کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2014-05-23 ساعت 09:26)ebi1988 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:19)amohammadi348 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 23:30)Beowulf II نوشته:  سلام مجدد،
دوستان برای 2 نفر (یک جفت کفتر عاشق و خوش شانس)...
1- چقدر باید موجودی تو حساب باشه؟
2- چه مدت زمان باید تو حساب باشه، (بعضی ها میگن 1 ساعت - بعضی ها میگن 1 روز - گیج شدم)؟

ممنون! Smile

سلام دوست گرامی
ما هم 2 نفر هستیم و توی ماه جون آنکارا مصاحبه داریم.
من دارم سعی می کنم برای 2 نفر 80 تومن جور کنم.
ولی طبق جدول که خط فقر برای 2 نفر 15730 دلار هست شما باید این رقم را ضربدر 125% کنید و تبدیل کنید به ریال که مشخص بشه لبه مرز چقدره.
ولی با توجه به تجربه و توصیه دوستان هر چه بیشتر بهتر (البته اگر آدم داشته باشه Big Grin)
درباره مورد دوم هم من خودم از جند شعبه بانک پاسارگاد و پارسیان پرسیدم گفتن باید 24 ساعت توی حساب باشه چون موجودی روز قبل را محاسبه و ثبت می کنن.
در ضمن فقط به شعبه هایی که ارزی-ریالی هستن مراجعه کنید. چون شعب ریالی به فارسی میدن و باید بعدش ببرید اداره بین الملل بانک برای ترجمه ولی شعب ارزی-ریالی خودشون مستقیم انگلیسی صادر می کنن.
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کوچیکی کرده باشم.
موفق باشید و کامیاب.
دوست من سلام
من دیروز برگه تمکن رو گرفتم ،جوری بود که خودم چک بین بانکی از بانک های دیگه بردم و ریختم به حسابم و همون لحظه همون روز هم برگ تمکن رو گرفتم و هیچ حرفی هم از گذاشتن پول واسه یک روز هم نبود.توی همون روز هم حساب رو خالی کردم.

سلام دوست گرامی
ضمن آرزوی موفقیت برای شما و دیگر دوستان.
لطفا در صورت امکان بگید کدوم بانک و کدوم شعبه رفتید؟
چون شعبه من از پاسارگاد میگه باید 24 ساعت بمونه.
ممنون
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام
بنده از برندگان لاتاری 2014 هستم که تازه با معرفی یکی از دوستانم با سایت مهاجرسرا آشنا شدم.
بنده با شماره کیس 67XX در آینده نزدیک در آنکارا مصاحبه دارم.
درحال حاضر برای دریافت برگه تمکن مالی دچار مشکل شده ام و دنبال کسی می گردم که بتونه در تامین این پول به بنده کمک کند.
از شما دوستان تقاضا دارم اگر در بانکی کسی را می شناسید یا سرمایه گذاری سراغ دارید که می تواند در این باره کمکی بکند معرفی نمائید.
در مورد ارائه تضمین مشکلی ندارم و درصورتی که شامل هزینه ای شود با کمایل میل پرداخت خواهم کرد.
منتظر راهنمایی شما هستم.
تشکر کنندگان:
سلام

این پول برای یک زوج باید بصورت تک به تک باشد یا حساب مشترک هم قبول است؟

مرسی
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 11:59)kamij نوشته:  سلام

این پول برای یک زوج باید بصورت تک به تک باشد یا حساب مشترک هم قبول است؟

مرسی

سلام دوست عزیز، هم تک تک و هم حساب مشترک قبوله...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: kamij
دوستان تاریخ مصاحبه من 22 جولای 2014 (اخر شهریور)هست سوالم اینه که اگه یه اسپانسر در امریکا پیدا کنم کارم راحت تر نیست تا 80میلیون جور کنم و بریزم به حساب ؟ بعدهم ایا واقعا افیسرها استعاام نمیگیرن ؟ واقعا نمیدونن که این حسابها ممکنه موقتی باشه؟ مثلا اگه یه حساب جدید باز کنیم ؟ ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 14:33)matick نوشته:  دوستان تاریخ مصاحبه من 22 جولای 2014 (اخر شهریور)هست سوالم اینه که اگه یه اسپانسر در آمریکا پیدا کنم کارم راحت تر نیست تا 80میلیون جور کنم و بریزم به حساب ؟ بعدهم ایا واقعا افیسرها استعاام نمیگیرن ؟ واقعا نمیدونن که این حسابها ممکنه موقتی باشه؟ مثلا اگه یه حساب جدید باز کنیم ؟ ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز به نظرم این تاپیک رو یکبار بخون بعد می تونی به راحتی تصمیم بگیری ولی تمکن مالی خیلی بهتره
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: aghaghia ، zepehr
(2014-05-25 ساعت 17:46)shadi79 نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 14:33)matick نوشته:  دوستان تاریخ مصاحبه من 22 جولای 2014 (اخر شهریور)هست سوالم اینه که اگه یه اسپانسر در آمریکا پیدا کنم کارم راحت تر نیست تا 80میلیون جور کنم و بریزم به حساب ؟ بعدهم ایا واقعا افیسرها استعاام نمیگیرن ؟ واقعا نمیدونن که این حسابها ممکنه موقتی باشه؟ مثلا اگه یه حساب جدید باز کنیم ؟ ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز به نظرم این تاپیک رو یکبار بخون بعد می تونی به راحتی تصمیم بگیری ولی تمکن مالی خیلی بهتره

ضمنا من هم اشاره کنم که 22 جولای میشه 31 تیر نه اواخر شهریور یکوقت خدایی نکرده جا نمونید.....
تشکر کنندگان: mohsenmb ، aghaghia ، shadi79 ، gema ، محبت ، zepehr

سلام دوست عزیز:
ما همه همین کارو انجام دادیم و مشکلی پیش نیومده. من 58 میلیون یه روزه تو پارسیان گذاشتم و فرداش برداشتم. (البته برای یک نفر ) سفارت ایروان از من قبول کرد یک کلمه هم ازم سوال نپرسید. اسپانسر اگه داشته باشی حالا تازه میخوان راجع به اسپانسرت تحقیق کنند و این پروسه ویزاتو طولانی تر می کنه. تمکن بهتره ولی خیلی زیاد هم نذار چون باید یه دلیل قابل قبول براشون داشته باشی که این پولو از کجا آوردی. من اونجا که بودم یه خانم دانشجو 600 میلیون تو حسابش بود بهش گیر داده بودن که چرا انقدر زیاده و ردش کردن.
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان: gema ، محبت
دوستان عزیزم سلام

آرزوی موفقیت را برای تک تک شما دارم

با عرض پوزش از اساتید محترم سوالی داشتم

لطفا عکسی که گذاشتم را ملاحظه فرمایید

[عکس: name.jpg]

این عکس نامه تمکن مالی از بانک پارسیان است و حالا عرض بنده
توی این عکس 3 قسمت مشخص شده است .

قسمت A : که میزان موجودی فعلی هست
قسمت B : Credit این قسمت فکر میکنم مقدار پولی هست که تو اون بازه زمانی اومده تو حساب

قسمت B : Debit این قسمت هم گمونم برداشتی ها هست

پس اینجور که معلومه بالانس حساب را داره نشون میده که چقدر وارد شده و چقدر خارج !!!

پس اگر اینجوره ما نمیتونیم یه حساب مثال امروز افتتاح کنیم و یوهو توش 80 میلیون بریزیم !!!
اینجوری یعنی اصلا با حساب کار نشده و فقط 1 ورودی داشته و تمام !

حال ممنون میشم این مورد را اگر من اشتباه میگم دوستان بفرمایند

با سپاس از شما خوبان

به امید دیدار همه دوستان در سرزمین آرزوها Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: gema
(2014-05-27 ساعت 22:45)kkr129 نوشته:  دوستان عزیزم سلام

قسمت B : Credit این قسمت فکر میکنم مقدار پولی هست که تو اون بازه زمانی اومده تو حساب

پس اینجور که معلومه بالانس حساب را داره نشون میده که چقدر وارد شده و چقدر خارج !!!

پس اگر اینجوره ما نمیتونیم یه حساب مثال امروز افتتاح کنیم و یوهو توش 80 میلیون بریزیم !!!

با سپاس از شما خوبان

سلام دوست من.

من 2 ماه پیش از پارسیان نامه تمکن مالی گرفتم و به این شکل نبود .
شاید این نامه چون برای 2 سال پیش هست و ممکنه تغییراتی دادن.
ولی طبق قانونی که کارمند شعبه مرکزی پارسیان به من فرمودن موجودی روز قبل رو تو نامه تمکن ثبت میکنن.

اینم عکس نامه تمکن خودم:

[عکس: docscan0035.jpg]
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Beowulf II ، shekari
(2014-05-28 ساعت 04:23)noobnoobi نوشته:  

با سپاس از شما خوبان

سلام دوست من.

ولی طبق قانونی که کارمند شعبه مرکزی پارسیان به من فرمودن موجودی روز قبل رو تو نامه تمکن ثبت میکنن.

اینم عکس نامه تمکن خودم:

خیلی ممنونم میلاد عزیزم

آخه چون مال دوستمم که 8 - 9 ماه پیش هم گرفته بودد اونم اون شکلی بود

در هر صورت محبت کردید Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: noobnoobi
سلام دوستان
میگم اگر ما دو نفر تو یه روز تمکن نگیریم ممکن هست مشکلی پیش بیاد؟ مثلا یکی از پاسارگاد 3 روز پیش یکی از آینده دو روز دیگه؟
البته امکانش رو داریم که تو یه روز بگیریم ولی الان با دو تا تاریخ از این دو تا بانک داریم.Shy
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 16:44)USA2014 نوشته:  سلام دوستان
میگم اگر ما دو نفر تو یه روز تمکن نگیریم ممکن هست مشکلی پیش بیاد؟ مثلا یکی از پاسارگاد 3 روز پیش یکی از آینده دو روز دیگه؟
البته امکانش رو داریم که تو یه روز بگیریم ولی الان با دو تا تاریخ از این دو تا بانک داریم.Shy
سلام
همین که گرفتید موردی نداره ولی ترجیحا تاریخ افتتاح حسابتون به همون روز نباشه معقول تر و بهتره.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: USA2014 ، Beowulf II
(2014-05-28 ساعت 04:23)noobnoobi نوشته:  

با سپاس از شما خوبان

سلام دوست من.

اینم عکس نامه تمکن خودم:

سلام،

1- آیا میشه یک حسابی رو تازه افتتاح کرد و توش پول ریخت، (یعنی تابلو نمیشه)؟

2- آیا از هر شعبه از بانک پاسارگاد میشه این نامه رو گرفت؟

3- چقدر زمان لازمه که این نامه رو بگیریم؟

ممنون!
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 14:48)Beowulf II نوشته:  
(2014-05-28 ساعت 04:23)noobnoobi نوشته:  [quote='kkr129' pid='503331' dateline='1401214542']
دوستان عزیزم سلام

با سپاس از شما خوبان

سلام دوست من.

اینم عکس نامه تمکن خودم:

سلام،

1- آیا میشه یک حسابی رو تازه افتتاح کرد و توش پول ریخت، (یعنی تابلو نمیشه)؟

2- آیا از هر شعبه از بانک پاسارگاد میشه این نامه رو گرفت؟

3- چقدر زمان لازمه که این نامه رو بگیریم؟

ممنون!

1-بله دوستانی بودن که همون روز حساب رو باز کردن و مشکلی نبوده.ولی بهتر هست که جایی که حسابتون چند سال پیش باز کردین تمکن بگیرین.

2-شعبات ارزی تمکن صادر میکنن.

3- من پارسیان بودم و 10 دقیقه بیشتر طول نکشید یه فرم پر میکنید بعد نامه صادر میشه بعد میرین تا مهر تایید رو بزنن همین.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: Beowulf II ، shekari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان