کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زندگی در ترکیه
(2016-10-19 ساعت 17:46)royaAzar نوشته:  برای گرفتن پاسپورت ترکیه چقدر زمان باید بگذره

سلام
برای گرفتن پاسورت باید 5 سال از اقامت بگذره که در مجموع باید 3سال و نیم هم در ترکیه اقامت داشته باشید.اما برای گرفتن پاسپورت درجا میتونید از طریق خرید ملک یا سپرده گذاری دربانک اقدام کنید که برای خرید حداقل باید مبلغ 250 هزار دلار داشته باشید.برای سپرده گذاری مبلغ 500 هزار دلار در یکی از بانک های ترکیه.جزییات بیشتری اگه بخواهید بپرسید در خدمت هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه عزیزان
رفقا فوق دیپلمم دیپلم آرایشگری و تعمیر موبایل دارم .کلا می تونم نزدیگ 600 تومن جمع کنم با خانمم بریم برای اقامت در ترکیه می خواستم بدونم شرایط کار .یا کارگر ساده اونجا چطوره؟زبان اینگلیسی خوب ترکی استانبولی تقریبا متوسط خواستم نظر سروران رو بدونم
ممنون از توجه تون Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

میخام بدونم زندگی در کشور ترکیه برای ایرانیها چطوره و اینکه یادگیری زبان ترکیه چقد حدودا طول میکشه ...
اگر کسی تجربه زندگی در ترکیه رو داره خوشحال میشم تجربیاتش رو با من به اشتراک بزاره...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-01-15 ساعت 20:18)mehdi1399 نوشته:  سلام دوستان

میخام بدونم زندگی در کشور ترکیه برای ایرانیها چطوره و اینکه یادگیری زبان ترکیه چقد حدودا طول میکشه ...
اگر کسی تجربه زندگی در ترکیه رو داره خوشحال میشم تجربیاتش رو با من به اشتراک بزاره...
سلام
در صورتی که زبان بلد باشی و بتونی یه کار خوب پیدا کنی خیلی راحته.
زبان رو از ایران بخون کامل فول شو بعدش بیا . سعی کن یه تخصص داشته باشی برای کار .
اگه به این نکات توجه نکنی قطعا وقتت و پولت هدر میره . به هر کسی هم اطمینان نکن .
کیس نامبر : ___________، سفارت : ___________، تاریخ مصاحبه :___________، تاریخ صدور ویزا :_____________، تاریخ اولین ورود به آمریکا ‎:___________‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزی که ترکیه زندگی میکنند می خواستم بدونم هرینه ماهیانه زندگی در یکی از شهرهای خوب ترکیه با اجاره اپارتمان چقدر هست؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان