کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2013-05-21 ساعت 19:21)n51 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 21:03)Old_Man نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 14:40)shahrzad001 نوشته:  سلام ما سه نفریم و ممکنه نتونم اسپانسر پیدا کنم. باید پول و املاک حدود چقدر ارزش داشته باشه؟

من دیدم با 30 میلیون تمکن مالی هم ویزا گرفتن / ولی طرف مجرد بود / دیگه شما 3 نفرید اطلاع ندارم چقدر باید باشه

سلام ماهم 3 نفریم به نظر شما هاهاها که با تجربه اید 120 م کافیه یا بیشتر باید باباهه بسرفه؟؟؟؟؟؟

اره عزیز همین حدودا کافیه گواهی بگیری ...

(2013-05-21 ساعت 22:43)arvinfx نوشته:  ساپورت مالی که خودمون میکنیم بهتره یا کسی از اونور؟ کدوم احتمال قبولیش بیشتره؟

گواهی موجودی حساب بگیری به اندازه کافی - دردسرش کمتره تا بخوای اسپانسر اون ور جور کنی عزیز
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: FMANIS
سلام ببخشیدمن برنده شدم میخواستم ببینم مدارک مربوط به اسپانسری باید ارسال بشه یا در مصاحبه ارائه میشه ؟ اگه باید ارسال بشه کی و به کجا؟
(2013-05-23 ساعت 12:59)fakhrinejad نوشته:  سلام ببخشیدمن برنده شدم میخواستم ببینم مدارک مربوط به اسپانسری باید ارسال بشه یا در مصاحبه ارائه میشه ؟ اگه باید ارسال بشه کی و به کجا؟
بستگی به محل مصاحبتون داره.اگر آنکارا باشید باید ترجمه مدارکتون ۱۵ روز قبل از مصاحبه به سفارت رسیده باشه و اصل مدارک رو روز مصاحبه با خودتون ببرین.
اگر ابوظبی و ایروان باشید احتیاجی به ارسال نیست و همه رو باید روز مصاحبه با خودتون ببرید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، FMANIS ، HodHod Golestani ، mohamadir ، gema
(2013-05-23 ساعت 17:29)nina22 نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 12:59)fakhrinejad نوشته:  سلام ببخشیدمن برنده شدم میخواستم ببینم مدارک مربوط به اسپانسری باید ارسال بشه یا در مصاحبه ارائه میشه ؟ اگه باید ارسال بشه کی و به کجا؟
بستگی به محل مصاحبتون داره.اگر آنکارا باشید باید ترجمه مدارکتون ۱۵ روز قبل از مصاحبه به سفارت رسیده باشه و اصل مدارک رو روز مصاحبه با خودتون ببرین.
اگر ابوظبی و ایروان باشید احتیاجی به ارسال نیست و همه رو باید روز مصاحبه با خودتون ببرید.
مرسی از راهنماییتون میخواستم ببینم م در فرم 230 باید اعلام کنم اسپانسر دارم یا نه؟ مراحلشم اینطوریه که فرم 134 توسط اسپانسر پر بشه و خودش جدا از من فرم و مدارک لازم را به آنکارا ارسال کند؟ و مثل همون فرم و مدارک را روز مصاحبه با خودم ببرم؟
دوستان عزيزم بهترين روش براي شما حساب بانكي هست كه ديگه دردسر هاي اسپانسر رو هم نداشته باشه اگر امكانشو داريد تا حد ممكن از حساب بانكي و اگر سند يا ملكي به نام خودتون داريد استفاده كنيد حتي شده سوري واسه سه روز حسابتونو پر كنيد و بعد ريزالت بگيريد گردش حساب و اين جور چيزا رو هم نميخواد فكر ميكنم اين خيلي راحت تر باشه براي دوستان به اميد ديدار شما در آمريكا .
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان: nina22 ، Saeedv13 ، KIMIA2005 ، hossien_501 ، smsk ، FMANIS ، HodHod Golestani ، Natasha9
(2013-05-24 ساعت 12:48)fakhrinejad نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 17:29)nina22 نوشته:  
مرسی از راهنماییتون میخواستم ببینم م در فرم 230 باید اعلام کنم اسپانسر دارم یا نه؟ مراحلشم اینطوریه که فرم 134 توسط اسپانسر پر بشه و خودش جدا از من فرم و مدارک لازم را به آنکارا ارسال کند؟ و مثل همون فرم و مدارک را روز مصاحبه با خودم ببرم؟
فرم ۲۳۰ چیزی راجع به اسپانسر نوشته؟؟تا اونجا که من یادمه نبود.
برای مدارک اسپانسر این تاپیک رو بخونید.۳۸ صفحه بیشتر نیست.
http://mohajersara.com/thread-5184.html
میتونه مستقیما به سفارت بفرسته.میتونه برای شما بفرسته که شما ببری.فرقی نداره. به نظر من شما ببری بهتر هست حداقل مطمئن هستی که به سفارت رسیده.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Saeedv13 ، gema
سلام دوستان من یه سوال فنی داشتم فرم اسپانسر I-304 هست یا I-804؟
قضیه این فرمای اسپانسرو اگه کسی از دوستان میدونه یه راهنمایی بکنه ممنون میشم.
2014AS000017XX, Abudhabi
, [font=Impact]تاریخ دریافت ویزا 2 اکتبر 2014، تاریخ ورود 1 مارچ 2014 واشنگتن دی سی[/font]
(2013-05-24 ساعت 18:30)samywait نوشته:  سلام دوستان من یه سوال فنی داشتم فرم اسپانسر I-304 هست یا I-804؟
قضیه این فرمای اسپانسرو اگه کسی از دوستان میدونه یه راهنمایی بکنه ممنون میشم.
http://mohajersara.com/thread-5184.html
اینجارو مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، FMANIS
سلام و تشکر از دوستان
دو تا سوال دارم :
۱. برای کیس ما که 4XXX هست چه زمان بهتره که اسپانسرمون مدارک رو، بفرسته؟
۲. عمو و زن عموی من هر دو پاس امریکایی دارن ولی خانمشون امریکاییه .به نظرتون کدوم بهتره که اسپانسرمون بشن؟آیا فرقی داره؟
ممنون از راهنمایی شما
(2013-05-05 ساعت 20:19)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 13:43)mar84 نوشته:  بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟

فرمی که براتون باید پر کنند و به همراه مدارک بفرستن عبارتند از:
1-فرم I-134 دقت کنید که برای لاتاری همین فرم باید پر بشه
2-کپی پاسپورت آمریکایی یا کپی سیتیزن شیپی اسپانسر (ترجیحا پاسپورت)
3-فرمهای مالیاتی 3 سال آخر که اسپانسر باید پرداخت کرده باشه(کپی باید باشه)
4-نامه مانده حساب بانکی اسپانسر که باید اصل باشه و مهر بانک رو هم داشته باشه
5-نامه از محل کار اسپانسر با ذکر درآمد سالیانه (همون اشتغال به کار خودمون)
ضمنا فرم 134 رو هم از این لینک دانلود کنید: www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

آقا سروش عزيز سلام

١- من در تاپيكهاي سالهاي قبل يه سري فرم ديگه ديدم كه دوستان براي اسپانسر معرفي كرده بودند و شماره هاش با فرمي كه شما معرفي كرديد فرق داره. ميخواهم مطمئن شوم كه حتما فرم ١٣٤ رو اسپانسرم بايد پر كنه؟٢- اسپانسرم ازم خواسته كه فرمو براش پست كنم ميخواهم مطمئن بشم كه غير از موارد بالا مدارك ديگري مور نياز نباشه
٣- اسپانسرم بايد اصل فرم و مدارك ديگه رو براي من پست كنه يا سفارت مورد مصاحبه؟
٤- از كجا مطمئن بشم كه فرمو درست پر كرده و مشكلي تو فرم وجود نداره؟
٥- همه قسمتهاي فرمو اسپانسرم بايد پر كنه يا قسمتهايي است كه من بايد پر كنم؟ البته من كه خودم در اين مورد چيزي تو فرم نديدم ولي ميخواهم مطمئن بشم كه نيازي به تكميل فرم از جانب من نباشه
٦- اسپانسر من سنشون بالاي هفتاد ساله.مشكلي كه از اين نظر ندارن؟
ببخشيد كه سوالام زياد شد اخه همونطور كه گفتم به دليل سن بالاي اسپانسرم ميخواهم كه يكبار مزاحمشون بشم براي تكميل فرمها و ديگر موارد
ممنون
(2013-05-21 ساعت 22:43)arvinfx نوشته:  ساپورت مالی که خودمون میکنیم بهتره یا کسی از اونور؟ کدوم احتمال قبولیش بیشتره؟
احتمال قبولی که برای هر دو یک اندازه هست البته اگر هر کدوم معیارهای مورد نظر سفارت رو داشته باشن و ناقص نباشن
اما ساپورت مالی ، هم درد سر کمتری داره هم برای بعد از ورود به امریکا بهترهSmile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، FMANIS
(2013-05-30 ساعت 03:11)behfaza نوشته:  آیا مبلغی که یک نفر مجرد باید در حسابش داشته باشد
تا بتواند تمکن مالی اش را اثبات کند
همان مبلغ معادل خط فقر در سال جاری در آمریکاست ؟
(2013-05-30 ساعت 04:53)KIMIA2005 نوشته:  اره دوست عزیز حدود 18000 دلار در سال ...
11490 دلار. به فایل ضمیمه مراجعه کنید.

فایل‌های پیوست
.pdf   2013-Federal-Poverty-level-charts.pdf (اندازه 37.04 KB / تعداد دانلود: 302)
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hossien_501 ، behfaza ، himmlisch ، gema
(2013-05-30 ساعت 15:56)Saeedv13 نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 03:11)behfaza نوشته:  آیا مبلغی که یک نفر مجرد باید در حسابش داشته باشد
تا بتواند تمکن مالی اش را اثبات کند
همان مبلغ معادل خط فقر در سال جاری در آمریکاست ؟
(2013-05-30 ساعت 04:53)KIMIA2005 نوشته:  اره دوست عزیز حدود 18000 دلار در سال ...
11490 دلار. به فایل ضمیمه مراجعه کنید.

عمو سعید ممنون برا ایالات مختلف در امریکا این مبلغ خط فقرمتفاوته ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: behfaza ، FMANIS
(2013-05-30 ساعت 19:08)KIMIA2005 نوشته:  عمو سعید ممنون برا ایالات مختلف در آمریکا این مبلغ خط فقرمتفاوته ؟؟
برای 48 ایالت پیوسته یکی هست. آلاسکا و هاوایی حسابشون جداست.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، enchantress_boy ، sadeghi897 ، hossien_501 ، nina22 ، Natasha9 ، gema
سلام خسته نباشید

من خواهر و داماد مون آمریکا زندگی میکنند که اسپانسرم میشند من چه مدارکی باید برا اسپانسرام جور کنم ؟ ویزا یه ضرب به خاطره داشتن این نوع اسپانسر بهم میدن؟
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان