کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
سلام مجدد،
دوستان برای 2 نفر (یک جفت کفتر عاشق و خوش شانس)...
1- چقدر باید موجودی تو حساب باشه؟
2- چه مدت زمان باید تو حساب باشه، (بعضی ها میگن 1 ساعت - بعضی ها میگن 1 روز - گیج شدم)؟

ممنون! Smile
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 23:30)Beowulf II نوشته:  سلام مجدد،
2- چه مدت زمان باید تو حساب باشه، (بعضی ها میگن 1 ساعت - بعضی ها میگن 1 روز - گیج شدم)؟

ممنون! Smile
سلام
1- برای 2 نفر حداقل 16000دلار .
2- به بانکتون بستگی داره بعضی ها رو فقط چند دقیقه تو حساب میاد و موجودی میگیرن و خلاص بعضی هاشون میگن باید 1 روز تو حساب باشه. من قوامین گرفتم و 10 دقیقه تو حساب بودش.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Beowulf II ، mohsenmb ، estanfordbineh ، ebi1988 ، shahrzad001

ممنون! Smile

سلام دوست گرامی
ما هم 2 نفر هستیم و توی ماه جون آنکارا مصاحبه داریم.
من دارم سعی می کنم برای 2 نفر 80 تومن جور کنم.
ولی طبق جدول که خط فقر برای 2 نفر 15730 دلار هست شما باید این رقم را ضربدر 125% کنید و تبدیل کنید به ریال که مشخص بشه لبه مرز چقدره.
ولی با توجه به تجربه و توصیه دوستان هر چه بیشتر بهتر (البته اگر آدم داشته باشه Big Grin)
درباره مورد دوم هم من خودم از جند شعبه بانک پاسارگاد و پارسیان پرسیدم گفتن باید 24 ساعت توی حساب باشه چون موجودی روز قبل را محاسبه و ثبت می کنن.
در ضمن فقط به شعبه هایی که ارزی-ریالی هستن مراجعه کنید. چون شعب ریالی به فارسی میدن و باید بعدش ببرید اداره بین الملل بانک برای ترجمه ولی شعب ارزی-ریالی خودشون مستقیم انگلیسی صادر می کنن.
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کوچیکی کرده باشم.
موفق باشید و کامیاب.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: Beowulf II ، estanfordbineh ، محبت ، ebi1988 ، Mahmood129
(2014-05-22 ساعت 22:25)mina85 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 23:09)mohsenmb نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 22:10)mina85 نوشته:  با سلام ، من وقت مصاحبم آخر جون و با توجه ب نداشتن اسپانسر می‌خوام حساب بانکیمو پر کنم آیا ۱۰۰۰۰ یورو کافی‌،و کی‌ باید حساب بانکیم آماده باشه؟ ممنون از راهنمای دوستان

دوست عزیز اولاً موجودیتون باید به دلار باید باشه نه یورو - دوم اینکه اگر تنها هستید 12 یا 13 هزار دلار کافیه Cool

Mersi doste aziz az rahnemaiton, man alman hastam v tabdil in mablagh b dolar baese kole zarar mishe,pas chetor dostani k iran hastan b riyal hesab banki mibaran ????
اکثر دوستان که به ریال موجودی میگیرن پایین برگه تمکن موجودیشونو به دلار مینویسن. ولی پیشنهاد میکنم از honeybal2014 بپرسید چون ایشون هم مثل شما آلمان مصاحبه داشتند و شکرخدا ویزاهم دریافت کردن. ضمناً 1- اگه نتونستید با ایشون ارتباط برقرارکنید بگید ازشون میپرسم 2-اگر سختتون نیست فارسی تایپ کنید که قانون مهاجرسرا روهم رعایت کرده باشیم. درود و ممنون
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: mina85 ، محبت
سلام دوستان عزیزم
من امروز رفتم بانک پاسارگاد و برگه تمکن مالی رو گرفتم،یک نفر هستم و حدود 84 میلیون پول ریختم به حساب،چندتا نکته بگم:اینکه حتما پاستون رو با خودتون ببرید بانک چون باید ببیننش و بر اساس اون اسمتون رو بنویسن هر کاریی کردم کپی پاس رو قبول نکردن، بعد اینکه ازم پرسیدن که گردش هم میخوای گفتم خیر فقط موجودی و تاریخ گشایش حساب و مبلغ به دلار.حدود ربع ساعت بیشتر طول نکشید.
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: mohsenmb ، محبت ، azadeh2014
(2014-05-22 ساعت 00:19)amohammadi348 نوشته:  

ممنون! Smile

سلام دوست گرامی
ما هم 2 نفر هستیم و توی ماه جون آنکارا مصاحبه داریم.
من دارم سعی می کنم برای 2 نفر 80 تومن جور کنم.
ولی طبق جدول که خط فقر برای 2 نفر 15730 دلار هست شما باید این رقم را ضربدر 125% کنید و تبدیل کنید به ریال که مشخص بشه لبه مرز چقدره.
ولی با توجه به تجربه و توصیه دوستان هر چه بیشتر بهتر (البته اگر آدم داشته باشه Big Grin)
درباره مورد دوم هم من خودم از جند شعبه بانک پاسارگاد و پارسیان پرسیدم گفتن باید 24 ساعت توی حساب باشه چون موجودی روز قبل را محاسبه و ثبت می کنن.
در ضمن فقط به شعبه هایی که ارزی-ریالی هستن مراجعه کنید. چون شعب ریالی به فارسی میدن و باید بعدش ببرید اداره بین الملل بانک برای ترجمه ولی شعب ارزی-ریالی خودشون مستقیم انگلیسی صادر می کنن.
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کوچیکی کرده باشم.
موفق باشید و کامیاب.
دوست من سلام
من دیروز برگه تمکن رو گرفتم ،جوری بود که خودم چک بین بانکی از بانک های دیگه بردم و ریختم به حسابم و همون لحظه همون روز هم برگ تمکن رو گرفتم و هیچ حرفی هم از گذاشتن پول واسه یک روز هم نبود.توی همون روز هم حساب رو خالی کردم.
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: gema ، fakhreddin
سلام
چه مدت قبل از مصاحبه باید تمکن مالی گرفت؟
بالای 100000 برای 1 نفر میتونه به روند کارش کمک کنه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 11:10)ara.y نوشته:  سلام
چه مدت قبل از مصاحبه باید تمکن مالی گرفت؟
بالای 100000 برای 1 نفر میتونه به روند کارش کمک کنه؟

هرچی نزدیکتر به مصاحبه باشه بهتره حداکثر تا 1ماه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: ebi1988 ، gema
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند:
1- من با پدرم حساب مشترک سپرده داریم ، آیا گواهی همین موضوع از طرف بانک برای تمکن مالی کفایت می کند و آیا احتیاجی به ارائه حساب جاری نیز می باشد؟
2- آیا می شود برای اسپانسر اقدام نکرد و بعد از مصاحبه اگر اسپانسر خواستن ، برای آن اقدام نمود یا فرصت از دست میرود و امکان ریجکت شدن هست !
3- روند کاری مصاحبه چگونه است ؟ و آیا در صورت نقص مدارک فرصت برای تکمیل آن داده میشود ؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-03 ساعت 08:08)KIMIA2005 نوشته:  [quote='ali_kh' pid='326921' dateline='1367502280']
سلام
با عرض معذرت از مدیران عزیز یه کوچولو اطلاعات دارم در خدمت دوستام میذارم .
از لینک زیر میتونید پی دی اف مربوط به FPL یا همون federal poverty level یا همون سطح خط فقر فدرال مربوط به سال 2013-2014 رو دریافت کنید .
FPL
نحوه به دست آوردن مبلغ مورد نیاز تمکن مالی (پرینت حسابی که احتیاج دارید به جای اسپانسر با خودتون ببرید) به اینصورت هست که شما با توجه به تعداد نفرات کیس ردیف سالیانه(annual) و 100% رو پیدا میکنید و اونو ضربدر 125% میکنید سپس ضربدر قیمت روز دلار میکنید والسلام ...
نمونه :
family size : 1
income rate : anuual
100% = 11.490 $
خب تا اینجا مشخصه که یکنفر یکسال 11490 $ نیاز داره ...
پس 125 درصد 11490 دلار میشه 14362.5 دلار ضربدر قیمت دلار (3600 تومان) میشه 51705000 تومان برای یک نفر
دونفر = 69795000 تومان
3 نفر = 87885000 تومان
و به همین منوال ...
مدیران عزیز اگر اشکالی در پست من میبینید بفرمایید ...
ایشالا روزی منم برنده لاتاری بشم ...
___________________________________________________________________________________________

در ضمن دوستان در مورد گرفتن پرینت لاتین موجودی حساب از بانک هم اصلا فرقی نداره که از کدوم بانک باشه ... (البته به نظر من اگر از بانک های خصوصی مثل پاسارگاد سامان اقتصاد نوین و امثالهم بگیرید فکر میکنم بهتر باشه ولی تا حالا موردی که به خاطر بانک بهش گیر داده باشند من نشنیدم ! )
نمونه پرینت حساب هم واستون میذارم ...

[عکس: vb0yedotmh4251gyk.jpg]
[/quote

[font=Impact]

بنابراین با توجه به توضیحات خوب دوستمون بنده برای 3 نفر بایستی گواهی لاتین موجودی حساب حدودا به مبلغ 100 میلیون تومان ( حدودا 30000 هزاردلار )رو بگیرم درسته ؟ و یک سوال این گواهی رو چه موقعی باید بگیرم چه مدتی قبل از مصاحبه ؟و چند روز باید توی حساب بمونه وایا باید این مبلغ گردش حساب داشته باشه ؟ یا فقط این مبلغ رو توی حساب بذاریم و چند روز بعد برداشت کنیم ؟

دلار به نرخ دولتی 2650 تومان محاسبه میشود.
تشکر کنندگان: mohsenmb ، a.rahaa
دوستان من قصد ادامه تحصیل دارم چون دارم درسم رو نیمه کاره اینجا ول می کنم. اسپانسر دارم ولی برای اینکه خیالم راحت بشه میخوام برگه تمکن مالی هم ببرم. حدود 45 تومن به نظرتون کافی هستش؟..بعد هم موسسه قوامین نامه تمکن مالی به زبون لاتین میده و موجودی رو به دلار میزنه؟..کسی بوده که از موسسه قوامین نامه گرفته باشه؟
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 10:47)cello86 نوشته:  دوستان من قصد ادامه تحصیل دارم چون دارم درسم رو نیمه کاره اینجا ول می کنم. اسپانسر دارم ولی برای اینکه خیالم راحت بشه میخوام برگه تمکن مالی هم ببرم. حدود 45 تومن به نظرتون کافی هستش؟..بعد هم موسسه قوامین نامه تمکن مالی به زبون لاتین میده و موجودی رو به دلار میزنه؟..کسی بوده که از موسسه قوامین نامه گرفته باشه؟
سلام
هیچ لزومی نداره بگید برای ادامه تحصیل دارید میرید و من از قوامین گرفتم بله لاتین هستش با احتساب دلار و یورو در پایان و فقط تاریخ افتتاح رو میزنه با موجودی. و برای ادامه تحصیل 45 میلیون کفایت نمیکنه. اما برای مهاجرت بله کافیه.

تشکر کنندگان: gema ، cello86 ، shahrzad001
(2014-05-23 ساعت 12:20)sportlovly نوشته:  دوستان لطفا راهنمایی بفرمایند:
1- من با پدرم حساب مشترک سپرده داریم ، آیا گواهی همین موضوع از طرف بانک برای تمکن مالی کفایت می کند و آیا احتیاجی به ارائه حساب جاری نیز می باشد؟
2- آیا می شود برای اسپانسر اقدام نکرد و بعد از مصاحبه اگر اسپانسر خواستن ، برای آن اقدام نمود یا فرصت از دست میرود و امکان ریجکت شدن هست !
3- روند کاری مصاحبه چگونه است ؟ و آیا در صورت نقص مدارک فرصت برای تکمیل آن داده میشود ؟
سلام
1- به آفیسر بستگی داره که بپذیره.
2-بله میشه و کسی رو به این دلیل ریجکت نمیکنن.
3-منظوتون از روند رو نمیدونم چیه اما مراحلش بعد دادن مدارک و پول 330دلار مصاحبه میشید.
و بله بعد از خوردن نقص مدارک یا مدرک بهتون فرصت کافی برای ارائه داده میشه.

تشکر کنندگان: shahrzad001 ، sportlovly
سلام دوستان عزیز :
من هفته پیش مصاحبه داشتم و یک نفر بودم از بانک پارسیان شعبه صدرا شهرک غرب به مبلغ 58 میلیون گرفتم و از من قبول کردند. البته بهتون بگم که برگه تمکن مالی پارسیان زیاد برگه جالبی نبود و کیفیت برگه خوب نبود و دست بهش میزدی کلی چروک روش می افتاد همچنین اصول نامه نگاری رو هم رعایت نکرده بود. مجبور شدم برم کلی بحث کنم تا یه نامه جدید به من داد که باز بهتر شد.در ضمن مهر برجسته فقط داشت که گفتم یه مهر استامپ هم برام زد. از بانک آینده هم یه تمکن گرفتم که کیفیتش خیلی بهتر بود ولی آینده چون مرکزی نبود می گفت دو روز دیگه ولی من هزینه پیک رو دادم و یه روزه حاضر شد.(12000تومان)البته اینو به سفارت ارائه نکردم.
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان: gema ، shekari
سلام
من امروز خیلی راحت توانستم از پاسارگاد نامه تمکن مالی بگیریم در عرض چند ساعت بعد از پر کردن حسابم. فکر کنم بهترین بانک برای گرفتن نامه است
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، nazanin fatemi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان