کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-06-13 ساعت 18:00)NarCssuS نوشته:  تو متن ایمیل چی باید بنویسیم؟ (منظورم کیس نامبر نیستاااا، اینکه کلا چی باید بنویسیم)

فرمت ایمیل ارسالی به KCC

Case Number: 2014AS0000
Name:family , name
Date of birth: 00/00/1900
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
Dear Sir / Madam

To Whom It May Concern
I attached my forms (DSP-122 and DS-230), photograph and barcode sheet to this email.
Please If possible confirm that you have received my forms and photographs. Please also let me know if the filled in forms or photographs do not comply with your criteria.

Sincerely,
name , family
[b]
[/b]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Beowulf II ، NarCssuS ، زری وحدتی
سلام
kcc پاسخ زیر رو به من داده . نمی دونم چرا فرمها مو تایید نکرده در صورتی که دریافت فرمهای بعضی از دوستان رو تایید کرده .

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis,
confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at
this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight
weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery
confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to
ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the
order of the date received, thus the importance of submitting your forms
in a timely manner.
تشکر کنندگان: masodsh ، زری وحدتی
سلام ، من فرمهامو با پست فرستادم ، از پست dhl ايميل اومد كه چهارشنبه بسته رو تحويل گرفتن ولي تا حالا هيچ ايميلي از طرف سفارت برام نيومده ، به نظرتون ايميل بهشون بزنم بپرسم چرا تا حالا هيچي نگفتند؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-14 ساعت 23:56)Niyousha نوشته:  سلام ، من فرمهامو با پست فرستادم ، از پست dhl ايميل اومد كه چهارشنبه بسته رو تحويل گرفتن ولي تا حالا هيچ ايميلي از طرف سفارت برام نيومده ، به نظرتون ايميل بهشون بزنم بپرسم چرا تا حالا هيچي نگفتند؟
وقتی که مطمئن شدید تحویل گرفته شده یک ایمیل به کی سی سی بزنید و ازشون بپرسید که بسته رسیده یا نه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Niyousha ، زری وحدتی
تو قسمت سابجكت ايميل چي بنويسم ، مودبانه تر ميشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-15 ساعت 00:37)Niyousha نوشته:  تو قسمت سابجكت ايميل چي بنويسم ، مودبانه تر ميشه؟
اینو بنویس
Notify me about receiving my documents
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Niyousha
(2013-06-14 ساعت 22:52)jnouri نوشته:  سلام
kcc پاسخ زیر رو به من داده . نمی دونم چرا فرمها مو تایید نکرده در صورتی که دریافت فرمهای بعضی از دوستان رو تایید کرده .

in a timely manner.

واسه من هم همین جواب اومده.خواهشا یکی راهنمایی کنه.خیلی نگران شدم
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-06-15 ساعت 00:57)masodsh نوشته:  
(2013-06-14 ساعت 22:52)jnouri نوشته:  سلام

in a timely manner.

واسه من هم همین جواب اومده.خواهشا یکی راهنمایی کنه.خیلی نگران شدم

دوستان نگران نباشید جوابتون رو میدن، فقط گفتن که به خاطر حجم زیاد مدارک پست شده بهشون وقت ندارن جواب بدن، 6-8 هفته طول میکشه که جواب همه رو بدن، همین.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: maziar irani ، philter
سلام دوستان من فرم ها رو واسه کی سی سی ارسال کردم . وقتی ایمیل زدم واسه ادامه مراحل این جوابو دادن
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم؟ یعنی دیگه تموم شد همه چی؟ من تو ثبت نام اولیه تاریخ تولد همسرمو ماهشو اشتباه زدم
در چه صورت این میلو میزنه؟
تشکر کنندگان: exxedus ، maziar irani ، آلیس-1980
(2013-06-15 ساعت 07:02)omid05 نوشته:  سلام دوستان من فرم ها رو واسه کی سی سی ارسال کردم . وقتی ایمیل زدم واسه ادامه مراحل این جوابو دادن
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم؟ یعنی دیگه تموم شد همه چی؟ من تو ثبت نام اولیه تاریخ تولد همسرمو ماهشو اشتباه زدم

سلام دوست عزیز من هم همین ایمیل را دریافت کردم .
می خواستم بدونم اول اسم را وارد کردید وبعد فامیل را یا برعکس؟
تشکر کنندگان: exxedus ، maziar irani
(2013-06-15 ساعت 13:10)kiana11 نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 07:02)omid05 نوشته:  سلام دوستان من فرم ها رو واسه کی سی سی ارسال کردم . وقتی ایمیل زدم واسه ادامه مراحل این جوابو دادن

فامیل بعد اسم
تشکر کنندگان: maziar irani
(2013-06-15 ساعت 13:14)love_everlife نوشته:  

فامیل بعد اسم

به نظرم این ایمیل ربطی با این مسئله ندارد. چوی شماره کیس مهم تر هست .
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: kiana11
سلام بر دوستان با تجربه
من در ارسال ایمیل به کی سی سی جواب ذیل را دریافت کردم The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.ایا ممکن است چون اول اسم را نوشتم بعد فامیل را این ایمیل برای من امده باشد .چون در فرم ثبت نامی و فرم قبول شدن اول فامیل و بعد اسم امده است ؟ من در ضمن ابتدای ایمیلم فقط کیس نامبر-تاریخ تولد- واول اسم وبعد فامیل را اوردم .لطفا کمکم کنید.

سلام بر دوستان
لطف کنید سایتی که میشود در ان اطلاعات پروفایلمان را در بیاوریم را به من معرفی کنید
با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:

(2013-06-15 ساعت 14:38)omid05 نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 13:10)kiana11 نوشته:  [quote='omid05' pid='358655' dateline='1371263537']
سلام دوستان من فرم ها رو واسه کی سی سی ارسال کردم . وقتی ایمیل زدم واسه ادامه مراحل این جوابو دادن

اول فامیل بعد اسم
تشکر کنندگان: kiana11 ، آلیس-1980
(2013-06-15 ساعت 15:51)kiana11 نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 13:50)kiana11 نوشته:  سلام بر دوستان با تجربه
من در ارسال ایمیل به کی سی سی جواب ذیل را دریافت کردم The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.ایا ممکن است چون اول اسم را نوشتم بعد فامیل را این ایمیل برای من امده باشد .چون در فرم ثبت نامی و فرم قبول شدن اول فامیل و بعد اسم امده است ؟ من در ضمن ابتدای ایمیلم فقط کیس نامبر-تاریخ تولد- واول اسم وبعد فامیل را اوردم .لطفا کمکم کنید.

سلام بر دوستان
لطف کنید سایتی که میشود در ان اطلاعات پروفایلمان را در بیاوریم را به من معرفی کنید
با تشکر فراوان
دوستان کسی نیست جواب بده؟

چه پروفایلی ؟
اطلاعات ثبت نام تو لاتاری اگه منظورته که باید بگم که هیچ دست رسیی ندارید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان