آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
دوستان میتوانند نمونه ایمیل رد و بدل شده با کی سی سی و یا سفارت را بعد از حذف اطلاعات شخصی در این تاپیک قرار دهند تا مورد استفاده سایر کاربران برای کیسهای مشابه قرار بگیرد. اگر در زمینه مکاتبه و ایمیل درخواست کمک دارید لطفا فقط در این تاپیک مطرح کنید.
[font=Times New Roman]‎ در هنگام مکاتبه با کی سی سی و یا سفارت، به یاد داشته باشید که شما باید همواره اطلاعات کیس خود اعم از کیس نامبر، فامیل/اسم با حروف بزرگ، تاریخ تولد با فرمت ماه/روز/سال را در ایمیل خود درج کنید، همچنین دقت کنید که اگر در ثبت نام اولیه اسم و فامیل و یا تاریخ تولد خود را اشتباه نوشته اید و در فرم ها آن را اصلاح کرده اید با این وجود هنگام مکاتبه با کی سی سی باید همان اطلاعات اشتباه اولیه رو بدهید.
آدرس ایمیل کی سی سی ‎: KCCDV@state.gov‎
[/font]

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال قبل تاپیک زیر را ببینید:
2013
2012
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
یافتن نقل قول‌ها

‪Case ‎Number: 2014AS0000xxxx‎
‪Principal ‎Applicant Name:‎ ‪MOHAJER, ‎AMIR‎
‪Date ‎of Birth:‎ ‪Jan ‎1, 1975

TO WHOM IT MAY CONCERN

___متن ایمیل___

‪I ‎am looking forward to your kind reply.‎

‎Sincerely yours‎

‎Amir Mohajer
2013AS81xx‎ ‫(٢ نفر) دیدن قبوﻟﮯ: ٢ ﻣﮯ ۲۰۱۲ ارسال فرم‌ها: ٢٣ ﻣﮯ با ایمیل مصاﺣﺒﮧ: ۴ جون ۲۰۱۳، ایروان، برگهٔ آﺑﮯ سفرناﻣﮧ کلیرنس: ۹ آگوست، ویزا: ۱۵ آگوست مقصد: ‪Seattle, ‎WA (resident since Sep 4, 2013)
سفرنامه‌های آمریڪا جدول مقایسهٔ شهرهای آمریڪا برندگان ساکن ایالات متحده روی نقشه آموزش کاربری حرفه‌ای مهاجرسرا ‫۱۱۸ مهاجرسرا
‪“You ‎will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that‎ barks.” ‎- Winston Churchill
یافتن نقل قول‌ها
همون طور که جناب امیر خان گفتن !توی ‎subject‎ ایمیل نه، توی متن اصلی ایمیل،
اول از همه مینویسی مثلا :

‪Case ‎Number: 2014AS0000xxxx‎
‪Principal ‎Applicant Name:‎ ‪MOHAJER, ‎AMIR‎
‪Date ‎of Birth:‎ ‪Jan ‎1, 1975‎

و توی تنظیمات متن روی قسمت کادر قرمز کلیک میکنی.
[عکس: align%20left%20case%20number.png]
بعد متن ایمیلتو مینویسی و آخرش چون رسمی مینویسی و طرفو نمیشناسی :

‎I look forward to hearing from you‎
Sincerely ‎yours‎
یافتن نقل قول‌ها
سلام
من میخوام بدونم که وقتی ما داریم مدارک رو واسه کنتاکی میفرستیم آیا باید غیر از آدرس چیز دیگه هم رو پاکت پست بنویسیم یا نه؟
‎2014AS0000012XX‎
تعداد افراد کیس: 2نفر
تاریخ و نوع ارسال فرمهای سری اول: از طریق ایمیل ودر 30 می ‎2013‎
تاریخ پاسخ از ‎KCC:‎ هفته بعد ‎(7 june )‎
مقصد: فعلاً شیکاگو
تاریخ کارنت: سری اول اول اول ‎Big Grin
تاریخ نامه دوم: 13 سپتامبر ‎2013 Big Grin
تاریخ مصاحبه: 19 نوامبر ‎2013‎
کلیرنس: 29 می
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، FMANIS ، philter ، Mehrdad.48 ، زری وحدتی ، camel_60
(2013-05-05 ساعت 00:29)hamedapple نوشته:  
سلام
من میخوام بدونم که وقتی ما داریم مدارک رو واسه کنتاکی میفرستیم آیا باید غیر از آدرس چیز دیگه هم رو پاکت پست بنویسیم یا نه؟

خیر دوست عزیز چیز دیگه ای لازم نیست ، فقط آدرس گیرنده ‎KCC‎ و آدرس خودتون بعنوان فرستنده
و یا با ایمیل هم میتونید فرم های ‎230‎ و ‎122‎ و اسکن عکس و صفحه بارکدتون رو بفرستید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: hamedapple ، ali_am76 ، hani.saray ، KIMIA2005 ، FMANIS ، آنی ، ahm254 ، nedali ، philter ، محبت ، زری وحدتی
(2013-05-05 ساعت 00:49)hamedapple نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 00:39)lilac ‎pid='328659 نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 00:29)hamedapple ‎pid='328644 نوشته:  
سلام

خیر دوست عزیز چیز دیگه ای لازم نیست ، فقط آدرس گیرنده ‎KCC‎ و آدرس خودتون بعنوان فرستنده
و یا با ایمیل هم میتونید فرم های ‎230‎ و ‎122‎ و اسکن عکس و صفحه بارکدتون رو بفرستید.

مرسی دوست گلم
یعنی چی که میشه ایمیل کرد؟
پس چرا همه میگن باید با ‎DHL‎ یا ‎TNT‎ پست بشه؟
تو خود سایتشون چرا اشاره نشده؟

اگر بخواهید با پست بفرستید باید با ‎DHL‎ یا ‎TNT‎ بفرستید... ولی تعدادی از دوستان ‎2013‎ با ایمیل فرستادند بسیار مطمئن و سریعاً تاییدیه دریافت مدارک رو از ‎KCC‎ دریافت کردند و هیچ هزینه ای هم براشون در بر نداشته... اکثر این عزیزان در حال حاضر ویزاشون رو دریافت کردند و در خاک ا م ر ی ک ا هستند... میتونید از توضیحات امیر مهاجر عزیز در اینجا( ارسال ‎542)‎ استفاده کنید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ali_am76 ، nima_im ، KIMIA2005 ، آنی ، محبت
(2013-05-07 ساعت 02:01)hedipes نوشته:  
من میخوام یه ایمیل بزنم بهkcc باید با نرم افزار خاصی ایمیل بزنم؟؟؟یا همینطوری میرم تو میلم و بالاش سمت راست کیس نامبرو...مینویسم و بعد متن ایمیلم؟؟؟؟؟؟؟؟

طبق راهنمایی دوستان تو پست های قبلی باید به این صورت باشه ، قسمتا که ‎Bold‎ هستن همین باشه متن نامه رو وسطشون بنویس بفرست .

من به این شکل فرستادم قبل از 24 ساعت جوابش اومد مشکلی هم نبود .

[عکس: 465dlh52qu50a7t1kqe0.jpg]
‎2014-8XXX‎ ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ‎...‎
یافتن نقل قول‌ها
دوستان این ایمیل ‎kcc‎ رو برای اصلاح اطلاعات خودم میخواستم آدرس میلشون چیه؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! ‎Every man Dies .. .not Every man Lives‎
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند ‎!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: KIMIA2005
فرمت ایمیل ارسالی به ‎KCC‎
Case ‎Number: 2013AS0000‎
Name:family ‎, name‎
Date ‎of birth: 00/00/1900‎
Preference ‎Category: DV DIVERSITY‎
Foreign ‎State Chargeability: IRAN‎
Dear ‎Sir / Madam‎

‎To Whom It May Concern‎
I ‎attached my forms (DSP-122 and DS-230), photograph and barcode sheet to this email.‎
Please ‎If possible confirm that you have received my forms and photographs. Please also let me know if the filled in forms or photographs do not comply with your criteria.‎

‎Sincerely,‎
name ‎, family‎

‎U.S. Department of State‎
Kentucky ‎Consular Center‎
3505 ‎North Highway 25W‎
Williamsburg, ‎KY 40769‎
U.S.A

(2013-05-10 ساعت 08:37)masodshirzadi ‎pid='333434 نوشته:  
بچه ها بعد از قبول شدن باید دقیقا چیکار کنم؟گیج شدم،کسی میتونه ترتیب کارایی رو که باید انجام بدم رو بهم بگه؟مرسی از کمکتون
Sad
فعلا دو تا فرم پر کنید عکس بندازید (5*5)فرم های ‎122‎ و ‎230‎
نامه قبولی تون رو پرینت و اسکن بگیرید
حالا بعدش هم با توجه به نظرتون این موارد رو به ‎KCC‎ ایمیل کنید یا پست کنید فرقی نمی کنه
موفق باشیCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
‎www.unplanlife.blogspot.com‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: payam62 ، ali_am76 ، KIMIA2005 ، philter ، زری وحدتی
(2013-05-11 ساعت 23:41)kage.omid نوشته:  
برای تماس با کنتاکی با چه شماره ای باید تماس گرفت؟و ایا با زبان انگلیسی باید باهاشون حرف زد؟

‎001-606-526-7500‎
ضمناً به مهاجرسرا ‎118‎ مراجعه کنید ‎ASALI‎ عزیز و دیگر دوستان اطلاعات ارزنده ای رو به یادگار گذاشتند.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kage.omid ، sadeghi897 ، Szsanazsz ، payam62 ، KIMIA2005 ، maziar irani
(2013-05-11 ساعت 23:41)kage.omid نوشته:  
برای تماس با کنتاکی با چه شماره ای باید تماس گرفت؟و ایا با زبان انگلیسی باید باهاشون حرف زد؟

این هم ایمیل و شماره تلفن ‎KCC‎
Email ‎: KCCDV@state.gov‎
شماره سفارت
‎606-526-7500‎
آدرس پستی سفارت :
‎U.S. Department of State‎
Kentucky ‎Consular Center‎
3505 ‎North Highway 25W‎
Williamsburg, ‎KY 40769‎
U.S.A
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
‎www.unplanlife.blogspot.com‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kage.omid ، lilac ، payam62 ، KIMIA2005 ، maziar irani ، philter
(2013-05-09 ساعت 14:21)Hadi2014 نوشته:  
دوستان معمولا ‎KCC‎ چند روزه جواب ایمیل ها رو میده؟

با سلام
معمولا بین 5 تا 10 روز
اردتمند
تیر-تپر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005 ، philter
(2013-05-12 ساعت 21:22)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 15:09)KIMIA2005 ‎pid='335328 نوشته:  
سلام
توی ‎subject‎ ایمیل ارسالی بهkcc فقط شماره کیس نامبر رو بنویسیم کافیه چیز دیگه ای نمیخواد بنویسیم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید ‎...‎

اگر برای ارسال اولیه مدارکتون هست میتونید کیس نامبر و عبارت ‎My documents‎ را بنویسید و اگر برای تصحیح مدارکتون هست کیس نامبر و عبارت ‎Correction‎ رو میتونید استفاده کنید... موفق باشید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maziar irani ، HodHod Golestani
(2013-05-12 ساعت 22:50)kian kian نوشته:  
من الان 3 روزه نامه زدم به ‎kcc‎ اما نه از جواب اتوماتیک خبری بود نه از جواب اصلی
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما تا یک هفته-10 روز صبر کنید اگر جوابی نیومد دوباره براشون ایمیل بزنید و پی گیری کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت ‎165$‎ توسط ‎azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت ‎CEAC‎ از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪118‎ مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: KIMIA2005
دوستان من به كنتاكي يه اميل زده بودم مبني بر اينكه اسم و فاميلم رو جا به زدم و گفته بودم كه در فرمها اصلاح ميكنم حالا جواب منو دادند ممنون ميشم يكي كمك كنه ببينم چي جواب دادند.
‎Thank you for your inquiry.‎

‎It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/forms/f...ml.‎

‎_____________________________________‎

‎Denise‎

‎Support Contractor - Serco Inc.‎

‎CA/VO/KCC‎

‎Diversity Visa Unit‎

‎Phone: (606) 526-7500‎

‎Email: KCCDV@state.gov‎

‎Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.‎

‎This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.‎
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! ‎Every man Dies .. .not Every man Lives‎
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند ‎!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، toghrol120

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان