کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان در صفحه فیس بوک وزارت امور خارجه در خصوص کیس نامبرهای بالا سوال و جوابی صورت گرفته که در نهایت آفیسر پاسخ داده که این دوستان باید برای dv2016 اقدام کنند :
Dear Sir, I am a winner of DV 2014 with high
case number. According to Visa bulletin , the
last cut-off number of Asia in september is
13350. What do you think the person who are
over 13350 for getting interview and visa?
Like · Yesterday at 7:08pm
U.S. Department of State: Consular Affairs
Hi Thurein, we do not have sufficient numbers
of visas for all DV selectees. We usually select
more than 50,000 people because many
applicants do not complete the process,
however, we are obligated by law to only issue
50,000 visas. Accordingly, once we issue the
number allowed by law, we cannot issue
additional visas even to people that may have
been selected as eligible to apply for the DV.
Please check back in September to see if you
can apply for DV 2016, and please apply as
early as possible if you are eligible.
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: soli asali ، USA2014 ، taleghani
(2014-08-09 ساعت 10:51)shazad نوشته:  
(2014-08-01 ساعت 21:15)farshadm999 نوشته:  
(2014-08-01 ساعت 20:55)goliii نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 13:31)qolkaram نوشته:  سلام کیس نامبر من 16670 بود . من از افغانستان شرکت کرده بودم اما همه امیدم نقش برآب شد . 13350 کارنتی ها سپتامبر است و دیگر هیچ شانسی برام نمونده . دارم از قصه دق می کنم . با این اوضاع نابسامان افغانستان و دور از خانوادم که ساکن مشهد هستند. خدایا کم آوردم من نمی دونم باید چیکار کنم. SadSadSadSadSadSadSadSad:

دوست عزیز من همین الان ویزا بولتن رو چککردم اپ کامینگ سون زده امیدوار باش

این کامینگ سون مال ۲۰۱۵ هست. ۲۰۱۴ متأسفانه با این این خبر ناگوار بسته شد پروندش.

دوستان عزیز

ناامید نباشید

بولتن سپتامبر هنوز اعلام نشده!

کسانیکه در سپتامبر کارنت می شوند در سپتامبر هم به مصاحبه خواهند رفت!
ببخشید پس مصاحبه های اکتبر کی اعلام میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بازمانده لاتاری 2014Sad

تشکر کنندگان: soli asali
(2014-08-09 ساعت 11:44)masoudyara نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 10:51)shazad نوشته:  
(2014-08-01 ساعت 21:15)farshadm999 نوشته:  
(2014-08-01 ساعت 20:55)goliii نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 13:31)qolkaram نوشته:  سلام کیس نامبر من 16670 بود . من از افغانستان شرکت کرده بودم اما همه امیدم نقش برآب شد . 13350 کارنتی ها سپتامبر است و دیگر هیچ شانسی برام نمونده . دارم از قصه دق می کنم . با این اوضاع نابسامان افغانستان و دور از خانوادم که ساکن مشهد هستند. خدایا کم آوردم من نمی دونم باید چیکار کنم. SadSadSadSadSadSadSadSad:

دوست عزیز من همین الان ویزا بولتن رو چککردم اپ کامینگ سون زده امیدوار باش

این کامینگ سون مال ۲۰۱۵ هست. ۲۰۱۴ متأسفانه با این این خبر ناگوار بسته شد پروندش.

دوستان عزیز

ناامید نباشید

بولتن سپتامبر هنوز اعلام نشده!

کسانیکه در سپتامبر کارنت می شوند در سپتامبر هم به مصاحبه خواهند رفت!
ببخشید پس مصاحبه های اکتبر کی اعلام میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوستان متاسفم من اشتباه کردم!

امیدوارم برای دوستانیکه کارنت نشدن اتفاق های خیلی بهتری در آینده بیافته!
تشکر کنندگان: masoudyara ، HERMES7 ، m_nikparvaz ، majid_eng ، soli asali ، shahram a ، hedilamar
بچه ها یه سوال برای من پیش اومده
دوستان فرمودن که بولتن 2014 تموم شده و دیگه کارنتی در کار نیست ولی وقتی بولتن های سالهای قبا را که نگاه کنید میبیند که برای سپتامبر هم کارنت اعلام شده
حالا دلیلش چی میتونه باشه
شاید هم من دارم اشتباه میکنم
لطفا راهنمایی بفرمایید
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-08-09 ساعت 17:56)m_nikparvaz نوشته:  بچه ها یه سوال برای من پیش اومده
دوستان فرمودن که بولتن 2014 تموم شده و دیگه کارنتی در کار نیست ولی وقتی بولتن های سالهای قبا را که نگاه کنید میبیند که برای سپتامبر هم کارنت اعلام شده
حالا دلیلش چی میتونه باشه
شاید هم من دارم اشتباه میکنم
لطفا راهنمایی بفرمایید

كارنتها در واقع از اگست شروع ميشه ولي مال ساله بعده،يعني بولتن اين ماه كه بياد مال ٢٠١٥هست و در واقع تعداد افرادي كه قراره تو اكتبر مصاحبه بشن اعلام ميشه با فاصله يك هفته يا دو هفته نامه دوم جايگزين ميشه ،و در نهايت اكتبر مصاحبه ميشن،از اين ماه بولتن مربوط به ٢٠١٥ هستش
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، آلیس-1980 ، USA2014 ، azadeh2014 ، soli asali ، aaraam ، pari pariaaa
بولتن سپتامبر:

http://travel.state.gov/content/visas/en...-2014.html
فكر كنم ديگه اين تايپيك بايد قفل بشه، با كلي خاطره، دلم تنگ ميشه براي اينجا
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: USA2014 ، majid_eng ، soli asali ، حاجی واشنگتن ، reasonable ، babak12
این موضوع بسته شد و تاپیک 2015 بولتن از این به بعد در جریان خواهد بود. البته برای 2015 ای ها. دوستانی که کارنت نشدین تنها کاری که از دست ما براتون بر میاد آرزوی موفقیت هست. موفق باشید و شاد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان