کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-08-10 ساعت 02:58)حسن پیری نوشته:  
(2013-08-10 ساعت 02:35)windexpert نوشته:  سلام. یکی از دوستان"محبت "نوشته بعد از ارسال فرمها تاییدیه دریافت کرده. آیا منظور همون تاییدیه است که تو سایت شرکت پستی مبنی بر تحویل نامه به مقصد می بینیم یا باید یک تاییدیه از کی سی سی دریافت کنیم؟
سلام تاییدیه از کی سی سی منظورشون هست
سلام
ضمن تشکر از حسن آقا مطلبی رو برای تمام دوستانی که به ما پیوستن بگم : kccبه خودی خود تاییدیه ای برای شما نمیفرسته مبنی بر دریافت مدارکتون و بدون ایراد بودنشون منظورم صحت محتوای فرمهاتون نیست منظور ایراد در باز شدن فرمها و نقصهای اینچنینیه بعد از هر ارسال یک ایمیل به kccجهت استعلام که زده بشه البته با ذکر مشخصات شامل کیس نامبر، تاریخ تولد، نام و نام خانوادگی، کشور و ناگفته نمونه هر یک از این اطلاعات با زمان ثبت نام هم خوانی نداشته باشه بازم جواب نمیدن و میگن اطلاعاتتون با این کیس مچ نیست پس اگر اشتباه ثبت نام کردید همون اطلاعات اشتباه رو فعلا تو ایمیلتون قید کنید تا بعدا اصلاحش کنید، وبا توجه به حجم بالای کاریشون در حال حاضر به سختی جواب میدن که جای نگرانی نداره به خاطر حجم بالای کاریشونه و امیدوارم همه به زودی جواب دلخواهشونو بگیرن
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: aghaghia ، noobnoobi ، pari pariaaa ، behfaza ، H Pier ، ojee ، gema ، HodHod Golestani ، ffrfar ، زری وحدتی ، MEHR52
سلام به همه دوستان

بسياري از دوستان عزيز با مقايسه با سال قبل زمان حدودي كارنت شدنها را اعلام نمودند و همچنين اعلام كردند كه احتمالا مثل سال قبل تا حدود 2000 كارنت ميشند

يه خبر خوب به همگي بدم من خودم شمارم حدود 7000 هست واطلاعات زير را بدست آوردم

سال 2013 آخرين شماره هاي آسيا حدود 9500 بود
امسال توي سايتهاي فروم خارجي خوندم كه آسيا تا 24000 هم داره

نتيجه :

بايد تعداد بيشتري نسبت به پارسال در هر ماه كارنت بشن تا سپتامبر سال ديگه همه 24000 نفر مصاحبه بشند .

احتمالا امسال اكتبر تا حدود 5000 كارنت بشند و هر ماه حدود 1500 نفر

اميدوارم همگي موفق بشيد

باي باي
case number : 2014AS79XX
interview : Yerevan in July
my case includes : 3 person
Big Grin
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، behfaza ، H Pier ، arman_vafaa ، noobnoobi ، araaaash ، sophia ، ojee ، محبت ، EKAM ، gema ، ffrfar ، vistac ، vistac ، asalasali ، Hadi2014 ، زری وحدتی ، MEHR52
(2013-08-10 ساعت 11:14)rayan.rahpou نوشته:  سلام به همه دوستان

بسياري از دوستان عزيز با مقايسه با سال قبل زمان حدودي كارنت شدنها را اعلام نمودند و همچنين اعلام كردند كه احتمالا مثل سال قبل تا حدود 2000 كارنت ميشند

يه خبر خوب به همگي بدم من خودم شمارم حدود 7000 هست واطلاعات زير را بدست آوردم

سال 2013 آخرين شماره هاي آسيا حدود 9500 بود
امسال توي سايتهاي فروم خارجي خوندم كه آسيا تا 24000 هم داره

نتيجه :

بايد تعداد بيشتري نسبت به پارسال در هر ماه كارنت بشن تا سپتامبر سال ديگه همه 24000 نفر مصاحبه بشند .

احتمالا امسال اكتبر تا حدود 5000 كارنت بشند و هر ماه حدود 1500 نفر

اميدوارم همگي موفق بشيد

باي باي

رايان جان مرسي از اطلاعاتت.منم موافقم باهات،امسال بايد كارنتي هاي بيشتري داشته باشيم تو اكتبر چون كيس نامبرها در هر قاره منحصر بفرد هم شده .اميدوارم تا آخر هفته خبراي خيلي خوبي بشنويم.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: behfaza ، araaaash ، sophia ، ojee ، محبت ، ffrfar ، زری وحدتی ، سمنانی
فقط چند روز صبر کنیم تا اولین سری اعلام بشه خیلی چیزا معلوم میشه.
اندکی صبر....
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، sophia ، ojee ، godot ، محبت ، ffrfar ، behfaza ، زری وحدتی
سلام به همگی
اما فعلا بعد از گذر از مرحله ارسال مدارک رسیدیم به مرحله کارنت شدن کیس ها جالبه Smile این روزها هم از اون روزهایی که به قول سرباز ها ( در مدت سربازی‌) همش خاطره میشه و خوشحالم که این سایت وزین ( مهاجر سرا ) مثل یک آلبوم همه این خاطرات رو ثبت و ضبط می کنه و بعدا با مراجعه و مطالعه مطالب قدیمی تجدید خاطره خواهد شد .
اما یه نکته که در مورد من بوجود اومده و میخواستم نظر دوستای گلم رو بدونم :
اینکه از وقتی برنده شدم و درگیر این داستان جذاب شدم دست و دلم به کار نمیره Smile) اصطلاحا هوایی شدم .Smile همش خودم رو درگیر مسایل لاتاری می کنم و با اینکه وقت گیر هست و نیاز به دقت زیادی داره ( منظورم بحث مدارک و واکسیناسیون و جستجوی امکانات محل مصاحبه و ... ) ولی مثل درد دندون می مونه ، هم درد داره هم آدم خوشش میاد Smile
خلاصه روزی ۳ دفعه بولتن رو چک کردن که شاید امسال حواسشون به تقویم نباشه و ۵ روز زود تر اشتباهی کارنتی ها رو اعلام کنن Smile خلاصه آدمیزاده و هر اتفاقی ممکنه بیفته .
جالب تر از همه اینکه بهترین جا برای تخلیه احساسات و هیجانات هم همین سایت عزیز مهاجر سراست .
واقعا فلسفه جالبی داره و شاید ما اعضاء متوجه تنشیم که چقدر تو کاهش استرس موثر هست . هر برنده ای احساس می کنه ممکنه اتفاقی افتاده باشه و اون بی خبر باشه ولی با مراجعه به این سایت متوجه میشی چه خبره و جدیدترین خبر ها رو میتونی رصد کنی .
خلاصه مهاجر سرا متشکریمممم
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
اینطور که من کیس های قبل از 2103 را بررسی کردم روال کارنتی های در سالهای قبل متفاوت بوده.شاید امسال هم فرق داشته باشه؟
راستی کی حدودا سپتامبر می یاد؟
***2014AS3 ‫-مصاحبه مارچ-ابوظبی.
تشکر کنندگان: H Pier ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-08-10 ساعت 13:37)k_nastaran نوشته:  اینطور که من کیس های قبل از 2103 را بررسی کردم روال کارنتی های در سالهای قبل متفاوت بوده.شاید امسال هم فرق داشته باشه؟
راستی کی حدودا سپتامبر می یاد؟

همه احتمالی میشه داد چون سالهای قبل هم کارنتی ها به یک شکل نبوده به هر حال حدود 5 روز دیگه مشخص میشه.
امروز 10 آگوست هستیم و سپتامبر بعد از آگوسته Smile ولی اگر منظورتون بولتن ویزای سپتامبر هست همون حدود 5 روز دیگه ای که گفتم یعنی 15 آگوست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، k_nastaran ، pari pariaaa ، noobnoobi ، محبت ، ffrfar ، H Pier ، behfaza ، sophia ، زری وحدتی
سلام دوستای عزیزم.

کیس نامبر من 400 یعنی الان باید خیلی استرس داشته باشم مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک!!!!!!!!
کیس نامبر 2014AS000004XX/تعداد افراد کیس:4نفر/تاریخ رویت 6 می / ارسال فرمها27می با ایمیل/سفارت ایروان/
کارنت: 5 آگوست | مصاحبه:15 اکتبر | ویزا : * | ورود به آمریکا: * |Smile
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، H Pier ، behfaza ، sophia ، زری وحدتی ، babak12
(2013-08-10 ساعت 14:36)godot نوشته:  سلام دوستای عزیزم.

کیس نامبر من 400 یعنی الان باید خیلی استرس داشته باشم مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک!!!!!!!!

Big GrinBig GrinBig Grin
استرس نداشته باشيد و سريع تر براي انجام واكسيناسيون و كارهاي ترجمه اقدام كنيد كه تو ماه اول كه اكتبره كارنت ميشيد شماSmile تبرييييييكككككككك
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
تشکر کنندگان: ojee ، godot ، noobnoobi ، EKAM ، behfaza ، sophia ، زری وحدتی ، MEHR52
(2013-08-10 ساعت 14:36)godot نوشته:  سلام دوستای عزیزم.

سلام
ضمن تبریک اتفاقا شما اصلا نباید استرس داشته باشید و تکلیفتون کاملا مشخصه و در هر صورتیکه باشه شما اکتبر اونم اوایلش مصاحبه داری و قطعا میتونی برنامه ریزیاتو کنی امثال من و کیس نامبرهای بالا برنامه هاشون کاملا بهم میریزه چون من توقع داشتم اردیبهشت یا خرداد برم مصاحبه و با این اوصاف جدید نمیدونم چی میشه و اگه قراره زمستون برم ایروان رفتن نداره و کلی برنامه ریزی های دیگه که بهم میریزه
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ojee ، behfaza ، sophia ، godot ، MEHR52
سلام دوستان.من متاسفانه یکم گیج شدم!شماره ی من**77 است.میشه لطفا به من بگید من احتمالا کی کارنت میشم و وقت مصاحبه ام حدودا کی میشه؟چون خیلی استرس دارم که برای واکسیناسیون دیر اقدام نکنم!پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون Smile
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: ojee ، pari pariaaa ، behfaza ، sophia
(2013-08-10 ساعت 16:27)gema نوشته:  سلام دوستان.من متاسفانه یکم گیج شدم!شماره ی من**77 است.میشه لطفا به من بگید من احتمالا کی کارنت میشم و وقت مصاحبه ام حدودا کی میشه؟چون خیلی استرس دارم که برای واکسیناسیون دیر اقدام نکنم!پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون Smile

دوست عزیز باتوجه به اطلاعاتی که دوستان دادن و چیزی که محبت عزیز گفت برنامه ریزی با سالهای گذشته فرق داره

درمورد واکسن ها هم نگران نیاشید.صحبت دوستمون sce رو بخونید تا خیالتون راحت شه ( صحبت ایشون برای زمانی که وقت خیلی کم باشه )
http://mohajersara.com/post-336396.html#pid336396
CN : 2014AS29xx
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 30 Jan
دریافت ویزا: 31 Jan

[font=Arial]صدای خنده ی خدا را میشنوی ؟؟؟
به انچه محال می پنداری میخندد...
پس آرزو کن ...
[/font]

تشکر کنندگان: aghaghia ، pari pariaaa ، محبت ، gema ، H Pier ، behfaza ، noobnoobi ، sce ، exxedus ، MEHR52
(2013-08-10 ساعت 16:27)gema نوشته:  سلام دوستان.من متاسفانه یکم گیج شدم!شماره ی من**77 است.میشه لطفا به من بگید من احتمالا کی کارنت میشم و وقت مصاحبه ام حدودا کی میشه؟چون خیلی استرس دارم که برای واکسیناسیون دیر اقدام نکنم!پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون Smile

دوست عزیز 4-5 روز دیگه بهتر میشه گفت شما کی کارنت میشین. ولی شما از همین الان هم میتونید واکسیناسیونتون رو شروع کنید. به خصوص هپاتیت و تی دی که چند مرحله ای هستند و همینطور ام ام ار. فقط آنفلونزا ست که اکسپایر میشه و باید حدود 1/5 تا 2 ماه قبل از مصاحبه تزریق بشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ojee ، محبت ، gema ، H Pier ، behfaza ، EKAM ، noobnoobi ، sophia ، MEHR52

سلام دوست عزيز .والا امسال هيچي معلوم نيست ،اگه مثل ٢٠١٢ بخوان شماره هارو كارنت كنن كه شما هم تو اكتبر كارنت ميشيد و اگر مثل ٢٠١٣ باشه (كه فكر نميكنم) چندماه بعد،حدودا اونور سال،كارنت ميشيد.
يه چند روز صبر كنيد تا ١٥ آگست تا ببينيم چه شماره هايي اعلام ميشن براي اكتبر.
تشکر کنندگان: ojee ، ffrfar ، محبت ، gema ، H Pier ، behfaza ، noobnoobi ، sophia ، exxedus
دوستان من هم یه سرچی توی فروم های خارجی کردم و کیس نامبر 19800 رو هم در آسیا پیدا کردم و اینطور که معلومه برای اکتبر کارنتی زیادی داریم.میتونید فروم زیر رو ببینید:

http://forums.immigration.com/showthread...hest/page2
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان: ojee ، gema ، H Pier ، mrpahlevani ، behfaza ، raihaneh.az90 ، ghafari88 ، محبت ، sophia ، exxedus ، زری وحدتی ، MEHR52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان