون ترین راه است من از خود kcc سوال کردم اونا هم گفتن میشه پس به دنبال راه های پر هزینه نباشید
این هم ایمیل من و جواب اونا

Dear Sir/Madam

1. I was wondering can i send the forms (DS-230 and DS-122) by E-MAIL,
or we must send them just by post?

2. If we can send them by e-mail Please describe how to send pictures?

3. Please clarify what is your purpose of the Petitioner (in form: DS-230m question no. 39) is it the principal applicant name?

I am looking forward to your kind reply.

Sincerely yours

و این هم جوابشون :

Thank you for your inquiry.

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

The petitioner refers to the principal applicant in the Diversity Visa Program.

The DV Lottery Program is a self petitioned program.

Tabatha

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، shervin4d ، hamid.eng ، Lemony ، H Pier ، زهرا خانی
ما هم با ایمیل فرستادیم
اصن کی سی سی حال می کنه با این حرکت
والا به غرعان
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: aghaghia ، Soap McTavish ، payam62
(2013-05-02 ساعت 12:06)MEHDIREZAEI نوشته:  دوستان با ایمیل با کمترین هزینه بفرستید
اشتباه مارو نکنیدا

من ای میل زدم ولی جواب دادن که باید پست بشه

(2013-05-12 ساعت 14:50)Tir-Tapar نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 11:33)ata.bz نوشته:  با سلام وتشکر از اطلاعات خوبی که میدید
من برای 2014 قبول شدم
برای ارسال عکس چند در چند باشه؟
وضمناچون من متاهلم عکس های فرزندانم وهمسرم را هم باید ارسال کنم؟ یا فقط عکس خودم برای شروع نیاز هست؟
ممنون
با سلام،
دوست عزیز مشخصات عکس دقیقا مطابق دستورالعمل عکس ثبت نام میباشد
یعنی 5 سانت در 5 سانت تمام رخ زمینه روشن و . . . . .
به عکاسی که برید و بگید برای لاتاری میخوام خودشون میدونند چطوری باید باشه
فقط بگید که روتوش نکنند و برای همه اعضا کیستون عکس بگیرید ، از هرکدوم 8 تا
موفق باشید
تیر-تپر

(2013-05-11 ساعت 14:31)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه
من با تی ان تی فرستادم شد 116 هزار تومن یه هفته ای هم میرسه .
موفق باشید .

با سلام،
اگر بتونید وارد دانشگاه صنعتی شریف بشید، اونجا هم پست تی ان تی و هم دی اچ ال شعبه دارند و قیمت هاشون با تخفیف از بیرون ارزونتره
با آرزوی موفقیت
تیر-تپر
دوستان پست تی ان تی یه نوع ارزونتر داره 69000 تومنه و با اون گرونه هیچ فرقی نداره 5 روزه هم رسید و دلیوریشو گرفتم پول الکی ندید اگر تهران هستید برین شهرک غرب مرکز پست منطقه 14 قدس

(2013-05-14 ساعت 22:26)ghafari88 نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 20:25)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 15:45)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه
من زنگ زدم دی اچ ال میگه تا یک ماه طول میکشه تا به دست کنتاکی برسه و 150 هزارتومن هم هزینه اش میشه .
شما ها با چی ارسال میکنید ؟
مرسی
ارزونترین پست شرکت کارآپست هست.کمتراز 5روز هم تحویل میده.من و چن تا دیگه از بچه ها با این شرکت فرستادیم و مشکلی هم نداشتیم...ارامکس و دی اچ ال و ازین قبیل شرکتا پوست میکنن و گرونفروشند خیلی

خوب خدا رو شکر بسته ما رسید کنتاکی .. ما هفته پیش سه شنبه فرستادیم و امروز سه شنبه کنتاکی تحویل شد. ( یعنی یک هفته )
با دی اچ ال فرستادیم و 130 تومن هم پول دادیم. ( منظور اینکه بستگی به وزن بستتون داره. اما ارسال این فرم ها با بسته های زیر 250 گرم مقدوره. پس ازشون بخواین که با این بسته براتون ارسال کنن. )
نکته جالب توجه قضیه این بود که بسته ما تقریبا پنج روز توی گمرک سین سیناتی بود. منظور اینکه به نظر من تفاوت شرکت ارسال کننده فقط در میزان هزینه تاثیر گذاره و اگر توی گمرک آمریکا گیر کنه دیگه فرقی نمی کنه که شما با چی و کی فرستاده باشین.
من راضی بودم از دی اچ ال. ایشالا همه بچه ها در ارسال فرم هاشون موفق باشن و همه چیز به خوبی و خوشی پیش بره.
من با تی ان تی 69000 تومنی فرستادم 5 روزه رسید و tracking نشون داد که حتی به دست چه کسی امضا شده از لحظه ای که بستم سوار هواپیما شد تا لحظه ای که رسید به دست اونها رو در جریان بودم! حرف نداشت.
تشکر کنندگان: ghafari88
بچه ها منم خودم زنگ زدم کنتاکی امروز عصر و تاییدیه گرفتم که میشه فرم هارو ایمیل هم کرد .مشکلی نداره .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، hamid.eng ، ali_am76 ، H Pier ، payam62 ، Szsanazsz ، estanfordbineh ، negarin60
(2013-05-13 ساعت 19:18)mgolchin13 نوشته:  من چهارشنبه مدارک خواهر خانمم رو با ایمیل فرستادم. امروز یعنی 5 روز بعد یک جوابی از کی سی سی اومده به این شرح:

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.
Diversity Visa Unit

سلام من 5شنبه فرستادم، دیشب جواب اومد که:
The information you provided will be included in your case file for review.

Tabatha

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

فقط نمی دونم چه جوری میشه مطمئن شد که مدارک رو چک کردن، مشکل داشته، کامل بوده یانه؟
تشکر کنندگان: Lemony
دوستان من فرم رو انلاک کردم و تغییراتی دادم در فیلدهای تاریخ! میخاستم ببینم برای ارسال از طریق ایمیل مشکلی پیش میاد؟
2009
2010-2011
2012-2013
2014
2015-Loading Plz wait
تشکر کنندگان:
سلام
ما اول ایمیل زدیم دیروز kcc جواب داد که فایل ها قابل باز شدن نیست امروز با dhl فرستادیم هزینه 186000تومان و قول 10 روزه دادند
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: payam62 ، sonnnna
من قبلا برای کبک اقدام کرده بودم (حدود یک سال و نیمه که فایل نامبر داریم) اون زمان بسته همه مدارکمون که حدود 600 گرم وزن داشت تا کانادا 40000 تومن دادیم به آرامکس، خداییش از خدمات و بخصوص سرعت عملشون راضی بودم. امروز مدارک امریکا رو هم با آرامکس فرستادم و گفتن یک هفته طول میکشه ولی به خاطر قیمت دلار برای یک بسته 140 گرمی 87000 تومن پیاده شدم. ساعت 16:30 هم به مقصد امارات ارسال شد.
تشکر کنندگان: aghaghia ، payam62
(2013-05-15 ساعت 13:42)ali_am76 نوشته:  دوستان من فرم رو انلاک کردم و تغییراتی دادم در فیلدهای تاریخ! میخاستم ببینم برای ارسال از طریق ایمیل مشکلی پیش میاد؟
خیر مشکلی نیست Tongue
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: aghaghia ، payam62
دوستان من فرم ها رو هم میل کردم هم پست . این که دوبار فرستادم مشکلی به وجود میاد؟؟!! خیلی نگرانم یکی که تجربه داره جواب بده لطفا
تشکر کنندگان: payam62
(2013-05-16 ساعت 10:46)siminzakavand نوشته:  دوستان من فرم ها رو هم میل کردم هم پست . این که دوبار فرستادم مشکلی به وجود میاد؟؟!! خیلی نگرانم یکی که تجربه داره جواب بده لطفا
خير. قبل هم گفتم مثل دو بار نهار خوردن است! شدني است
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: shimoda
(2013-05-16 ساعت 13:36)Szsanazsz نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 10:46)siminzakavand نوشته:  دوستان من فرم ها رو هم میل کردم هم پست . این که دوبار فرستادم مشکلی به وجود میاد؟؟!! خیلی نگرانم یکی که تجربه داره جواب بده لطفا
خير. قبل هم گفتم مثل دو بار نهار خوردن است! شدني است

شما مطمئنید؟ کسی قبلا این کارو کرده که مشکلی پیش نیومده؟ من خیلی نگرانم ببخشید که دوباره سوال میکنم اخه الان تو همین سایت خوندم 2بار بفرستیم رد میشیم
تشکر کنندگان: estanfordbineh
اصولا نباید این کار رو می کردی ، خوب یک مشورتی می کردی
امیدواریم مشکلی پیش نیاد، ولی این کار طبق دستورالعمل خود کی سی سی ممنوع هست ، اما چون کسی این کار رو نمی کنه معدود افرادی این کار رو می کنن ، احتمال زیاد هیچ مشکلی پیش نمیاد. به نظرم زنگ بزن خود کی سی سی سئوال کن
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: shimoda ، estanfordbineh ، Danoosh ، payam62 ، ojee
(2013-05-16 ساعت 13:40)sadeghi897 نوشته:  
اصولا نباید این کار رو می کردی ، خوب یک مشورتی می کردی
امیدواریم مشکلی پیش نیاد، ولی این کار طبق دستورالعمل خود کی سی سی ممنوع هست ، اما چون کسی این کار رو نمی کنه معدود افرادی این کار رو می کنن ، احتمال زیاد هیچ مشکلی پیش نمیاد. به نظرم زنگ بزن خود کی سی سی سئوال کن

خدا کنه .خیلی نگرانم نمیدونم واقعا چه کار کنم...
تشکر کنندگان: payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان