کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
گفتگوهای مربوط به پیدا کردن اسپانسر و مدارک مورد نیاز را در این تاپیک پیگیری کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال قبل تاپیک زیر را ببینید:
2013
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، iman63ir ، amir82 ، گل نهال ، ابی22 ، ffrfar ، smh1614 ، gema
جریان اسپانسر چیه یشه کاملا توضیح بدید بعد آیا میشه بجای دلار ریال توی بانک داشت؟و چقدر خوبه که از الان ok کنیم؟
تشکر کنندگان:
فرم اسپانسر کجاست؟

من دختر عمه و عموهام کالیفرنیان و میخواد اسپانسرم شه باید گردش مالیشو بفرسته؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 03:13)mahsa.s نوشته:  جریان اسپانسر چیه یشه کاملا توضیح بدید بعد آیا میشه بجای دلار ریال توی بانک داشت؟و چقدر خوبه که از الان ok کنیم؟
برای یک نفر با قیمت دلار امروز بین 50 تا 65 میلیون
در ضمن نیازی به این کار نیست که از الان حساب باز باشه و پول داخلش باشه
شما همون یک ماه مونده به مصاحبه چند روز پول بزارید به حسابتون
درضمن اگر قیمت دلار بالا بره قطعا این مبلغ می ره بالا پس اگر ریال دارید می تونید دلار بخرید که از کاهش ارزش پول خیالتون جمع باشه Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: mahsa.s ، hamedapple ، amir82 ، aghaghia ، mrpahlevani ، Lemony ، gema ، ramy1000 ، estanfordbineh
بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-05 ساعت 13:43)mar84 نوشته:  بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟

فرمی که براتون باید پر کنند و به همراه مدارک بفرستن عبارتند از:
1-فرم I-134 دقت کنید که برای لاتاری همین فرم باید پر بشه
2-کپی پاسپورت آمریکایی یا کپی سیتیزن شیپی اسپانسر (ترجیحا پاسپورت)
3-فرمهای مالیاتی 3 سال آخر که اسپانسر باید پرداخت کرده باشه(کپی باید باشه)
4-نامه مانده حساب بانکی اسپانسر که باید اصل باشه و مهر بانک رو هم داشته باشه
5-نامه از محل کار اسپانسر با ذکر درآمد سالیانه (همون اشتغال به کار خودمون)
ضمنا فرم 134 رو هم از این لینک دانلود کنید: www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، Hadi2014 ، zepehr ، mar84 ، Hedieh20 ، shervin4d ، samadi2050 ، behfaza ، shekari ، آلیس-1980 ، FMANIS ، mohamadir ، nedali ، Natasha9 ، reasonable ، gema
آیا باید حتما یک اسپانسر در امریکا داشته باشیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 00:18)Neushan نوشته:  آیا باید حتما یک اسپانسر در آمریکا داشته باشیم؟

اتفاقا بهتره که اسپانسر نداشته باشید و نامه تمکن مالی از بانک بگیرید واسه مصاحبه
اسپانسر دردسرایخاصی داره که ترجیحا سراغش نرید
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
سلام و خسته نباشید من هفته آینده مصاحبه دارم در ایروان .حساب های مالی رو از بانک گرفتم.یک سند ملک و ماشین هم ترجمه کردم.ولی با آشنایانم در آمریکا که صحبت می کردم به من گفتن که اینها اصلا براشون مهم نیست این مهمه که حتما یک اسپانسر داشته باشم.رو همین حساب از یکی از آشنایانم خواستم که اسپانسرم بشه و فرم I-134 رو برام به سفارت ارمنستان بفرسته.ولی به من
گفتن که ایشون قبلا اسپانسر کسای دیگه ای هم شده .طوری که ممکنه ایراد بگیرن.الان خیلی خیلی خیلی زیاد استرس گرفتم:ـ( باورم نمیشه همچین سهل انگاری کردم و در این یک سال اصلا به فکرش نبودم و این یه هغته آخر به فکرش افتادم.به نظرتون برام مشکل ساز می شه؟
تشکر کنندگان: FMANIS
(2013-05-06 ساعت 23:46)elham63 نوشته:  سلام و خسته نباشید من هفته آینده مصاحبه دارم در ایروان .حساب های مالی رو از بانک گرفتم.یک سند ملک و ماشین هم ترجمه کردم.ولی با آشنایانم در آمریکا که صحبت می کردم به من گفتن که اینها اصلا براشون مهم نیست این مهمه که حتما یک اسپانسر داشته باشم.رو همین حساب از یکی از آشنایانم خواستم که اسپانسرم بشه و فرم I-134 رو برام به سفارت ارمنستان بفرسته.ولی به من
گفتن که ایشون قبلا اسپانسر کسای دیگه ای هم شده .طوری که ممکنه ایراد بگیرن.الان خیلی خیلی خیلی زیاد استرس گرفتم:ـ( باورم نمیشه همچین سهل انگاری کردم و در این یک سال اصلا به فکرش نبودم و این یه هغته آخر به فکرش افتادم.به نظرتون برام مشکل ساز می شه؟

به نظر من که فقط موجودی حساب خوب ( اگر یک نفری حدود 50 تومن )از بانک بگیر و ترجمه بکن و به همراه سند ملک و ماشین ببر سفارت ...
در ضمن اینجا تاپیک 2014 است و شما بهتره سوالتون رو تو تاپیک 2013 مطرح میکردی Wink
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: shimoda ، Saeedv13 ، ابی22 ، Hedieh20 ، FMANIS ، godot ، philadelphia ، gema
(2013-05-05 ساعت 20:19)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 13:43)mar84 نوشته:  بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟

فرمی که براتون باید پر کنند و به همراه مدارک بفرستن عبارتند از:
1-فرم I-134 دقت کنید که برای لاتاری همین فرم باید پر بشه
2-کپی پاسپورت آمریکایی یا کپی سیتیزن شیپی اسپانسر (ترجیحا پاسپورت)
3-فرمهای مالیاتی 3 سال آخر که اسپانسر باید پرداخت کرده باشه(کپی باید باشه)
4-نامه مانده حساب بانکی اسپانسر که باید اصل باشه و مهر بانک رو هم داشته باشه
5-نامه از محل کار اسپانسر با ذکر درآمد سالیانه (همون اشتغال به کار خودمون)
ضمنا فرم 134 رو هم از این لینک دانلود کنید: www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf
این فرم رو باید به همون آدرس kcc پست کرد؟ و آیا نیاز به تایید مقامات رسمی امریکا هم داره؟
تشکر کنندگان: ffrfar ، FMANIS ، Touraj2014
اسپانسر حتما باید تو امریکا باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-07 ساعت 09:49)siminzakavand نوشته:  اسپانسر حتما باید تو آمریکا باشه؟

بله دوست عزیز
اسپانسر حتما باید در آمریکا باشید،
درآمدشون هم بالای خط فقر آمریکا باشه، مالیات هاشون هم کامل باید داده باشنBig Grin
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sahel.mandana ، FMANIS ، gema
سلام دوستان
من لاتاری 2014 بردم میخوام یکیو اسپانسر کنم حتما باید خارج باشه؟؟؟؟؟؟نمیشه تو ایران باشه؟؟؟؟؟؟حساب بانکی کسی تو ایران نمیشه؟؟؟؟
تشکر کنندگان: FMANIS
دوستان در رابطه با اسپانسر ، برای کیس ما که دو نفر هستیم، آیا فرم I-134 بایستی دوبار تنظیم بشه؟ یا اینکه فقط برای برنده پر بشه کافی هست؟
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، FMANIS ، fara2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان